+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دورد بر دوستان
رشتم الکترونیک هست . منم از امروز شروع کردم .
الکترونیک رو اول میخونم. نظرات رو توی تاپیک معرفی منابع خوندم . تعداد کتابا زیاد شد. :D
از کدوم کتابها استفاده کنم بهتره ؟

ضمنا میخوام در طول ترم چون سیستم کنترل هم دارم تو این ترم . این درس رو هم بخونم . کتاب از راهیان ارشد یا پوران ؟ از کدوم تهیه کنم ؟
میگن راهیان ارشد مخصوص برق تالیف شده بهتره .

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من کنکور پارسال بدون خوندن شرکت کردم، غیرانتفاعی کاشان گرایش کنترل قبول شدم.گرایش کارشناسیم الکترونیک بود.به نظرتون این دانشگاه وگرایش ارزش خوندن داره؟یا از الان شروع کنم برای کنکور امسال؟
کارشناسی رو تو آزاد خوندم با معدل 16.45 فارغ التحصیل شدم.خواهش میکنم اگه اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید.

Ba hale88

عضو جدید
دورد بر دوستان
الکترونیک رو اول میخونم. نظرات رو توی تاپیک معرفی منابع خوندم . تعداد کتابا زیاد شد. :D

ضمنا میخوام در طول ترم چون سیستم کنترل هم دارم تو این ترم . این درس رو هم بخونم . کتاب از راهیان ارشد یا پوران ؟ از کدوم تهیه کنم ؟
درود بر شما کنترل پوران رو نخوندم ولی راهیان نخون.خیلی سخت گفته مال کسی که کنترل فوله.اومدهنکته تستای کنکورای قبلو به صورت نکته گفته.و چیزی بیشتر از اون نگفته.انگار کنکور نکته جدید نداره.
حتی نکات تشریحیشم همینجوریه.
پورانو همه تعریف کردن حتما خوبه.

Ba hale88

عضو جدید
سلام محمد جان
اتفاقا تا کنکور خیلی زمان داریم پس نگران نباش
به هیچ وجه به خوندن خلاصه بسنده نکن و دوباره مطالب رو مثل بار اول و البته با سرعت بیشتری بخون تا مطالبی رو که توی دور اول مطالعه یاد نگرفتی و تست هاش رو هم حل کردی با خوندن دوباره و حل دوباره تست ها یاد بگیری

موفق باشی
این شد حرف حسابی
خلاصه فقط مرور چیزایی که قبلا خوندی نیس.یاد گرفتن و فهمیدن چیزایی که دور اول نفهمیدی ولی شایدم فک کردی یاد گرفتی فقط سرعت خوندن نا خودآگاه چند برابر میشه.توی دور دوم چیزایی رو ؟آدم میفهمه که خودشم باورش نمیشه.
من تجربه کردم وقتی مرور میکنی.چند برابر دور اول یاد میگیری

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
دورد بر دوستان

من کتاب پوران رو خوندم خیلی عالیه خوب مطلب رو جا میندازه طرز بیان مطلبو واقعا بلده
اما برای حل تست فک کنم روشهای راهیان ارشد بهتره

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ميخوام يه كوچولو در مورد وضعيت خودم بگم تا اونايي كه فكر ميكنن ديره يا ميخوان شروع كنن و نااميدن اميدوار بشن. من دانشجوي ترم 7 مهندسي پزشكي هستم در حال حاضر و همزمانم شاغلم درواقع معلمم و مجبورم بدون چون و چرا هفته 4 روز سر كار برم اونم متاسفانه يك هفته صبح يه هفته بعد از ظهر خلاصه ... اين ترمم 17 واحد درسي دارم و همزمانم دارم برا كنكور ارشد ميخونم بنظرتون وقت من كمه يا وقت اونايي كه ميخوان از الان شروع كنن هدف من كسب رتبه 3 رقمي هست ومطمئنم ميرسم بهش . اراده داشته باشين موفقين

FAEZEH_EE

عضو جدید
سلام ميخوام يه كوچولو در مورد وضعيت خودم بگم تا اونايي كه فكر ميكنن ديره يا ميخوان شروع كنن و نااميدن اميدوار بشن. من دانشجوي ترم 7 مهندسي پزشكي هستم در حال حاضر و همزمانم شاغلم درواقع معلمم و مجبورم بدون چون و چرا هفته 4 روز سر كار برم اونم متاسفانه يك هفته صبح يه هفته بعد از ظهر خلاصه ... اين ترمم 17 واحد درسي دارم و همزمانم دارم برا كنكور ارشد ميخونم بنظرتون وقت من كمه يا وقت اونايي كه ميخوان از الان شروع كنن هدف من كسب رتبه 3 رقمي هست ومطمئنم ميرسم بهش . اراده داشته باشين موفقين

درسته اراده و انگیزه خیلی مهمه.یکی از دوستام امسال دانشگاه تهران قبول شد البته فنی نبود علوم پزشکی.هر روز هم تا 2 سر کار بود و بعضی وقتا هم جمعه ها.

این 5 ماه رو خوب بخونید;)

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
آمار پارسه خیلی عالیه آقای طورانی
اگه نتوستی گیرش بیای مدرسان شریفم خوبه
عقیده من کنار گذاشتن این درس خیلی به صرفه تر باشه
ضمنا بچه های که میخوان الان شروع کنن اکه فکر میکنن دیر نیست دیر هست
نه بحدی که بگی قبول نمیشم
پس باید خیلی بیشتر زحمت بکشید
و اگر دانشگاههای روزانه سراسری درس خوندید معدلتونم بد نباشه که به نظرم اصلا دیر نیست

_maryam_

عضو جدید
دوستان من با توجه به اینکه رشته ی کارشناسیم برق نبوده و امسال نه سال دیگه میخوام کنکور کنترل برق بدم
به نظرتون عاقلانه س که الان یک یا دو درس رو بخونم؟اگه بله چه درسایی؟
و اینکه به نظرتون عاقلانه س یک درسی که نگذروندم تا حالا الان که فرصت بیشتری دارم کلاس کنکور برم؟اگه بله چه درسی رو پیشنهاد میکنید؟

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر شما کنترل پوران رو نخوندم ولی راهیان نخون.خیلی سخت گفته مال کسی که کنترل فوله.اومدهنکته تستای کنکورای قبلو به صورت نکته گفته.و چیزی بیشتر از اون نگفته.انگار کنکور نکته جدید نداره.
حتی نکات تشریحیشم همینجوریه.
پورانو همه تعریف کردن حتما خوبه.

من کتاب پوران رو خوندم خیلی عالیه خوب مطلب رو جا میندازه طرز بیان مطلبو واقعا بلده
اما برای حل تست فک کنم روشهای راهیان ارشد بهتره

درود بر شما
ممنون دوستان
فقط برای الکترونیک چی ؟ اونم پوران خوبه ؟

hamed.52

کاربر فعال
دوستان من با توجه به اینکه رشته ی کارشناسیم برق نبوده و امسال نه سال دیگه میخوام کنکور کنترل برق بدم
به نظرتون عاقلانه س که الان یک یا دو درس رو بخونم؟اگه بله چه درسایی؟
و اینکه به نظرتون عاقلانه س یک درسی که نگذروندم تا حالا الان که فرصت بیشتری دارم کلاس کنکور برم؟اگه بله چه درسی رو پیشنهاد میکنید؟

به نظرم درسای پایه ای برقو از همین الان بخونی خیلی خوبه........
اگه مدار و کنترل و ریاضی رو بتونی کلاس بری و پایه رو قوی کنی خیلی خوبه.....

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چاپ جدید کتاب مدار 2 پوران (چاپ نهم) دیروز به دستم رسید. میتونید از سایت پوران اون رو بخرید.
کتاب نسبت به چاپ سال 1390 تغییر اساسی نداشته، ولی نسبت به چاپ 88 به قبل تغییرات زیادی کرده.

آخرین ویرایش:

qmars10

عضو جدید
دوستان من یه سوال داشتم میخواستم بدونم که باتوجه به اینکه من سال دیگه بهمن فارغ التحصیل میشم اگه کنکور قبول بشم میتونم رزرو کنم واسه بهمن یا نه

pouya6721

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
من دوره کاردانی رو صنعتی و کارشناسی رو انتقال خوندم و درس کنترل رو یه مختصری تو کاردانی فقط خودنم
الان واسه ارشد درس کنترل را دارم میخونم و واسم خیلی سخته
دوستان با توجه به این مدت زمان باقیمانده کتابی رو میتونن پیشنهاد کنن که من بتونم بعد از خوندنش کنترل خطی رو تا حد 35 درصد بزنم؟

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان
من دوره کاردانی رو صنعتی و کارشناسی رو انتقال خوندم و درس کنترل رو یه مختصری تو کاردانی فقط خودنم
الان واسه ارشد درس کنترل را دارم میخونم و واسم خیلی سخته
دوستان با توجه به این مدت زمان باقیمانده کتابی رو میتونن پیشنهاد کنن که من بتونم بعد از خوندنش کنترل خطی رو تا حد 35 درصد بزنم؟
هر کتابی رو بادقت بخونی 4تا سوال میتونی بزنی که میشه 33 درصد ولی در حال حاضر پوران و تقوی بهترین ها هستن کلاسم بخوای بری که چه بهتر ... بنظر من کنترل تو کنکور باید 4 تا بزنی ولش کنی با این اوضاعی که میدن شور مفهوم و دیگه دراوردن

ehsan1392

عضو جدید
سلام دوستان .
من امسال میخوام ارشد قدرت بدم تابستون یه چیزایی خوندم
مدار 1 و 2 پوران (درس و تست متن )
بررسی جهش
ماشین مدرسان(درس و تست متن)
زبانم خداروشکر خوبه ولی عمومی پارسه رو دارم میخونم
ریاضیات مهندسی و معادلات مهندس کریمی نصیر(درس و تست متن)
کنترل هیچی نخوندم!!! کتاب آریاز و راهیان تقوی رو دارم ولی نمیدونم مناسبن یا نه و اصلا کنترل رو باید از کجا شروع کنم!!!
یکی بهم کمک کنه من گیج شدم احساس میکنم چون 20 واحد دارم خیلی عقبم . جزوات پارسه و آزموناش ارزش هزینه کردن داره؟
من ن تهران میخوام قبول شم ن جای دیگه ای فقط شیراز! من باید بعد از این چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

eng_shakery

عضو جدید

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

من هنوز توی کنترل خطی مشکل دارم
اگه تا چند روز دیگه نتونم از روی سی دی آموزشی یاد بگیرم مجبور میشم یه کلاس با یه استاد تاپی توی تهران بگیرم!
چند تا کتابم امتحان کردم هیچ کدوم بدردم نخوردن!

کدوم استاد کنترل بهترینه!؟

FAEZEH_EE

عضو جدید
چاپ جدید کتاب مدار 2 پوران (چاپ نهم) دیروز به دستم رسید. میتونید از سایت پوران اون رو بخرید.
کتاب نسبت به چاپ سال 1390 تغییر اساسی نداشته، ولی نسبت به چاپ 88 به قبل تغییرات زیادی کرده.

شما منظورتون کتاب تالیفی نارنجیه؟مدار 2 رو که زده در دست چاپ.قیمت نداره خریدش هم فعال نیست

یعنی به این زودی تموم شد؟!:surprised:

vahid092

عضو جدید
شما منظورتون کتاب تالیفی نارنجیه؟مدار 2 رو که زده در دست چاپ.قیمت نداره خریدش هم فعال نیست

یعنی به این زودی تموم شد؟!:surprised:

نه عزیزم دوستمون اشتباه میکنن
چاپ جدید مدار2 پوران چاپ 10هستش نه9 که 10 هم متاسفانه هنوز چاپ نشده،قرار بود تا اواخر مرداد چاپ بشه.

FAEZEH_EE

عضو جدید
نه عزیزم دوستمون اشتباه میکنن
چاپ جدید مدار2 پوران چاپ 10هستش نه9 که 10 هم متاسفانه هنوز چاپ نشده،قرار بود تا اواخر مرداد چاپ بشه.

شما خبر ندارین کی میاد بیرون به منم گفتن تا آخر مرداد الان 20 شهریوره!
کسی با دکتر زرگر کلاس نداره؟

vahid092

عضو جدید
شما خبر ندارین کی میاد بیرون به منم گفتن تا آخر مرداد الان 20 شهریوره!
کسی با دکتر زرگر کلاس نداره؟

حتی خودشونم نمیدونن با خودشون چندچندن:D:biggrin:
فک نکنم زرگرم بدونه چون مثلا حلم زاده هرچی تاریخ انتشار ماشین2رو گفت بازم انتشارات بدقولی کردن:wallbash::crying:

mohsignal

عضو جدید
سلام دوستان .
من امسال میخوام ارشد قدرت بدم تابستون یه چیزایی خوندم
مدار 1 و 2 پوران (درس و تست متن )
بررسی جهش
ماشین مدرسان(درس و تست متن)
زبانم خداروشکر خوبه ولی عمومی پارسه رو دارم میخونم
ریاضیات مهندسی و معادلات مهندس کریمی نصیر(درس و تست متن)
کنترل هیچی نخوندم!!! کتاب آریاز و راهیان تقوی رو دارم ولی نمیدونم مناسبن یا نه و اصلا کنترل رو باید از کجا شروع کنم!!!
یکی بهم کمک کنه من گیج شدم احساس میکنم چون 20 واحد دارم خیلی عقبم . جزوات پارسه و آزموناش ارزش هزینه کردن داره؟
من ن تهران میخوام قبول شم ن جای دیگه ای فقط شیراز! من باید بعد از این چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط به خوندنت ادامه بده...تا الان هم خوب خوندی...به نظر من پارسه ارزش هزینش رو نداره.

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان عزیزم، من با زرگر کلاس دارم. کتاب چاپ جدید رو هم از همون آموزشگاه گرفتم.
مدار 2 هم چاپ آخرش 9 هست نه 10. (چاپ آخر مدار 1 10 هست!)
شاید توی سایتش هنوز واسه فروش نذاشته باشن. ولی اگه به خود آموزشگاه زنگ بزنید واستون میفرسته احتمالاً.

naribazi

عضو جدید
سلام

من هنوز توی کنترل خطی مشکل دارم
اگه تا چند روز دیگه نتونم از روی سی دی آموزشی یاد بگیرم مجبور میشم یه کلاس با یه استاد تاپی توی تهران بگیرم!
چند تا کتابم امتحان کردم هیچ کدوم بدردم نخوردن!

کدوم استاد کنترل بهترینه!؟

محمد جان سلام

نمیدونم چرا اینقدر درگیر کتاب کنترل و کلا کنترل هستی ؟ تو که هنوز این درس رو پاس نکردی !!!!
پس چرا اینقدر داری شلوغش میکنی ؟

مشکلت چیه که اینقدر داری ناله و فغان میکنی ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.