گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
این رتبه اصلا یک لحظه هم از فکرم خارج نمیشه .. همش فکر میکنم اگه خیلی بد بشه چه کار باید بکنم ...

نتیجه زحمت های یک سال فقط شد 4 ساعات امتحان و یک عدد که چند ساعت دیگه میاد و همین ...
دقیقا.کنکور اصلا عادلانه نیست.
من همش احساس می کنم رتبه ام لب مرزی میشه

sungirl5

عضو جدید
همه ریلکس باشن! بفکرش نباشین!نهایتا بعدش باهم انجمن حمایت از کارگران(که خودمون باشیم) راه می اندازیم!!!:d
کمال همکاری را التماس می کنیم!!!;)

Armin-Z

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
آرمین چطوری؟خوبی؟
من داغونم اصن.
هی دارم کارنامه های سالای پیش رو درو می کنم.

قربونت داداش...خوبم تو چطوری؟!

بیخیالللل باباااا ... من که همش یادم میره یه کنکوری ام دادم :D

بچه ها توکلتون به خدا باشه... ایشاللا هر نتیجه ای که برامون میاد خیر باشه :smile:

sungirl5

عضو جدید

بچه ها توکلتون به خدا باشه... ایشاللا هر نتیجه ای که برامون میاد خیر باشه :smile:

قول نمیدهم که یک پایان شیرین را رقم بزنم! چون دست سازمان سنچشه! مسیر توجه به امضای نفر قبل!!

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

فدات،منم خوبم.ماشالا کنکورو که ترکوندی خیالتم راحته دیگه :smile:
ایشالاا هرچی صلاحه همون میشه

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
قول نمیدهم که یک پایان شیرین را رقم بزنم! چون دست سازمان سنچشه! مسیر توجه به امضای نفر قبل!!
این امضا یه زمون واسه چند نفر از ما یه شعار بود و به شخصه به من خیلی روحیه میداد و نذاشت ماه آخر نا امید و سرد شم

sungirl5

عضو جدید
این امضا یه زمون واسه چند نفر از ما یه شعار بود و به شخصه به من خیلی روحیه میداد و نذاشت ماه آخر نا امید و سرد شم

هنوز هم باید شعارمون باشه!!! هرچی پیش بیاد(مثلا نتایج) ما میتونیم بعدشو خوب بسازیم!!!آخر دنیا که نیست!!

Armin-Z

کاربر ممتاز
فدات،منم خوبم.ماشالا کنکورو که ترکوندی خیالتم راحته دیگه :smile:
ایشالاا هرچی صلاحه همون میشه

بابا خودت که ماشالله عالی دادی... ایشالله به همونی که حقته هم میرسی...

هنوز هم باید شعارمون باشه!!! هرچی پیش بیاد(مثلا نتایج) ما میتونیم بعدشو خوب بسازیم!!!آخر دنیا که نیست!!

دقیقا! اصن واسه همین هنوز برش نداشتم :smile:

controlqueen

عضو جدید
میگم یه وقتایی زشت نباشه من اصلا نگران نتیجه ها نیستم! :surprised:

نه نكران نباشيد‏! اين يعني ياخيلي خوب داديدمطمئني قبول ميشي ياخيلي بددادي واصلابه فكرقبولي نيستيد؛كه ايشاله همون مورداول درست باشه:دي

islamboy

عضو جدید
یکی مارو درک کنه...ی بخش بذارین ما خودمونو خالی کنیم تا جوابا بیاد...بعدش خواستین پاک کنید..مردیم ار استرس

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام دوستان عزیز دیدم اکثرا یه جورایی نگران رتبه هان گفتم یه دو نت سوال که از زمان بچگی ذهنم رو مشغول خودش کرده بپرسم تا هم یه ذره فکرتون از نتایج بیاد بیرون و هم این حقیر را یاری رسانید!
سوال اول:
فرض کنید آقا یا خانم x یه کتاب مدار می نویسه و تو انتشارات y چاپ می کنه با فرض اینکه کتاب 800 صفحه باشه و قیمتش 30000 هزار تومن و 1000 نسخه چند درصد پول هر کتاب برای مولف هست چند درصدش برا ناشر؟این درسته که میگن همون اول کاری ناشر با مولف قرارداد چند ساله می بنده که اگه کتاب تو چاپ اولش پر فروش از کار در اومد تا چند سال حق چاپ با همون انتشاراته؟کلا اگه میشه مختصرا مراحل تالیف کتاب کنکوری برا رشته برق رو بگین ممنون میشم.

سوال دوم:
برای تدریس در دانشکده های برق آزاد و غیر انتفاعی و علمی کاربردی و دانشکده های فنی به صورت حق التدریس حدودا ساعتی چقدره؟ و بدون داشتن کارت پایان خدمت میشه به صورت حق التدریس در مقاطع کاردانی و کارشناسی تدریس کرد با فرض اینکه طرف دانشجوی ارشد برق باشه
خیلی خیلی ممنون میشم اگه کسی پاسخ بده ایشالله که همتون رو تو دانشگاه های مطرح کشور ببینم

controlqueen

عضو جدید
سوال دوم:
برای تدریس در دانشکده های برق آزاد و غیر انتفاعی و علمی کاربردی و دانشکده های فنی به صورت حق التدریس حدودا ساعتی چقدره؟ و بدون داشتن کارت پایان خدمت میشه به صورت حق التدریس در مقاطع کاردانی و کارشناسی تدریس کرد با فرض اینکه طرف دانشجوی ارشد برق باشه
خیلی خیلی ممنون میشم اگه کسی پاسخ بده ایشالله که همتون رو تو دانشگاه های مطرح کشور ببینم

مهندس حق التدريس تودانشكاه آزاددرس بدي ساعتي6800ت هستش؛ وبله بدون كارت بايان خدمت اكه بارتي داشته باشي ميكذارن درس بدي؛من ميشناسم يكيواما اون ارشدشوتموم كرده بود بعدشوهرخواهرش مديركروه بود؛ يكي ديكه هم سال اخرارشدبود توعلمي كاربردي درس ميداد؛

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز دیدم اکثرا یه جورایی نگران رتبه هان گفتم یه دو نت سوال که از زمان بچگی ذهنم رو مشغول خودش کرده بپرسم تا هم یه ذره فکرتون از نتایج بیاد بیرون و هم این حقیر را یاری رسانید!
سوال اول:
فرض کنید آقا یا خانم x یه کتاب مدار می نویسه و تو انتشارات y چاپ می کنه با فرض اینکه کتاب 800 صفحه باشه و قیمتش 30000 هزار تومن و 1000 نسخه چند درصد پول هر کتاب برای مولف هست چند درصدش برا ناشر؟این درسته که میگن همون اول کاری ناشر با مولف قرارداد چند ساله می بنده که اگه کتاب تو چاپ اولش پر فروش از کار در اومد تا چند سال حق چاپ با همون انتشاراته؟کلا اگه میشه مختصرا مراحل تالیف کتاب کنکوری برا رشته برق رو بگین ممنون میشم.

سوال دوم:

سلام

من حل مساله ام از همون ابتدایی داغون بود ..نمره ی سوال اول برای خودت

سوال دوم :
توی آزاد :
دانشجوی ارشد باشی ..5 خورده ای ...یعنی 5800 :دی

ارشدتو تموم کرده باشی 7200

پیام نور ساعتی ده تومن!

همین دیروز پرسیدم ...قیمت ها یادمه:D

درمورد کارت پایان خدمت هم نمیدونم!!

3tare_87

عضو جدید
سلام

سوال دوم :
توی آزاد :

پیام نور ساعتی ده تومن!

سلام و عليكم خوبيد شما ؟ :redface:
هي واي من ،چرا اينقد كم؟؟ من همين الان كه ديبرم بيشتر ميگيرم تا بخوام استاد شم:eek:

sungirl5

عضو جدید
شهریه دوره های پولی دانشگاه های دولتی تا 25% افزایش یافت!!!!
حالا بگیر برو تا آخرش!

Sajjad_k

عضو جدید
سلام

سوال دوم :
توی آزاد :

پیام نور ساعتی ده تومن!

پسرخاله من هم استاده دقیقا همینی که شما گفتی رو میگه. آزاد درس میده.خیلی کم پول میدن به حق التدریسی ها

alk1370

کاربر بیش فعال
ممنون از همه دوستانی که تا الان پاسخ دادن باز اینجا چند تا سوال دیگه برام مطرح شد ببخشید من کلا علامت سوالم!

این شهریه دانشگاه های دولتی یا آزاد و ... که زیاد شه حقوق اساتید هم زیاد میشه یا نه؟

برای حق التدریس محدودیت نداره که سقف چند ساعت در هفته میشه تدریس کرد ؟

یه سوال دیگه هم این که این که گفتین ساعتی مثلا 6000 تومن ربطی به درسش نداره؟یعنی یکی درس عمومی تدریس کنه با یکی که مدار و کنترل و ... این چیزا تدریس کنه یا حتی کسی که دروس آزمایشگاهی تدریس کنه فرقی نداره؟

آخه چرا اینقدر کم؟:w20:

چند وقت پیش تو کتابخونه دانشگاهمون بودم (آزاد) یه بنده خدایی اومد حق التدریس بود شاگرداش تو کتابخونه بودند اومد که چند تا کتاب مرجع بگیره مسئول کتابخونه بهش گفت که ما به حق التدریسی ها کتاب امانت نمیدیم!!! گفت قانونه که حق التدریسی ها به شرطی می تونند کتاب بگیرند که امضای همه رئیسا و معاوناشون زیر برگه ثبت نام باشه!( اما جالب اینجاست که تو دانشگاهمون آبدارچی و نگهبان و انباردار میتونند تا 5 تا کتاب امانت بگیرند بدون هزینه و بی دردسر!) همه شاگرداش زدند زیر خنده خدایی من خیلی خجل شدم جای اون بنده خدا از چند نفر دیگه هم شنیدم که می گفتن همین یه ذره پولی رو که ساعتی میدن هم دادنش حساب کتاب نداره یکی میگفت چند ماهه از دانشگاه پول می خوام نمیدن!

sungirl5

عضو جدید

البته دانش آزاد هم 25%افزایش پیدا کرده که ب ورودی های جدید مربوط میشه ! هم شهریه ثابتشون هم متغیر! قراره هم 3ترمه بشه هر سالشون که دلبخواهیه برا هردانشجو! ترم سومش همون تابستون میشه!
یجا دیگه هم دیدم گفته بود بجای 6 واحد تابستونه 10 واحد قراره بدن که فعلا واسه دانش آزاد صویب شدن!

juvefans

کاربر ممتاز
امروز امکان داره نتیجه بیاد ؟ همه میکن ساعت 8 میاد ! ؟ چیزی شنیدین ؟ :que::(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا