گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مداریست

عضو جدید
با سلام و احترام خدمت کنکوری های عزیز
من دانشجوی انصرافی رشته مهندسی برق در یک گرایشی با رتبه 200 و خورده ای از یکی از دانشگاه های سطح بالای تهران هستم.همه چیز ادامه تحصیل نیست.از فردای کنکور برید در مورد گرایشی که میخواهید ادامه تحصیل بدید تحقیق کنید.درس هاش رو در بیارید.یخورده از هر درس بخونید ببینید کشش و علاقه دارید یا خیر.مثل من به فکر انصراف نیفتید.من در مورد گرایشی که میخواستم ادامه بدم بسیار مطمئن بودم.ولی وقتی رفتم داخش دیدم اوضاع خیلی متفاوته.اساتید ارشد مثل کارشناسی تدریس نمیکنن.خیلی چیزها رو شما نمیفهمی و باید خودت بری یاد بگیری.اگر علاقه نداشته باشی نمیری دنبالش و آخرش اوضات بد میشه.معمولا دانشچوهایی که مشروط میشن یک ترم میرن انصراف میدن.اما بنده مشروط نشدم و تنها به دلیل عدم علاقه و اینکه دیگه داشت واسم زجرآور میشد بیخیال ادامه تصیل توی این رشته شدم و میخوام برم خدمت و برای کنکور 96 که در سال 95 برگزار خواهد شد فکر کنم.لطفا مراقب انتخاب هاتون باشید.

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام .....اميدوارم اس مسشو حذف نكردي ..اخه اس مسش ميكردن ....نداري اس مسشو؟

فكركنم با شماره شناسنامه ايناهم كارت راه بيوفته ها ......فعلا كه ما فقط يه شماره سريال داريم !كه ثبت نام كرديم ...همين...فكركنم با اطلاعات شخصي مي توني كارتتو بگيري ...

سلام.البته برا من که اس ام اس نشد! البته راست میگی تو اعلام نتایج نهایی یه جایی داره بر اساس نام و نام خانوادگی و شماره شناسنامه و این چزا حالا دوست عزیز شما پیگیر باش و ناامید نباش شاید موقع پرینت هم جستجو بر اساس همون نام و نام خانوادگی داشته باشه.این لینک مربوط به اعلام نتایج سال قبل هست که نگاه کنی میبینی یکیش با مشخصات هست!

http://result2.sanjesh.org/noetrst_arshad_9306/

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام دوستان تاریخ زمان گرفتن کارت ورود جلسه کی هستش؟

سلام فکر کنم مثل هر سال سه چهار روز مونده به کنکور شایدم زودتر تا اگه کسی کارتش مشکلی داشت فرصت ویرایش داشته باشه فقط خدا کنه مثل سال قبل حوزه های امتحانی رو تو هر استان زیاد کنند که رفت و آمد بهتر باشه

sasan2015

عضو جدید
سلام
دوستان دستتون درد نکنه
بببخشید باعث زحمتتون شدم
انشالله حوابم رو بدن
خدا انشالله یک در دنیا و صد در تخرت بهتون بده
من که نمیتونم جبران کنم
بازم میگم دستتون درد نکنه
خدا خیرتون بده بالاخره چند ماه درس خوندم نمیخوام
از دست بدم.
اون دوستی که میگه ارشد علاقه می خواد راست میگه
من به فکز رفتن تا ته دکتری هستم ...دوس دارم استاد دانشگاه شم.

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
با سلام و احترام خدمت کنکوری های عزیز
من دانشجوی انصرافی رشته مهندسی برق در یک گرایشی با رتبه 200 و خورده ای از یکی از دانشگاه های سطح بالای تهران هستم.همه چیز ادامه تحصیل نیست.از فردای کنکور برید در مورد گرایشی که میخواهید ادامه تحصیل بدید تحقیق کنید.درس هاش رو در بیارید.یخورده از هر درس بخونید ببینید کشش و علاقه دارید یا خیر.مثل من به فکر انصراف نیفتید.من در مورد گرایشی که میخواستم ادامه بدم بسیار مطمئن بودم.ولی وقتی رفتم داخش دیدم اوضاع خیلی متفاوته.اساتید ارشد مثل کارشناسی تدریس نمیکنن.خیلی چیزها رو شما نمیفهمی و باید خودت بری یاد بگیری.اگر علاقه نداشته باشی نمیری دنبالش و آخرش اوضات بد میشه.معمولا دانشچوهایی که مشروط میشن یک ترم میرن انصراف میدن.اما بنده مشروط نشدم و تنها به دلیل عدم علاقه و اینکه دیگه داشت واسم زجرآور میشد بیخیال ادامه تصیل توی این رشته شدم و میخوام برم خدمت و برای کنکور 96 که در سال 95 برگزار خواهد شد فکر کنم.لطفا مراقب انتخاب هاتون باشید.

سلام ...ممنون از انتقال تجربتون...به نظرم اسم دانشگاه اصلا ملاک نیست...زیاد دیدم کسایی که به صرف شریف یا تهران با رتبه های پایین مثلا 200 می رند یه رشته ای که هیچ استقبالی نداره... مثلا گرایش ادوات نیمه فلان چی چی و... به بعدش پشیمون میشند... کاش رتبتون کمی بهتر میشد... چقدر بده رتبه ی 200... ادم یا کلا رتبش د شه میگه قبول نشدم..یا رتبش خوبه...وسط بشه به درد نمی خوره به نظرم.

سلام دوستان تاریخ زمان گرفتن کارت ورود جلسه کی هستش؟

سلام خدمت شما..

alk1370

کاربر بیش فعال
دوستان عزیز خواستم اطلاع رسانی کنم که ثبت نام آزمون وزارت بهداشت شروع شده اونهایی که تصمیم به شرکت در گرایش مهندسی پزشکی دارند به آدرس زیر برن.ثبت نام تا 10 بهمن ادامه داره

http://www.sanjeshp.ir/

و این که امسال ظاهرا ازمون وزارت بهداشت تغییراتی داشته این که از امسال ماشین حساب ممنوع هست و اینکه برای اینکه مجاز به انتخاب رشته بشید فکر کنم باید یه 30 درصد از نمیدونم چی رو کسب کنید!!! بهتره دفترچچه رو دقیق بخونید یه وقا اطلاعات اشتباهی نداده باشم.اون دسته از دوستانی هم که از منابعش در جریان نیستند بگم که دروس ریاضیات مهندسی و معادلات و آمار و بعضا ریاضیات عمومی و مدار و الکترونیک و سیگنال و زبان و فیزیک پزشکی هست با آناتومی که البته سالهای قبل بعضی از دوستان فقط با پاسخگویی به همون دروس مشترک با وزارت علوم قبول شدند.

tutia.p

عضو جدید
سلام بچه ها خوبییین؟ ♡♡♡
یه سوال دارم لطفا هرکی میدونه جواب بده ممنون میشم. رابطه هایی که برا نگاشتای قرص روی نیم صفحه یا ربع اول روی نیم دایره و شبیه ایناس رو باید حفظ کرد؟ کسی میتونه روش بدس اوردنشو بگه . من فک کردم باید از نقطه گذاری استفاده کنم و نگاشت موبیوسش رو پیدا کنم اما از کجا باید بفهمم کدوم سه نقطه از z رو به کدوم سه نقطه از w نگاشت کنم؟ تو رو خدا جواب بدین خیلی رو اعصابمه این گاهی درست در میاد گاهی نه .

پویان ط

عضو جدید
سلام خوبيم شما خوبيد؟ بجه ها كه سخت در حال خرخوني مي باشن كه صداشون در نمياد :D
منم دعا به جون خرخوناي عزيز ميكنم , خدا حفظشون كنه :D

عامو حق داري ازمونتو خراب كني , من ديروز سوالاتو دانلود زدم ,رياضيش كه اصلا صورت سوالا ناقص بود ...مثلا نوشته بود y()= !!!! يا سري فوريه مقدار بالاشو نداده بود ....خيلي اينجوري داشت ,نمي دونم درست نكرفته بود ياجي ..

سوالاي سيكنالتونم سخت بود بيشم ...البته من سر سري نكاه كردم ...باقي هم نديدم.....بيخيال ازموناي جامع ...كنكور سال هاي قبلو خوب بلد باشيد ,حله

حالا درصدات جند بود؟:D
سلام .لطفا بچه هایی که کتاب سیگنال مهنس کهن رو مطالعه کردن مزایا و معایب اون رو بررسی کنند. با تشکر فراوان از همه دوستان .

ehsan0641

کاربر بیش فعال
سلام دوستان خسته نباشید،
اون دوستایی که کتاب ریاضی مهندسی کریمی جلد اول رو دارن، میشه یه لطفی بکنن از پاسخ اون دوتا سوال مربوط به انتگرالهای مختلط که مال کنکور میکانیک سال 90 هست عکس بگیرن و بذارن، دلم خوشه جلد دوم رو گرفتم که همه سوالات ادوار گذشته رو داره، ولی نصف جوابهای تشریحی رو نداره! اینم شانس ماست. ممنونم

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام .لطفا بچه هایی که کتاب سیگنال مهنس کهن رو مطالعه کردن مزایا و معایب اون رو بررسی کنند. با تشکر فراوان از همه دوستان .

سلام
سيكنال كهن , كتاب بي نقصيه , مثال هاي خيلي قشنكي توش هست... خوبه ديكه:D

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو هفته دیگه حال خودتون رو تصور کنید....همه تازه از آزمون برگشتیم...یکی حالش خوبه که آزمون رو خوب داده

یکی حالش بده که آزمون رو خراب کرده......اامیدوارم جز دسته اول باشیم هممون..................

ولی در کل هرچی میریم جلو استرسمون بیشتر میشه...من که خودم خیلی استرس دارم

Z.Mehran

عضو جدید
سلام.
بچه ها من چون ترم آخرم درگیر درس و پروژه بودم اونجور که دلم میخواست نتونستم بخونم! تازه امروز تموم شدن:razz:
پیشنهادتون برای این روزهای آخر چیه؟ چیکار کنم؟:(
یه راهکاریم برای مقابله با استرس بگید:D

sanup2006

عضو جدید
خدا خودش کمک کنه .
این 3 ماهی که درس خوندم تجربه های زیادی کسب کردم هرچند به قبولی اصلا امیدی ندارم.
ولی خوب حداقلش میتونم به بچه هایی که بعد از من میخوان این راه رو برم تیپس اند تریکس هاشو بگم :D

f.babaei

عضو جدید
سلام دوستان...........کسی هست که کارشناسی ناپیوسته کنترل وابزار دقیق از دانشگاه فنی حرفه ای باشه و تونسته باشه سال قبل بیوالکتریک وزارت بهداشت امتحان بده؟...میخام ببینم مدرکشو قبول میکنن؟

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام دوستان...........کسی هست که کارشناسی ناپیوسته کنترل وابزار دقیق از دانشگاه فنی حرفه ای باشه و تونسته باشه سال قبل بیوالکتریک وزارت بهداشت امتحان بده؟...میخام ببینم مدرکشو قبول میکنن؟

سلام دوست عزیز.برا چی قبول نکنند؟تو دفترچه نوشته گروه های آموزشی فنی مهندسی و علوم پزشکی و این چیزا تو صفحه 44 و 45 هم عنوان رشته های مورد قبول از مقطع کارشناسی ناپیوسته رو نوشته که صفحه 45 مهندسی تکنولوژی کنترل و ابزار دقیق هست یادمه اینجا یکی از دوستان دو سال قبل ناپیوسته بود و شرکت کرده بود و قبول هم شده بود اما خودش نرفته بود فکر کنم اسمش مسعود بود در نهایت رتبه 4 گرایش کنترل کنکور ارشد وزارت علوم شد نام کاربریشم این بود mass59 تو مطالب مشاوره ایش گفته بود.فقط تو دفترچه گغته در ارسال مدارک باید دقیق باشه چون ممکنه بعدا گیر بدن

دانشمند كوچك

عضو جدید
آزمون دوم جامع نصیر
اینم نیز گذشت و بقیه هم نیز میگذرد.....
از نظر من:

ریاضی خیلی غلط داشت.البته شایدم غلط از من بود 😉;-)
مدار سخت....البته ۲تاش تکراری بود اما نمیدونم چرا جواب من تو گزینه ها نبود .هرچی حل میکردم همینطور بود >:(
سیگنال مثل همیشه عالی.متوسط و خوب بود
الک هم متوسط بود اما مهارت حل میخواست

شما چطور بودید......؟!
نصیری هاااااااا

p0Ria_1

عضو جدید
آزمون جامع ! نرفتم ! دیروز تصمیم گرفتم آزمون های آخر رو بیخیال شم و فقط به فکر آزمون اصلی باشم این روزهای باقی مانده ...

Z.Mehran

عضو جدید
آره دیروز آزمون بود. به نظر من آزمون هفته پیشش بهتر بود به خصوص ریاضی و کنترل!
آزمون جامع آخرشم 13 بهمنه نه جمعه;)

f.babaei

عضو جدید
سلام دوست عزیز.برا چی قبول نکنند؟تو دفترچه نوشته گروه های آموزشی فنی مهندسی و علوم پزشکی و این چیزا تو صفحه 44 و 45 هم عنوان رشته های مورد قبول از مقطع کارشناسی ناپیوسته رو نوشته که صفحه 45 مهندسی تکنولوژی کنترل و ابزار دقیق هست یادمه اینجا یکی از دوستان دو سال قبل ناپیوسته بود و شرکت کرده بود و قبول هم شده بود اما خودش نرفته بود فکر کنم اسمش مسعود بود در نهایت رتبه 4 گرایش کنترل کنکور ارشد وزارت علوم شد نام کاربریشم این بود mass59 تو مطالب مشاوره ایش گفته بود.فقط تو دفترچه گغته در ارسال مدارک باید دقیق باشه چون ممکنه بعدا گیر بدن

خدا خیرت بده داداش.......یه دنیا ممنون:gol::gol:

دانشمند كوچك

عضو جدید
بچه ها شده که ذهنتون خسته بشه؟!
من هفته پیش اینجوری شدم الانم همینطور. از ساعت ۶تا الان نمیتونم جمع ۲عدد رو انجام بدم قفل میکنم. چنین مواقعی چه میکنید؟!

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

من هفته پیش اینجوری شدم الانم همینطور. از ساعت ۶تا الان نمیتونم جمع ۲عدد رو انجام بدم قفل میکنم. چنین مواقعی چه میکنید؟!
درود
آره شده خیلی هم زیاد . استراحت بده به ذهنت . فیلم کمدی ببین . تفریحی که دوست داری انجام بده تا ذهن خستگیش رفع بشه .

alk1370

کاربر بیش فعال
جزییات کنکور ارشد 94 + زمان دریافت کارت

دکتر ابراهیم خدایی گفت: آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته و بیستمین المپیاد دانشجویی کشور سال 94 در 143 کد رشته امتحانی که 136 رشته آن به صورت متمرکز و هفت رشته آن به صورت غیر متمرکز بوده با نظارت سازمان سنجش در صبح و عصر روز چهارشنبه 15، پنجشنبه 16 و جمعه 17 بهمن‌ماه 93 برگزار می‌شود و نتایج آن در نیمه دوم اردیبهشت‌ماه سال 94 به صورت کارنامه اعلام خواهد شد.
وی افزو: این آزمون در شش گروه آموزشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی، هنر و دامپزشکی برگزار می‌شود. از 143 کدرشته امتحانی 67 رشته شناور بوده که داوطلبان علاوه بر ثبت نام در رشته‌های مورد نظر خود در این 67 رشته هم می توانند ثبت نام کنند.

توزیع کارت داوطلبان از 12 بهمن

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در مورد زمان توزیع کارت این آزمون اظهار کرد: توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد در تاریخ‌های 12، 13 و 14 بهمن ماه به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org توزیع می‌گردد.

دکتر خدایی از برگزاری این آزمون در 62 شهرستان و 102 حوزه امتحانی خبر داد و گفت: سوالات این آزمون در همه رشته‌ها به صورت چهارگزینه‌ای بوده به جز سه رشته مهندسی محیط زیست، نمایش عروسکی و مجموعه هنرهای موسیقی که به صورت تستی و تشریحی برگزار می‌شود.همچنین هشت رشته برای نابینایان به صورت خط بریل برگزار می‌شود.

ثبت نام 811 هزار و 567 نفر در آزمون ارشد

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در مورد تعداد ثبت کنندگان اظهار کرد: 811 هزار و 567 نفر در این آزمون ثبت نام کرده‌اند که 52 درصد آنها خانم و 48 درصد آنها آقا هستند. همچنین با توجه به اینکه داوطلبان می‌توانند در 67 رشته شناور هم ثبت نام کنندگان با احتساب این موضوع 892 هزار و 338 نفر در این آزمون ثبت نام کرده‌اند.

دکتر خدایی در پایان در مورد ظرفیت پذیرش این آزمون گفت: با توجه به اینکه ظرفیت از طریق دانشگاه‌ها اعلام می‌شود، تاکنون این رقم مشخص نیست و ظرفیت دقیق پذیرش این آزمون در اواخر اسفندماه اعلام می‌شود.

منبع:www.kandoocn.com

----------------------------------------------------------------------------------------
دوستان این پاراگراف آخر که گفته دانشگاه ها ظرفیت پذیرش رو اعلام می کنند یعنی ممکنه بعضی دانشگاه ها بگن ما اصلا سال ما دانشجوی ارشد نمی خوایم؟!! من رو شریف حساب باز کردم:) یه وقت شریف نگه ما دانشجو نمی خوایم!! مگه ظرفیت پذیرش رو وزارت علوم تعیین نمیکنه؟

آخرین ویرایش:

jeneral_dj

عضو جدید

دانشمند جان منم همینطورم الان !!! یعنی چند روزیه این مدلی شدم !!!! چیزایی رو یادم نمیاد که اصلا باورم نمشه !!! مثلا روابط کشی ریمان که از اسمم بیشتر بلد بودم الان درست خاطرم نمیاد !!! همینم باعث تشویش بیشترم میشه !!! حقیقتش با کوچکترین اتفاق دورو برم بهم میریزم و ذهنم کلا هنگ میکنه !!! واقعا امیدوارم این چند روز بشه با ذهنی آروم و باز ادامه بدیم و کنکور خوبی داشته باشیم !!!

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام دوستان شبتون بخیر کنکور عالی مقبول!:D عرض شود به حضورتون که دیشب دنبال یه مطلبی بودم و در پی جستجوهایم به سایت مهندس توسلی رهنمون شدم!اونجا دیدم که آقای توسلی جزوات مدار و کنترل و الکترونیکشون رو گذاشته بودن برا دانلود که مربوط به پاییز امسال هم میشد و حل سوالات ارشد و دکتری 93 هم داشت منم خودم دانلود کردم و حس کردم حتما واسه دوستان مفید خواهد بود و گذاشتمشون تو تاپیک جزوه ها و در کمال ناباوری الان دیدم که پستم حذف شده!!! من خودم که نفهمیدم چرا حذف شده چون خودم هیچ توجیهی ندارم غیر از یک توجیه! که اول من لینکهاشو گذاشتم اما دیدم لینک ها رو هم که بزنی ارجاع میده تو رو به سایت اصلی برا همون مجبور شدم آدرس همون سایت رو قرار بدم.فکر می کنم دوستان حداقل یه شناخت نسبی از من داشته باشند که اهل تبلیغ نیستم و همیشه هم گفتم تو پست هام چرا که نه برای من سودی در این کار هست نه اینکه از فریب دادن دانشجو لذت می برم چون خودم هم دانشجو ام نه اینکه دنبال نون بری باقی موسسات هستم هر چی که تو این سایت گفتم نتیجه تجربیاتم تو همین سایت یا سایتهای معتبر دیگه بوده.تازه جزوه ها هم رایگان بوده و با رضایت خود آقای توسلی گذاشته شده یعنی خودشون گذاشتن در هر صورت فکر کردم با گذاشتن این جزوه ها ممکنه کمکی باشه حداقل برا دوستانی که برای سال بعد میخوان بخونند.اگه لطف کنید دلیل حذفشو بگین ممنون میشم تا اگه مجددا فایلی با شرایط مشابه دیدم قرار ندم.با کمال احترام.

Paydar91

کاربر ممتاز
سلام دوستان شبتون بخیر کنکور عالی مقبول!:D عرض شود به حضورتون که دیشب دنبال یه مطلبی بودم و در پی جستجوهایم به سایت مهندس توسلی رهنمون شدم!اونجا دیدم که آقای توسلی جزوات مدار و کنترل و الکترونیکشون رو گذاشته بودن برا دانلود که مربوط به پاییز امسال هم میشد و حل سوالات ارشد و دکتری 93 هم داشت منم خودم دانلود کردم و حس کردم حتما واسه دوستان مفید خواهد بود و گذاشتمشون تو تاپیک جزوه ها و در کمال ناباوری الان دیدم که پستم حذف شده!!! من خودم که نفهمیدم چرا حذف شده چون خودم هیچ توجیهی ندارم غیر از یک توجیه! که اول من لینکهاشو گذاشتم اما دیدم لینک ها رو هم که بزنی ارجاع میده تو رو به سایت اصلی برا همون مجبور شدم آدرس همون سایت رو قرار بدم.فکر می کنم دوستان حداقل یه شناخت نسبی از من داشته باشند که اهل تبلیغ نیستم و همیشه هم گفتم تو پست هام چرا که نه برای من سودی در این کار هست نه اینکه از فریب دادن دانشجو لذت می برم چون خودم هم دانشجو ام نه اینکه دنبال نون بری باقی موسسات هستم هر چی که تو این سایت گفتم نتیجه تجربیاتم تو همین سایت یا سایتهای معتبر دیگه بوده.تازه جزوه ها هم رایگان بوده و با رضایت خود آقای توسلی گذاشته شده یعنی خودشون گذاشتن در هر صورت فکر کردم با گذاشتن این جزوه ها ممکنه کمکی باشه حداقل برا دوستانی که برای سال بعد میخوان بخونند.اگه لطف کنید دلیل حذفشو بگین ممنون میشم تا اگه مجددا فایلی با شرایط مشابه دیدم قرار ندم.با کمال احترام.

سلام علی اقا... شب ما هم بخیر باشه.. ان شالله پر شور و انرژی باشید... یه چیزی بگم... من دلیل حذفو نمیدونم..ولی بعضی جاها صرفا کارشون کپی هستش !... توی همون جزوه های کپی هم پر غلطه... دو هفته مونده به کنکور این جزوه ها قرار داده میشه همش نکته داره چرا قبل تر قرار داده نشد اینا نکته داره ! ... طبق یه سری تعهدات اخلاقی جدیدا تصمیمی گرفتم هر راستی رو نگم..به نظرم بهتره شما هم روی این جزوات اونم الان وقت نذارید.

بله ما شما رو خوب میشناسیم... میدونیم قصد و نیتت خیره.. به دل نگیر ...پاک شدن یه پست به این معنا نیست که شما نیتت خیر نبوده ... قبولت داریم...

یه توصیه ی دوستانه دیگه هم دارم(به عنوان یه دوست کوچیک تر) این روزا سعی کنید هر سایتی نرید... هر مطلبی رو نخونید من میگم اگه عادت داشتید هم حذف کنیدش... اینا چیزی جز استرس و تشویش نداره... هر حرفی رو نخونید... بعضی چیزا دونستنش بیش تر باعث اضطراب میشه...

به همه ی دوستان هم توصیه میکنم به تاپیک زیر مراجعه کنید... از صفحه ی 104 تاپیک که دقیقا مثل امروز هستش ولی یک سال پیش... حتما پست های این عزیزان juvefans و armincoobilas و MehranVB و navid_r و A L I R E Z A که از تاریخ 2014.1.25 به مدت دو هفته ی بعدش گذاشتند رو حتما مطالعه کنید..نکات بسیار خوبی هستش که حتما به کارتون خواهد اومد.

گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

با ارزوی موفقیت برای همه ی دوستان.

آخرین ویرایش:

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام علی اقا... شب ما هم بخیر باشه.. ان شالله پر شور و انرژی باشید... یه چیزی بگم... من دلیل حذفو نمیدونم..ولی بعضی جاها صرفا کارشون کپی هستش !... توی همون جزوه های کپی هم پر غلطه... دو هفته مونده به کنکور این جزوه ها قرار داده میشه همش نکته داره چرا قبل تر قرار داده نشد اینا نکته داره ! ... طبق یه سری تعهدات اخلاقی جدیدا تصمیمی گرفتم هر راستی رو نگم..به نظرم بهتره شما هم روی این جزوات اونم الان وقت نذارید.

بله ما شما رو خوب میشناسیم... میدونیم قصد و نیتت خیره.. به دل نگیر ...پاک شدن یه پست به این معنا نیست که شما نیتت خیر نبوده ... قبولت داریم...

یه توصیه ی دوستانه دیگه هم دارم(به عنوان یه دوست کوچیک تر) این روزا سعی کنید هر سایتی نرید... هر مطلبی رو نخونید من میگم اگه عادت داشتید هم حذف کنیدش... اینا چیزی جز استرس و تشویش نداره... هر حرفی رو نخونید... بعضی چیزا دونستنش بیش تر باعث اضطراب میشه...

به همه ی دوستان هم توصیه میکنم به تاپیک زیر مراجعه کنید... از صفحه ی 104 تاپیک که دقیقا مثل امروز هستش ولی یک سال پیش... حتما پست های این عزیزان juvefans و armincoobilas و MehranVB و navid_r و A L I R E Z A که از تاریخ 2014.1.25 به مدت دو هفته ی بعدش گذاشتند رو حتما مطالعه کنید..نکات بسیار خوبی هستش که حتما به کارتون خواهد اومد.

گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

با ارزوی موفقیت برای همه ی دوستان.

ممنون پایدار جان اول اینکه شما سرور مایی. نه واسه کنکوری های امسال که اصلا نبایستی این جزوات نگاه می کردند حتی اگه این جزوه ها سوالات کنکور امسال بود:) من بیشتر برا دوستانی گذاشتم که واسه سال بعد آماده میشن به خصوص که امتحانات دانشگاه تموم شده و بعضا در حال برنامه ریزی هستند.جزوه هاش هم جزوه خود استاد بود همون مالتی مدیا میگن بهش! حجیم هم بود فکر کنم سه جزوه اش روی هم 1500 صفحه میشد!(مدار و کنترل و الکترونیک).در هر صورتتشخیص مدیریته ولی بازم بهتر بود مدیریت ویرایشش می کرد تا این که حذفش کنه چون سلیقه ها متفاوته ممکنه همون جزوات کار خیلی ها رو راه می انداخت.در هر صورت ممکنه این بحث ها اونم این دم کنکوری تمرکز دوستان رو به هم بزنه من عذرخواهی می کنم از همه دوستان و دیگه ادامه نمیدم این مطلب رو انشالله که موفق باشیم.بابت معرفی اون تاپیک ها هم ممنون. این باشگاه عضو خوب کم نداره که البته شما جزو خوب های خوب هایی

Paydar91

کاربر ممتاز
ممنون پایدار جان اول اینکه شما سرور مایی. نه واسه کنکوری های امسال که اصلا نبایستی این جزوات نگاه می کردند حتی اگه این جزوه ها سوالات کنکور امسال بود:) من بیشتر برا دوستانی گذاشتم که واسه سال بعد آماده میشن به خصوص که امتحانات دانشگاه تموم شده و بعضا در حال برنامه ریزی هستند.جزوه هاش هم جزوه خود استاد بود همون مالتی مدیا میگن بهش! حجیم هم بود فکر کنم سه جزوه اش روی هم 1500 صفحه میشد!(مدار و کنترل و الکترونیک).در هر صورتتشخیص مدیریته ولی بازم بهتر بود مدیریت ویرایشش می کرد تا این که حذفش کنه چون سلیقه ها متفاوته ممکنه همون جزوات کار خیلی ها رو راه می انداخت.در هر صورت ممکنه این بحث ها اونم این دم کنکوری تمرکز دوستان رو به هم بزنه من عذرخواهی می کنم از همه دوستان و دیگه ادامه نمیدم این مطلب رو انشالله که موفق باشیم.بابت معرفی اون تاپیک ها هم ممنون. این باشگاه عضو خوب کم نداره که البته شما جزو خوب های خوب هایی

سلام علی اقا.چوب کاری نفرما.منم یه عضو کوچیک از این خانواده هستم... و در برابر خوبی ها و لطف دوستان چه گذشته و چه حال دوستان خوبی مثل شما که فکر میکنم بعد کنکور هم تکرار نشدنی بشه... کار خاصی نکردم... به هر حال از لطفت ممنونم.

بله سلیقه ها که متفاوته.به قول شما بهتره این بحثو ادامه ندیم.میخواستم یه چیزایی بگم ان شالله عمری بود بعد کنکور میگم و یه پیشنهادی هم دارم.

خواهش میکنم.اقا گذشته از اینا رفتی شریف به امید خدا جای ما رو هم خالی کن .... :smile:..یه گل بذار :redface:

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام علی اقا.چوب کاری نفرما.منم یه عضو کوچیک از این خانواده هستم... و در برابر خوبی ها و لطف دوستان چه گذشته و چه حال دوستان خوبی مثل شما که فکر میکنم بعد کنکور هم تکرار نشدنی بشه... کار خاصی نکردم... به هر حال از لطفت ممنونم.

بله سلیقه ها که متفاوته.به قول شما بهتره این بحثو ادامه ندیم.میخواستم یه چیزایی بگم ان شالله عمری بود بعد کنکور میگم و یه پیشنهادی هم دارم.

خواهش میکنم.اقا گذشته از اینا رفتی شریف به امید خدا جای ما رو هم خالی کن .... :smile:..یه گل بذار :redface:

ممنون آقا پایدار عزیز میگم اگه شما نیای شریف من که اصلا دور و بر شریف هم نمیرم شریف با وجود دوستان با صفای مثل شما می چسبه و گر نه به قول معروف بی تو این شریف نمی ارزه به کنکورش:smile:این ته مرامم بود دیگه :biggrin: آقایی...:gol:

میگم با این امضاهات هم خیلی حال می کنم با این که هیچ وقت بنده خوبی برای خدا نبودم ولی هر وقت امضاهاتو میبینم خیلی روحیه میگیرم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا