گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها کسی حل سوالات کنکور 93 دانشگاه تهرانو میتونه تو سایت بزاره؟ اسکن شدشو، مال من سال 92 رو داره چاپ قدیمه
منظورم کتاب آبیه دانشگاه تهرانه:)

سلام دوست عزیز گذاشتن رو که دوستان داشته باشند حتما میزارند فقط یه چیزی شما که تا الان سوالات 93 رو مثلا مدار 93 رو از حل آقای x خوندی و روش حلشو یاد گرفتی اگه بخوای الان هم از حل دانشگاه تهران بخونی فکر نکنم خوب باشه چون همه روشها رو قاطی می کنی چون کتاب دانشگاه تهران رویکرد حلش تشزیحی هست و مثلا دکتر جبه دار اعتقاد چندانی به kvl بازی و kcl بازی ندارند!! و اکثرا از همون روشهای کلاسیک نظریه مدار حل می کنند و ممکنه شما از کتابهایی حلشو خونده باشی که روش حلش فرق می کنه با کتاب دانشگاه تهران به نظر من شما حل سوالات 93 رو با هر کتابی که یاد گرفتی به همون کتاب اعتماد کن تنها درسی که کتاب دانشگاه تهران الان ممکنه برات خوب باشه درس کنترل هست که مفهومی تره

sanup2006

عضو جدید
خیلی آزمون نصیر گند بود.
یه دونه از این تستا عمرا شبیه ش تو کنکور بیاد.

خدا کنه کنکور سراسری اینجوری نباشه.
اصلا نتونستم تست بزنم.
کنترل و الک که فک میکردم 4-5تا تست بزنم هیچی نزدم.(الک یکی!!!!!)
خدا خودش کمک کنه.

آخرین ویرایش:

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان آرامش خودتون رو حفظ کنید...آزمون جامع هم یه آزمون مثل آزمون های دیگه....زیاد به خودتون سخت نگیرید بابا

معادلاتش سوالاتش خوب بود خداییش.....اما ریاضی مهندسی طبق معمول افتضاححححححححححححححححح

مدارش متوسط رو به بالا....چندتا سوالش شبیه کنکور بود...بقیه چرت بود...ولی مدارش خوب بود

کنترلش رو که اصلا نگاه نکردم....چون تست هاش ادبیات قشنگی نداره................

سیگنالش هم فوق العاده قشنگ بود.......

الکترونیکش هم سوالاتش قشنگ بود....اما یه جاهایی محاسبات سنگین داشت و نیاز به ماشین حساب داشت....

memoll2012

عضو جدید
ممنونم. میدونم من با مدار مشکلی ندارم سوالات کنترل و الکترونیکو بیشتر میخاستم ببینم چجوری حل کردن

alk1370

کاربر بیش فعال
خیلی آزمون نصیر گند بود.
یه دونه از این تستا عمرا شبیه ش تو کنکور بیاد.

خدا کنه کنکور سراسری اینجوری نباشه.
اصلا نتونستم تست بزنم.
کنترل و الک که فک میکردم 4-5تا تست بزنم هیچی نزدم.(الک یکی!!!!!)
خدا خودش کمک کنه.

نگران نباش دوست عزیز سوالات کنکور اینجوری نخواهد بود شما از سال 67 تا الان نگاه کن ببین هیچ سالی نبوده که همه درسها دشوار باشه نهایتا یک یا دو درس ممکنه سوالاش فضایی باشه !!! که تو همون فضایی ها هم در حد 30 درصد سوال پیدا میشه که بشه پاسخ داد.این گفته من نیست گفته دکتر شیرین آبادیه این که همه میگن کنترل سخت بوده بعد اعلام نتایج میبینی اکثرا حدود 20 تا 30 درصد رو زدند اما مثلا شما میگی کنترل نصیر نتونستی بزنی خیالت راحت دوست عزیز کنکور هنوز هم اگه نگیم صد در صد استاندارد هست اما خیلی هم از استاندارد فاصله نداره

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگران نباش دوست عزیز سوالات کنکور اینجوری نخواهد بود شما از سال 67 تا الان نگاه کن ببین هیچ سالی نبوده که همه درسها دشوار باشه نهایتا یک یا دو درس ممکنه سوالاش فضایی باشه !!! که تو همون فضایی ها هم در حد 30 درصد سوال پیدا میشه که بشه پاسخ داد.این گفته من نیست گفته دکتر شیرین آبادیه این که همه میگن کنترل سخت بوده بعد اعلام نتایج میبینی اکثرا حدود 20 تا 30 درصد رو زدند اما مثلا شما میگی کنترل نصیر نتونستی بزنی خیالت راحت دوست عزیز کنکور هنوز هم اگه نگیم صد در صد استاندارد هست اما خیلی هم از استاندارد فاصله نداره

کلا تو هر درسی 4 تا سوال متوسط میشه پیدا کرد که آدم بزنه.....

کنکور های آزمایشی رو هم من همینطوری امروز دست گرمی شرکت کردم...وگرنه جز سیگنال و الکترونیک هیچ کدوم

ارزش وقت گذاشتن ندارن

sanup2006

عضو جدید
کلا تو هر درسی 4 تا سوال متوسط میشه پیدا کرد که آدم بزنه.....

کنکور های آزمایشی رو هم من همینطوری امروز دست گرمی شرکت کردم...وگرنه جز سیگنال و الکترونیک هیچ کدوم

ارزش وقت گذاشتن ندارن

سیگنال که خوب بود من گیرم رو کنترل و الکترونیکه.
اگر وقت کردی تحلیلتو راجع به تفاضلی ها بگو . من که خیلی گیج شدم.سوالاتش منو برد تو فکر.
نمیدونم چی میشه...

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیگنال که خوب بود من گیرم رو کنترل و الکترونیکه.
اگر وقت کردی تحلیلتو راجع به تفاضلی ها بگو . من که خیلی گیج شدم.سوالاتش منو برد تو فکر.
نمیدونم چی میشه...

کنترل راستشو بخوای نگاه نکردم...چون میدونم چرته و سفید زدم....

اما الکترونیک تفاضلی هاش خوب و قشنگ بود....کلا تو سوالات تفاضلی مثل مشابه 93 باید خوب تمرین کنی

kcl رو باید بدونی کجاها بنویسی..

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سوالاي مدرسانم بدك نبود ,فردا ميذارمش...البته اكه فرداي خيري باشه....من روزام دست خودم نيست :D

power4ever

عضو جدید
من نظرمو میگم
اول سوالای کنکنور رو بزنید بعد دکتری بعدش آزمایشی
متاسفانه آزمونای موسسات بیشتر انگار میخوان نشون بدن ما خیلی خفنیم

mahdi_ml

عضو جدید
سلام به همه....
تشریح اولین آزمون نصیر....که من دادم...
سرجلسه که دیر رسیدم اما خودما جمع و جور کردم....ریاضی :متوسط رو به بالا_مدار:متوسط رو به بالا_سیگنال :متوسط_الک:کمی سخت
بنظرم اینجور شوکه شدن ها سرجلسه بنفعمون هستش....
میگم پاسخنامه را چه جوری میشه گرفت؟؟؟

memoll2012

عضو جدید
بچه ها اگه میشه این ازمون نصیری که امروز بوده رو رو سایت هم بزارید ببینیم چجوری بوده

p0Ria_1

عضو جدید
جامع نصیر > تحلیل من »

زبان : مثل همیشه طراح بسیار آدم تنبلی هستش ! مثل همیشه سوالاتش خیلی هاش در قسمت Passage راجع به True False بود که این ساده ترین نوع سوال هستش که همیشه منو کلافه میکنه واقعا کارش رو اعصابه هردفعه یکم از تمرکزم سر این موضوع میره !

مدار متوسط رو به بالا ! 3 تا زدم !

کنترل هم کلا درس مشکل داره منه ! 3 تا زدم ولی خیلی با تستهای کنترل نمیتونم ارتباط درستی برقرار کنم 3-4 تا ایده آل منه از این درس .

بررسی معمولی بود 4 تا زدم ! گرچه دارم برای درصد 50-60 میرم سمتش !

ماشین ، انرژیم واقعا ته کشیده بود سرش هرچی میرفتم جلو به در بسته میخوردم ، یکم خورد توی ذوقم ! یا تمرکز کافی نداشتم یا سخت بود به نظرم !

کلا آزمونهای آزمایشی سیستمش به این نوع هستش که بهت بگه چیزی یاد نداری !!

دانشمند كوچك

عضو جدید
سلام.منم نصیری بودم.منم نیم ساعت اول اینترنتم قاط داشت آنلاین نبودم:-(

ریاضی متوسط
مدار سخت
کنترل نمیدونم نتونستم بزنم.
سیگنال آسون
الک متوسط رو به سخت

بچه ها من اینترنتی ثبت‌نام کرده بودم برای دیدن نتایج کد داوطلبی ندارم!!!؟؟؟؟
پاسخ تشریحی رو نمیخوان بدن؟!

دانشمند كوچك

عضو جدید
سلام نیازمند حل الکترونیک ۹۳ توسط اقای اسلام پناه هستم.خواهشمندم هرچه زودتر در اختیار بنده بذارین.لطف بزرگی میکنید
آقای مسی شما حلشو ندارین؟!

لینک سایت استاد خراب شده :-(

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام نیازمند حل الکترونیک ۹۳ توسط اقای اسلام پناه هستم.خواهشمندم هرچه زودتر در اختیار بنده بذارین.لطف بزرگی میکنید
آقای مسی شما حلشو ندارین؟!

لینک سایت استاد خراب شده :-(

سلام دوست عزیز اینم حل آقای اسلام پناه خوددم هم الان دانلود کردم اکی بود لینکش

http://www.mtaghavi.ir/download/3559/

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستایی که الکترونیکی هستند...شدید توصیه میکنم این سوال رو چندبار حل کنند...چون امسال 100 درصد مشابه اش میاد

دارم تاکید میکنم 100 درصد....چون تو 92 اومد...تو 93 هم اومد ولی سخت تر.............

آخ گفتی . اگه حل این سوالو تر تمیز دارید بزارید . حل اسلام پناه خیلی تو هم و قاطی پاتی هست .

• Like
واکنش ها: 0192

سوسن14

عضو جدید
سلام مهتاب خانم... ببخشید میام وسط حرفتون... گفتم نظرمو بگم... ببینید مثبت نگری خیلی خوبه... ولی دو تا نکته ی دیگه میمونه یکی واقع نگری و یکی اولویت کارها...

من نه میخوام امید واهی بدم و نه ناامید کنم... چون بعضی وقتا خودمم نمی دونم امسال نتیجه چی میشه و تا سر جلسه نرم و سوالا رو نبینم اونم با چشمای خودم هیچی نمیتونم بگم واقعا و هر رتبه ای ممکنه رقم بخوره ؟!(حالا شاید در یک رنج خاصی ).... پس وقتی که راجب خودم و مطالعم و صفر تا صد خبر دارم نمیتونم نظر قطعی بدم چطور میتونم به شما بگم مثلا اره حتما روزانه قبول هستید یا نه ؟! ولی چند تا نکته میگم امیدوام بهتون کمک بشه

کنکور خودش یک فرایند استرس زا هستش... اگه ما هم تشدیدش کنیم توی هر سطح و رتبه ای که باشیم این استرس مخرب باعث میشه بازده ما به شدت کاهش پیدا کنه... نمیتونم تاپیک تجربه ها رو چقدر خوندید یا نه ... یه چند تا از دوستان بودند با این که از ابان و مهر شروع کرده بودند ولی مشخص بود خیلی ریلکس درس خونده بودند و اتفاقا نتایج خیلی بهتری به زعم خودشون گرفته بودند...یکی از دوستان رتبشون زیر 100 شده بود میگفتند برای حدود 400 خودند ولی شکر خدا شرایط طوری رقم خورده براشون رتبشون 1/4 شده...در حالی که باز گفتند برای سال قبلش حدود 400 خوندند چون روز خوبشون نبوده رتبشون 4 برابر چیزی که انتظار داشتند شده بوده... و چند نفر دیگه... و بر عکسش رو هم من دیدم توی تجربه های دوستانی که لطف کردند و وقت گذاشتند...

یه چیز دیگه هم هست این که خیلی بد هستش به نظر من پیش از این که یه نبرد مسابقه یا هر چی مثل کنکور خودمون شروع بشه ... قبل از شروع خودمون رو بازنده بدونیم ؟!؟ به نظر من الان وقت تلاش هستش با تمام قوا... و به هیچی جز این نباید فکر کرد...وقت برای روزانه شبانه کار درس و.. اوه ه ه ه از بعد کنکور تا اردیبهشت و بعدش تا شهریور هستش ... پس الان تلاش کنید به امید خدا....

بعدش بعد کنکور اون وقت بهترین تصمیم رو با بهترین مشورت ها بگرید... چون الان فکر کردن به این مسایل چیزی جز دلسرد شدن نداره.. به هر حال باید قبول کرد کنکور یه بخشش شانش هست... ممکنه مطالبی که شما کم تر خوندید امسال بشه سخت ترین سوال ها ..اون وقت چقدر به نفع شما میشه چون بقیه مباحث که خوندید ساده میشه و راحت تست هاشو جواب میدید و این اتفاق میتونه برای هر کسی بیفته....

واینم بگم دغدغه های شما دغدغه های من هم هست و سوال های اساسی من...و ان شالله بعد کنکور بیاید راجبش صحبت کنیم و بهترین تصمیم رو به امید خدا بگیریم.

من هرازگاهی میام اینجا.واقعا خوبه خیلی انرژی میدین تو حرفاتون :)من خودم دوتا درسمو تموم نکردم و بقیه درسارو که خوندم تقریبا هم یادم نمیاد وحتما باید مرور کنم و تست بزنم.میدونم که وقتشو دارم و میدونم همینارو جمع کنم عالیه هرچند دوس داشتم و باید تا الان همه کارام انجام شده بود..ولی با این که میدونم هی دوباره فکر میاد سراغم غصه میخورم نکنه نتونم و وقتم صرف غصه الکی میشه.کاش بتونم خونسرد باشم مثل هر امتحان دیگه ای به کنکور نگاه کنم که رو خوندن از این به بعدم اثر نذاره :/

jeneral_dj

عضو جدید
این کارنامه دیروز من تو نصیره !!!! یکی فقط بیاد جمعمم کنه !!!! منو ببینید به خودتون امیدوار بشین بچه ها!!!:cry:
karname.jpg

alk1370

کاربر بیش فعال
این کارنامه دیروز من تو نصیره !!!! یکی فقط بیاد جمعمم کنه !!!! منو ببینید به خودتون امیدوار بشین بچه ها!!!:cry:
مشاهده پیوست 230166

باور کن نمی خوام بهت امید الکی بدم ولی هیچ وقت این حرفو نزن که با دیدن تو بقیه به خودشون امیدوار بشن ممکنه تو وجود تو توانایی هایی باشه که تو وجود من نباشه آدم با یک رتبه اونم رتبه آزمون آزمایشی که اینقدر زود روحیه اش رو نمی بازه برادر قوی باش دوست مشهدی اگه اشتباه نکنم!مشهدی ها که قوی تر از این چیزان خودت هم میدونی که خیلی ها سالهای قبل تو آزمونهای آزمایشی تک رقمی می شدند تو کنکور n رقمی!!!! پس این آزمون رو هم مثل همه اتفاقات تلخ و شیرینت بزار کنار و فقط به آزمون اصلی فکر کن مطمئن باش اگه ارشد امسال روزیت باشه هیشکی نمیتونه این روزی رو ازت بگیره اگه قبول نشدی حتما روزی تو نبوده خیالت راحت دوست عزیز شما تلاشتو کردی بقیه اش با خداست

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزیز کلا کارنامه این آزمونارو نگاه نکن و برات مهم نباشه . همش چرته . منم پارسال تو این آزمونا زبانم همیشه ۴۰ بود . بقیه درسام پایین تر . بعد برعکس شد تو کنکور . اصلا قابل مقایسه نیست با کنکور اصلی سوالات کنکور خیلی بهتر و استاندارده . مثلا جامع ۱ مدرسان سوالات الک مسخره بود . 0.1 هم شبیه به کنکور نبود

کلا زیاد نگران درصدهات توی این آزمونا نباش . اینا فقط برای عادت کردن به محیط و شرایط آزمون خوبه

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوستان یه روش پیشنهاد بدید این ریدینگا رو بشه زد
کلافم کرده:cry:
ریدینگهای کنکور اصلی یا آزمایشی !?
من تو آزمایشی تمام تستهای ریدینگ میزدم . سر کنکور گرخیدم اصلا فرقشون تو سبک تو سختیه متن تو همه چی از زمین تا آسمون بود .
به زور ۳ تا درست زدم . خیلی سخت بود .
کلا امسال تصمیم گرفتم دیگه نرم طرفش

• Like
واکنش ها: auas

power4ever

عضو جدید
ریدینگهای کنکور اصلی یا آزمایشی !?
من تو آزمایشی تمام تستهای ریدینگ میزدم . سر کنکور گرخیدم اصلا فرقشون تو سبک تو سختیه متن تو همه چی از زمین تا آسمون بود .
به زور ۳ تا درست زدم . خیلی سخت بود .
کلا امسال تصمیم گرفتم دیگه نرم طرفش
چجوری میزنی متن رو کامل میخونی بعد میزنی اصول کارت چجوریه؟

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

چجوری میزنی متن رو کامل میخونی بعد میزنی اصول کارت چجوریه؟
اول یه دور سریع متنو مرور میکنم بهد دونه دونه سوالات میخونم . مثلا میبینم سوال ۱ گفته ۲+ ۲ چند میشه ?
سریع متنو میگردم دنبال همچین چیزی . کلا تو ۱ دقیقه میشه یافتش . بعد زیر پاسخ هر سوال خط میکشم که برای سوالات بعدی سردرگم نشم .
تو کنکور کلا تعداد کمی از سوالاتو میشد اینجوری زد چون مثلا تو سوال گفته بود مترادف اون ۲+۲ چی میشه !?
که در صورتی که دایره لغات نداشته باشی نمیتونی جواب بدی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا