کمکم کنیییییییییییید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

AH1365

عضو
سلام دوست خوبم
من هم چند وقت پیش یه همچین موضوعی برام پیش اومده بود . به نظر من تمام دوستانی که نظر میدن جای شما نیستن و هیچ موقع نمیتونن احساس شما رو درک کنن
شما از تمام نظراتی که دوستان میدن به عنوان راهنمایی و مشورت استفاده کن ولی تصمیم قطی نگیر ! بهترین راه حل مشورت با یه مشاور قبل ازدواج هست که میتونه دقیقا راهنماییت کنه که چکار کنی
به خودت اطمینان داشته باش و حواست باشه که بی گدار به آب نزنی ! و سعی کن راه درست رو انتخاب کنی که بعدا پشیمون نشی و خدای نکرده توسط همون آقا مورد تمسخر قرار نگیری !
موفق باشی!

• Like
واکنش ها: etnn

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم
من هم چند وقت پیش یه همچین موضوعی برام پیش اومده بود . به نظر من تمام دوستانی که نظر میدن جای شما نیستن و هیچ موقع نمیتونن احساس شما رو درک کنن
شما از تمام نظراتی که دوستان میدن به عنوان راهنمایی و مشورت استفاده کن ولی تصمیم قطی نگیر ! بهترین راه حل مشورت با یه مشاور قبل ازدواج هست که میتونه دقیقا راهنماییت کنه که چکار کنی
به خودت اطمینان داشته باش و حواست باشه که بی گدار به آب نزنی ! و سعی کن راه درست رو انتخاب کنی که بعدا پشیمون نشی و خدای نکرده توسط همون آقا مورد تمسخر قرار نگیری !
موفق باشی!

شمام که غیر مستقیم نظر خودتونو گفتین!:redface:

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من عاشق یه پسر تو دانشگاه(تهران)شدم خیلی هم دلبسته اش شدم باید چیکار کنم؟!!!!!!!!!!!!
کم رو هستم و خجالتی
بهش بگم که میزنه تو ذوقم نگم هم که داغون میشم
چیکار کنم!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

اول ببین به هم میاین بعد دلبسته بشو . یه دختر چادری تو دانشگاه به من گیر داده بود منم بدم میومد با اینکه قیافش خوب بود ولی بهش بی محلی میکردم چون 180 درجه با من فرق داشت:confused:

honi

کاربر فعال
این روزا ادما حرف نزده و ابراز نکرده تو جو هستن چه برسه دیگه بگی

niki kiyani

عضو جدید
اگه به پسر ها کمتر توجه کنی بشتر میان سراغت!!!!!!!!!
باور کن که این حقیقت داره!
درضمن بذار اول اون پا پیش بذاره...نه شما...چون اگه علاقت یک طرفه باشه خیلی بد ضربه میخوری!
پسرا از دخترای سنگین خوششون میاد...پس بهترین باش!;)

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من عاشق یه پسر تو دانشگاه(تهران)شدم خیلی هم دلبسته اش شدم باید چیکار کنم؟!!!!!!!!!!!!
کم رو هستم و خجالتی
بهش بگم که میزنه تو ذوقم نگم هم که داغون میشم
چیکار کنم!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

بابا خیلی وقته عشق و عاشقی از مد افتاده.
دلتو بگذار کنار ببین عقلت چی میگه.