کسی هست که گاهی یا هیچ گاه به وجود خدا اعتقادی نداشته باشه؟

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما به نظر من هر کس که سعی کنه که زندگی بفهمه
خله
زیرا فهمیدن خیلی دردناکه
خوش به حال آنانکه نمی فهمند
و آیا شریعتی درست میگفت که در ازای این درد "همین بس که احمق نیستم"

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
همیشه دوست داشتم با تمام وجود احساس کنم خدا نزدیکترینه وبهترین پناهگاه

کسی که برای ناراحتی هات پناهگاه امنی

بخاطر کارهای ناپسندت سرزنشت نمیکنه بلکه راه درست نشون میده

کسی که کافی فقط اسمشو بگی تاببینی بهترین حالتو برای تو ایجاد میکنه

خدایا با تمام وجود دوستت دارم

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما به نظر من هر کس که سعی کنه که زندگی بفهمه
خله
زیرا فهمیدن خیلی دردناکه
خوش به حال آنانکه نمی فهمند

و آیا شریعتی درست میگفت که در ازای این درد "همین بس که احمق نیستم"
ما ترکها یک مثل داریم که میگه:
(چوخ بیلن چوخ چچر)(chokh bilan chokh chachar)
یعنی: کسی که زیاد بفهمه زیاد عذاب میکشه

عشقولانه

کاربر بیش فعال
سلام من تو یه خانواده بسیار مذهبی به دنیا اومدم ولی به وجود خدا اعتقاد نداشتم پدرم به عهده خودم گذاشت میگفت اگه خودت پی ببری که خدایی هست بهتر واست هضم میشه.....
سالها گذشت الان ایمان دارم که یه خالقی هست.....یه ناظری هست......یه دوست خوب هست که با داشته هاش بهت امید میده......بهت روشنایی میده.....بهت زندگی میده......
من نماز و فقط وقتایی میخونم که نیاز به آرامش روحی داشته باشم و واقعا به این آرامش میرسم.عبادت میکنم ولی نه زیاد.....ولی عوضش بسیار به خدا نزدیکم چوا با مرگ پدر و مادرم و تنها شدنم تنها کسی بود که تنهاییامو پر کرد برام و نذاشت به بیراهه کشیده نشم.....
خدایا دوست دارم

سحر صبح

عضو جدید
سلام من تو یه خانواده بسیار مذهبی به دنیا اومدم ولی به وجود خدا اعتقاد نداشتم پدرم به عهده خودم گذاشت میگفت اگه خودت پی ببری که خدایی هست بهتر واست هضم میشه.....
سالها گذشت الان ایمان دارم که یه خالقی هست.....یه ناظری هست......یه دوست خوب هست که با داشته هاش بهت امید میده......بهت روشنایی میده.....بهت زندگی میده......
من نماز و فقط وقتایی میخونم که نیاز به آرامش روحی داشته باشم و واقعا به این آرامش میرسم.عبادت میکنم ولی نه زیاد.....ولی عوضش بسیار به خدا نزدیکم چوا با مرگ پدر و مادرم و تنها شدنم تنها کسی بود که تنهاییامو پر کرد برام و نذاشت به بیراهه کشیده نشم.....
خدایا دوست دارم

سلام خواهر عزیزم
آفرین به پدرتون
و درود بر شما
همه ما در زندگی روزهایی داشتیم که باورمون به خدا کمرنگ بوده یا مشکلات زیاد و یا غفلتهاو خوشیهای زیاد باعث شده خدا رو نبینیم و یا اشتباه بشناسیم..
اما از آنجایی که خداوند مهربونترین هست به بندگانش، کاری میکنه بندگانش به فکر فرو برن و روز به روزشون افزایش معرفت و شناخت نسبت به حقایق باشه
و امیدوارم به همین روال روز به روز رشد بیشتری حاصل کنیم و متوقف نشیم...
امیدوارم خدا پدر و مادرتون رو هم رحمت کنه
:gol: