کسایی که میخوان ثروتمند شن بیان تو که وقت طلاس...!!

behnam-violoonn

عضو جدید
اینایی که نوشتمو خودم تجربه کردم و واقعا به نتیجه رسیدم ..
امروزه پول دغدغه ی اصلیه همه ی ماهاس...امیدوارم این جمله ها کمکتون کنن ...

1- مطمئن ترين راه براي ثروتمند شدن اين است که کار موفقي را براي خود طرح ريزي کنيد و به مرحله اجرا درآوريد .
هيچکس با کار کردن براي ديگران ثروتمند نمي شود.
2- کافي است تنها ده درصد بهتر از رقبا باشيد تا راه براي ثروتمند شدن شما هموار شود.
3- براي ثروتمند شدن بايد اشتياق شديدي براي اين کار داشته باشيد . اشتياقي اندک يا علاقه اي مختصر کافي نيست.
4- قطعيت هدف ، نقطه آغاز ثروتمند شدن است.
براي ثروتمند شدن بايد تصميم بگيريد که دقيقاً چه مي خواهيد. آن را يادداشت کنيد و سپس براي دست يابي به آن برنامه ريزي کنيد.
5- تمام مردمان موفق افکارشان را روي کاغذ مي آورند.
6- هر چه بيشتر تمرين کنيد که در بالا بردن کيفيت زندگي ديگران سهيم شويد ثروتمند شدن شما بيشتر تضمين مي شود.
7- بهترين و مطمئن ترين راه براي راه اندازي يک کار جديد اين است که بدون سرمايه يا با مقدار اندکي شروع کنيد، و سپس مرحله به مرحله با استفاده از سود حاصله پيش برويد.
8- کساني که با پول خيلي کم شروع مي کنند در مقايسه با کساني که با پول خيلي زياد شروع مي کنند احتمال موفقيت بيشتري دارند.
9- "شکست" پيش نياز موفقيت بزرگ است. اگر مي خواهيد سريع تر موفق شويد آمادگي شکست خود را دوبرابر کنيد.
10- در هر کاري، بين ميزان ريسک پذيري و احتمال شکست ، رابطه مستقيم وجود دارد.
11- کار آفرينان موفق کساني هستند که براي سودِ بيشتر خطرات کار را تجزيه و تحليل مي کنند و به حداقل مي رسانند.
12- در تجارت، هر کاري دو برابر آنچه فکر مي کنيد هزينه دارد و سه برابر مدت زماني که پيش بيني مي کنيد به طول مي انجامد.
13- اگر در راه ثروتمند شدن به اندازه کافي ثبات قدم داشته باشيد، بي ترديد موفق خواهيد شد.
14- موانعي که در حين کار ظاهر مي شود پلکان موفقيت شما هستند به شرط آن که از هر نااميدي و شکستي درس بگيريد.
15- در تجارت ، همه در پي حفظ رضايت مشتري هستند و هميشه حق با مشتري است.

آخرین ویرایش:

پيتاژ

عضو جدید
سلام بهنام جون.ميشناسيم كه! شما كجا اينجا كجا.يه راه رو فراموش كردي. اونم اينه كه خوش شانس باشي و از بابات بهت برسه. هه هه هو هو:biggrin::gol:

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه از بیکاری رفته بودی مدرسه غیر انتفاعی نیرو آزادشده بودی شعار نمی دادی:(
2- کافي است تنها ده درصد بهتر از رقبا باشيد تا راه براي ثروتمند شدن شما هموار شود.
من نه پول دارم نه پارتی:cry:پس این شد 100% از رقبام عقب ترم
3- براي ثروتمند شدن بايد اشتياق شديدي براي اين کار داشته باشيد . اشتياقي اندک يا علاقه اي مختصر کافي نيست.
من واسه پول می میرم باور کن بوی پول که به مشامم می خوره این جوری می شم:w42:
براي ثروتمند شدن بايد تصميم بگيريد که دقيقاً چه مي خواهيد. آن را يادداشت کنيد و سپس براي دست يابي به آن برنامه ريزي کنيد.
هدف دارم به خاطر آرزو هام اینم لیستشه:twisted:
5- تمام مردمان موفق افکارشان را روي کاغذ مي آورند
.تو لیست بالایی هستش
6- هر چه بيشتر تمرين کنيد که در بالا بردن کيفيت زندگي ديگران سهيم شويد ثروتمند شدن شما بيشتر تضمين مي شود.
نمی خوام:confused:
7- بهترين و مطمئن ترين راه براي راه اندازي يک کار جديد اين است که بدون سرمايه يا با مقدار اندکي شروع کنيد، و سپس مرحله به مرحله با استفاده از سود حاصله پيش برويد.
بدون سرمایه مگه می شه بگو چه جوری:eek:
8- کساني که با پول خيلي کم شروع مي کنند در مقايسه با کساني که با پول خيلي زياد شروع مي کنند احتمال موفقيت بيشتري دارند.
واقعا:eek:

Sarp

مدیر بازنشسته
اینها فقط یه متن ترجمه شده خارجی هستند که اصلا مناسب حال ایران و ایرانی نیستند

paeeizan

اخراجی موقت

1- مطمئن ترين راه براي ثروتمند شدن اين است که کار موفقي را براي خود طرح ريزي کنيد و به مرحله اجرا درآوريد .
5- تمام مردمان موفق افکارشان را روي کاغذ مي آورند.
9- "شکست" پيش نياز موفقيت بزرگ است. اگر مي خواهيد سريع تر موفق شويد آمادگي شکست خود را دوبرابر کنيد.
10- در هر کاري، بين ميزان ريسک پذيري و احتمال شکست ، رابطه مستقيم وجود دارد.
11- کار آفرينان موفق کساني هستند که براي سودِ بيشتر خطرات کار را تجزيه و تحليل مي کنند و به حداقل مي رسانند.
12- در تجارت، هر کاري دو برابر آنچه فکر مي کنيد هزينه دارد و سه برابر مدت زماني که پيش بيني مي کنيد به طول مي انجامد.
13- اگر در راه ثروتمند شدن به اندازه کافي ثبات قدم داشته باشيد، بي ترديد موفق خواهيد شد.
14- موانعي که در حين کار ظاهر مي شود پلکان موفقيت شما هستند به شرط آن که از هر نااميدي و شکستي درس بگيريد.
15- در تجارت ، همه در پي حفظ رضايت مشتري هستند و هميشه حق با مشتري است.
.
.
.
.
راه ديگه اي هم هست ....يك وام ميلياردي از بانك ميگيري ....به عنوان تاسيس شركت و اشتغال زايي براي 400 نفر ... و چرخاندن چرخ اقتصاد مملكت .... و بعد 1 سال به يك نقشه از پيش طراحي شده اعلام ورشكستي ميكني ....!!!!
.
.
.
:):):):)
.
.
اين روش تست شده و جواب داده
من تضمين 99 درصدي ميدم .

بالا