کسایی که مارک میپوشن بیان تو.....

ویسا

عضو جدید

10 تا از گرانترین مارک های جهان

این قرن ۲۱ است ، عصر تکنولوژی اطلاعات و جهانی شدن ، مادی و مصرف است. مردم در تلاش برای ایجاد میلیون ها دلار هستند که بتوانند لوکس زندگی کنند. داشتن محصولاتی که توسط برندهای لوکس زیر تولید شده نمادی از طبقه بالا و وضعیت در چنین جامعه ای نظر گرفته شده است ، از آنجایی که قیمت محصولات این برندها در کاتالوگ هایشان فوق العاده گران است کسیکه یکی از لوازمش از چنین برند هایی باشد ثروتمند محسوب میشود.

۱٫ Gucciاین نام تجاری در سال ۱۹۲۱ توسط Guccio گوچی در ایتالیا تاسیس شد. این برند در سراسر جهان برای کالاهای چرمی با کیفیت عالی و سبک مد ایتالیایی مشهور است. گوچی به عنوان بهترین نام تجاری ایتالیایی درنظر گرفته شده است است و در نمودار ایجاد شده توسط Interbrand که ۱۰۰تا ازبهترین مارک های سراسر جهان را لیست کرده است، برگزیده میباشد. این امر در مورد تولید ۲۲۰۰۰۰۰۰۰۰ دلار را به طور سالانه تعمیم داده شده است.
۲٫ Louis Vuittonاین سبک مد فرانسوی مورد علاقه کسانی ست که معنای سبک و خود نمایی را میدانند. این برند مختص عینک آفتابی ، کالاهای چرمی ، ساعت ، کفش میباشد. ال وی مونو که برای خود نشانی است و این برند را به نماد مجسمه تبدیل ساخته است. میگویند این شرکت محصولات خود را به بالاترین قیمت در این صنعت به فروش میرساند که موید این حقیقت است که درآمد سالانه آن حدود ۲٫۷ میلیارد دلارمیباشد.

۳٫ ChanelChanel برند مد معروف با آیکون کوکو Chanel است و بعنوان ظریف ترین و شیک ترین برند در مد لباس زنانه در نظر گرفته می شود. Chanel تولید بالایی در کالاهای لوکس ، عطر ، لباس و لوازم آرایشی و خیلی چیزهای دیگر دارد. اغراق نیست اگر بگویم که برندChanel یکی از برند های شناخته شده در سراسر جهان است.

۴٫ Burberry
باربری یک نام برند لوکس بریتانیایی است که همه چیز از عطر و لباس تا زیورآلات را تولید میکند. محصولات این برند دارای الگوی بسیار مشخصی است که توسط خانه مد در همه جا کپی شده است. درآمد شرکت یک میلیارد دلار در سال است.

۵٫ FendiFendi یک برند ایتالیایی است که بخاطر کیف های دستی خود بسیار شناخته شده است. فعالیت خود را از سال ۱۹۲۵ به صورت مختصر آغازکرد اما از زمانی که LVMH مالکیت آن را گرفت در سراسر جهان به رسمیت شناخته شد. تولید Fendi حدود ۳۳۸،۵۰۰،۰۰۰ دلار در سال است.

۶٫ Christian Diorکریستین دیور در LVMH سهام دارد و دفتر مرکزی آن در پاریس است. این برند در سال ۱۹۴۶ تاسیس شد و بهترین ارایه همزمان مد و همچنین لوازم جانبی و کالاهای چرمی است. با بیش از ۱۶۰ فروشگاه خرده فروشی در سراسر جهان ، تعجب آور نیست که درآمد آن حدود ۱۸ میلیارد دلار در سال است.

۷٫ پرادا Pradaپرادا یکی از برند های پرطرفدار در جهان نظر گرفته شده است است و بدون شک یک مارک شناخته شده است. این برندتوسط یکی از آیکون های مد به نام ماریو پرادا تاسیس شد و سال هاست که لوازم جانبی چرم ، کلاه و کفش تولید میکند. پرادا ۱۷۰۰۰۰۰۰۰۰ دلار را به طور سالانه درامد دارد.

۸٫ christion Louboutinاین طراح برای زنان کفش تولید میکند که بسیار زیبا هستند. در سال ۱۹۹۱ در فرانسه تاسیس شد، این کفش ها منحصر به فرد هستند زیرا کف همه آنها قرمز است. او می گوید که هدف اصلی او این است که زنان حس اعتماد به نفس داشته باشندو نیازی به گفتن نیست ، اگر او توان داشتن این کفش ا دارد، چرا نباید خود رادر راس جهان احساس کند؟

۹٫ ورساچه Versace
جیانی ورساچه برندی ایتالیایی است و در سال ۱۹۷۸ تاسیس شد. این برند محبوبیت فوری خود را پس از آن که اولین بوتیک افتتاح شد به دست اورد و امروز ، آن را در میان بهترین و گران ترین برندها در جهان است. این شرکت هر چیزی که فکر ش را کنید تولید میکند کفش ، لباس تا عطر

۱۰٫ هرمس Hermes
هرمس یک برند فرانسوی است که برای تولید خیره کننده ترین کیف ها و روسری شناخته شده است. عطر آنها آسمانی و چرم آن نرم تر از پوست میباشد. لوگوی آن در نوع خود متمایز است را در خود دارد و شرکت در حدود ۲ میلیارد دلار در سال درامد دارد.

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مارک مانتو و ساعت و کیفم گوجی هستش لباسم هم مارک ورساچه .راستی عزیزم دی اند جی چی شد پس؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفم که گرانترین برند دنیا رو تو این لیست نمیبینم
bijan گرونترین و سفارشیترین لباس و کیف و کفش و ساعت رو تولید میکنه
رئسای جمهور با وقت قبلی به بوتیک تو بورلی هیلز و در نیویورک(روبروی سازمان ملل متحد) میروند

و صاحب این برند کسی نیست جز بیژن پاکزاد که الان 30 ساله در قله این صنعت ایستاده و لباسهای رئسای جمهور امریکا و پادشاهان و دیگر رئسای دنیا رو تهیه میکنه
از زمان جورج بوش پدر تاکنون فقط کت و شلوارهای بیژن رو در مهمترین مجالسشون تن میکنند

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
گوچی که مانتو نداره
ساعتشم چینی و تقلبیه
کیف هم که با برند گوچی میتونی از 10 هزار تومان پیدا کنی

;):lol:

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر میکنم این برند ها فقط تو ایران عطر و پرفیوم میشه original پیدا کرد بقیه اشون fake

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
گوچی که مانتو نداره
ساعتشم چینی و تقلبیه
کیف هم که با برند گوچی میتونی از 10 هزار تومان پیدا کنی

;):lol:

مانتو ندارررررره؟پس من چی خریدم؟نکنه میخوای بگی من سواد ندارم بخونم؟جوک میگی داداشیا

ساعتش حالا چینی یا هرچی از سایت گرفتم

ولی کیفمو 53 تومن خریدم

ویسا

عضو جدید
متاسفم که گرانترین برند دنیا رو تو این لیست نمیبینم
bijan گرونترین و سفارشیترین لباس و کیف و کفش و ساعت رو تولید میکنه
رئسای جمهور با وقت قبلی به بوتیک تو بورلی هیلز و در نیویورک(روبروی سازمان ملل متحد) میروند

و صاحب این برند کسی نیست جز بیژن پاکزاد که الان 30 ساله در قله این صنعت ایستاده و لباسهای رئسای جمهور امریکا و پادشاهان و دیگر رئسای دنیا رو تهیه میکنه
از زمان جورج بوش پدر تاکنون فقط کت و شلوارهای بیژن رو در مهمترین مجالسشون تن میکنند
آره منم تعریف ایشونو زیاد شنیدم
یه کلکسیون ماشینهای لوکس هم داره که فوق العاده است

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره منم تعریف ایشونو زیاد شنیدم
یه کلکسیون ماشینهای لوکس هم داره که فوق العاده است

رولزرویس به تازگی یک آپشن لوکس برای ماشینهاش گذاشته که 200000دلار ارزش داره و اونم اجرای تزئینات بیژن روی ماشین و داخل اون هستش
با مراجعه به سایت بیژن www.bijan.com میتونید اطلاعات بیشتری کسب کنید

ویسا

عضو جدید
مانتو ندارررررره؟پس من چی خریدم؟نکنه میخوای بگی من سواد ندارم بخونم؟جوک میگی داداشیا

ولی کیفمو 53 تومن خریدم
من مطمئنم کیفی که شما گرفتی اصل نیست

esmikhani.m

عضو جدید

ولی کیفمو 53 تومن خریدم

دوست عزیز مگه همچین چیزی ممکنه اصلا مگه میشه برند جنس 50$داشته باشه....
من عذر میخوام ولی یه لباس زیز مردانه اونم یه برند متوسط مثل تامی قیمتش 40$ اونایی که شما میخری fake هستش

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولی کیفمو 53 تومن خریدم

چرا ناراحت میشی؟؟
دارم باهات شوخی میکنم
میدونم مطمئنا شما بهترین ها رو انتخاب میکنی
ولی با این حال Gucci مانتو نداره

sepehr2222

اخراجی موقت

ولی کیفمو 53 تومن خریدم
واقعا فک میکنی کیف گوچیه 53 تومنی که فروشنده خودش 15 تومن خریده به تو داده 53 تومن اورجیناله؟؟؟تو دیگه چقد ساده ای

vajihe_Arch

عضو جدید
مارک هایی که ما اینجا میخریم که مارک اصل نیس!!! مگه اینکه فروشنده آشنا باشه و از کارایی که میاره اطمینان داشته باشی که اصله،اونم که خیلی بعیده!!!

sepehr2222

اخراجی موقت
مارک هایی که ما اینجا میخریم که مارک اصل نیس!!! مگه اینکه فروشنده آشنا باشه و از کارایی که میاره اطمینان داشته باشی که اصله،اونم که خیلی بعیده!!!

اونم اصل نیست باور کن.اگه اصل میخوای مثلا یه کتونی آدیداس باید بری نمایندگی معتبر آدیداس اونم ترکیه ,دبی یا کشورای دیگه چون تو ایران نمیشه به کسی اعتماد کرد بعد ازونجا بگیری

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو تهران بعضیاشون یه سری نمایندگی دارن، به بقیه جاها واقعا نمیشه اعتماد کرد، مگه اینکه جنس شناس باشی... انواع برندو (خوده مارک و علائم تجاریشو) تو خود شابدوالعظیمم درس میکنن بعد میچسبونن رو تولیدشون

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
به مارکهایی که تو ایران هست زیاد دل خوش نکنید همش made in وطنه

4589

عضو جدید
ما اینجا مارک نداریم که مگه اینکه کسی از خارج چیزی بیار
Gucci مانتو ندار
بدشم کیف شما اصل نیست اگه بود این قیمت نبود
تو حراجشم این قیمت نمیشه
اگه یه سری به سایتش بزنی می تونی قیمتاشو ببینی

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفتم کفش بخرم کفشه مثلا دیور بود قیمتشم 43 تومن بود
میگم مال کجاست ؟ فروشنده میگه فرانسه
میگم دیور رو نمیگم کفش مال کجا هست؟
فروشنده اصرار میکنه که دیوره
اخرش گفتم میدونم دیوره ولی میخوام بدونم دیوره چینه یا ایران؟:biggrin:

vajihe_Arch

عضو جدید
رفتم کفش بخرم کفشه مثلا دیور بود قیمتشم 43 تومن بود
میگم مال کجاست ؟ فروشنده میگه فرانسه
میگم دیور رو نمیگم کفش مال کجا هست؟
فروشنده اصرار میکنه که دیوره
اخرش گفتم میدونم دیوره ولی میخوام بدونم دیوره چینه یا ایران؟:biggrin:

منم یه سری رفتم لباس بخرم گفت کاره فلان شرکته آلمانه......مارکش رو نگاه کردم دیدم زده turky:w25:

به ترک بودنشم شک کردم البته..من مارک ترک رو خوب میشتاسم!!!

mahyam68

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کیف مارک یه مغازه نزدیک خونه ما داره معمولی ترینش 700 هزار تومن..
پاساژ الماس ایران جنس مارک داره..
اگه واقعا اینجوری باشه...

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یه سری رفتم لباس بخرم گفت کاره فلان شرکته آلمانه......مارکش رو نگاه کردم دیدم زده turky:w25:

به ترک بودنشم شک کردم البته..من مارک ترک رو خوب میشتاسم!!!
لباسای ترک اگه اصل باشن خیلی خوبن

من هر چیشو که میخرم حدود دو قرن کار میکنه

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تقسیم بندی رو شما از کجا آوردی؟! تو این لیست اصلی ها رو که ننوشتی؟
Georgio Armani
Valentino
Calvin Klein
John Richmond
D&G
Etro
Lanvin
Blue Girl
Bluemarine
Sonia Rykiel

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
مطمئنا مارک هایی که تو ایران هست اصلی نیست، اونم با این قیمت هایی که می فرمایید
شاید توی تهران نمایندگی ها شون داشته باشن، اون شاید

تو ایران کت گذاشته با مارک های ایتالیایی قیمتش 80 تومنه!!!
آخه میشه مگه؟

کلا خیلی که یه جنسی خوب باشه اینه که ساخت ترک باشه و مدلش ایتالیایی

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز

متاسفانه تو ایران زیاد تنوع مارک نیست، چون پوشاک معمولا بیشتر از ترکیه میاد ملت علایقشون به همون سمت رفته.. وگرنه مارکایه ایتالیا یا حتی فرانسه فوق العادست

vajihe_Arch

عضو جدید

دقیقأ! منم لباسایی که واسم میارن انقدر هیچیش نمیشه که فقط به خاطره تکراری شدن دیگه استفاده نمیکنم ازشون!

البته وقتی مارک باشه!

vajihe_Arch

عضو جدید
متاسفانه تو ایران زیاد تنوع مارک نیست، چون پوشاک معمولا بیشتر از ترکیه میاد ملت علایقشون به همون سمت رفته.. وگرنه مارکایه ایتالیا یا حتی فرانسه فوق العادست

خب قطعأ مارک ایتالیایی خیلی بهتره!!ولی اگه اصلش پیدا بشه!! مارکای معروف ترک جنسای عالی داره..مدلاشم،مدلای فشن اروپاس

بالا