وقتی هموطن بودن را فقط در الفاظ جستجو میکنیم(دوستانی که با سکوت میروند!!!)

وقتی هموطن بودن را فقط در الفاظ جستجو میکنیم(دوستانی که با سکوت میروند!!!)

• موافقم

رای: 48 50.0%
  • مخالفم

رای: 48 50.0%

• مجموع رای دهندگان
    96
وضعیت
موضوع بسته شده است.

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه جان تو بخوای هم صد سال نمی تونی اثبات کنی
من گفتم که موضوع هر چی بوده تو پست 99 جوابش داده شده رفته. جوابم نمیدم. اگه به خودت زحمت می دادی و یه بار می خوندیش دیگه ادامه نمی دادی. حالا که ادامه میدی یعنی می خوای بحث الکی کنی که من وقت این کارا رو ندارم

سارپ و خسروشاهی و مگنت و تورک اوغلو مدیر بودن که اگه بشماری 2 تا نمیشه! 4 تا میشه
دوباره برو و تحقیق کن بلکه فرجی شد

اونها رو مدیر کردن چون بهشون نیاز داشتن. همین که کسی استعفا میده نشون میده که سنگ کسی رو به سینه نمیزنه. همه چیز معلومه. همه اونا رو می شناسن جز شما.
این که پشت سر کسایی که نیستن حرف در میاری دیگه بر میگرده به تربیت خودت.

من یادم نمیاد جایی گفته باشم وطنم و فلان ، اینو دیگه نمی دونم از کجای مخیله ات در آوردی

باهیچکدام از اینا یی هم که اسم بردی ارتباط ندارم که چیزی بپرسم گرچه چیزی نیست که بخوام بپرسم
شما دوست عزیز ایرانی‌ هستین یا نیستین ( حالا از شما می‌پرسم )

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما دوست عزیز ایرانی‌ هستین یا نیستین ( حالا از شما می‌پرسم )

ما دنبال دردسر نمی گردیم خدا پدرتو بیامرزه!

شناسناممون مال یک کشوریه با مرزهای سیاسی که اسمش هست جمهوری اسلامی ایران

پس هرکسی بپرسه میگیم ایرانیم! ولی وقتی ایمیل باز میکنیم و به اسم ایران گیر میده میگیم آزربایجانییم!
وقتی هم خارج میریم میگن کجایی هستی میگیم تبریزییم یا از آزربایجان ایرانیم نه از سمت افغانستان ایران تا طرف حساب دستش بیاد!

خلاصه ربطی به موضوع این تاپیک نداشت

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما دنبال دردسر نمی گردیم خدا پدرتو بیامرزه!

شناسناممون مال یک کشوریه با مرزهای سیاسی که اسمش هست جمهوری اسلامی ایران

پس هرکسی بپرسه میگیم ایرانیم! ولی وقتی ایمیل باز میکنیم و به اسم ایران گیر میده میگیم آزربایجانییم!
وقتی هم خارج میریم میگن کجایی هستی میگیم تبریزییم یا از آزربایجان ایرانیم نه از سمت افغانستان ایران تا طرف حساب دستش بیاد!

خلاصه ربطی به موضوع این تاپیک نداشت

خوب حالا بهتر شد ولی‌ وقتی‌ از من می‌پرسن کجایی هستم میگم ایرانی‌ نمیگم فارس ایران یا لٔر ایران یا کرد ایران ببین دوست عزیز اون کسی‌ که این داستان‌ها رو انداخت توی زبون‌ها خودش میدونه داره چیکار میکنه ( که ربطی‌ هم به این تاپیک نداره )
کی‌ گفته بگی ایرانی‌ هستی‌ رات نمیدان توی سایت‌ها چرا جو میدی ؟ :) تقصیر شما هم نیست ولی‌ هموطن کلاه گشادی گذاشتن سرمون که باز هم مربوط به این تاپیک نیست . شما هم توی این تالار هر جاش بزنی‌ ایران رات میدن
پس... به عنوان ایرانی‌ چه فرقی‌ داره شما تالاری به یک زبونی که دیگران متوجه نمیشن بزنی‌ بهتره با هم به همین زبون حرف بزنیم که همدیگر رو بهتر بشناسیم

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا ما رفتیم از این بحث ها به نتیجه نمیرسیم ( اگر چه من رسیدم به شخصه !)

شب و روزتون خوش ...

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب حالا بهتر شد ولی‌ وقتی‌ از من می‌پرسن کجایی هستم میگم ایرانی‌ نمیگم فارس ایران یا لٔر ایران یا کرد ایران ببین دوست عزیز اون کسی‌ که این داستان‌ها رو انداخت توی زبون‌ها خودش میدونه داره چیکار میکنه ( که ربطی‌ هم به این تاپیک نداره ) کی‌ گفته بگی ایرانی‌ هستی‌ رات نمیدان توی سایت‌ها چرا جو میدی ؟ :) تقصیر شما هم نیست ولی‌ هموطن کلاه گشادی گذاشتن سرمون که باز هم مربوط به این تاپیک نیست . شما هم توی این تالار هر جاش بزنی‌ ایران رات میدن پس... به عنوان ایرانی‌ چه فرقی‌ داره شما تالاری به یک زبونی که دیگران متوجه نمیشن بزنی‌ بهتره با هم به همین زبون حرف بزنیم که همدیگر رو بهتر بشناسیم

عزیز سوالی فرمودی که مربوط نبود ولی جواب دادیم

حالا از اون سوال بی ربط به تاپیک می خواهی به جواب موضوع تاپیک برسی؟؟؟

من با نام ایران نتوانستم ایمیل یاهو باز کنم. دروغم چیه؟ شاید شما حرفه ای هستی باز میکنی

کلاه را بارها سرمان گذاشته اند و هم برداشته اند. شما نگران نباش

ضمنا ما کی با شما ترکی صحبت نمودیم؟

فکر میکنم بحث با شما به زبان خودتان هم نتیجه جالبی به دنبال نخواهد داشت

شب خوش

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
کی گفته با نام ایران نمیشه ایمیل ساخت؟
من هر چی ساختم با نام ایران بوده.

همین حرفارو میزنید که بهتون میگن جدائی طلب.
اگرم واقعا جدائی طلب نباشید حرفاتون مثل اوناست که خودشونو از ایران جدا میدونن.

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من دارم میرم ولی بدونید که اینجا باشگاه مهندسان ایرانه وایران شامل خیلی از اقوام میشه. نه باشگاه مهندسان آذربایجان.

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی گفته با نام ایران نمیشه ایمیل ساخت؟
من هر چی ساختم با نام ایران بوده.

همین حرفارو میزنید که بهتون میگن جدائی طلب.
اگرم واقعا جدائی طلب نباشید حرفاتون مثل اوناست که خودشونو از ایران جدا میدونن.

شما صد بارم بگی من چیزیو که خودم دیدم رد نمیکنم

هرچه کردم قبول نکرد منم نام یه کشور دیگه رو دادم زودی قبول کرد
دو تا باز کردم تو هر دو گیر داد

هیچ ربطی هم به اونی که گفتی نداشت

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فک کنم همین حرف شما جدایی طلبانه محسوب میشه
نه خوشبختانه. تنها کسانی که از جدایی طلبی سود میبرند. دشمنان این مرزوبوم هستند که 33سال واسه ماها چنگ و دندون تیز کردند. ولی من خودم از بعضی رفتارهای جدایی طلبانه ناراحت میشم.

arch boy

کاربر بیش فعال
نه خوشبختانه. تنها کسانی که از جدایی طلبی سود میبرند. دشمنان این مرزوبوم هستند که 33سال واسه ماها چنگ و دندون تیز کردند. ولی من خودم از بعضی رفتارهای جدایی طلبانه ناراحت میشم.
شما میگین شامل خیلی از اقوام میشه بعدشم میگی باشگاه مهندسان اذربایجان نیس ماله ایرانه این جدایی طلابانه نیس مگه شما اذربایجانو جدا از ایران می دونید اون موقع ااز ما چه انتظاری دارین

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما میگین شامل خیلی از اقوام میشه بعدشم میگی باشگاه مهندسان اذربایجان نیس ماله ایرانه این جدایی طلابانه نیس مگه شما اذربایجانو جدا از ایران می دونید اون موقع ااز ما چه انتظاری دارین
نه عزیز سو تفاهم شد. منظورم اینه که فقط ماله آذربایجان نیست. مال کل اقوام ایرانه. که زبون مشترک هممون فارسی هست. و اومدیم هممون با این زبون مشترک با هم حرف بزنیم. بحث و تبادل نظر علمی و بعضی وقتا غیر علمی کنیم و خیلی چیزای دیگه.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما درخواست تالار نداریم، به خاطر شناختی که از سیستم مدیریت و جو موجود دارم قبلا هم مخالف بودم و الانم هستم! فقط درخواست دارم که این تاپیک رو از تالار همشهری ها دربیارید و به صفحه اصلی تالار آزاد انتقال بدین!

تاپیک

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ما درخواست تالار نداریم، به خاطر شناختی که از سیستم مدیریت و جو موجود دارم قبلا هم مخالف بودم و الانم هستم! فقط درخواست دارم که این تاپیک رو از تالار همشهری ها دربیارید و به صفحه اصلی تالار آزاد انتقال بدین!

تاپیک
اینم مقدور نیست. چون اونوقت همه اقوام هم همین درخواست رو خواهند داشت.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم مقدور نیست. چون اونوقت همه اقوام هم همین درخواست رو خواهند داشت.

:surprised:

یاد یه ضرب المثل افتادم که جاش اینجا نیست بگم
شما اصلا خوندن مطالب اون تاپیکو؟ میدونید اون تاپیک چند تا مخاطب غیر ترک داره؟ مگه اونجا تاپیک بگو بخنده همشهریاست که جاش تو همشهریا باشه؟
ثانیا مگه من چه درخواستی کردم؟ گفتم بیاد تالار گفتگوی آزاد، خیلی درخواست سنگینیه؟

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:surprised:

یاد یه ضرب المثل افتادم که جاش اینجا نیست بگم
شما اصلا خوندن مطالب اون تاپیکو؟ میدونید اون تاپیک چند تا مخاطب غیر ترک داره؟ مگه اونجا تاپیک بگو بخنده همشهریاست که جاش تو همشهریا باشه؟
ثانیا مگه من چه درخواستی کردم؟ گفتم بیاد تالار گفتگوی آزاد، خیلی درخواست سنگینیه؟
ربطی به سبک یا سنگین بودنش نداره. عدالت که کوچک وبزرگ و سبک و سنگین نمیشناسه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.