وقتی که یه مدت باشگاه نیای , فراموش میشی ؟

سلام..سلامی به قشنگی روزهای شاد...شروعی زیبا و راهی سخت برامون بودی.
.و الان ما هستیم..خسته و از آینده بی خبر...

ای باشگاه بی معرفت..اینروزا کجا بودی؟یادته قبلنا هر روز بهت سرمیزدیم..الان غیبتمون احساس نشد؟ نگفتی کجایین..چی شد؟

درد دل

بای

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی دادی که اینقد طلبکاری ؟ 4 سال عضویت با فعالیت صفر و اینهمه انتظار بیجا. اینجوری فک کنی زندگیت سخت میشه. دنیا محل بده بستونه . ده تا میدی شاید یکی بستونی. توقع بیجا شوربختی میاره.

چی دادی که اینقد طلبکاری ؟ 4 سال عضویت با فعالیت صفر و اینهمه انتظار بیجا. اینجوری فک کنی زندگیت سخت میشه. دنیا محل بده بستونه . ده تا میدی شاید یکی بستونی. توقع بیجا شوربختی میاره.
من از یک دید دیگه داشتم صحبت میکردم...

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشگاه مهندسان ایران بخشی از زندگی منو رقم زد

روز های خوب روزهای بد ..

خنده ... غم ...

دوستانی که جاودانه شدن و دوستانی که خاطره های ( بد)

عزیزانی که همواره دوستشان خواهم داشت رو اینجا پیدا کردم :heart:

دوستان عزیزم..من به کسی توهین نکردم..من با باشگاه مهندسان درد دل کردم...حرفی که منتظر بمونین تا بعدا منو ...میایم دلیلشو میگیم..و ayja که باهام اینجوری صحبت کرد...منتظر می مونم تا دوستتون بیاد جوابشو بده...
دل دو تا از دوستاتونو شکستین...باشگاه برامون عالی بود و هست..من اومدم از غیبتمون گفتم..که ما همونی بودیم که نفسمون به باشگاه بند بود!!ما چرا الان نیستیم؟

ممنون دوستان

MixxiM

اخراجی موقت
من آره یه ساعت کافیه نیام همون یه ساعت فراموش میشم خخخخ

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اتی....خوبی؟؟؟؟؟؟
دلم تنگیده بود برات....

سلام عشقولی..
مرسی خوبم.تو خوبی؟
کجا بودی

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..سلامی به قشنگی روزهای شاد...شروعی زیبا و راهی سخت برامون بودی.
.و الان ما هستیم..خسته و از آینده بی خبر...

ای باشگاه بی معرفت..اینروزا کجا بودی؟یادته قبلنا هر روز بهت سرمیزدیم..الان غیبتمون احساس نشد؟ نگفتی کجایین..چی شد؟

درد دل

بای
:w36:
زندگی همینه.....
این جا ک فقط ی سایت مجازیه....اگه از دنیا واقعی هم خدا نکرده بری.....همه بعد مدتی فراموشت میکنن:smile:انگار ن انگار ک بودی....

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
من آره یه ساعت کافیه نیام همون یه ساعت فراموش میشم خخخخ
منم خخخخخخخخ
ی بار بعد ی مدت طولانی اومدم ی دختره بم گفت دیروز اتفاقا داشتم بت فکر میکردم.....
اون موقع اصن یادم نمیومد کی بود الانم باز یادم نمیاد نه اسم نه عکسشو....ولی خیلی کیف کردم...خخخخ
بچه ها با هم مهربون باشیم:smile:

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه دیگه برات ایمیل میزنن خیلی وقته فروم نیومدی پاشو بیا