هیچ کس نژاد برتر نیست

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه انسان هستند همه احساس دارند همه عقل دارند فقط بستگی دارد هر کس چقدر از ظرفیت های خود را فعال کند.
برای انسانیت هیچ خط قرمزی وجود ندارد. و هیچ انسانی از بدو تولد خود را برتر نمی داند بلکه افکار اطرافیان تاثیر گذار هستند.

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون . لطفا ترجمه؟

یاایهالناس=ای مردم
انا=همانا
خلقناکم=خلق کردیم
من ذکروانثی=ازمردوزن
شعوباوقیائل=گروههاوقبایل
لتعارفو=برای شناخت
ان=همانا
اکرمکم عندالله=گرامی ترین نزدخدا
اتقیکم=پرهزگارترین

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه عجب .........یک تاپیک در راستای وحدت هم از شما دیدیم ......البته بهتون برنخوره .......نظر دیگه

این طرز صحبت به نظر شخص بنده درست نیست.

خداوند میفرماید که ای بندگان مومن من ، شما حتی به بت های مشرکان فحش ندید چون در این صورت اونها هم بر میگردن به خدای شما فحش میدن...

از این گفته من یاد گرفته ام که با هیچ کس جوری صحبت نکنم که گویی من برترم یا من میدانم ، شاید در مواردی هم در توانم نباشه اینهمه شکیبا باشم ولی هم به خودم و هم به شما عرض میکنم که این طور رفتار در شان یک انسان فهمیده نیست

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این طرز صحبت به نظر شخص بنده درست نیست.

خداوند میفرماید که ای بندگان مومن من ، شما حتی به بت های مشرکان فحش ندید چون در این صورت اونها هم بر میگردن به خدای شما فحش میدن...

از این گفته من یاد گرفته ام که با هیچ کس جوری صحبت نکنم که گویی من برترم یا من میدانم ، شاید در مواردی هم در توانم نباشه اینهمه شکیبا باشم ولی هم به خودم و هم به شما عرض میکنم که این طور رفتار در شان یک انسان فهمیده نیست

ممنون از توجهتون.

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم .......از توجه به جای شما تشکر میکنم .........ولی با عرض پوزش انتقادتون رو وارد نمیدونم .......چون فحش دادن و انتقاد کردن رو یکی نمیدونم.......الآن من خدایی نکرده گفتم جایی برترم؟.......من خاک پای تمامی ملت ایران هستم ........موفق باشید

ببینید محمد اقا ، گفتن همیشه مطرح نیست ، گاهی وقتا یه کلمه با یک عکس اواتار با هم و در کنار هم در شخص مخاطب یه چیزهایی رو تداعی میکنند که ممکنه اصلا شما اون چیز رو به زبان نیاورده باشید. در ضمن انتقاد اون چیزی هست که به نفع مخاطب گفته بشه تا مخاطب خودشو اصلاح کنه ، در ضمن در انتقاد و نهی از منکر و... هم اصلا این وجود داره که هرچیزی رو نباید در هرجایی و به هر بیان و نگارشی بگی ، هر چیزی جای خودشو داره...

به هر حال ، قصد دخالت ندارم فقط احساس کردم حرفی که زدید در شان شما نبود...

موید باشید...:gol:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا ایها الناس انا خلقناکم من ذکر و انثی و جعلناکم شعوباً و قبائل لتعارفوا ان اکرمکم عندالله اتقیکم

من خودم دیدم شما تو بضی تاپیکا به مردم بضی کشورا توهین کردین!!
لطفن شعاار ندین!
همونی باشین که هستین

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

لطفن شعاار ندین!
همونی باشین که هستین
سلام ......سرکار خانم نیز بهتره به جای شعار دادن به امضای خود پایبند باشید ........البته اگر امضای خودتون می باشد!

کاربری که نقل قول گرفتین هیچ گاه اهل شعار نبوده و نیست .........بهتر است فرق انتقاد و توهین و لعن فرستادن علیه قوم ظالمین مشخص باشد!

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز

لطفن شعاار ندین!
همونی باشین که هستین
تکذیب میکنم.شماداری تهمت میزنی.
من اشارم به پادشاهان وسران او حکومتهابوده نه مردمشون.احتمالااشاره شمابه ملک عبدلله پادشاه عربستان بوده.

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ......سرکار خانم نیز بهتره به جای شعار دادن به امضای خود پایبند باشید ........البته اگر امضای خودتون می باشد!

کاربری که نقل قول گرفتین هیچ گاه اهل شعار نبوده و نیست .........بهتر است فرق انتقاد و توهین و لعن فرستادن علیه قوم ظالمین مشخص باشد!

ممنونم داداش.
من یادم نمیادبه قومیتی توهین کرده باشم.اگه بوده به حکومتهای اون ملتها بوده .ممنون ازم دفاع کردی درنبودنم;)

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اشارم به پادشاهان وسران او حکومتهابوده نه مردمشون.احتمالااشاره شمابه ملک عبدلله پادشاه عربستان بوده.
ملک عبدوالله رو خدا رحمتش کنه آدم خوبی بود فقط شنیدم 20 30 تا زن صیغه ای داشت.. انصافا داشت به بشریت خدمت می کرد:biggrin:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

علیک سلام.
امضاای خودم نوشته توش فرمایش همه متینه ننوشته هر جور حرفی متینه که!!
بعدشم شما وکیل وصی ایشون هستین؟
قوم الضالمین خود شما هستی ممد آقا
:D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
:Dهووووم؟
حالا هر کی بوده!!
شما مگه اینو نزاشتی؟

یاایهالناس=ای مردم
انا=همانا
خلقناکم=خلق کردیم
من ذکروانثی=ازمردوزن
شعوباوقیائل=گروههاوقبایل
لتعارفو=برای شناخت
ان=همانا
اتقیکم=پرهزگارترین
ملک عبدالله جزو حیوانات بوده؟؟

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
:Dهووووم؟

حالا هر کی بوده!!
شما مگه اینو نزاشتی؟

یاایهالناس=ای مردم
انا=همانا
خلقناکم=خلق کردیم
من ذکروانثی=ازمردوزن
شعوباوقیائل=گروههاوقبایل
لتعارفو=برای شناخت
ان=همانا
اتقیکم=پرهزگارترین
ملک عبدالله جزو حیوانات بوده؟؟

مغلطه میکنی چرا؟
کی گفته ملک عبدلله حیوونه.اگه گفتم نشون بده
ضمنادرزیارت عاشوراکه ابن زیادو لعن میکنن!ابن زیادحیوونه؟
آیه قران بعضی انسان هاازچارپایان پایین ترمیدونه
اولئک کالانعام بل هم اضل

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مغلطه میکنی چرا؟
کی گفته ملک عبدلله حیوونه.اگه گفتم نشون بده
ضمنادرزیارت عاشوراکه ابن زیادو لعن میکنن!ابن زیادحیوونه؟
آیه قران بعضی انسان هاازچارپایان پایین ترمیدونه
اولئک کالانعام بل هم اضل

مگه من گفتم جزوشون بوده؟از تو سوال کردم.
بعدشم تو خودت میگی از چارپایان پایین ترن بضیا پس من حرف بیخود نزدم!!!
این عربیا چیه مینویسی؟
من عرب نیستمااااا

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه من گفتم جزوشون بوده؟از تو سوال کردم.
بعدشم تو خودت میگی از چارپایان پایین ترن بضیا پس من حرف بیخود نزدم!!!
این عربیا چیه مینویسی؟
من عرب نیستمااااا

شماهرچی هستی یاهرکی هستی محترمی ولی سعی کن تهمت نزنی:)

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتی خانوم خوبی؟
یه سوال دارم. به نظرت داعش رو میشه بهش توهین کرد یا نه؟ اصلا میشه بهشون گفت حیوون یا نه؟؟ از من بپرسی میگم نه. بخدا قسم اعتقاد من اینه اگه به داعش بگیم مثلا سگ، گرگ یا اسم هر حیوان دیگه ای رو بزاریم روشون اون دنیا مدیون اون حیووناییم. باور کن جلومون رو میگیرن و میگن یعنی شما این انسانها!! رو با ما یکی کردید؟؟ واقعا داعش ، النصره، القاعده، طالبان رفتارهای قابل دفاعی دارن؟؟ نباید جلوی اینها ایستاد؟ نباید با شدت تمام با اونها مقابله کرد. نظر من اینه که هرکی از دستش برمیاد با اینا باید بجنگه. چون اینها دامن انسانیت رو لکه دار میکنن.
حالا ملک عبدالله کی بود؟ به نظرت آیا تمام این گرفتاریهای مسلمونها زیر سر سران آل سعود و سران قطر و بحرین و غیره نیست؟؟؟ دیگه واضحه که علنا دارن حمایت ممیکنن از اینها و با پول اینا و بدتر از همه با تفکری که اینها بهشون القا میکنن دارن سر میبرن دیگه. (حالا پشت سر اینها اسراییل و امریکا و غیره هست بماند ها. در این مورد من بحث نمیکنم. چون واقعا تشخیصش برای خیلیا سخته، ولی نظر من اینه)
حالا آیا نباید ظالمین رو محکوم کرد. ازشون بد گفت و جلوشون ایستاد؟؟
اینم بگم من کلا اهل ناسزا به ظالمین در عام نیستم، اما بدیاشون رو خیلی محکم و با اعتقاد راسخ میگم. کسایی که پرونده های سیاهشون هیچ نقطه ی سفیدی نداره. شاید این شامل یکی مثل اوباما و یا یکی مثل بشار اسد و یکی دیگه نشه که خاکستری های متمایل به سیاه و سفیدن. اما کسانی مثل ملک عبدالله، صدام، قذافی و خیلیای دیگه هیچ نقطه سفیدی ندارن. طرفداری از اینها توجیهی نداره. اینا خون میلایونها بیگناه رو گردنشون سنگینی میکنه. کسانی که به نظرم حتی شیطان ازشون شرم داره (مبالغه بود این).
این رو هم بخاطر آقای عابدی که شخصیت محترمی هستن نوشتم و هم بخاطر تو که یک خانوم خیلی خوبی هستی. موفق باشی. :D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتی خانوم خوبی؟
یه سوال دارم. به نظرت داعش رو میشه بهش توهین کرد یا نه؟ اصلا میشه بهشون گفت حیوون یا نه؟؟ از من بپرسی میگم نه. بخدا قسم اعتقاد من اینه اگه به داعش بگیم مثلا سگ، گرگ یا اسم هر حیوان دیگه ای رو بزاریم روشون اون دنیا مدیون اون حیووناییم. باور کن جلومون رو میگیرن و میگن یعنی شما این انسانها!! رو با ما یکی کردید؟؟ واقعا داعش ، النصره، القاعده، طالبان رفتارهای قابل دفاعی دارن؟؟ نباید جلوی اینها ایستاد؟ نباید با شدت تمام با اونها مقابله کرد. نظر من اینه که هرکی از دستش برمیاد با اینا باید بجنگه. چون اینها دامن انسانیت رو لکه دار میکنن.
حالا ملک عبدالله کی بود؟ به نظرت آیا تمام این گرفتاریهای مسلمونها زیر سر سران آل سعود و سران قطر و بحرین و غیره نیست؟؟؟ دیگه واضحه که علنا دارن حمایت ممیکنن از اینها و با پول اینا و بدتر از همه با تفکری که اینها بهشون القا میکنن دارن سر میبرن دیگه. (حالا پشت سر اینها اسراییل و امریکا و غیره هست بماند ها. در این مورد من بحث نمیکنم. چون واقعا تشخیصش برای خیلیا سخته، ولی نظر من اینه)
حالا آیا نباید ظالمین رو محکوم کرد. ازشون بد گفت و جلوشون ایستاد؟؟
اینم بگم من کلا اهل ناسزا به ظالمین در عام نیستم، اما بدیاشون رو خیلی محکم و با اعتقاد راسخ میگم. کسایی که پرونده های سیاهشون هیچ نقطه ی سفیدی نداره. شاید این شامل یکی مثل اوباما و یا یکی مثل بشار اسد و یکی دیگه نشه که خاکستری های متمایل به سیاه و سفیدن. اما کسانی مثل ملک عبدالله، صدام، قذافی و خیلیای دیگه هیچ نقطه سفیدی ندارن. طرفداری از اینها توجیهی نداره. اینا خون میلایونها بیگناه رو گردنشون سنگینی میکنه. کسانی که به نظرم حتی شیطان ازشون شرم داره (مبالغه بود این).
این رو هم بخاطر آقای عابدی که شخصیت محترمی هستن نوشتم و هم بخاطر تو که یک خانوم خیلی خوبی هستی. موفق باشی. :D

والا ما خودمون داریم تو ظلم دااغون میشیم!!!
شما چرا آدم بدای کشورای دیگه رو ظالم و سگ و گرگ و غیره میدونی ولی آدم بدای اینجارو نه؟!!
نه میشه ازشون بد گفت نه میشه جلوشون ایستاد!غیر ازینه؟؟
من اول شما رو محکوم میکنم بعد اونارو!!
من وااقن خانوم خوبیم!خخخخ

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

والا ما خودمون داریم تو ظلم دااغون میشیم!!!
شما چرا آدم بدای کشورای دیگه رو ظالم و سگ و گرگ و غیره میدونی ولی آدم بدای اینجارو نه؟!!
نه میشه ازشون بد گفت نه میشه جلوشون ایستاد!غیر ازینه؟؟
من اول شما رو محکوم میکنم بعد اونارو!!
من وااقن خانوم خوبیم!خخخخ

:biggrin:
بابا دوساعته میگم این سگ و گرگ بیچاره رو قاطی این وحشیا نکن. دی
گفتم که. من اکثر سیاستمدارا رو خاکستری میدونم. بعشیا به سفیدی میزنن و بعضیا به سیاهی نزدیکن.
اما این چندتا وهابی و بعضایای دیگه واقعا هیییییییییچ ذره ی سفیدی ندارن. نمیشه ازشون ذره ای دفاع کرد. خون اینهمه بشر به گردن ایناس. باور کن من با اینهمه مظلوم احساس همدردی میکنم که این حرف رو میزنم و نه بخاطر اینکه حکومت ما با اینا بده. یعنی برای دلخوشی حکومت و اینا نمیکم. اگه برای حکومت خودمون بود میگفتم از همه بدتر اوباماست (خخخ). اما دیدی که گفتم اوباما خاکستری (مایل به سیاه) هست و همینطور بشار اسد رو هم خاکستری معرفی کردم (مایل به سفید) . اینا هم نظر شخصیمه. هرکسی در مورد اشخاص خاکستری نظر دیگه ای میتونه داشته باشه. اما در مورد اشخاص کاملا سیاه نمیشه طرفداری کرد اصلا و تحمل طرفداری رو داشت.آدم دلش از اینهمه خون بدرد میاد. مثلا موجودیت کل اسراییل هم همینطوره بنظر من. کلا سیاه. خیلی هم بدتر از اینا. چون اونا خودشون رو خوب هم نشون میدن.
شما هم دخدر خوبی هستی. دییییییییییی

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:
بابا دوساعته میگم این سگ و گرگ بیچاره رو قاطی این وحشیا نکن. دی
گفتم که. من اکثر سیاستمدارا رو خاکستری میدونم. بعشیا به سفیدی میزنن و بعضیا به سیاهی نزدیکن.
اما این چندتا وهابی و بعضایای دیگه واقعا هیییییییییچ ذره ی سفیدی ندارن. نمیشه ازشون ذره ای دفاع کرد. خون اینهمه بشر به گردن ایناس. باور کن من با اینهمه مظلوم احساس همدردی میکنم که این حرف رو میزنم و نه بخاطر اینکه حکومت ما با اینا بده. یعنی برای دلخوشی حکومت و اینا نمیکم. اگه برای حکومت خودمون بود میگفتم از همه بدتر اوباماست (خخخ). اما دیدی که گفتم اوباما خاکستری (مایل به سیاه) هست و همینطور بشار اسد رو هم خاکستری معرفی کردم (مایل به سفید) . اینا هم نظر شخصیمه. هرکسی در مورد اشخاص خاکستری نظر دیگه ای میتونه داشته باشه. اما در مورد اشخاص کاملا سیاه نمیشه طرفداری کرد اصلا و تحمل طرفداری رو داشت.آدم دلش از اینهمه خون بدرد میاد. مثلا موجودیت کل اسراییل هم همینطوره بنظر من. کلا سیاه. خیلی هم بدتر از اینا. چون اونا خودشون رو خوب هم نشون میدن.
شما هم دخدر خوبی هستی. دییییییییییی

خو کفتار خوبه؟خخخ
از ادمیت و انسانیت خوشم میاد!
مسلمون....کافر..بی دین..مسیحی..هر چی باشه مهم نیست
خودم میدونم!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

علیک سلام.
امضاای خودم نوشته توش فرمایش همه متینه ننوشته هر جور حرفی متینه که!!
بعدشم شما وکیل وصی ایشون هستین؟
قوم الضالمین خود شما هستی ممد آقا
آهان بین فرمایش و حرف از نگاه شما فرق داره.......پس این جا هم تو همین امضا دیکتاتوری حاکمه ..........بله هستم......من در مقابل بی احترامی و تهمت و توهین به هرکسی هیچ گاه ساکت نبودم.....هرچنذ هزینشم رو هم بدم .....

اون وقت شما چی هستین؟.......

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهان بین فرمایش و حرف از نگاه شما فرق داره.......پس این جا هم تو همین امضا دیکتاتوری حاکمه ..........بله هستم......من در مقابل بی احترامی و تهمت و توهین به هرکسی هیچ گاه ساکت نبودم.....هرچنذ هزینشم رو هم بدم .....

اون وقت شما چی هستین؟.......

هزینه چی رو دقیقن میخای بدی؟؟
آفرین کار خوبی میکنی!!!

بنده قوم المظلومین هستم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
هزینه چی رو دقیقن میخای بدی؟؟
آفرین کار خوبی میکنی!!!

بنده قوم المظلومین هستم

هزینه دادم و خواهم داد.........اونایی که لازم است بدونن خوب میدونن بویژه در طول سال های 90 تا 92

من برای احساس شما احترام قائلم ........ولی هرچه با خود کلنجار میرم .......این احساس شما کنار دفاع از سران کشورهایی که خودشون هم خودشون رو مظلوم نمیدونن و صراحتا میگن از اینکه قلدر مآب و متکبرن....از اینکه کودک کش هستند و به این صفات مثل نمرود و فرعون افتخار میکنند........خودشون حامی تمامی گروه های تروریستی از منافقین گرفته تا گروهک جند الشیطان هستند.....توهین به عقاید دینی رو ،آتش زدن کتب الهی رو اسمشو میزارن آزادی بیان......و در عوض تحقیق در قبال هلوکاست در برخی از همین کشورها جرم حساب میشه ......جور در نمیاد

البته فکر نمیکنم از پست اول شما تا حال پستی مرتبط با موضوع تاپیک بوده باشه..............تاپیکی که بحث قوم و نژاد مطرح است.......

در شرایطی که مطلبی که دوست عزیزمان به نقل کلام الله مطرح کردند .....کالا در این راستا بود

نژاد نزد خداوند ملاک برتری نیست .......بلکه این پرهیزگاری است که سبب میشود فردی چه از زن و چه مرد نزد خداوند گرامی ترین نگاه داشته شود

آخرین ویرایش:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
هزینه دادم و خواهم داد.........اونایی که لازم است بدونن خوب میدونن بویژه در طول سال های 90 تا 92

من برای احساس شما احترام قائلم ........ولی هرچه با خود کلنجار میرم .......این احساس شما کنار دفاع از سران کشورهایی که خودشون هم خودشون رو مظلوم نمیدونن و صراحتا میگن از اینکه قلدر مآب و متکبرن....از اینکه کودک کش هستند و به این صفات مثل نمرود و فرعون افتخار میکنند........خودشون حامی تمامی گروه های تروریستی از منافقین گرفته تا گروهک جند الشیطان هستند.....توهین به عقاید دینی رو ،آتش زدن کتب الهی رو اسمشو میزارن آزادی بیان......و در عوض تحقیق در قبال هلوکاست در برخی از همین کشورها جرم حساب میشه ......جور در نمیاد

البته فکر نمیکنم از پست اول شما تا حال پستی مرتبط با موضوع تاپیک بوده باشه..............تاپیکی که بحث قوم و نژاد مطرح است.......

در شرایطی که مطلبی که دوست عزیزمان به نقل کلام الله مطرح کردند .....کالا در این راستا بود

نژاد نزد خداوند ملاک برتری نیست .......بلکه این پرهیزگاری است که سبب میشود فردی چه از زن و چه مرد نزد خداوند گرامی ترین نگاه داشته شود

دیواانه سر صحبت فرزانه نداارد./.:smile:

بالا