همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگس من اصلا به این توجه نکرده بودم!!! پس به نظرت سبک شناسی پیرنیارو نخونیم؟
بچه ها اینا واسه سراسری و آزاد 93 اس

مشاهده پیوست 193712مشاهده پیوست 193713
ولی تو منابعی که مرکز معماری واسه آزاد گفته سبک پیرنیا و اسلامی رو گفته :surprised: چیکار کنیم پس؟!

چه جالب.به این توجه نکرده بودم.
پس الکی نخونیم اون منبع رو...
مرکز معماری که رو سراسری یه چیزهم واسه ازاد میزنن.
تازه طبق گفته دوستان دوره قبل هم سوال از معماری اسلامی نیومده بود پس این گواه بر این هست که معماری اسلامی تو کنکور ازاد نمیاد.
هوراااااااا

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
وا... من که تست میزدم..تستای سالهای قبل رو توش سوال از سبک شناسی پیر نیا اومده بود..معماری اسلامی ندیدم..راستی دوستان کسی تست های 89 تا 92 رو داره بزاره اینجا؟ممنون میشم

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اگه کسی بخواد واسه بدون ازمون و ممتازین ثبت نام کنه و الان ترم اخره ایا میتونه؟؟؟
چون این ممتازین پذیرشش واسه بهمن هست.
ایا واسه مهر هم ثبت نام ممتازین جدا میزارن؟؟
ممنون میشم یکی اطلاعات کامل بهم بده

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
مشاهده پیوست 1 azad 92.pdf
اینم 92;)فقط متاسفانه ج نداره..یعنی پیدا نکردم..هرکی پیدا کرد بزاره لدفن!.دوستان احساس میکنم یکم شل کار میکنن یا تو خفا درس میخونن.یا اینکه سر در گمن نمیدونن چی بخونن؟قضیه چیه اینجا انقد خلوته؟میخایم بترکونیم ارشد همه قبول شیما....پس بیایین اطلاعاتمونو رو هم بزاریم نگران جا هم نباشید چیزی که زیاده ظرفیت دانشگاهاس:biggrin:

sama_abdm

عضو جدید
مشاهده پیوست 193905
اینم 92;)فقط متاسفانه ج نداره..یعنی پیدا نکردم..هرکی پیدا کرد بزاره لدفن!.دوستان احساس میکنم یکم شل کار میکنن یا تو خفا درس میخونن.یا اینکه سر در گمن نمیدونن چی بخونن؟قضیه چیه اینجا انقد خلوته؟میخایم بترکونیم ارشد همه قبول شیما....پس بیایین اطلاعاتمونو رو هم بزاریم نگران جا هم نباشید چیزی که زیاده ظرفیت دانشگاهاس:biggrin:[/QU

فکرکنم دارن برای کنکورسراسری میخونن!

mahfo

کاربر بیش فعال
دوستان اگه کسی بخواد واسه بدون ازمون و ممتازین ثبت نام کنه و الان ترم اخره ایا میتونه؟؟؟
چون این ممتازین پذیرشش واسه بهمن هست.
ایا واسه مهر هم ثبت نام ممتازین جدا میزارن؟؟
ممنون میشم یکی اطلاعات کامل بهم بده
برای شرکت در ممتازین باید کارای فارغ التحصیلیتونو انجام داده باشین و دانشگاهتون مدارکتونو برای صدور دانشنامه اصلیتون به مرکز آزمون فرستاده باشه.من بهمن پارسال درسم تموم شد ولی ثبتنام کردم برام زدن حذف بدلیل عدم سابقه صدور مدرک نزد اداره فارغ التحصیلان.چون هنوز نرفته بودم واسه فارغ التحصیلیم اقدام کنم.شما الان میتونی ثبتنام کنی ولی چون ومدرک نداری حذف میشی ولی بصورت خودکار در مرداد سال آینده پروندتونو بررسی میکنن و اگه تا اون موقع اسمتونو فرستاده باشن شهریور قبول میشین برای ورودی مهر

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای شرکت در ممتازین باید کارای فارغ التحصیلیتونو انجام داده باشین و دانشگاهتون مدارکتونو برای صدور دانشنامه اصلیتون به مرکز آزمون فرستاده باشه.من بهمن پارسال درسم تموم شد ولی ثبتنام کردم برام زدن حذف بدلیل عدم سابقه صدور مدرک نزد اداره فارغ التحصیلان.چون هنوز نرفته بودم واسه فارغ التحصیلیم اقدام کنم.شما الان میتونی ثبتنام کنی ولی چون ومدرک نداری حذف میشی ولی بصورت خودکار در مرداد سال آینده پروندتونو بررسی میکنن و اگه تا اون موقع اسمتونو فرستاده باشن شهریور قبول میشین برای ورودی مهر

مرسی
ولی اینجور که پیداس ثبت نام بدون ازمون یه بار هم تو تابستون برای مهر انجام میشه...

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 193905
اینم 92;)فقط متاسفانه ج نداره..یعنی پیدا نکردم..هرکی پیدا کرد بزاره لدفن!.دوستان احساس میکنم یکم شل کار میکنن یا تو خفا درس میخونن.یا اینکه سر در گمن نمیدونن چی بخونن؟قضیه چیه اینجا انقد خلوته؟میخایم بترکونیم ارشد همه قبول شیما....پس بیایین اطلاعاتمونو رو هم بزاریم نگران جا هم نباشید چیزی که زیاده ظرفیت دانشگاهاس:biggrin:

من از اون جمله ادمایی هستم که سردر گمم نمیدونم چی بخونم.

saghi23

عضو جدید

این شرایط ممتازی که نوشتن برای معماری هم همونه(هم پایاننامه-سختی رشته-ما که اجباری 5 ترمه میشدیم)

mahfo

کاربر بیش فعال
مرسی
ولی اینجور که پیداس ثبت نام بدون ازمون یه بار هم تو تابستون برای مهر انجام میشه...

نه تو تابستون خود مرکز آزمون مدارکی که دانشگاهها تا مرداد براش فرستادن بررسی میکنه

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها نظرتون راجع به سپیده علیمحمدزاده برای اسکیس چیه؟
تایپیک تجربه اسکیس 92 رو بخونین،
من مرکز معماری می رفتم خیلی بچه ها راضی نبود ازش بعضیاهم بودن، ولی تو این تایپیک تعریف کردن ازشو گفتن خیلی امسال قبولی داده، خودشم یه آتلیه زده جدیدا، عکساشم مدام میذاره تو فیسبوکش :D

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخواستم کد رشته محلم رو تغییر بدم.مرکز ازمون این جواب رو بهم گفت.نامردا گفتن دوباره باید کارت بخری

سلام.خسته نباشید ایا امکان ویرایش کد رشته محل های کنکور کارشناسی ارشد93 هست؟؟؟

سیستم پرسش و پاسخ

پیام روابط عمومی : 1392/11/19

امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد. لذا در با ازمون؛ اگر اصلاحات در زمینه مشخصات فردی(نام و نام خانوادگی، شماره ملی و شناسنامه و معدل و ...) می باشد، نیازی به ثبت نام مجدد ندارید، در باجه رفع نقص می توانید آن را اصلاح نمائید. اما در صورتی که اصلاحات مربوط به رشته شهرهای انتخابی و حوزه امتحانی می باشد مجددا باید نسبت به خرید کارت اعتباری و ثبت نام اقدام نمائید.آخرین ثبت شما ملاک مرکز ازمون می باشد.

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام رضا جان....درک میکنم..چیز خاصی نداره کنکور و نظام مهندسیو همه یه چیزن...شما باید اولین قدم تستهای سالهای قبل رو بزنی وبعد طبق جوابهایی که میزنی تشخیص بدی تو کدوم زمینه ضعیف هستی و کدوم زمینه قوی..زمینه های ضعیف رو تلاش کنی به متوسط برسونی حداقل و زمینه های قوی رو که جز مزایای رقابتیت محسوب میشن رو قوی تر کنی...مثال میزنم..یکی از دوستام پارسال شرکت کرد...چیزی نخوند در حد اطلاعات عمومی و روزنامه وار خوندن رفته بود.اما زبانش خوب بود و رو اون کاز کرد..نتیجه چی شد..آزاد تبریز که انتخابش هم اونجا بود قبول شد..زبان 70% و بقیه درسها 20-12 و حتی منفی هم داشت...یکی دیگه از دوستام که اصلا نخوند تهران شمال همین امسال قبول شد...اینو میخوام بگم که بدونی چیکار میخوای بکنی تورو میرسونه به هدف...هدفت ارشده یا چیز دیگه؟ارشد فقط وسیلس برا نیل به اون هدف...یادت باشه برای کشتی های بی حرکت موج ها تصمیم میگیرند...امیدوارم موفق تر باشی

sama_abdm

عضو جدید
تایپیک تجربه اسکیس 92 رو بخونین،
من مرکز معماری می رفتم خیلی بچه ها راضی نبود ازش بعضیاهم بودن، ولی تو این تایپیک تعریف کردن ازشو گفتن خیلی امسال قبولی داده، خودشم یه آتلیه زده جدیدا، عکساشم مدام میذاره تو فیسبوکش :D

شما پارسال کلاس اسکیس رفتی؟
چرا قبول نشدی؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام رضا جان....درک میکنم..چیز خاصی نداره کنکور و نظام مهندسیو همه یه چیزن...شما باید اولین قدم تستهای سالهای قبل رو بزنی وبعد طبق جوابهایی که میزنی تشخیص بدی تو کدوم زمینه ضعیف هستی و کدوم زمینه قوی..زمینه های ضعیف رو تلاش کنی به متوسط برسونی حداقل و زمینه های قوی رو که جز مزایای رقابتیت محسوب میشن رو قوی تر کنی...مثال میزنم..یکی از دوستام پارسال شرکت کرد...چیزی نخوند در حد اطلاعات عمومی و روزنامه وار خوندن رفته بود.اما زبانش خوب بود و رو اون کاز کرد..نتیجه چی شد..آزاد تبریز که انتخابش هم اونجا بود قبول شد..زبان 70% و بقیه درسها 20-12 و حتی منفی هم داشت...یکی دیگه از دوستام که اصلا نخوند تهران شمال همین امسال قبول شد...اینو میخوام بگم که بدونی چیکار میخوای بکنی تورو میرسونه به هدف...هدفت ارشده یا چیز دیگه؟ارشد فقط وسیلس برا نیل به اون هدف...یادت باشه برای کشتی های بی حرکت موج ها تصمیم میگیرند...امیدوارم موفق تر باشی

مرسی از راهنمایی کاملی که کردی...:gol:
از نظر من ابتدا باید یه سری منابع رو خوند بعد رفت تست زد و اونجا جاهایی که ضعف داری رو بشناسی و باز بری منابع بخونی و تقویت کنی...
این کنکور فرصت بسیار خوبیه واسه تقویت مبانی نظری خودمون و دراستانه ورود به ارشد اطلاعات خودمون رو کامل کنیم.من میخوام تو این فرصت بوجود اومده یاد بگیرم و صرفا تست زدن جهت قبولی کنکور نباشه
اگه سطح دانشگاه های خوب رو میخوایم پس باید خودمون رو به اون سطح برسونیم.پس از این فرصت به بهانه کنکور هم که شده استفاده کنیم و منابع بخونیم.
بعدش بشینیم تست بزنیم.

Thearchi

عضو جدید
آقا چی شد؟ کسی شروع کرد خوندنو یانه؟
من که از تاریخ شروع کردم چون فراره ... یه بار اینور سال میخونم ، اونور سال هم دوره میکنم...
بیاین گروهی شروع کنیم دیگه !!

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها شما الان شروع کردین؟
چی دارین میخونین؟

سلام به نظر من بیاین خیلی جدی شروع کنیم من دارم نکات مهم عصر کنکاش رو میخونم اما خیلی کند وبی حوصله بیاین استارت بزنیم هر کس یه برنامه ریزی خوب داره اینجا قرار بده همگی طبق اون برنامه پیش بریم
لطفا زودتر ...

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به نظر من بیاین خیلی جدی شروع کنیم من دارم نکات مهم عصر کنکاش رو میخونم اما خیلی کند وبی حوصله بیاین استارت بزنیم هر کس یه برنامه ریزی خوب داره اینجا قرار بده همگی طبق اون برنامه پیش بریم
لطفا زودتر ...

سلام عجله نکنید بزارید ما جمعه کنکور سراسری رو بدیم انشالله میایم و با بچه ها شروع میکنیم به خوندن ;)

domous

عضو جدید
ها؟:surprised:مرسی ولی با توجه به تاریخ عضویتت فکر نکنم باهم خونده باشیما؟!!دوباره اومدم تاریخ رو زنده کنم:biggrin:
کاربری اصلیم شهاب شهابی هست که دیگه تعطیله..
شهریور پایاناممو دفاع کردم.الان هم واسه کنکور دکتری جمعه امتحان دارم.آفرین آفرین...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا