همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
بين دانشگاهاي تهران جنوب، غرب و شمال اولويت بندي دانشگاها چطوريه؟

جنوب شمال غرب
در مورد پژمان شکوهی ام که پرسیده بودن تو کدوم موسسه اس، تو مرکز معماریه،
7820 8873 021​
1444 8873 021​
3644 8873 021

holooooooo

کاربر ممتاز
دوستان این پردیس علوم جریانش چیه؟؟شهریه اش زیادتره؟

نه شهریش همونه، زیز نظر علوم تحقیقاته جزء دانشگاهای تازه تاسیسه و ترازش از خود دانشگاه آزاد هر شهر پایین تره و معمولا هم استاداش با دانشگاه اصلی فرق داره.
كسي خبر داره كه مهلت ثبت نام تمديد شده يا نه؟

فعلا تمدید نشده!
http://www.pubr-azmoon.com/
در این سایت چک کنید.

آخرین ویرایش:

holooooooo

کاربر ممتاز
يعني واقعا تمديد نميشه؟
:cry::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
تعجب داره که چرا تاحالا نزده تمدیدشووو!!!!!! نمیشه ریسک کرد دیگه ساعت کاریشونم که تموم شده باید تا ساعت میزد تمدیدوو!!! ریسک نکنید، مشکلتون چیه خوب ثبت نام کنید

15434

عضو جدید
فقط ميخوان اذيت كنن!حتما خبر تمديدشو فردا صبح اعلام مي‌كنند!!!!!!!!!!!!!
آره بايد برم ثبت نام كنم:redface:

holooooooo

کاربر ممتاز
من که حوصله نداشتم ثبت نام نکرده بودم معلوم بود تمدید میشه اما خیلی دیر اعلام کردن،معلومه خیلی قراره حرص بخوریم تو این مدت:w25::w39:

عاااااااااااااااااااااااشقتم، چقد ریلکسی!!! اومدیمو امسال تمدید نمیکردن؟!! بعد اونوقت چی میشد؟!!!

مهديه مقدم

عضو جدید
آزمون اسکیس کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93
دوستان تجربه ها و نظراتتون رو در مورد آزمون اسکیس دانشگاه آزاد بنویسید
دروس تئوری مهمترن یا اسکیس ؟
چقدر نسبت به دروس تئوری باید برای اسکیس وقت گذاشت ؟
تجربه ی آزمون آزاد رو ندارم ولی بعد کلی مشورت و راهنمایی دوستان به این نتیجه رسیدم که اول باید تکلیف دانشگاه مد نظرمون رو مشخص کنیم که تراز قبولیش با نتایج سال قبل حدودا چقده،بعد با توجه به سطح علمی خودمون و شناختی که از توانایی مون تو اسکیس داریم دو تا مسیر برا قبولی داریم یا جز اون دسته از قبولیا هستیم که تئوری شون ترازش بالا بوده با اسکیس ضعیف باز تونستن سطح ترازشون رو تو محدوده دانشگاه مورد نظرشون نگه دارن و قبول شدن مثلا تراز تئوری شون 7100 بوده با اسکیس ضعیف تراز کل شده 6600 باز(فرضا تهران)رو قبول شدن ،یا بر عکس اسکیس قوی بودن تئوری رو معمولی،با توجه به این مسئله هم باید نسبت مطالعه دروس رو با تمرین اسکیس برامون مشخص میشه،من خودم چون اسکیسو خیلی ضعیف هستم مجبورم تئوری و بیشتر وقت بذارم تا جبران اسکیس ضعیفم باشه،حالا باز این نظر من بود ...

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

sama_abdm

عضو جدید
دوستان میشه یکی جزوه هایی که مخصوص کنکور ازاد هست رو معرفی کنه که اونا رو بخونیم و بتونیم نتیجه بگیریم؟؟؟
تو این تاپیک کلی جزوه هست ولی نمیدونیمک کدوم واسه ازاد بخونیم...چیکار کنیم نتیجه بگیریم
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/308383-**جزوه-های-آزمون-ارشد-معماری**

جزوه نسیم عسگری خوب وکامله به جای کتاب سبک شناسی و معماری ایرانی معماریان میتونی بخونی

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من مخوام بدونم بین منابع ارشد سراسری و آزاد کدوما مشترکه
کسی میدونه ممنون میشم جواب بده. البته در پیام خصوصی

mahfo

کاربر بیش فعال
جزوه نسیم عسگری خوب وکامله به جای کتاب سبک شناسی و معماری ایرانی معماریان میتونی بخونی

طبق ضرایب دروسی که من تو دفترچه امسال دیدم اصلا از معماری اسلامی سوالی نمیاد.اگه دفترچه سوالات پارسالم ببینید توش سوال اسلامی نداشت

holooooooo

کاربر ممتاز
طبق ضرایب دروسی که من تو دفترچه امسال دیدم اصلا از معماری اسلامی سوالی نمیاد.اگه دفترچه سوالات پارسالم ببینید توش سوال اسلامی نداشت
راست میگس من اصلا به این توجه نکرده بودم!!! پس به نظرت سبک شناسی پیرنیارو نخونیم؟
بچه ها اینا واسه سراسری و آزاد 93 اس

azad93.jpgsarasari 93.jpg
ولی تو منابعی که مرکز معماری واسه آزاد گفته سبک پیرنیا و اسلامی رو گفته :surprised: چیکار کنیم پس؟!

آخرین ویرایش:

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
من اومدم به چند دسته تقسیم کردم جزوه ها رو...تاریخ و معماری...سازه ...درک عمومی...تنظیم...برای هرکدوم چندتا جزوه میخونم به علاوه تستهای کنکور سالای قبل..بعد از عیدم اسکیس رو میارم تو برنامم..فقط منتهی تاریخ یه بدی داره از ذهن فراره...باید بزارم اون آخر ماخرا;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا