نظزتون راجع به اساتید زن

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه اینجور استاد رو هیچ کس قبول نداره. حق با شما بوده.

خو اینجوری بود دیگه استادهای ازمایشگامونم همه از مرحله پرت بودن. کلا تو فاز یاد دادن نبودن . قصه می گفتن واسمون

فقط واسه شیمی فیزیکمون یه خانم دکتر قدیمی بود واقعا باسواد بود پیر بود خوبم درس می داد. اونم به خاطر تجربش

منم کلی گفتم زیاد خوب نیستن استادهای زن تو رشته های مهندسی

yalda63

عضو جدید
خو اینجوری بود دیگه استادهای ازمایشگامونم همه از مرحله پرت بودن. کلا تو فاز یاد دادن نبودن . قصه می گفتن واسمون

فقط واسه شیمی فیزیکمون یه خانم دکتر قدیمی بود واقعا باسواد بود پیر بود خوبم درس می داد. اونم به خاطر تجربش

منم کلی گفتم زیاد خوب نیستن استادهای زن تو رشته های مهندسی

ببینید هر استاد تازه کاری بالاخره عیب هایی هم داره. شما هم اگه خودتون بعد از تمام شدن درستون برید برای تدریس ممکنه خوب نتونید کلاس رو اداره کنید. به هر حال هر کاری از یک جایی شروع می شه و هر کس هم تا بخواد جا بیفته توی اون کار بقیه باید باهاش راه بیان. همین استاد خانومی که گفتی خوب بود. اون هم اولش که اینقدر خوب نبوده. بالاخره تجربه اش که زیاد شد مشکلات تدریسش هم برطرف شد. ما هم یک استاد آقا داریم که تازه کاره. اون هم خیلی سر تدریسش مشکل داره. ولی ما دیگه باهاش کل کل نمی کنیم سرکلاس.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید هر استاد تازه کاری بالاخره عیب هایی هم داره. شما هم اگه خودتون بعد از تمام شدن درستون برید برای تدریس ممکنه خوب نتونید کلاس رو اداره کنید. به هر حال هر کاری از یک جایی شروع می شه و هر کس هم تا بخواد جا بیفته توی اون کار بقیه باید باهاش راه بیان. همین استاد خانومی که گفتی خوب بود. اون هم اولش که اینقدر خوب نبوده. بالاخره تجربه اش که زیاد شد مشکلات تدریسش هم برطرف شد. ما هم یک استاد آقا داریم که تازه کاره. اون هم خیلی سر تدریسش مشکل داره. ولی ما دیگه باهاش کل کل نمی کنیم سرکلاس.

شاید حق با شما باشه ولی کلا جالب نیستن

فیس افاده زیاد دارن که اونم به خاطر خانم بودنشونه

کلا مسایل حاشیه ای زیاد دارن

ما که خیری ندیدم ازشون

felor

عضو جدید
توهین به کسی نشه.. اما با تجربه ای که من داشتم..از اساتید زن عقده ای تر ، خدا هنوز خلق نکرده...

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده توی درسهای ریاضی1 و محاسبات عددی با دو استاد خانوم برداشتم و از نحوه تدریسشون راضی نبودم.بار علمی بالایی نداشتند. اخلاق خوبی نداشتند و کلاس هم یکسری حواشی داشت.کلا با استاد آقا راحتتر هستم.نمیگم اساتید خانوم قادر به تدریس این دروس نیستند اما تجربه من از اساتید خانوم اینگونه بوده.
توی دروس گرایش خودم برق مخابرات هم دو استاد خانوم تدریس می کنند. اساتید آقا تعدادشون بیشتر و معروف تر هستند و تدریسشون رو بیشتر قبول دارند.ترجیح میدن اگر کلاس گیرشون بیاد با اونها بردارند تا با این دو تا.

آرام1994

عضو جدید
به نظرم استادهای خانم نمیتونن کلاسهارو خوب اداره کنن..مخصوصا وقتیکه کلاس پر از پسرایی هست که میخوان نظم رو به هم بزنن...:)

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما دانشجوها اساتید زن رو به اندازه مردها قبول دارن؟ منظورم تو رشته های فنی هستش
خواهشا مثل تاپیکهای دیگه بحث رو به طرف جنگ دختر و پسرها نکشونین. می خوام تجربیات خودتون رو در این رابطه بگید.
من فقط یه استاد زن داشتم اما تو دو تا درس تخصصی همزمان استادم بود
اما به نظر من استادای مرد بهترن.حداقل به خاطر ینکه احساساتی و زدرن نیستن!

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما توی دانشگاهمون استاد خانوم نداشتیم. تجربیات شما در این رابطه می تونه برام مفید و جالب باشه.

من رشته ام فنی نیست .
اما کلا اگر یک استاد به وظیفه اش درست عمل کنه و در عین داشتن سواد و تجربه بتونه رابطه دوستانه ای با دانشجوها برقرار کنه فکر میکنم زن بودن یا مرد بودنش اهمیت چندانی نخواهد داشت.
ممکنه اولین جلسات این مهم بنظر بیاد ولی در طول ترم این سواد و هنر معلمیه که خودش رو نشون میده و اهمیت داره نه سایر مسائل.

برادر استاد خانم خوبی تو رشته کامپیوتر داشت و همیشه از رفتار سنگین او و سوادش تعریف میکرد.

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما استاد زن خوب و باسواد و باحالم داشتیم استاد زنم داشتم که نه چیزی حالیش بود نه میتونست کلاس و اداره کنه
مثه استادای مرد!!!

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم استادهای خانم نمیتونن کلاسهارو خوب اداره کنن..مخصوصا وقتیکه کلاس پر از پسرایی هست که میخوان نظم رو به هم بزنن...:)
اتفاقا من ی استاد داشتم که همچین کلاسو اداره میکرد که من جرات حرف زدن نداشتم چه برسه به پسرا:دی

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خوب، قبول دارم بعضی مردا واقعا بدرد لای جرز نمیخورن، و بعضی زن ها خیلی به کاری که میکنن وارد هستن، اما تعداد اینجور زنا واقعا انگشت شمارهف نمیارزه بخاطر اون تعداد انگشت شمارف به بقیه اعتماد کنی. من که اگه زنه وشگل نباشه، امکان نداره برم سر کلاسش
چقدراین نوع نگارش به نظرم اشنا میاد...یادیه بنده خدایی میفتم که چپ وراست به زن توهین میکنه

آخرین ویرایش:

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرااااااااااااااااااااا؟
لطفا بی دلیل نظر ندین. علتش رو هم بگید
شاید خیلی هاشون خ خوب بفهمن و سطح علمی بالایی داشته باشن
اما قدرت بیانشون خیلی پایینه.. خ زیاد خصوصا در درس های فنی و البته خیلی هم خودشون رو میگیرن.

Schneider

مدیر بازنشسته
هیچ استاد زنی رو ندیدم بهتر از مرد درس بده
اما زیاد دیدم بهتر از آقایون نمره بدن

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما دانشجوها اساتید زن رو به اندازه مردها قبول دارن؟ منظورم تو رشته های فنی هستش
خواهشا مثل تاپیکهای دیگه بحث رو به طرف جنگ دختر و پسرها نکشونین. می خوام تجربیات خودتون رو در این رابطه بگید.
یه مشت گاو بلانسبت گاو
فقط یه روز رفتم امیرکبیر سر کلاس برنامه نویسیش نشستم استادش یه زن بود فن بیانش محشر بود

felor

عضو جدید
یه مشت گاو بلانسبت گاو
فقط یه روز رفتم امیرکبیر سر کلاس برنامه نویسیش نشستم استادش یه زن بود فن بیانش محشر بود
من با استاد زن مشکل دارم...
اما داری بد توهین میکنی هاااااااااااااااا:mad:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تا حالا! 6 تا استاد خانم داشتم....
بسته به خود استاد داره!!
مثلا، دو تا زبان رو با خانم ها داشتم،یکیش فوق العاده درس میداد، یکیش خوب درس نمیداد!! اولی به کسی صدم نمره کمک نکرد( 20 گرفتم ازش!) دومی برای یکی دو تا از بچه ها نوشته بود!!(18 گرفتم ازش!)

ریاضیات رو هم با استاد های خانم و اقا داشتم!!

هر دو استاد،جزوه ی استاد خودشون رو دستشون گرفته بودن،رو برد مینوشتن و ما هم کپی میکردیم!! هیچ کدومشون هم نمره کمک نمی کردن!! استاد دومی(اقا) ولی به خاطر اینکه رشتمون بود،5 نمره رو به پروژه ی برنامه نویسی اختصاص داد که با نمره ی امتحان 20 نمره جمع میشد!! (12 و 18 شدم به ترتیب!)

فارسی عمومی رو با خانم داشتیم، واقعا شرو ور درس میداد!! البته به خاطر این بود که تفکراتش رو قاطی در میکرد!! مثلا میخواست معنای شعر بگه، چهار تا بیت رو که هیچ ارتباطی با خدا نداشت و رو جوری به خدا و ائمه و امام زمان وصل میکرد که همه بعد از من صداشون در می اومد!! سر امتحان هم بد سوال داده بود،هم کمک نکرده بود!!(17 شدم)پ

درس های تخصصی هم ساختمان داده با خانم داشتم که خوب درس داد، ولی به درد برنامه نویسی نمی خورد درسش و فقط برا امتحان اخر ترم خوب بود!! (20 شدم)
در مقابل، شی گرا استادمون اقا بودن که کلاس 40 نفره رو درو کرد و فقط 8 نفر پاس شدن!!(سطح درس دادن و توضی حدادنش خیلی بالا بود و اکثر بچه ها،بعد از 5 دقیقه از شروع درس،مات میشدن و حتی نمیدونستن چیزایی که رو برد هست رو چجوری باید به دفترشون انتقال بدن!! ( 20 شدم!)

در کل،میخوام بگم که این مسایل بسته به اساتید، درسی که دارن درس میدن، و سطح دانشجو فرق میکنه!!!

من زبان تخصصی این ترم با کسی گرفتم که تو اموزش ملت رو برگه های مربوط به اون نوشته بودن که اگه میخوای پاس بشی،باهاش نگیر!! با این وجود،زبانم 20 شد چون زبانم خوبه خودم!! ولی اونایی که زبانشون خوب نبود، یا افتادن یا .....!!

yalda63

عضو جدید
من تا حالا! 6 تا استاد خانم داشتم....
بسته به خود استاد داره!!
مثلا، دو تا زبان رو با خانم ها داشتم،یکیش فوق العاده درس میداد، یکیش خوب درس نمیداد!! اولی به کسی صدم نمره کمک نکرد( 20 گرفتم ازش!) دومی برای یکی دو تا از بچه ها نوشته بود!!(18 گرفتم ازش!)

ریاضیات رو هم با استاد های خانم و اقا داشتم!!

هر دو استاد،جزوه ی استاد خودشون رو دستشون گرفته بودن،رو برد مینوشتن و ما هم کپی میکردیم!! هیچ کدومشون هم نمره کمک نمی کردن!! استاد دومی(اقا) ولی به خاطر اینکه رشتمون بود،5 نمره رو به پروژه ی برنامه نویسی اختصاص داد که با نمره ی امتحان 20 نمره جمع میشد!! (12 و 18 شدم به ترتیب!)

فارسی عمومی رو با خانم داشتیم، واقعا شرو ور درس میداد!! البته به خاطر این بود که تفکراتش رو قاطی در میکرد!! مثلا میخواست معنای شعر بگه، چهار تا بیت رو که هیچ ارتباطی با خدا نداشت و رو جوری به خدا و ائمه و امام زمان وصل میکرد که همه بعد از من صداشون در می اومد!! سر امتحان هم بد سوال داده بود،هم کمک نکرده بود!!(17 شدم)پ

درس های تخصصی هم ساختمان داده با خانم داشتم که خوب درس داد، ولی به درد برنامه نویسی نمی خورد درسش و فقط برا امتحان اخر ترم خوب بود!! (20 شدم)
در مقابل، شی گرا استادمون اقا بودن که کلاس 40 نفره رو درو کرد و فقط 8 نفر پاس شدن!!(سطح درس دادن و توضی حدادنش خیلی بالا بود و اکثر بچه ها،بعد از 5 دقیقه از شروع درس،مات میشدن و حتی نمیدونستن چیزایی که رو برد هست رو چجوری باید به دفترشون انتقال بدن!! ( 20 شدم!)

در کل،میخوام بگم که این مسایل بسته به اساتید، درسی که دارن درس میدن، و سطح دانشجو فرق میکنه!!!

من زبان تخصصی این ترم با کسی گرفتم که تو اموزش ملت رو برگه های مربوط به اون نوشته بودن که اگه میخوای پاس بشی،باهاش نگیر!! با این وجود،زبانم 20 شد چون زبانم خوبه خودم!! ولی اونایی که زبانشون خوب نبود، یا افتادن یا .....!!

مرسی از نظراتت
امضات هم قشنگ بود.

sana b

عضو جدید
بستگی به جذبه ی استاد داره ما یه استاد ریاضی داشتیم کسی جرات نداشت جلوش نفس بکشه
اما بعضی اساتید که جوون تر و کم تجربه تر هستن رو معمولا اذیت میکنن دانشجو ها

arien

عضو جدید
به نظر من فرقی نداره استاد زن باشه یا مرد.
هستن استادای زنی که خیلی با سواد هستن و با جون و دل درس میدن من خودم استاد فارسی عمومیم زن بود هم بلد بود کلاسو اداره کنه هم بلد بود درس بده طوری که همه کسایی که از فارسی بدشون میومد هم عاشق این کلاس شده بودن.همه حتی پسرای کلاس هم از کلاس راضی بودن.هنوزم که 4 ترم میگذره هر وقت این استاد و میبینیم همه بهش سلام میکنن.
اما یه هستاد مرد هم داشتیم که ریاضی درس میداد و خندت میگرفت وقتی تمرینارو حل میکرد چون هیچی بلد نبود و حتی نمیتونست کلاسو اداره کنه.
استاد زنی هم داشتیم که بلد نبود نه درس بده نه کلاسو ساکت کنه وقتی به ما اتوکد درس میداد میگفت مثلا با فلان دکمه این دستورو فعال کنین بعد میپرسیدیم استاد؟حالا چطوری غیر فعالش کنیم؟بلد نبود و میگفت لازم نیست غیرفعالش کنین!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:
استاد مردی هم داشتیم که من به شخصه هرچی بلدم مدیون اونم.
پس فرقی نداره استاد مرد باشه یا زن.
تازه بستگی به دانشجو هم داره استادای مرد تازه واردی هستن که دخترا سر کلاس خیلی اذیتشون میکنن و استادای زنی هم هستن که پسرا اذیتشون میکنن.

rainy day

عضو جدید
جديدا استاداي زن قوي و عالي بنظرم زيادتر شدن....من چند تا استاد تاپ خانوم داشتم كه چه خانوما چه آقايون تو كلاس ازشون خيلي راضي بودن، فكر كنم نكته مهم تو همشون اين بود كه اخلاق خوبي داشتن، يعني اهل اينكه خودشون بگيرنو افاده اي باشن، نبودن و اطلاعاتشون بروز بود، اهل مقاله و كتاب و....

ولي اينم بگم بدترين استادم (استادام) كه هيچوقت نميبخشمشون هم خانوم بودن!

shahab-e.din

عضو جدید
به نظرم اساتید خانوم دل سوز تر از آقایون هستند ولی همون طور که همه می دونن (و غیر از این هم انتظار نمی ره) زود احساساتی می شن و این احساسات رو می شه تو نمره دادنشون دید.

artinbala999

عضو جدید
من تا حالا با سه تا استاد زن کلاس داشتم هر سه مربوط به ریاضیات بود دقیقا هم در سه رنج بودن یکی واقعا شیر زن بود یعنی نشد یه بار ما ازین اشکال بگیریم عشقمه اساسی و یکیش قربونش برم مهربون بود اساسی کلاسمون شد شبیه کلاس نقاشی جاتون خالی و یکیشم که بین این دو تا بود و البته مسن تر در کل به نظرم خانوما اگر واقعا بدونن مطلبی رو ، رو دس ندارن والسلام !

mahsa66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من تا حالا با 2 تا از اساتید خانوم کلاس داشتم،خداییش هر دو تاشونم خوب درس میدادن و خیلی هم جذبه داشتن، کسی سر کلاساشون حرف اضافه نمی زد یعنی جراتش رو نداشت، ولی زیاد نمره بده نبودن همون چیزی رو که می گرفتی بهت می دادن.:smile:

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
قبولشون که دارن اتفاقا خیلی هم خوب کار میکنن...
فقط یه مشکل دارن ....
بعضیاشون عقده این. نتیجه اخلاقی اینکه استادای مرد بهترن...
من که از بس استاد مرد نداشتم دارم کم کم عقده ای میشم....

raminbabak

اخراجی موقت
مگه فرقي داره زن يا مرد ...؟ هيچ فرقي نمي كنه هر دو برابرند..
ما تو دانشگاهمون يه استاد زن داريم اونم مدير گروه سيالات هست كلا خلاصه: اون نباشه دانشكده ما يه ذره اعتبارش هم از دست ميده.
بستگي به سواد هر كسي داره و بيانش.

alborz_3000

اخراجی موقت
مگه فرقي داره زن يا مرد ...؟ هيچ فرقي نمي كنه هر دو برابرند..
ما تو دانشگاهمون يه استاد زن داريم اونم مدير گروه سيالات هست كلا خلاصه: اون نباشه دانشكده ما يه ذره اعتبارش هم از دست ميده.
بستگي به سواد هر كسي داره و بيانش.
برایر من، هی داریم سعی میکنیم، به خانوما بقبولونیم برابر نیستن با مردا، شما میای با یه پست این توهم تو خانوما تقویت میکنی

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
برایر من، هی داریم سعی میکنیم، به خانوما بقبولونیم برابر نیستن با مردا، شما میای با یه پست این توهم تو خانوما تقویت میکنی

:biggrin:توهممممممممممم؟؟!!!
خیلی هم خوب پست دادن ایشون..
بستگی به سطح علمیشون داره...خانم و آقا ملاک نیس.استاد خانم داشتم که رو دست نداشت....و استاد خانم داشتم که رو دست داشت D: