نظزتون راجع به اساتید زن

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا شهرام همشون که اینطور نیستن دیگه...
من ترم قبل استاد زن نداشتم معدلم 2 نمره پایین اومد!!
من که میگم خدا حفظشون کنه آدمای خوبین.

من نمی دونم داداش من تو طول 4 سال تحصیلم یه 10 تایی استاد زن داشتم یکیشونم بدرد نخورد. یکی از دیگری بدتر

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فارسی عمومی با یه استاد خانم داشتم که حالم ازش همین الانم بهم میخوره............:mad:

alborz_3000

اخراجی موقت
مطمئنا اگه خوشگل باشن خوبه. اگه نباشن، 2زار نمیارزن. ادم دلش نمیاد بره سر کلاس

yalda63

عضو جدید
من نمی دونم داداش من تو طول 4 سال تحصیلم یه 10 تایی استاد زن داشتم یکیشونم بدرد نخورد. یکی از دیگری بدتر

شهرام خان شما دانشگاه دولتی بودی یا آزاد یا پیام نور؟
10 تا استاد زن برای یک دوره تحصیلی خیلی آمار بالاییه اونم رشته مهندسی شیمی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهرام خان شما دانشگاه دولتی بودی یا آزاد یا پیام نور؟
10 تا استاد زن برای یک دوره تحصیلی خیلی آمار بالاییه اونم رشته مهندسی شیمی

خدمتتون عارضم که دو سه تاشون واسه درسای عمومی بودن مثه ریاضی فیزیک و شیمی الی

بقیه هم واسه ازمایشگاهها . ازمایشگاهامون همه با خانمها بود البته بجز ازمایشگاههای تخصصی خودمون مثه انتقال حرارتو سیالات

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اکثرا واسه واحدهای نظری آقایون ولی واسه عملی خانوما بهتر درس میدادن .نمیدونم چرا استادای مرد اغلب سر دروس عملی میپیچوندن!

panjere

عضو جدید
کاربر ممتاز
عمران دانشگاه ما پسرونه هست.
حالا فکرشو بکنید یه کلاس 30 تا40 نفره پر مردای گردن کلفت تا پسر بچه های ورودی جدید.
استادای زنمون هم معمولا جوونن . البته درسای اصلی دستشون نیست.
من با سه چهارتاشون کلاس داشتم.خداییش نمیدونم چجوری اینا درسو میدادن.فکر کنید استاد داره درس میده 40 تا دانشجو تو کلاس دارن نگاش میکنن.
بعد کلاس هم یه سریشون دور استاد جمع میشدن برای سوال درسی.
یادمه یکی از همین استادا جلسه ی اول که اومد حجاب درست و یه لباس معمولی و با یه قیافه ی ساده.دو جلسه نشده از این رو به اون رو شده بود.
خیلی تابلو شده بود.:eek:
یه استاد دیگمون هم بچه ها اینقدر سربسرش گذاشتن که قهر کرد و رفت.:biggrin:
در کل استادای زن متعادل نیستن.یا راحت پاسی رو میدن یا الکی سخت میگیرن.حد وسط ندارن.(البته بیشترشون)

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
استادای خانوم خیلی خوبن....ما تاحالا مشکلی با استادای خانوممون نداشتیم:D

alborz_3000

اخراجی موقت
استادای خانوم خیلی خوبن....ما تاحالا مشکلی با استادای خانوممون نداشتیم:D
شوخی میکنی؟ یه ستاد زن نمیتونه 2دقیقه کلاس رو اداره کنه.:Dخرشم حرصش میگیره به من نمره کم میده. حالا اگه خوشگل باشه یه چیزی، یعنی اصلا من خودم نمره بالا میگیرم ولی اکثرا غیر قابل تحمل هستن

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما دانشجوها اساتید زن رو به اندازه مردها قبول دارن؟ منظورم تو رشته های فنی هستش
خواهشا مثل تاپیکهای دیگه بحث رو به طرف جنگ دختر و پسرها نکشونین. می خوام تجربیات خودتون رو در این رابطه بگید.
وقتی شمایی که خودت خانمی نسبت به زن چنین دیدی داری دیگه از اقایون چه انتظازیه
بنده خدایی میگفت خود زنهاهستند به خودشون ظلم می کنند و دقیقا این تاپیک مصداق حرف ایشونه

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
شوخی میکنی؟ یه ستاد زن نمیتونه 2دقیقه کلاس رو اداره کنه.:Dخرشم حرصش میگیره به من نمره کم میده. حالا اگه خوشگل باشه یه چیزی، یعنی اصلا من خودم نمره بالا میگیرم ولی اکثرا غیر قابل تحمل هستن
اون اداره نکردن کلاس که از محاسنه:d
نه بابا..انصافا همیشه خوب نمره دادن به ما...تازه 1-2 تاشونم سر امتحان رسوندن بهمون...دیگه چیکار کنن که بگی خوبن؟!!:d

alborz_3000

اخراجی موقت
اون اداره نکردن کلاس که از محاسنه:d
نه بابا..انصافا همیشه خوب نمره دادن به ما...تازه 1-2 تاشونم سر امتحان رسوندن بهمون...دیگه چیکار کنن که بگی خوبن؟!!:d
والا مال ما که زشت و ترشیده بودن، میخواستن تقلبم برسوننن، کسی به رو خودش نمیاورد.

wall_E

عضو جدید
من استاد خانم خیلی کم داشتم ....اما یکی از اونا روی هر چی استاد بودو سفید کرده بود ....بررسی سیستمهای قدرت درس می دادن ....فوق العاده بود کلاساشون ....

alborz_3000

اخراجی موقت
من استاد خانم خیلی کم داشتم ....اما یکی از اونا روی هر چی استاد بودو سفید کرده بود ....بررسی سیستمهای قدرت درس می دادن ....فوق العاده بود کلاساشون ....
شما دیگه خیلی شوخی میکنی! یه زن میخواد اشپزی یاد بده، 100تا ایراد داره، حالا درس تخصصی هم میتونن بدن دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما دیگه خیلی شوخی میکنی! یه زن میخواد اشپزی یاد بده، 100تا ایراد داره، حالا درس تخصصی هم میتونن بدن دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه قبول ندارم...بی انصافیه
من بهترین استاد طرحی که داشتم ومهمترین درس در معماری هم هست یه خانوم بود که هنوزم دعاگوشم
ای بابا، خوش شانسی، همینه راضی هستی دیگه
آره دیگه:D

roma88

عضو جدید
ربطی به جنسیت نداره،دو تا استاد خانم داشتم که یکیش واقعاًخوب بود
برعکس تو چهار سال اکثر استادهامون مرد بودن که خیلی هاشون چیزی هالیشون نبود

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا یا خانوم بودن استاد مهم نیست.
مهم بار علمی و فن بیان ایشونه.

yalda63

عضو جدید
وقتی شمایی که خودت خانمی نسبت به زن چنین دیدی داری دیگه از اقایون چه انتظازیه
بنده خدایی میگفت خود زنهاهستند به خودشون ظلم می کنند و دقیقا این تاپیک مصداق حرف ایشونه

ونوس جان من دید بدی نسبت به خانومها ندارم. قبلش هم گفتم من خودم استاد زن نداشتم. اگه به جواب آقایون دقت کرده باشی خیلی هاشون استادهای زن رو در بعضی موارد از مردها هم بهتر می دونن.
ولی بحث رشته های فنی یک کم فرق می کنه. نه که توانایی خانومها کم باشه، نه. فقط تفاوتش اینه که تو اینجور رشته ها دانشجوهای پسر خیلی بیشتر از دخترها هستن.

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همین حرفا رو میزنید که مسایلی مثله برابری زن ومرد مطرح میشه دیگه
مگه برابر نیستن؟ :d
ضمنا فکر نمیکنم نظر بنده ارتباطی به برابری داشته باشه. هرچند بهتره بگم که بستگی به تفکرات خواننده داره.