نظرتون راجع به قانون جذب چیه؟؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااام بر همگی...
دوستان دوست دارم بدونم نظر شما راجع به قانون جذب چیه؟
اگه به نظرتون همچین قانونی صحت داره،اصلا تو چه مواردی صحت داره ؟؟تحصیل-ازدواج-کار -و...یا همه موارد!
اگه به نظرتون هم قانون بی خودیه،دوست دارم دلیلش رو بدونم.

دوستانی هم که احیانا چیزی راجع به این قانون نمیدونن، این قانون در واقع میگه:

قانون جاذبه به هر ارتعاشی که شما ارسال می نمایید با برگشت دادن بیشتر آن به خودتان پاسخ میدهد ، خواه مثبت باشد خواه منفی ، این قانون به سادگی به ارتعاشات شما پاسخ میدهد ،

چه ارتعاش مثبت باشد چه منفی قانون جذب همان را با شدت بیشتری به شما بر میگرداند..

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی از دوستام از طریق همین قانون ازدواج کردن دانشگاه قبول شدن یا سرکار رفتن. ولی من دو تا کتاب رازو خوندم فیلمشم دیدم کلی کتاب دیگه ام در این موردا خوندم ولی برا من هیچ تاثیر مثبتی نداشت.

• Like
واکنش ها: etnn

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی از دوستام از طریق همین قانون ازدواج کردن دانشگاه قبول شدن یا سرکار رفتن. ولی من دو تا کتاب رازو خوندم فیلمشم دیدم کلی کتاب دیگه ام در این موردا خوندم ولی برا من هیچ تاثیر مثبتی نداشت.

اتفاقا دوستای من اصلا به این قانون اعتقادی ندارن!
من چند سال قبل با این قانون اشنا شدم..... تو یه سری چیزا درست در اومده....مثلا توی رتبه کنکورم دقیقا همونی شد که فکر میکردم...یا دانشگاهم دقیقا همون شهری شد که اصلا دوست نداشتم قبول شم.....
ولی تو یه سری موارد دیگه جواب نداده ....و این باعث شده من کلا شک کنم که ایا همچین قانونی واقعا هست یانه!
این چیزایی که میگن انسان رو کائنات تاثیر میذاره و.... اصلا صحت داره؟؟؟

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نیدونم والا عزیزم...اما معتقدم زندگیمون خیلی به نوع تفکرمون "درباره خودمون" مربوط میشه

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا دوستای من اصلا به این قانون اعتقادی ندارن!
من چند سال قبل با این قانون اشنا شدم..... تو یه سری چیزا درست در اومده....مثلا توی رتبه کنکورم دقیقا همونی شد که فکر میکردم...یا دانشگاهم دقیقا همون شهری شد که اصلا دوست نداشتم قبول شم.....
ولی تو یه سری موارد دیگه جواب نداده ....و این باعث شده من کلا شک کنم که ایا همچین قانونی واقعا هست یانه!
این چیزایی که میگن انسان رو کائنات تاثیر میذاره و.... اصلا صحت داره؟؟؟
به نظر من نه

• Like

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم.
خیلی دوس دارم به خودم تلقین کنم که این روش جواب میده ولی خیلی وقتا کم میارم و باز به این نتیجه میرسم که هیچ اثری نداره.

• Like

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فعلا سوره ی حمد را داشته باشین تا بعد کامل از نظر اسلام اینو براتون بگم ! (البته فوت کوزه گری داره! دی)

فعلا سوره ی حمد را داشته باشین تا بعد کامل از نظر اسلام اینو براتون بگم ! (البته فوت کوزه گری داره! دی)

به نظر شما قانون جذب واقعیت داره ؟
بله این قانون کاملا واقعیه اما به تا الان کسی نتونسته واقعا اونو درست تعریف کنه یا بشناسه ولی قران کریم این مساله رو برای ما کاملا تعریف کرده
برای شروع به اولین سوره قرآن یعنی سوره حمد می پردازیم تنها سوره ای که در ان بر خلاف تمام سوره ها که خداوند با انسان
صحبت می کنه در این سوره انسان با خدا صحبت می کنه اما پیامهای سوره حمد درباره جذب ........
من در اینجا طرز جذب کردن را در سوره حمد توضیح می دم
جذب هفت مرحله داره (شاید یکی از دلایل عجیب بودن عدد هفت نیز همین جذب قدرت جذب این عدد باشه)
قبل از جذب باید به خدا پناه ببریم
بعد از اون ----مرحله اول :بسم الله الرحمن الرحیم :در این مرحله شخص باید کار را با نام خدا اغاز کند و به این کاملا ایمان داشته باشد که خداوند هیچ چیزی را برای خودش نیافریده است بلکه همه چیز برای ماست و خداوند منتظر شخصی است که از افریده های خودش به او ببخشد و خداوند بسیار بخشنده و مهربان است
پس باید کاری کنیم که اون شخصی که خداوند به دنبال اوست ما باشیم 2:الحمد الله رب العالمین : در این مرحله باید از خداوند به خاطر اونچه که به ما بخشیده تشکر کنیم از چیزهای که به ما داده و از چیزهای که از ما گرفته چون خداوند هر چه که می بخشد از رحمتش است و هر چه که می گیرد از حکمتش و ما باید به خاطر هر دو از خدا تشکر کنیم و خداوند را باعث و بانی همه چیز در هستی بدونیم و غیر او را حتی یک لحظه باعث امیدمون ندونیم.
3:الرحمن ارحیم ؟: خداوند را به عنوان سخاوتمند ترین در تمام هستی بشناسیم و او را خسیس نپنداریم و اما چون نام رحمان برای امور دنیود و الرحیم برای امور اخروی است اون چیزی را که ما در ذهنمون داریم و می خواهیم جذب کنیم می تونه از هر دو مورد دنیوی و اخروی باشه
4:مالک یوم الدین :خداوند را باید سلطان روزه جزا بدونیم و از عذاب خداوند بترسیم یعنی در مقابل خدا احساس عجز کنیم و این احساس را که ما گنه کاریم و فقط به امید رحمت خداوند به درگاهش امدهایم وگرنه ارزش لطف خدا رو همین جوری نداریم
5: ایاک نعبد و ایاک نستعین : این مرحله خیلی مهمه یعنی اگر کوچکترین شکی به خدا داشته باشیم یا چشم امیدمان به غیره خدا باشه یا کسی دیگه رو خدا بدونیم (مثل شعر جواد خلیلی که میگه شما زمینی ها همش همینید اونور میزی رو خدا می دونید ) جذب انجام نمی شه
6:اهدنا الصراط المستقیم الصراط الذین انعمت علیهم غیر المغضوب علیم والضالین : (اما چرا بعضی چیزهای که ما می خواهیم را بدست نمی اوریم مگر جذب درست نیست پس چرا جواب نمی ده خوب جواب این سوال رو خداوند خودش داده خداوند می فرماید به من اعطا کن انچه را که مرا به سوی راه راست ببرد نه انچه را که مرا به سمت گمراهی و خشمت تو ببرد پسببینید چون خداوند مارو دوست داره و نمی خواد به سمت عذاب خدا یا به سمت گمراهی پیش برریم به خاطره همین بعضی از دعاهامونو یا همون جذبمونو قبول نمی کنه اگه یه خورده تو خواستمون تجدید نظر کنیم و از این عاقبت بد دورش کنیم مطمئنا بهش می رسید.

یارانراد

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
اولین باری که از شبکه 4 مستند راز دیدم تاچند وقت ذهنم مشغول همین قانون جذب بود.
تو این مستنددرباره این قانو کامل صحبت می کنه
می دونید من می گم اگر ما یک خواسته درست وانسان دوستانه داشته باشیم وبرای اون تلاش کنیم .خدا به اندازه ی تلاشمون به ما پاداش میده البته به شکلهای مختلف.
واین مطلبی بدیهی هست که در اداب ما وتعالیم ما وجود داشته.
حالا قانون جذب چقدر با این مطلبی که من گفتم موافقه من کامل نمی دونم.

• Like

mercedeh.p

عضو جدید
movafegham.in daghighan hamoon khastan tavanestane khodemoone be ye zaboone dg,vali vaghean jalebe!

movafegham.in daghighan hamoon khastan tavanestane khodemoone be ye zaboone dg,vali vaghean jalebe!

;)
;)
سلام
اولین باری که از شبکه 4 مستند راز دیدم تاچند وقت ذهنم مشغول همین قانون جذب بود.
تو این مستنددرباره این قانو کامل صحبت می کنه
می دونید من می گم اگر ما یک خواسته درست وانسان دوستانه داشته باشیم وبرای اون تلاش کنیم .خدا به اندازه ی تلاشمون به ما پاداش میده البته به شکلهای مختلف.
واین مطلبی بدیهی هست که در اداب ما وتعالیم ما وجود داشته.
حالا قانون جذب چقدر با این مطلبی که من گفتم موافقه من کامل نمی دونم.

عماد عباسی

عضو جدید
سلام
زندگی ادم رو افکار و عقایدشون می سازه نه فکر خوالی
من نظرم اینه اگر کسی چیزی رو باور داشته باشه پس برای رسیدن بهش ناخوداگاه تلاش میکنه و به خواستش میرسه

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مستندشو چند سال پیش دیدم جالب بود.
به نظرم تو بعضی موارد صدق میکنه.

• Like

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....
راستش من اخرش نفهمیدم که قانون جذب، درخواست از خدا و گرفتن نتیجه از سوی خداست، یا حرکتی که خودمون میکنیم برای نتیجه گرفتن....

به هر صورت، شخصا به چنین چیزی اعتقاد ندارم.....

فرض کن دو نفر بخوام با قانون جذب پروژه ای رو بگیرن.... کی برنده میشه؟! اونی که جذبش بیشتره؟!! این مزخرفه...

ولی زبون بازی و تاثیر گذاشتن رو ذهن طرف رو قبول دارم... که زیاد با چیزایی که دوستان انتظار دارن(قبولی تو کنکور با رتبه‌ي مورد نظر، یا دانشگاه مورد نظر)

• Like

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....
راستش من اخرش نفهمیدم که قانون جذب، درخواست از خدا و گرفتن نتیجه از سوی خداست، یا حرکتی که خودمون میکنیم برای نتیجه گرفتن....

فرض کن دو نفر بخوام با قانون جذب پروژه ای رو بگیرن.... کی برنده میشه؟! اونی که جذبش بیشتره؟!! این مزخرفه...

ولی زبون بازی و تاثیر گذاشتن رو ذهن طرف رو قبول دارم... که زیاد با چیزایی که دوستان انتظار دارن(قبولی تو کنکور با رتبه‌ي مورد نظر، یا دانشگاه مورد نظر)

دقیقا منم با پستهای mand007 به همین تناقضات رسیدم...!

setare23

عضو جدید
خیلی از مشاهیر و آدم های موفق از این قانون استفاده کردن
من جمله خودم:D
فردایت همان گونه خواهد شد که امروز به آن اندیشیده ای
در ضمن در جواب بعضی از دوستان باید بگم وقتی یه قانون درباره یک انسان یا یک مسئله جواب میده پس درمورد بقیه هم جواب میده
مهم این که چطور ازش استفاده میشه

• Like

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن در جواب بعضی از دوستان باید بگم وقتی یه قانون درباره یک انسان یا یک مسئله جواب میده پس درمورد بقیه هم جواب میده

خب چطور باید ازش استفاده کرد که جواب گرفت؟؟؟؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب چطور باید ازش استفاده کرد که جواب گرفت؟؟؟؟

navigator.sir84

عضو جدید
با سلام
در چه زمینه ای میخوای انرژی بذاری دوست عزیز؟
در ضمن یادآوری کنم که یه روز دکتر هولاکویی به نوعی این قضیه رونفی کرد

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااام بر همگی...
دوستان دوست دارم بدونم نظر شما راجع به قانون جذب چیه؟
اگه به نظرتون همچین قانونی صحت داره،اصلا تو چه مواردی صحت داره ؟؟تحصیل-ازدواج-کار -و...یا همه موارد!
اگه به نظرتون هم قانون بی خودیه،دوست دارم دلیلش رو بدونم.

دوستانی هم که احیانا چیزی راجع به این قانون نمیدونن، این قانون در واقع میگه:

قانون جاذبه به هر ارتعاشی که شما ارسال می نمایید با برگشت دادن بیشتر آن به خودتان پاسخ میدهد ، خواه مثبت باشد خواه منفی ، این قانون به سادگی به ارتعاشات شما پاسخ میدهد ،

چه ارتعاش مثبت باشد چه منفی قانون جذب همان را با شدت بیشتری به شما بر میگرداند..

به نظر من این قانون خیلی ام باخوده واسه اینکه واست کار کنه باید باورش کنی که خیلی هم آسون نیست باید بدون چون و چرا بهش اعتماد کنی وگرنه اگه فاز منفی بدی اونم برعلیه تو کار میکنه و اون فاز منفی رو به خودت بر میگردونه واسه من تو خیلی جاها کارگر افتاده
ضمنا این قانون چیزی جز خواست خدارو براتون اجرا نمیکنه و با هم منافاتی ندارن منتها این حس رو بهت میده که واقعا تو سرنوشتت دخیلی و چیزی چز گفته خدا هم تیست همونی که میگه به افکارت سمت و سوی درست بده که اعمالت میشن
پس خدا اختیارو اینجوری توکارامون دخیل کرده

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....

چیزی که بهش اعتقاد نداری ذاتا مزخرف نیست!
همونطوری که خودت گفتی هرکس قدرت تفکر بالاتری داشته باشه پیروزه و در اکثر موارد کسی که به صلاحشه!
گاهی اوقات آدمای بد به جاهای خوب میرسن چرا؟ به نظر من چون تلاش بیشتری کردن! چون فکرشون قوی تر بوده!
گاهی اوقات آدما هرچقدرم تلاش میکنن به جایی نمیرسن چرا؟ به نظر من چون شاید صلاحشون نیست
البته این نظر منه!