نظر سنجی فقط برای دختران

نظر سنجی فقط برای دختران

• ثروت

رای: 13 7.3%
  • تحصیلات

رای: 11 6.2%
  • زیبایی (تیپ و قیافه)

رای: 10 5.6%
  • هنر

رای: 1 0.6%
  • اخلاق

رای: 142 80.2%

• مجموع رای دهندگان
    177

فنا2011

اخراجی موقت
اینقد اعصابم خورد میشه وقتی هی به تعداد کسایی که اخلاق و کلیک میکنن بیشتر میشه
نکنید این کارو خودتون باشین آخه چرا شعار

ببینید من چه راحت گفتم حرف دلم

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره.
خواستم بحث کنیم ولی بخدا حس بحث کردن هم دیگه نیست.اصن کلا قید ازدواج رو بزنیم بهتره.به ریسکش نمیرزه.اصن شما دخترا که خوبین میتونین توی رویاتون به ازدواج فکر کنین :) .همتونم شرایط ازدواج رو با بلوغتون به دست میارین :) .ما پسرا نه!!!من یکی تا 120 سال دیگه شرایطشو پیدا نمیکنم :) .

شرایط ازدواج یه خانوم واقعا به نظرتون فقط همینه ؟! :|

شما پسرا الکی شلوغش میکنید!

فنا2011

اخراجی موقت
همگی خوشبخت بشین انشاالله

با اجازه حضور من در یک تاپیک تاریخ مصرف داره که الان دیگه تمومیشه :D:D
چون از بحث کردن فراری هستم مدتی هستش

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زیاد غصه نخور هممون تا 100 سال دیگه فسیل میشیم و واجد شرایط نمیشیم :d
منکه توی ضمیر ناخودآگاهمم فکر ازدواج رو پاک کردم.باو ما پسرا خیلی بدبختیم توی این شرایط داغون مملکت.نه کار هست نه پول هست نه هیچ...بخدا خیلی بدبختیم.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اتفاقا به جان خودم یک دو هفته کافیه که اخلاقای اساسی و تاثر گذار در زندگی رو بفهمی و بعد با خلق و خوی خودت مقایسه کنی ...

خیلی سادست ولی باید زرنگ باشی یکم تحمل ..حوصله ...

نگید!!!!
یه عمر میخوای با یکی زندگی کنی سر دو هفته میشه شناخت!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینقد اعصابم خورد میشه وقتی هی به تعداد کسایی که اخلاق و کلیک میکنن بیشتر میشه
نکنید این کارو خودتون باشین آخه چرا شعار

ببینید من چه راحت گفتم حرف دلم

فکرنمیکنم کسی شعار بده

من یکی ک راس گفتم دلیلی نداره شعاربدم

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منکه توی ضمیر ناخودآگاهمم فکر ازدواج رو پاک کردم.باو ما پسرا خیلی بدبختیم توی این شرایط داغون مملکت.نه کار هست نه پول هست نه هیچ...بخدا خیلی بدبختیم.
بالخره یه نفر پیدا شد مثه من فک کنه:dامروز خوش باش فردا خدا بزرگه داداش :gol:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شرایط ازدواج یه خانوم واقعا به نظرتون فقط همینه ؟! :|

شما پسرا الکی شلوغش میکنید!
پسر نیستی بدونی!!!
یه رهن خونه 30تومن میشه!!!
یه سرویس ارزون میشه 15 تومن!!
خرج عروسی هم که اصن عروسی گرفتن از مد افتاده!!!خرجش میشه یه 10تومنی اگه جموجور باشه!!!
یعنی حدودا یه 50 میلیونی پول میخواد کم کم کم کم!!!که بخوای یه خونه کوچیک رهن کنی و ماشینم نداشته باشی و یه مراسم مزخرف و خسیس بازی بگیری!!!
بابا دخترا نفسشون از جای گرم در میاد :) .تازه لوازم خونه رو نگفتم!!!تلویزیونش میشه 2تومن!کولر 3تومن.یخچال 4تومن!برو بالا!!!یا حضرت عباس :) .

فنا2011

اخراجی موقت
نگید!!!!
یه عمر میخوای با یکی زندگی کنی سر دو هفته میشه شناخت!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

تو میخوای یک عمر با یک نفر زندگی کنی پس این چند روز دنبال این میگردی که چه اخلاقایی داره و بعد نگاه میکنی این اخلاق و روحیات برای من لذت بخش هستش و اگر خوب نیست آیا میتونی تحملش کنی و هیچ وقت هم نگین که این اخلاقش باید عوض بشه و چون گفته عوض میکنم عوض میکنه که خیلی سخته..
امتحانش کنید اگه واقعا میخوای ازدواج کنی باهاش و مدتی که باهاش هستی همون دو هفته تنهادلیلش شناخت باشه

گفتم البته باید زرنگ باشی یکی هست که بعد از یک سال هم میگه بازم با هم باشیم شناختمون کامل نشده انگار داره همینجوری بهش خوش میگذره ....

SEMINAR

کاربر فعال
آره.
خواستم بحث کنیم ولی بخدا حس بحث کردن هم دیگه نیست.اصن کلا قید ازدواج رو بزنیم بهتره.به ریسکش نمیرزه.اصن شما دخترا که خوبین میتونین توی رویاتون به ازدواج فکر کنین :) .همتونم شرایط ازدواج رو با بلوغتون به دست میارین :) .ما پسرا نه!!!من یکی تا 120 سال دیگه شرایطشو پیدا نمیکنم :) .
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
من صحبت زیاد دارم ولی نمیدونم این تاپیک جاش هست یا نیست؟!
در ادامه صحبت های دوسته عزیزم وحید باید بگم که این چیزی جز یک مرگ تدریجی نیست...

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پسر نیستی بدونی!!!
خرج عروسی هم که اصن عروسی گرفتن از مد افتاده!!!خرجش میشه یه 10تومنی اگه جموجور باشه!!!
یعنی حدودا یه 50 میلیونی پول میخواد کم کم کم کم!!!که بخوای یه خونه کوچیک رهن کنی و ماشینم نداشته باشی و یه مراسم مزخرف و خسیس بازی بگیری!!!
بابا دخترا نفسشون از جای گرم در میاد :) .تازه لوازم خونه رو نگفتم!!!تلویزیونش میشه 2تومن!کولر 3تومن.یخچال 4تومن!برو بالا!!!یا حضرت عباس :) .

پس چه شانسی آوردیم فعلا قصدشو نداریم:D

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسر نیستی بدونی!!!

:biggrin:طرفای ما جهیزیه واسه دختره نه پسر! والا اینجا غصه جهیزیه رو دخترا میخورن نه پسرا (البته بیشتر بابای دختر :دی)
بعدم به نظر من اگه دختره خوب باشه لیاقتش خییییییلی بالاتر از ایناس....
:| این همه پسر زن گرفتن ، همه اینا رو داشتن؟! چند بارم بهتون گفتم بحث کردن با شما مثه بحث کردن با داداشمه ، هیشکدوم از خر شیطون نمیاید پایین:دیی

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو میخوای یک عمر با یک نفر زندگی کنی پس این چند روز دنبال این میگردی که چه اخلاقایی داره و بعد نگاه میکنی این اخلاق و روحیات برای من لذت بخش هستش و اگر خوب نیست آیا میتونی تحملش کنی و هیچ وقت هم نگین که این اخلاقش باید عوض بشه و چون گفته عوض میکنم عوض میکنه که خیلی سخته..
امتحانش کنید اگه واقعا میخوای ازدواج کنی باهاش و مدتی که باهاش هستی همون دو هفته تنهادلیلش شناخت باشه

گفتم البته باید زرنگ باشی یکی هست که بعد از یک سال هم میگه بازم با هم باشیم شناختمون کامل نشده انگار داره همینجوری بهش خوش میگذره ....

:| از کجا معلوم طرف نامرد نباشه ؟! ینی آدم قرار باشه هر خواستگاری که براش اومد دو هفته باهاش باشه ، بعد نپسندید بره سراغ بعدی؟!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin:طرفای ما جهیزیه واسه دختره نه پسر! والا اینجا غصه جهیزیه رو دخترا میخورن نه پسرا (البته بیشتر بابای دختر :دی)بعدم به نظر من اگه دختره خوب باشه لیاقتش خییییییلی بالاتر از ایناس....:| این همه پسر زن گرفتن ، همه اینا رو داشتن؟! چند بارم بهتون گفتم بحث کردن با شما مثه بحث کردن با داداشمه ، هیشکدوم از خر شیطون نمیاید پایین:دیی
خو شما دخترین احساسی و بی منطق فکر میکنین!!!مگه غیر از اینه؟؟؟آره یه دختر ارزشش خیلی بیشتر از این حرفاست.اصن به نظر من دختر نباید یه قاشق هم بیاره.دختر همینکه خودش خوب و خوش اخلاق باشه بسه.خودش خوب باشه.اخلاقش هم جهزیش.ولی مشکل ما ازینه که کار نیست!!!درامدا اینقدر پایینه که نمیشه اینقدر پول رو توی ده سال هم جور کرد!!!ولی ازونطرف اینقدر خرجا زیادن!!!نمیشه واقعا!!!جنگ نابرابره!!

فنا2011

اخراجی موقت
چرا فکرمیکنی باید شعارباشه؟

من بچه 9 ساله نیستم

تو جامعه هستم
دارم واقعا میبینم
اینی که شما میگید واقعا از صذتا شاید یکی 5 تا باشه واقعا میگم شاید 5تا
این واقعیت جامعه ماست

بدون تعارف که دارن جوانان چوبشو میخورن ...

ازدواج های ما در حال حاضر اینجور اول با هم یه جا دوست میشن در این مرحله که آغاز شد همشون از تیپ و قیافه هم خوششون اومده در مرحله بعد وابسته هم میشن بعد طرح ازدواج میریزن این خود به خود پیش میره بعد اخلاقی بعد همو توجیه میکنن چون وابسته شدن و عشق کاذب جلو چششون و گرفته و بعد ازدواج میکنن بعد از مدتی هوس و عشق کاذب میخوابه قیافه عادی میشه اخلاق جایگزین میشه فاصله طبقاتی خانوادگی میاد کنارش بعد میبینن هیچ ربطی به هم ندارن فقط خوشگلیشون به دل هم نشسته بود
و بعد بهونه گیری ها شروع میشه جنگ و دعوا ها شروع میشه و به اخر ین راه خودتون میدونید

saba27

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست عزیز اخلاق مهمه اگه طرفت پولدار باشه ولی اخلاق نداشته باشه نمیتونی باهاش زندگی کنی پس اول اخلاق بعد چیز های دیگه

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من بچه 9 ساله نیستم

تو جامعه هستم
دارم واقعا میبینم
اینی که شما میگید واقعا از صذتا شاید یکی 5 تا باشه واقعا میگم شاید 5تا
این واقعیت جامعه ماست

بدون تعارف که دارن جوانان چوبشو میخورن ...

ازدواج های ما در حال حاضر اینجور اول با هم یه جا دوست میشن در این مرحله که آغاز شد همشون از تیپ و قیافه هم خوششون اومده در مرحله بعد وابسته هم میشن بعد طرح ازدواج میریزن این خود به خود پیش میره بعد اخلاقی بعد همو توجیه میکنن چون وابسته شدن و عشق کاذب جلو چششون و گرفته و بعد ازدواج میکنن بعد از مدتی هوس و عشق کاذب میخوابه قیافه عادی میشه اخلاق جایگزین میشه فاصله طبقاتی خانوادگی میاد کنارش بعد میبینن هیچ ربطی به هم ندارن فقط خوشگلیشون به دل هم نشسته بود
و بعد بهونه گیری ها شروع میشه جنگ و دعوا ها شروع میشه و به اخر ین راه خودتون میدونید
وااااااااااااای چقدر تایپ کردی :D