نظر سنجی فقط برای دختران

نظر سنجی فقط برای دختران

• ثروت

رای: 13 7.3%
  • تحصیلات

رای: 11 6.2%
  • زیبایی (تیپ و قیافه)

رای: 10 5.6%
  • هنر

رای: 1 0.6%
  • اخلاق

رای: 142 80.2%

• مجموع رای دهندگان
    177

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز

ما که گفتیم همه موارد...:cool:
اخلاقیا بیان نظر بدن..:d

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

بومادران

عضو جدید
به نظر من همه اینها واسه یه زندگی ایده آل نیاز هست اما اگه قرار باشه مهمترین رو بگیم من میگم اول اخلاق مهمه بعد بقیه چیزا......

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخلاق و ایمان و خوانواده و تحصیلات و شغل مناسب و چهره ای که به دل بشینه :cool:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه من هیچی مهم نیست فقط ایتالیایی باشه..:D

aynaz.m

کاربر فعال تالار ادبیات ,
کاربر ممتاز
هر کدومشون تا حدی لازم هست
ولی مهم اخلاق هستش

mersad20

کاربر فعال
متاسفانه بيشترين ملاك دخترا شده پول ثروت و زيبايي و شوربختانه همين ملاك در انتخاب موجب ميشه اقاي پسر پولدار خوشتيپ كه چيزيم توي زندگي كم نداره به جز يكم فهم و درك و شعور زندگي بعد از مدتي دنبال دختراي ديگه بيفته و يا از همسر خودش دلزده بشه البته پسر خوب پولدار و زيبا هم داريم اما به اندازه انگشتاي دست :D مثلا من خودم يكيشونم

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هرکدومش تاحدی واسم مهمه....اخلاق مهمتره ولی تحصیلاتم خیلی واسم مهمه....

mersad20

کاربر فعال
هرکدومش تاحدی واسم مهمه....اخلاق مهمتره ولی تحصیلاتم خیلی واسم مهمه....

لازمه اخلاق تحصيلات نيست اما لازه ادم بودن اخلاياته پس تحصيل جايگاه بالايي نداره تا وقتي مننجر به ادميت و انسانيت و اخلاق نشه من هزارتا پسر ميشناسم دانشجوي دكتري اما توي مسائل اخلاقي الاغ برشون افلاطونه

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لازمه اخلاق تحصيلات نيست اما لازه ادم بودن اخلاياته پس تحصيل جايگاه بالايي نداره تا وقتي مننجر به ادميت و انسانيت و اخلاق نشه من هزارتا پسر ميشناسم دانشجوي دكتري اما توي مسائل اخلاقي الاغ برشون افلاطونه

درسته...منم گفتم که اخلاق مهمتره ولی درک یه چیزیه که با تحصیلات واجتماعی شدن به دست میاد...من به شخصه نمیتونم با کسی ازدواج کنم که اخلاقش خوبه ولی توانایی درک کردنمو نداره...این موضوعو باچشای خودم دیدم ...