نتایج اولیه و نمونه کارنامه های کنکور ارشد مهندسی شیمی 94

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
اقا پوريا ازتون چندتا سوال داشتم:
من الان بين فرايند اميركبير و محيط زيست تهران دودلم
از طرفي با توجه با كار فعليم حتمن ميخوام تو زمينه فرايندي باشم و يبار ديدم شما گفته بوديد تو دانشگاه تهران زياد بين گرايشا تفاوت نيست
ميخواستم اگه براتون امكان پذيره يكم بيشتر در اين رابطه توضيح بديد
و اينكه ايا ميشه پايان نامه رو با استاد گرايش ديگه اي برداشت؟

سوال دومم اينكه قبولي شبانه و روزانه پارسال محيط زيست تهران چجوري بوده؟

ممنون از شما
سلام
اگه میتونید فرایند امیرکبیر رو بیارید پس یعنی رتبتون خیلی خوبه! رتبه شما چند شده؟
اینطور که من دیدم همه اول طراحی و جداسازی میزنن و یه جورایی فرایند امیرکبیر بعد از طراحی و جداسازی شریف و تهران پر میشه.
ولی محیط زیست رو زیاد نمی زنن. برای همین با رتبه های بالاتری میشه اونها رو قبول شد.
همونطور که اطلاع دارید قبلا گفته بودم تفاوتی بین گرایش ها توی دانشگاه تهران نیست. یعنی همه چی ازاده .. بیشتر درس ها که مشابهه. (جالبیش اینجاست گرایش طراحی دانشگاه تهران درس طراحی پیشرفته پاس نمیکنن!) و تفاوت فقط بین یک ویا 2تا درسه! در نهایت هم بله. هر پروژه ای که دوست داشته باشید با هر استادی که دلتون بخواد میتونید بردارید و نیازی نیست حتما توی گرایش خودتون پروژه بردارید.
به خاطر کم لطفی هایی که به محیط زیست میشه فکر کنم تا 100 110 میشه روزانه محیط زیست رو اورد و شبانه هم حدودای 170 اینا پر میشه.

za-y

عضو جدید
بچه ها خیلیا به من میگن با رتبه 80 ممکنه شریف قبول نشم.
اگه قبول نشم به نظرتون تهران بهتره یا امیرکبیر؟ هم از نظر سطح علمی و هم از نظر اعتبار مدرک
ممنون میشم راهنماییم کنید

آخرین ویرایش:

E.AP

عضو جدید
متشکر ... پس شما خودتو یواش یواش واسه تدارک دیدن یه شام اساسی با مخلفات آماده کن که ان شاء الله بعد از انتخاب رشته خدمت برسیم!:)
چشم حتما ,شما دعا کنین من قبول شم تهران ,شام رو چشمم
البته یادتون نره شما هم باید شام مارو مهمون کنیدا:)

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه قبول نشم به نظرتون تهران بهتره یا امیرکبیر؟ هم از نظر سطح علمی و هم از نظر اعتبار مدرک

تبریک میگم بهتون
اگه گرایش مهم نباشه براتون شک نکنید صنعتی شریف هم قبول هستین
بنظر من دانشگاه تهران بهتره حتی من معتقدم دانشگاه تهران از صنعتی شریف هم بهتره شاید از حرف من تعجب کنید ولی توی ایران خودمون صنعتی شریف خیلی سروصدا داره ولی
شما اگه خارج از ایران به این دو دانشگاه نگاه کنید متوجه خواهید شد دانشگاه تهران یک برند معتبر هست نسبت به دانشگاههای دیگه . تو دنیا تهران شناخته شده تر هست .
ولی به طور قطع از نظر من دانشگاه تهران بهتر از امیرکبیرهست ولی در مقایسه با صنعتی شریف نمیشه به طور قطع گفت

BULGARIA

کاربر بیش فعال

تهران هم احتمالا فقط محیط زیستشو میاری پارسال 60و خرده ای فقط محیط زیست تهرانو آورد ولی کاتالیست ب بعد شریفو میاری دانشگاه تهرانو هیچوقت با امیرکبیر مقایسه نکن تمام

za-y

عضو جدید
تبریک میگم بهتون
بنظر من دانشگاه تهران بهتره حتی من معتقدم دانشگاه تهران از صنعتی شریف هم بهتره شاید از حرف من تعجب کنید ولی توی ایران خودمون صنعتی شریف خیلی سروصدا داره ولی
شما اگه خارج از ایران به این دو دانشگاه نگاه کنید متوجه خواهید شد دانشگاه تهران یک برند معتبر هست نسبت به دانشگاههای دیگه . تو دنیا تهران شناخته شده تر هست .
ولی به طور قطع از نظر من دانشگاه تهران بهتر از امیرکبیرهست ولی در مقایسه با صنعتی شریف نمیشه به طور قطع گفت
خیلی از راهنماییتون ممنونم

E.AP

عضو جدید
بچه ها یه سوال
ترتیب انتخاب ها مهمه؟ یا هر گراشی چه قبول بودیم چه نبودیم رو بزنیم؟

za-y

عضو جدید
تبریک میگم بهتون
منظورتون از این که شریف میارم اگه گرایش برام مهم نباشه چیه؟یعنی چه گرایش هایی را قبول میشم؟

P O U R I A

مدیر تالار
تهران هم احتمالا فقط محیط زیستشو میاری پارسال 60و خرده ای فقط محیط زیست تهرانو آورد ولی کاتالیست ب بعد شریفو میاری دانشگاه تهرانو هیچوقت با امیرکبیر مقایسه نکن تمام
سال قبل حدود 60 70 محیط زیست تهران اومدن؟ پس چرا تو پارسه زده 113 هم روزانه محیطزیست تهران قبول شده!!!

P O U R I A

مدیر تالار
بچه ها یه سوال
ترتیب انتخاب ها مهمه؟ یا هر گراشی چه قبول بودیم چه نبودیم رو بزنیم؟
خب شما از بهترین شروع کن به زدن .. از طراحی جداسازی شریف بزن بیا پایین. یهو دیدی یکی جا خالی بود رفتی طراحی شریف!

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چشم حتما ,شما دعا کنین من قبول شم تهران ,شام رو چشمم
البته یادتون نره شما هم باید شام مارو مهمون کنیدا:)

چشمتون بی بلا.
منم باید شام بدم؟
شما دعا کنید قبول بشم، چشم منم شام میدم. البته اول شما بعد من.:)

• Like
واکنش ها: E.AP

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون توی اولویت ها دانشگاه شیراز بالاتره یا فردوسی مشهد؟!

E.AP

عضو جدید
خب شما از بهترین شروع کن به زدن .. از طراحی جداسازی شریف بزن بیا پایین. یهو دیدی یکی جا خالی بود رفتی طراحی شریف!
پس تاثیری در روند پذیرش نداره درسته؟
پوریا خان به نظرتون من با رتبه 350 کجا قبول میشم؟

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورتون از این که شریف میارم اگه گرایش برام مهم نباشه چیه؟یعنی چه گرایش هایی را قبول میشم؟

گرایشهایی مثل پلیمر و سیستمهای انرژی و ...
در کل منظورم این هست ممکنه رشته های تاپ رو نیارین ولی یه گرایشی مثل صنایع غذایی و از این دست میارید البته اینا رو روزانه میگم

E.AP

عضو جدید
چشمتون بی بلا.
منم باید شام بدم؟
شما دعا کنید قبول بشم، چشم منم شام میدم. البته اول شما بعد من.:)
بله شما هم رتبتون عالی شده ,ما منتظر شام هستیم :)
اشالله که قبولین اصلا نگران نباشین

P O U R I A

مدیر تالار
بچه ها به نظرتون توی اولویت ها دانشگاه شیراز بالاتره یا فردوسی مشهد؟!
به نظر من فردوسی بالاتره.
پس تاثیری در روند پذیرش نداره درسته؟
پوریا خان به نظرتون من با رتبه 350 کجا قبول میشم؟
نه .. نداره .. با خیال راحت هر 100تا انتخاب رو پر کنید :D
اگر شبانه بخواید تهران میتونید قبول بشید. ولی روزانه نه .. احتمال قبولیتون توی دانشگاه های خوب دیگه مثل اصفهان و فردوسی و شیراز و بقیه بالاست. هر کدوم که براتون اولویت داره بزنید در انتها هر چی خدا بخواد.

E.AP

عضو جدید
به نظر من فردوسی بالاتره.

نه .. نداره .. با خیال راحت هر 100تا انتخاب رو پر کنید :D
اگر شبانه بخواید تهران میتونید قبول بشید. ولی روزانه نه .. احتمال قبولیتون توی دانشگاه های خوب دیگه مثل اصفهان و فردوسی و شیراز و بقیه بالاست. هر کدوم که براتون اولویت داره بزنید در انتها هر چی خدا بخواد.
ممنونم از راهنماییتون ,پس هر صد تارو پر میکنم خدا رو چه دیدی شاید شریف قبول شدیم:biggrin:

farhad urmia

عضو جدید
آقا روزانه ارومیه امسال از 4 نفر به 19 نفر افزایش پیدا کرده. پارسال تا چه رتبه ای اونجا قبول شدن؟ امسال تا چه رتبه ای میشه ارومیه قبول شد؟

بالا