نتایج اولیه و نمونه کارنامه های کنکور ارشد مهندسی شیمی 94

farhad urmia

عضو جدید
آقا روزانه ارومیه امسال از 4 نفر به 19 نفر افزایش پیدا کرده. پارسال تا چه رتبه ای اونجا قبول شدن؟ امسال تا چه رتبه ای میشه ارومیه قبول شد؟
چواب بدین دیگه. همه کارشناسن تا میرسه به من میشن منگل کلاس

H_RZ

عضو جدید
آقا روزانه ارومیه امسال از 4 نفر به 19 نفر افزایش پیدا کرده. پارسال تا چه رتبه ای اونجا قبول شدن؟ امسال تا چه رتبه ای میشه ارومیه قبول شد؟
منگل کلاس:biggrin::biggrin::biggrin:

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا روزانه ارومیه امسال از 4 نفر به 19 نفر افزایش پیدا کرده. پارسال تا چه رتبه ای اونجا قبول شدن؟ امسال تا چه رتبه ای میشه ارومیه قبول شد؟ چواب بدین دیگه. همه کارشناسن تا میرسه به من میشن منگل کلاس
همه منگل شناس شدن 1200 فکنم پارسال

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسه زده تا 1089 روزانه جداسازی اوردن امسال فکر کنم قبول بشی

za-y

عضو جدید
گرایشهایی مثل پلیمر و سیستمهای انرژی و ...
در کل منظورم این هست ممکنه رشته های تاپ رو نیارین ولی یه گرایشی مثل صنایع غذایی و از این دست میارید البته اینا رو روزانه میگم
ممنون از راهنماییتون
با این شرایط باید قید شریفو بزنم چون اصلا گرایشی مثل صنایع غذایی را دوست ندارم

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره آخه ظرفیتش 15 تا یهو افزایش پیدا کرده. تو جدول پارسه هم زده 1335 روزانه اردبیل قبول شده

اقا فرهاد با همین رتبه و ظرفیتهای امسال اصلا نگران نباش حتما قبول میشی ارومیه اردبیل و حتی جاهای دیگه

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از راهنماییتون
با این شرایط باید قید شریفو بزنم چون اصلا گرایشی مثل صنایع غذایی را دوست ندارم

دوست عزیز شما رتبه خوبی کسب کردین میتونین گرایشهای ترموسینتیک و محیط زیست و سیستمهای انرژی شریف رو بیارین
حتما گرایشهای صنعتی شریف بزنین شما رتبه 80 کسب کردین 100 تا انتخاب دارین اگه شریف نشد حتما گرایش عالی از امیر کبیر قبول میشین
اصلا شما که رتبت خوبه خارج از تهران فحشه بزنی
حتما یا شریف یا امیر کبیر یا تهران گرایش عالی قبول میشی امسال ظرفیتا رفته بالا فقط 24 تا طراحی فرایند تهران میگیره روزانه

E.AP

عضو جدید
بچه ها کسی در رابطه با گرایش زیست پزشکی اطلاعی داره؟
دوستان میشه راهنماییم کنین
مشاوره بهم گفت که صد در صد روزانه این گرایشو قبول میشم دانشگاه تهران
حالا به نظرتون این گرایش رو انتخاب کنم بهتره یا صنایع غذایی؟

farhad urmia

عضو جدید
دوستان میشه راهنماییم کنین
مشاوره بهم گفت که صد در صد روزانه این گرایشو قبول میشم دانشگاه تهران
حالا به نظرتون این گرایش رو انتخاب کنم بهتره یا صنایع غذایی؟
زیست پزشکی خیلی گرایشه بهتریه نسبت هب صنایع غذایی مخصوصا تو دکتری میتونی تو کنکور وزارت بهداشت هم تو رشته نانو تکنولوژی پزشکی و زیست فناوری پزشکی شرکت کنی.

E.AP

عضو جدید
زیست پزشکی خیلی گرایشه بهتریه نسبت هب صنایع غذایی مخصوصا تو دکتری میتونی تو کنکور وزارت بهداشت هم تو رشته نانو تکنولوژی پزشکی و زیست فناوری پزشکی شرکت کنی.
ممنونم از راهنماییتون ,مورد این گرایش خوندم به نظرم جالب اومد اما واحداشون زیاد مرتبط با لیسانس نیست به نظرتون به مشکل بر نمیخورم؟

farhad urmia

عضو جدید
ممنونم از راهنماییتون ,مورد این گرایش خوندم به نظرم جالب اومد اما واحداشون زیاد مرتبط با لیسانس نیست به نظرتون به مشکل بر نمیخورم؟
تو اول دوره فکرکنم دو تا درس پیشنیاز بهت میدن همین. مهندسیه شیمی سخت ترین درسا رو داره که تو گذروندی پس برات مشکلی نخواهد داشت اخوی برادر. الان برا هیئت علمی هم تو حوزه علوم پزشکی از زیست فناوری پزشکی میگیرن

• Like
واکنش ها: E.AP

E.AP

عضو جدید
تو اول دوره فکرکنم دو تا درس پیشنیاز بهت میدن همین. مهندسیه شیمی سخت ترین درسا رو داره که تو گذروندی پس برات مشکلی نخواهد داشت اخوی برادر. الان برا هیئت علمی هم تو حوزه علوم پزشکی از زیست فناوری پزشکی میگیرن

ممنونم,حالا به نظر شما محیط زیست بهتره یا زیست پزشکی؟ از همه نظر به خصوص از لحاظ بازار کار

farhad urmia

عضو جدید
ممنونم,حالا به نظر شما محیط زیست بهتره یا زیست پزشکی؟ از همه نظر به خصوص از لحاظ بازار کار
والله چه عرض کنم. من خودم تو زمینه محیط زیست اینطور احساس کردم که بیشتر میشه مقاله داد و تا حالا هم خودم تو زمینه محیط زیست 3 تا مقاله علمی - ترویجی و ... دادم. دقیق نمیتونم بگم چون هر کدوم مزایای خودش داره

• Like
واکنش ها: E.AP

E.AP

عضو جدید
والله چه عرض کنم. من خودم تو زمینه محیط زیست اینطور احساس کردم که بیشتر میشه مقاله داد و تا حالا هم خودم تو زمینه محیط زیست 3 تا مقاله علمی - ترویجی و ... دادم. دقیق نمیتونم بگم چون هر کدوم مزایای خودش داره
بازم ممنونم از راهنماییون

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام
مثل اینکه امسال امیر کبیر,گرایش طراحی فرآیند نمیگیره.درسته ؟؟؟؟
در مورد گرایش جداسازی و طراحی فرآیند , کدوم گرایش شرایط بازار کار خوبی داره؟؟تفاوت هاش چیه؟؟ از طرفی شانس اپلای گرفتن در کدوم گرایش بیشتر است؟

Jacobia

عضو جدید
سلام
اگه میتونید فرایند امیرکبیر رو بیارید پس یعنی رتبتون خیلی خوبه! رتبه شما چند شده؟
اینطور که من دیدم همه اول طراحی و جداسازی میزنن و یه جورایی فرایند امیرکبیر بعد از طراحی و جداسازی شریف و تهران پر میشه.
ولی محیط زیست رو زیاد نمی زنن. برای همین با رتبه های بالاتری میشه اونها رو قبول شد.
همونطور که اطلاع دارید قبلا گفته بودم تفاوتی بین گرایش ها توی دانشگاه تهران نیست. یعنی همه چی ازاده .. بیشتر درس ها که مشابهه. (جالبیش اینجاست گرایش طراحی دانشگاه تهران درس طراحی پیشرفته پاس نمیکنن!) و تفاوت فقط بین یک ویا 2تا درسه! در نهایت هم بله. هر پروژه ای که دوست داشته باشید با هر استادی که دلتون بخواد میتونید بردارید و نیازی نیست حتما توی گرایش خودتون پروژه بردارید.
به خاطر کم لطفی هایی که به محیط زیست میشه فکر کنم تا 100 110 میشه روزانه محیط زیست رو اورد و شبانه هم حدودای 170 اینا پر میشه.
سلام
ممنون از جوابتون
من رتبم ١٨٧ شده و ميخواستم شبانه اون دو رشته رو بزنم
طبق امار پارسه براي ٩٣ ؛ ١٩٥ محيط زيست تهران و ٢٠٢ فرايند اميركبير رو اورده البته به صورت شبانه
براي همين چون شانس اين دو رشته رو دارم خيلي مهمه كه كدومو زودتر بزنم كه بعدا پشيموني در كار نباشه

shiaz

عضو جدید
سلام بچه ها..بخوام که قبول بشم راحت تر ،اول گرایش طراحی فرآیند رو بزنم یا جداسازی؟کدوم رو اول بزنم احتمال قبولیم تو هر دانشگاهی بهتره.منظورم اینه کدوم گرایش رتبه بهتر و کدوم رتبه پایین تر میخواد

shiaz

عضو جدید
بعدشم یه سوا دیگه...گرایش ترموسینتیک رتبه بهتر میخواد یا گرایش پتروشیمی؟

shiaz

عضو جدید
در کل ترتیب گرایشا رو بهم میگید از رتبه بهتر تا رتبه بدتر..اگه میشه زود جواب بدید.ممنون

بالا