نتایج نهایی کنکور ارشد 94 مهندسی شیمی

saeed05

کاربر بیش فعال
با سلام
این تاپیک مربوط به نتایج نهایی کنکور ارشد 94 رشته ی مهندسی شیمی می باشد. چند روز زودتر این تاپیک رو ایجاد کردم تا دوستان از الان بیاین بگن فکر می کنن کدوم دانشگاه قبول میشن و صحبت کنن تا این روزای آخری تا اعلام نتایج نهایی هم بگذره. :gol::gol::gol:

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام ، من پارسال کنکور ندادم ولی فک کنم 7 شهریور اعلام کردن

امسالم شاید زودتر ، هفته بعد اعلام کردن

بیایم وهمه واسه موفقیت هم دیگه دعا کنیم
ایشالله هر کی هر کجا صلاحشه قبول بشه

baran1993

عضو جدید
سلام.من که از اینکه باید از شهرم برم ناراحتم چون مطمئنم انتخابای بالاتر از دانشگاه کارشناسیم قبول میشم علم و صنعت طراحی اش احنمالا

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادش بخیر پارسال ما هم این موقعا منتظر جواب بودیم
چقد توکلی رو دست انداختیم:D

همگی موفق باشید بچه ها

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام.من که از اینکه باید از شهرم برم ناراحتم چون مطمئنم انتخابای بالاتر از دانشگاه کارشناسیم قبول میشم علم و صنعت طراحی اش احنمالا
من به دلایل شخصی از تهران خوشم نمیاد، ولی مجبورم قبول بشم، برم تهران، من فردوسی مشهد رو خیلی دوست داشتم. به هر حال همیشه زندگی اونطوری نیست که ما میخایم. ایشالله تهران پله ی پیشرفتی برای همه ی ما ها باشه.

baran1993

عضو جدید
من به دلایل شخصی از تهران خوشم نمیاد، ولی مجبورم قبول بشم، برم تهران، من فردوسی مشهد رو خیلی دوست داشتم. به هر حال همیشه زندگی اونطوری نیست که ما میخایم. ایشالله تهران پله ی پیشرفتی برای همه ی ما ها باشه.

ایشالله.:smile:

sama-90

عضو جدید
سلام بچه ها منم شدیدا منتظرم.آخه با اون اشتباهی که تو انتخاب رشته کردم....
دوسدارم شریف قبول شو

sama-90

عضو جدید
بجای محیط زیست تهران،شیرازو زدم.البته با نامه پیگیری کردم و انشالا که حذفش کرده باشن.
در هر صورت امیدوارم انتخابای قبلش قبول شم.غذایی شریف!

saeed05

کاربر بیش فعال
بجای محیط زیست تهران،شیرازو زدم.البته با نامه پیگیری کردم و انشالا که حذفش کرده باشن.
پارسال با رتبه ی 270، صنایع غذایی شریف روزانه قبولی داشتیم

882631

عضو جدید
با سلام
این تاپیک مربوط به نتایج نهایی کنکور ارشد 94 رشته ی مهندسی شیمی می باشد. چند روز زودتر این تاپیک رو ایجاد کردم تا دوستان از الان بیاین بگن فکر می کنن کدوم دانشگاه قبول میشن و صحبت کنن تا این روزای آخری تا اعلام نتایج نهایی هم بگذره. :gol::gol::gol:
وای ی ی ی
سلام دوستان .........
چقد خوشحالم باز به یه بهانه ای میایم و با هم درد دل میکنیم
امیدوارم برا همه ختم به خیر بشه

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز

انشاالله حتما حذفش میکنن.حالا فوقش حذفش نکردن پیگیری کن شاید بتونی انتخابای بعدت که قبول شدی بری/

بالا