مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جهان بانی مسعود رو خوندم به نطرتون رو زارعی وقت بزارم؟؟؟؟یه جهان کافی نیست؟
زارعی چند تا فصل بیشتر از بانی مسعود داره ... بانی مسعود تو فصل های مشترکش ی سری مطلب از زارعی بیشتر داره
حالا ریسکش با خودته
درسته ک تو جزوه ی قابوسی جبران این نقص ها شده اما من ب شخصه کتاب رو از هزار تا جزوه بیشتر میپسندم

Behnaz.B

عضو جدید
سلام به همه درس خون ها! روزی چند ساعت مفید درس میخونید؟ من یه مدتیه شروع کردم. اولش خوب شروع کردم اما الان خیلی کم میخونم. ولی میخوام درستش کنم. چیکار کنم انگیزم بیشتر بشه که بتونم بیشتر درس بخونم؟ :smile:

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها برای فن قسمت تیر ستون دالها بخش 7،8درک رفتار میشه
جزوه ای چیزی هست تو باشگاه؟؟؟؟?؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بار دوممه دارم میخونم اما ن بار اول فهمیدم
ن الان خیلی گسخته گریخته است فقط کلیاتشو فهمیدم ن عکساشو هیچی هیچی !!!!¡!!!!!!!!!!!!!
اگه جزوه ای هست میشه لینکشو بذارید ممنون میشم م

زارعی چند تا فصل بیشتر از بانی مسعود داره ... بانی مسعود تو فصل های مشترکش ی سری مطلب از زارعی بیشتر داره
حالا ریسکش با خودته
درسته ک تو جزوه ی قابوسی جبران این نقص ها شده اما من ب شخصه کتاب رو از هزار تا جزوه بیشتر میپسندم

کاملن موافقم منم جزوه قابوسی شاید خوب باشه اما کتاب ی چیز دیگه است

سلام به همه درس خون ها! روزی چند ساعت مفید درس میخونید؟ من یه مدتیه شروع کردم. اولش خوب شروع کردم اما الان خیلی کم میخونم. ولی میخوام درستش کنم. چیکار کنم انگیزم بیشتر بشه که بتونم بیشتر درس بخونم؟ :smile:

فقط بخون دو ماه بیشتر نمونده وقتی از اول خوب خوندی چرا حیفش میکنی ب رتبه فک کنی انگیزه پیدا میکنی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*.N

عضو جدید
همگی خسته نباشید.چند تاسوااااال.تافلو تا درس 6 خوندم اما دیگه نمیخوام ادامه بدم به جاش لغاتای کنکورای سالای گذشته که تو باشگاهه بخونم .به نظرتون اینکارو کنم یا همون تافلو بخونم؟؟؟؟؟واسه نانو جزوه طباطباییو دارم میخونم باید ریز ریز خوند؟؟؟مبانی سازه رو هم جزوه تو باشگاهو دارم همون 109 صفحه ایو داره تمو م میشه واسه مبانی سازه همین کافیه ؟؟؟

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جهان بانی مسعود رو خوندم به نطرتون رو زارعی وقت بزارم؟؟؟؟یه جهان کافی نیست؟
منم واسه جهان بانی مسعود و جزوه عصر کنکاش رو با جزوه خانوم قابوسی می خونم. به نظرتون اگه به جای زارعی نمونه سوال ای قبل رو بخونیم بهتر نیست؟

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
صالحی-م نوشته

دقیقا..واقعا کتاب اقای فاطمی عالی هستش.یه سوالی مطالعات موردی معمولا خیلی وقت گیر هستند به نظرتون اگه بزارم واسه بعد و زمان اضافه خوبه؟یا خیلی مهمند؟[/QUOTE]

بله باید بخونی اخه این کتاب خودش خلاصه شده تمام مباحث هستش ما دیگه نیاید از اینم بزنیم فقط خوب اینو بخون انشالله که همه کتابها رو پوشش بده

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بله باید بخونی اخه این کتاب خودش خلاصه شده تمام مباحث هستش ما دیگه نیاید از اینم بزنیم فقط خوب اینو بخون انشالله که همه کتابها رو پوشش بده

جلد 1 خوبه یا جلد 2؟[/QUOTE]

منم انشالله اگه خدا بخواد از فردا دوباره شروع خواهم کرد....دوستان ناراحت نباشن اگه فکر میکنند عقبن تلاششونو بکنن...حالا ما که داریم تفریحی میخونیم...اما شاید دری به تخته خورد و یهو ما هم شدیم همکلاسیه شما دوستان خوب....

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
جلد 1 خوبه یا جلد 2؟
من یک جلدی رو دارم ولی مرکز پرسیدم گفت هیچ تفاوتی نکرده با چاپ جدیدش که الان هست و 2 جلدی هست و قرار شد اصلاحیش رو برام میل کنن که هنوز نکردن اگه به دستم رسید واستون اینجا حتما می زارم.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها سوال در باره معماری اسلامی..من جزوه نسیم و کتاب سبک شناسی استاد پیرنیا و استاد گرامی متدین 1 رو دارم همزمان میخونم.به نظرتون اینارو تموم کنم برم سراغ متدین 2 یا اونم همزمان پیش ببرم؟

*.N

عضو جدید
اینقد بحث پاک کردن اسپم بود کسی سوالای منو ندید .دوباره میپرسم .اگه میشه جواب بدید لطفا.تافلو تا درس 6 خوندم اما دیگه نمیخوام ادامه بدم به جاش لغتای کنکورای سالای گذشته که تو باشگاهه بخونم .به نظرتون اینکارو کنم یا همون تافلو بخونم؟؟؟؟؟واسه نانو جزوه طباطباییو دارم میخونم باید ریز ریز خوند؟؟؟مبانی سازه رو هم جزوه تو باشگاهو دارم همون 109 صفحه ایو داره تمو م میشه واسه مبانی سازه همین کافیه ؟؟؟

آخرین ویرایش:

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سوال در باره معماری اسلامی..من جزوه نسیم و کتاب سبک شناسی استاد پیرنیا و استاد گرامی متدین 1 رو دارم همزمان میخونم.به نظرتون اینارو تموم کنم برم سراغ متدین 2 یا اونم همزمان پیش ببرم؟
اگه با هم دیگه بخونین بهتره اقا سجی.چون در ای صورت مبحثی که دارین مطالعه می کنین کاملا جمع بندی میشه.
اینقد بحث پاک کردن اسپم بود کسی سوالای منو ندید .دوباره میپرسم .اگه میشه جواب بدید لطفا.تافلو تا درس 6 خوندم اما دیگه نمیخوام ادامه بدم به جاش لغتای کنکورای سالای گذشته که تو باشگاهه بخونم .به نظرتون اینکارو کنم یا همون تافلو بخونم؟؟؟؟؟واسه نانو جزوه طباطباییو دارم میخونم باید ریز ریز خوند؟؟؟مبانی سازه رو هم جزوه تو باشگاهو دارم همون 109 صفحه ایو داره تمو م میشه واسه مبانی سازه همین کافیه ؟؟؟
ببین دوست عزیز کنکور ارشد در واقع یعنی تسلط روی سوالات تافل انگار 504 و تافل تسلطت رو بیشتر می کنن.نانو هم همون جزوه ای تایپیک جزوه ها هست و بچه ها زحمت کشیدن و نمونه سوالات نانو.برای مبانی سازه هم که هرچی بخونین باز کمه ولی اگه تازه شروع کردین و می خوای یه حد اجمالی مسلط باشی همون کتاب فاطمی و بعد جزوات رو بخون.

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
من قبلا یه سری از لغتای کنکورو خوندم و حالا هم که تافلو دارم می خونم می بینم خیلی از لغتاش قبلا تو کنکور اومده، حتی یکیش پارسال تو ریدینگام اومده بود (معنی شو خواسته بودن)، پس از لحاظ ارزش سوالی زیاد با هم فرق ندارن ولی به نظر من که تافل خوندن بهتره، چون جنبه ی آموزشی داره و لغات با هم معنی ها و کاربردها و با ترتیب برنامه ریزی شده ای مطرح می شن در حالی که لغات کنکور آموزشی نیستن و همین طوری رو هوا چند تا لغت حفظ می کنی، امروز یه لغتو یاد می گیری 3-4 روز بعد با یه هم معنیش برخورد می کنی که اینا رو خودت باید تو ذهنت مرتب کنی و این یه کم تسلط رو سخت تر می کنه... اما وقتی 504 و تافل رو می خونی یه سری مجموعه های لغات تو ذهنت شکل می گیره (مثلا لغات مربوط به رایج بودن، بهتر شدن، بدتر شدن، فریب دادن، مرتب بودن، تصادفی بودن، مفید بودن، بی فایده بودن و ... بعد خوندن این دو تا کتاب برا هر کدوم از مثالایی که زدم چند تا لغت تو ذهنت داری که در کنار هم تثبیت شدن و تو یادآوری به هم دیگه کمک می کنن) این نوع طبقه بندی شدن تسلط رو بیشتر می کنه و بعد به خاطرسپاری لغات جدید مرتبط با هر کدوم از این مجموعه ها آسون تر می شه، برا همینه که به نظر من خوندن 504 و تافل به نوعی پیش نیاز لغات کنکور هست، اول مجموعه هایی از مهم ترین لغات تو ذهنت شکل می گیره و بعد با اضافه شدن لغات کنکور هر کدوم از این مجموعه ها وسیع تر می شه.... البته این فقط تجربه ی منه ممکنه شما با تکی خوندن لغات راحت تر باشین که در این صورت می تونین لغات کنکورو بخونین چون الان دیگه وقت تغییر دادن شیوه ی یادگیری نیست ;)

simin_sm

کاربر فعال
بچه ها این جزئیات ارتقا دهنده دیونم کرده چه جوری بخونمش....فقط عکسم نگاه میکنم...یه جوریه...یادم نمی مونه؟چه جوری ازش سوال اومده؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اول سبک شناسی رو خوندم با متدین الان که دارم نسیمو میخونم انگار هم مروره هم نکته های اساسی رو دیگه متوجه شدم و اونارو کامل حفظ میکنم.........................................................بچه ها آنفولانزای شدید و سختی گرفتم و دچار نفس تنگی شدید شدم و دیروزم بیمارستان بودم و منهدم شدم .............مواظب سلامتیتون باشید.................

آخرین ویرایش:

sora66

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید..میخوااستم اطلاع رسانی کنم که من آزمون مرکز معماری شرکت کردم ولی تو تکمیل ظرفیت قبول شدم و نمیخوام ادامه بدم ..اگر کسی هست که میخواد آزمون شرکت کنه بهم پیام بده..در ضمن تا بحال سه آزمون گذشته آزمون 4ام را رایگان حساب میکنم.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز از راهنماییت:gol: البته 504 رو تموم کردم .تافل خوندن واسم راحت تر شده.نه لغاتو با جمله بهتر یاد میگیرم.موفق باشی:)
بچه ها مقاله خوب در رابطه با گنبد و تاق ندارین؟؟؟؟

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
بچه ها مقاله خوب در رابطه با گنبد و تاق ندارین؟؟؟؟

حالا تعریف شما از مقاله ی خوب چی هست نمی دونم چون موضوع مشخص نکردین ولی در کل اونایی رو که به نظرم ممکنه برا جمع بندی و کنکور مفید باشن انتخاب کردم، هر کدوم یه توضیح مختصر در مورد انواع گنبدها دادن و بعد در مورد موضوع مقاله بررسیش کردن، اونی که برا مرمته از نظر سازه ای هم نسبتا خوب و خلاصه بحث کرده البته از نظر من، ممکنه دوستان مطالب حرفه ای تری رو تو فن خونده باشن واین مطالب براشون پیش پا افتاده باشه :smile:

پیوست ها

• gonbad.rar
    4.5 مگایابت · بازدیدها: 0

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من بازم افت کردم بیشتر از 5ساعت نتونستم یخونم میدونم اسپم حالا بازم ناراحت میشن اما پس کدوم تایپیک
این موقع ها پست بذاریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!؟؟؟
من مرورم اآنق طول میکشه ک دیگه از هرچی مروره بدم اومده
ی هفته داره تموم میشه من ی کتابم تموم نکردم !!!چیکار کنم؟؟سبک شناسی دوسبکشو مرور کردم ک قد باراول طول کشید با درک رفتار تا سر قوس خوندم والاغیر .

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من بازم افت کردم بیشتر از 5ساعت نتونستم یخونم میدونم اسپم حالا بازم ناراحت میشن اما پس کدوم تایپیک
این موقع ها پست بذاریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!؟؟؟
من مرورم اآنق طول میکشه ک دیگه از هرچی مروره بدم اومده
ی هفته داره تموم میشه من ی کتابم تموم نکردم !!!چیکار کنم؟؟سبک شناسی دوسبکشو مرور کردم ک قد باراول طول کشید با درک رفتار تا سر قوس خوندم والاغیر .

منم همین مشکل شما را دارم،دیگه به خاطر مرور کلا از درس زده شدم.نمیدونم چطور دوباره به حالت اول برگردم.:(

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من کلا اوضاع ام خرابه اما انشاله میخوام اگه حالم خوب باشه یک مقدار بخونم،کلی از کتابهام حذف کردم و فقط یک سری را را می خوام بخونم که برسونم بخنمومشون و مرور کنم حالا یک نظر بدید ممنون میشم ،واسه درک کلا چی ها را باید بخونیم که بدرد بخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و تنظیم شرایط چی بخونم همون خلاصه اقلیم و معماری کسمایی40 صفحه ، با 6صفحه سامان مرادی و کتاب فیزیک ساختمان 2خوبه ؟؟؟؟؟؟ و اینکه به نظرتون کتاب چه فصل هایش مهمتره و بیشتر روی چی هاش تمرکز کنم کلی بخونم ازش یا ریز شم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
و دیگری اینکه من تصمیم گرفتم برنامه ام یکم تغییر بدم مثلا زبان و درک عضو ثابت بزارم و مثلا یک هفته را بشینم فقط تاریخ بخونم ، یک هفته منظر،یک هفته هم استاتیک ،و...که برسونم مرورشون کنم نظرتون دررابظه با این برنامه چیه؟
برا عناصر جزیات چی بخونم سینا شریفی کم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من کلا اوضاع ام خرابه اما انشاله میخوام اگه حالم خوب باشه یک مقدار بخونم،کلی از کتابهام حذف کردم و فقط یک سری را را می خوام بخونم که برسونم بخنمومشون و مرور کنم حالا یک نظر بدید ممنون میشم ،واسه درک کلا چی ها را باید بخونیم که بدرد بخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و تنظیم شرایط چی بخونم همون خلاصه اقلیم و معماری کسمایی40 صفحه ، با 6صفحه سامان مرادی و کتاب فیزیک ساختمان 2خوبه ؟؟؟؟؟؟ و اینکه به نظرتون کتاب چه فصل هایش مهمتره و بیشتر روی چی هاش تمرکز کنم کلی بخونم ازش یا ریز شم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
و دیگری اینکه من تصمیم گرفتم برنامه ام یکم تغییر بدم مثلا زبان و درک عضو ثابت بزارم و مثلا یک هفته را بشینم فقط تاریخ بخونم ، یک هفته منظر،یک هفته هم استاتیک ،و...که برسونم مرورشون کنم نظرتون دررابظه با این برنامه چیه؟
برا عناصر جزیات چی بخونم سینا شریفی کم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واسه درک تست بزن درصد بگیر بعد بشین تحلیل کن نکته هاشو واسه خودت بنویس بهترین کاره .......................تنظیم من کسمایی رو بیشتر خوشم میاد تا قیابکلو خلاصشم خلاصه ی خوبی کلا تنظیم مهمه چون هم سوال فنی داره هم درک 2 تا میاد .............................برنامت خستت میکنه ولی یک روز در میان عوض کنی بهتره

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
-مشكلات زندگي چون حيوان درنده است،اگر فرار كني ميدانند كه ترسيدي ودنبالت ميكنند،
واگر جلوش بايستي ومبارزه كني از تو دست بر مي دارند وميروند،
اين جمله را هميشه به ياد داشته باش:
مشكلات زندگي مبارزه ما را مي طلبد نه خشم ما وفرار ما را

-يادمان بماند ما نمی‌توانیم کاری کنیم که مرغان غم بالای سر مان پرواز نکنند ؛
اما می‌توانیم نگذاریم که روی سر ما آشیانه بسازند

-
استفاده از کلماتی نظیر :
نمی شود ، نمی توان ، نمی گذارند ، امکان ندارد ، و ... چون

سمی خطرناک قادرند روحیه ما را افسرده و تضعیف کنند .
بیائیم از امروز به خود قول دهیم که از بزبان آوردن

این نوع کلمات خود داری کنیم .
کلمات رادیو اکتیویته دارند .
کلمات مثبت ، بار مثبت انتقال می دهند و کلمات منفی ، اثرات
ویران کننده بر جای می گذارند .
بیائیم تمام لغات منفی را از فرهنگ لغات روزمره خود حذف

کنیم تا اثرات مطلوب آن را به زودی در زندگی خود شاهدو ناظرباشیم .

گاهی با یک قطره ، لــیوانـی لبریز می شود ..
گاهی با یک کلام ، قلبی آسوده و آرام میگردد ..
گاهی با یک کلمه ، انسانی نابود می شود ..
گاهی با یک بی مهری ، دلی میشکند….
مراقب ِ بعضی یک ها باشیم !
در حالی که نـاچیـزند !
هـمه چــیـزنـد !!!

یاعلی

آخرین ویرایش:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میشه گفت من هیچ درسی را درست و حسابی و کامل نخوندم پیشنهادتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.