مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان دارم فناوری نوین میخونم به نظرتون سرررررررررررررررررررررررعتی بخونم یا سررررررعتی بخونم یا سرعتی بخونم کدومش 2 فصلشو خوندم .........
اگه جزوه سیتا شریفی رو داشتی راحتتر میتونستی بخونی
مثل میگ میگ بخون فقط عکسهاش فوف العاده مهمن من ظی بررسی هایی که کردم متوجه شدم برای معماری تا الان از وقتی این کتاب چاپ شده فقط عکس اومده.فک کن داری اس ام اس اخر شب دوس دخترتو میخونی در اون حد:D
اون فصلهای اخرشو کسی نگفته حذفه ولی به نظر من اصلا مهم نیست

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه جزوه دارم اونی که تو باشگاه هست ولی نمیدونم منظورت اونه یا نه ........نکته فوقالعاده مهمی گفتی ولی اگه اونجوری بخونم باید نخونم دیگه ....................
من نمیدونم اونو اگه ستون پرشده با بتن اولشه فک کنم انرژیا باید بخونن
اگه هم نداریش عیب تدار
فقط اینارو بدون هرسیستم و اجزاشو.دیگه استاندارد و ابعاد و غیره و ذالک رو نمیخواد بخونی
اینجوری بخون : سریعترین کتابی که برا آزمون میخونی بزار این باشه

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
اورایاد...
سلام به همهی دوستان و خدا قوووووووووووووووووووووت به همه تون آرزو میکنم همه تون جواب زحماتتون رو بگیرید،ببخشید یه سوال نا مرتبط میپرسم آخه تایپیک انرژی کسی سر نمیزنه،من میخوام از الان شروع کنم برای انرژی 94 بخوونم اگه امکانش هست و کسی منابع انرزی(از یه جای موثق) داره بذاره ممنون میشم و تا آخر عمر دعاگوشون هستم،منابع نفر 8 سال 90 هست ولی میخام اگه تغییراتی داره بدونم(با توجه به کتابهای جدیدی که اومده)بازم ببخشید پیام بازرگانی شدم،جوابمو بگیرم حذف میکنم،موفق باشید.......

درسای انرژی به ترتیب اهمیت ستاره خورده
مشاهده پیوست Manabe_Arshad_-_honar_o_sakht.pdf

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر تمامی دوستان معماری
خیلی خیلی خوشوقت شدم که با این تاپیک ودوستان معماری و ههمدردهای خودم آشنا شدم
این 5 روزه فقط با اشتیاق کل این تاپیکو خوندم هرچند بیشتر اطلاعاتو نسبت به منابع و معماری رو دارم ولی بسیار کنجکاو شدم تا تهش بخونم اینم از خصلتهای منه

قابل توجه اونایی که استرس دارند و اونایی که تازه شروع کردن من از فردا تازه میخام استارت بزنم از هیچیم ترس ندارم بجز وقت کم ولی میخام دوپینگ کنم و بزنم بیخ گوش کنکور آخه پارسال یه بار به جنگ این غول بی شاخ ودم رفتم ولی حریفش نشدم
امسال میخام کنکورو دور بزنم چون پارسال اون منو دور زد امسال باید من پیروز بشم
دوستان زیاد لی لی به لالا این کنکور نزارید پررو میشه بخدا هیچی نداره فقط باید اراده کنی و راه رو درست انتخاب کنی و دیگه تخته گاز تا روز کنکور
توصیه دوستانه حتما حتما این روزا دیگه مخصوصا اونا که موتورشون داغ شده حداقل روزی 10 ساعت فیکس درس بخونن خداییش چیزی نیست من پارسال همچین انسی با اتاق و کتابهام گرفته بودم که بعد از کنکور بزور از اتاقم انداختنم بیرون میخواستم فقط تا اخر عمر بشینم خونه مطالعه کنم
پس دوستان بیایید سخت نگیرید با کتابهاتون رفیق بشید مثه من هر چند وقت یه بار میرم یه سر بهشون میزنم یه سلام وبوسه و نوازش خلاصه شعار آسان بگیرید از امروز ورد زبان من خواهد بود واسه روحیه دادن به بچه ها
خیلی حرف داشتم ولی واسه پست اول اینقدر کافیه

همتونم دوست دارم و تو این یه هفته که تاپیکو میخوندم با هاتون زندگی کردم:gol:

زهر ا

عضو جدید
بچه ها کسی کتابی سراغ داره که تست لغت داشته باشه
اخه من جمله را می فهمم و لغت گزینه هم را بلدم ولی نمیتونم درست بزنم
نیاز به تمرین دارم!!!!!!!!!!!!!!11
من کتاب زبان عمومی و تخصصی انگلیسی - تست های طبقه بندی شده موضوعی با پاسخ تشریحی رو دارم - مولف مهدی پرنا-تستای زبان عمومی و تخصص کاملا تشریحیه- فصل اولش تست عمومی -فصل دومش فرهنگ تصویری معماری - فصل سوم پاسخنامه کلیدی - فصل چهارم دروس تخصص شامل متن و ترجمه -فصل پنجم کلی آزمونهای آزمایشی داره -
من با هربار خوندن تست و گرامراش درصد ربانم برای آزمونهای آزمایشی بالا میره -

shima jo0on

عضو جدید
یه ماه به نظرتون واسه مرورو جمع بندی کافیه؟؟؟
(جمله بندیمو عوض کردم بلکه کسی جواب بده:w01: ... جواب ندین با یه نوع جدید خواهم امد:w18:)

• Like
واکنش ها: imah

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کتاب زبان عمومی و تخصصی انگلیسی - تست های طبقه بندی شده موضوعی با پاسخ تشریحی رو دارم - مولف مهدی پرنا-تستای زبان عمومی و تخصص کاملا تشریحیه- فصل اولش تست عمومی -فصل دومش فرهنگ تصویری معماری - فصل سوم پاسخنامه کلیدی - فصل چهارم دروس تخصص شامل متن و ترجمه -فصل پنجم کلی آزمونهای آزمایشی داره -
من با هربار خوندن تست و گرامراش درصد ربانم برای آزمونهای آزمایشی بالا میره -

میشه اسم کتابشا و نویسندشا دقیق بگی و از کچا تهیش کردید؟
ممنون میشم

m.a24

عضو جدید
سلام بچه هامن دارم واقعا نومید میشم
پایان نامه دارم ولی کاری نکردم براش تازه فاز2 هم دارم
روزی4ساعت بیشتر نمیتونم بخونم
چه فایده شما ها که درد منو نمیفهمید....................................
خوشبحالتون.......................................................................

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوشبحالتون.......................................................................
ای بابا تنت سلامت باشه با همین 4 ساعتم میتونی خیلی کارا کنی............بعضی وقتها با خودم میگفتم کاش وقتم کم بود منابع کمتر میخوندم و کلی تر چون کنکو معماری همینه حالا باز ببین این همه وقت میزاریم رو مطالب آخر سرم کلی عکس ساده میاد واسه آزمون............به قول معلممون در نا امیدی بسی امید است.بعله دخترم یا شایدم پسرم

shima jo0on

عضو جدید
چرا من خووووووب دردتو میفهمم منتها من بیشتر درد میکشمااااا تو 4 ساعت میخونی من خودمو میکششششششششششششششششم میشه 2-3 ساعت اونم منی که راااحت ا7-8 ساعتو بدون هیچ مشکلی میخوندم منم پایان نامه دارم بهشم خیلی فک میکنم اما اینو بدون که همیشه تو سختیا بهتر جواب میگیریم من سر خوندن این کنکور هر چی بلا بوده سرم اومده اما بازم میگم من کوتاااه نمیام من بیدی نیستم که به این بادا بلرزم بلا هم در میزنه میگمش زکی همین بود زورت:w08:فقط بخون فقط همین تا میتونی بخون اشکو اه و ناله فایده نداره(هر چند که خودمم کارم همینه البته بین خودمون بمونه ها:w45:)

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها کتاب درک عسگری رو کسی داره .چن تا از تستاشو بگم عکس بگیره بزاره(آخه گوشی من از ایناس که باهاش کرم بازی میکنن:)
چند جاشو که بوداره گفتم بزاریم تو تاپیک درک با هم تجزیش کنیم
سوال بعدی شما کیا تست میزنین:شبا.........یه روز خاص.........یا مث من نمیزنین؟
به نظرتون میتونم شبی یه آزمونو (آزمایش)بزنم یا بزارم دوروز آخر هفته رو برای تست و عقب افتاده هام

آخرین ویرایش:

m.a24

عضو جدید
ای بابا تنت سلامت باشه با همین 4 ساعتم میتونی خیلی کارا کنی............بعضی وقتها با خودم میگفتم کاش وقتم کم بود منابع کمتر میخوندم و کلی تر چون کنکو معماری همینه حالا باز ببین این همه وقت میزاریم رو مطالب آخر سرم کلی عکس ساده میاد واسه آزمون............به قول معلممون در نا امیدی بسی امید است.بعله دخترم یا شایدم پسرم
مرسی از دلداریتون
امالازمه بگم من فقط دارم جزوههای پارسه و کتابای راهیان ارشدرو میخونم
به نظرتون بااین وضع امیدی هست؟
جزوه ی دیگهای هست توباشگاه که100درصدلازم باشه خوندنش؟لطفا لینکشو بذارید ممنون

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شبی ی ساعت تستاشو بزنی ی فصلش تموم میشه چون جواب تشریحی نداره
نه کلا آزمونای آزمایشی و سالهای قبل منظورم بود.برا متن درک مطلب زبانم کمک کنین که چه جوری بخونم همون شبی یه آزمون خوبه؟؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه کلا آزمونای آزمایشی و سالهای قبل منظورم بود.برا متن درک مطلب زبانم کمک کنین که چه جوری بخونم همون شبی یه آزمون خوبه؟؟

برا زبان اول لغتاتو کامل تموم کن بعد 1100 هم مهمه........

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز

آزمایشی اشکال نداره. ولی به نظرم الان برای اینکه آزمونا را کامل بزنی زوده.
اگه کتابی داره که طبقه بندی باشه سوالاش بزن. ولی آزمونای کلی سنجش بزار واسه ماه آخر. البته این نظر منه بازم از بچه های معماری بپرس.

sadatt

عضو جدید
سلام اگه من فقط جزوه نسیم عسکری و مانا قابوسی رو بخونم و دیگه کتاب زارعی رو نخونم مشکلی نداره؟؟ در ضمن واسه درک برم کلاس ایوانخانه خانه آقای طباطبایی فایده ای داره یا با همین تست خوندن میتونم خودم رو برسونم ممنون میشم بهم کمک کنید:confused:
:confused:

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من روز اول رو یعنی همین امروز رو با کتاب ایستایی وفن ساختمان (جلد اول ویرایش جدید) مجتبی فاطمی شروع کردم به نظرم خیلی خوبه البته با این تبصره که من آشنایی با مباحث سازه رو دارم منظورم کتابهای گلاب خان هستش آی قربونش برم دونده های دو 100 مترم بهش نمیرسن کتابهای مثه درک رفتار سازه و مبانی سازه و سازه در معماری هستش ولی خیلی جمع بندی خوبی داره به دوستانیکه استرس وقت دارند و از این حرفا توصیه میکنم همگام با برنامه ای که میگم بیاید جلو تا با همفکری هم وشعار آسان بگیرید وبا یه طرز تفکر عاقلانه تا این فرصت کم یه جمع بندی مرتب تا روز کنکور داشته باشیم لذا توصیه میکنم این دو کتاب رو فعلا تهیه وبا این کتاب استارت بزنید

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اگه من فقط جزوه نسیم عسکری و مانا قابوسی رو بخونم و دیگه کتاب زارعی رو نخونم مشکلی نداره؟؟ در ضمن واسه درک برم کلاس ایوانخانه خانه آقای طباطبایی فایده ای داره یا با همین تست خوندن میتونم خودم رو برسونم ممنون میشم بهم کمک کنید:confused:
به نظر من اگه بتونی جزوه ها رو بخونی و تست های زیادی در کنارش کار کنی بهتره چون کتاب زارعی وقتت رو می گیره و بهتره الان بیشتر مرور داشته باشی و همون جزوه های خانوم قابوسی و عسگری هم اگه مرور نشه زیاد تاثیر نداره.واسه درک هم من خودم می خواستم کتاب درک کنکاش رو بخونم ولی واقعا خیلی زیاد و پراکنده بود و خیلی وقت گیر وتصمیم گرفتم که فقط هندسه و پرس پکتیو کتاب رو بخونم و واسه بقیه مباحث تست بزنم.اگه کلاس خوبی هست و خوبه و وقت داری که خب برو ولی اگه تازه با کلاس رفتنت وقتت گرفته میشه و اثر منفی داره و راندمانت رو پایین میاره همون تست بزن.موفق باشی.
سلام دوستان

من روز اول رو یعنی همین امروز رو با کتاب ایستایی وفن ساختمان (جلد اول ویرایش جدید) مجتبی فاطمی شروع کردم به نظرم خیلی خوبه البته با این تبصره که من آشنایی با مباحث سازه رو دارم منظورم کتابهای گلاب خان هستش آی قربونش برم دونده های دو 100 مترم بهش نمیرسن کتابهای مثه درک رفتار سازه و مبانی سازه و سازه در معماری هستش ولی خیلی جمع بندی خوبی داره به دوستانیکه استرس وقت دارند و از این حرفا توصیه میکنم همگام با برنامه ای که میگم بیاید جلو تا با همفکری هم وشعار آسان بگیرید وبا یه طرز تفکر عاقلانه تا این فرصت کم یه جمع بندی مرتب تا روز کنکور داشته باشیم لذا توصیه میکنم این دو کتاب رو فعلا تهیه وبا این کتاب استارت بزنید
دقیقا..واقعا کتاب اقای فاطمی عالی هستش.یه سوالی مطالعات موردی معمولا خیلی وقت گیر هستند به نظرتون اگه بزارم واسه بعد و زمان اضافه خوبه؟یا خیلی مهمند؟

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه مانا قابوسی رو کامل میخونی کلا میتونی غرب و شرق و جهان و تاریخ بربری هارو هم بیخیال شی.......ولی بانی مسهودم بخونی بد نیس گرچه همه رو مانا آورده تو جزوش ولی باز خوبه مروری میشه واست
من کتاب زارعی رو که گرفتم بوسیدم گزاشتم یه کنار جزوه پارسه رو به جاش میخونم که تقریبا صد صفحه س...........ولی لگه کتاب رو داری عکسای کتاب خوب نگاه کن که جزوه چارسه عکساشو خوب نزاشته

کی میگه فردین مرده........کشته مرده این پستاتم:gol::gol::gol:
بچه ها شما نمونه موردی کتابهای استاتیک و مقاومت رو خوندین؟؟؟؟؟..............این کتابارو میخونین یا نه :معماری دیجیتال ، طبیعت منبع الهام ، ساختمانهای آینده ؟؟؟

• Like
واکنش ها: imah

Pedram-viva

کاربر بیش فعال
صالحی-م گفت:
دقیقا..واقعا کتاب اقای فاطمی عالی هستش.یه سوالی مطالعات موردی معمولا خیلی وقت گیر هستند به نظرتون اگه بزارم واسه بعد و زمان اضافه خوبه؟یا خیلی مهمند؟

مهمتر از اون چیزی که فکرشو بکنی. اتفاقا باید مطالعات موردی رو یشتر از بقیه بخونی. مطمئن باش

shematik

عضو جدید
اگه مانا قابوسی رو کامل میخونی کلا میتونی غرب و شرق و جهان و تاریخ بربری هارو هم بیخیال شی.......ولی بانی مسهودم بخونی بد نیس گرچه همه رو مانا آورده تو جزوش ولی باز خوبه مروری میشه واست
من کتاب زارعی رو که گرفتم بوسیدم گزاشتم یه کنار جزوه پارسه رو به جاش میخونم که تقریبا صد صفحه س...........ولی لگه کتاب رو داری عکسای کتاب خوب نگاه کن که جزوه چارسه عکساشو خوب نزاشته

بچه ها شما نمونه موردی کتابهای استاتیک و مقاومت رو خوندین؟؟؟؟؟..............این کتابارو میخونین یا نه :معماری دیجیتال ، طبیعت منبع الهام ، ساختمانهای آینده ؟؟؟

من صفحات خاکستری کتاب استاتیک رو خوندم... میشه گفت تقریبا همشون تو بقیه کتابام بودن!
یعنی نیازی نبود به خوندنش
طبیعت منبع الهام و دیجیتال رو هم از جزوه میخونم. فقط 3 تا کتاب اصلی رو باید از کتاب خوند... بقیه رو میشه از جزوه خوند

آخرین ویرایش:

نااا

عضو جدید
من نمیدونم چرا هر چی جزوه میخونم یه طرف....
ولی نکاتی که تو قسمت نکات مهم من هستو میخونم درجا میره تو حافظه بلند مدتم...
خواهش میکنم بازم نکات مهم بزارین...
واسه ما که تازه شروع کردیم خیلی تجربه شماها مهمه...
ممنوووووووووووون

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولی به نظر من تو هر درسی جزوه می خونید بخونید و هر کتابی می خواین نخونید نخونید ولی جهان زارعی را تحت هر شرایطی شده بخونید یک دور هم نخونید 3 یا 4 دور بخونید از من نصیحت

تو بقیه مباحث را بخون اگه وقت کردی اینا را هم بخون اینها در اولویت سوم قرار دارند

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی به نظر من تو هر درسی جزوه می خونید بخونید و هر کتابی می خواین نخونید نخونید ولی جهان زارعی را تحت هر شرایطی شده بخونید یک دور هم نخونید 3 یا 4 دور بخونید از من نصیحت

تو بقیه مباحث را بخون اگه وقت کردی اینا را هم بخون اینها در اولویت سوم قرار دارند
من جهان بانی مسعود رو خوندم به نطرتون رو زارعی وقت بزارم؟؟؟؟یه جهان کافی نیست؟

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جهان بانی مسعود رو خوندم به نطرتون رو زارعی وقت بزارم؟؟؟؟یه جهان کافی نیست؟

من جهان بانی را نخوندم نمی تونم نظر بدم ولی با توجه به کنکور چند سال اخیر و این که جهان زارعی را خوندم می تونم بگم با خوندن جهان زارعی تقریبا 7 ال 8 سوال را می تونید جواب بدید

kavehsafari66

عضو جدید
یه سوال خواهشا اگر کسی میدونه سریع جوابمو بده....برای زبان اصفهان و دکتر فرهی خوب هستند کلاساش؟که دوستم ثبت نام کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.