[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

reza_sss

عضو جدید
سلام جمیع مهندسین برق این تایپیککککککککککک
میشه ازتون خواهش کنم بگین منابع برا ازمون استخدامی نفت چی خوندین؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

shahedsheida

عضو جدید
چه جالب یعنی واسه یک فرم پر کردن کار مارو سه ماه عقب انداختن!!
ما اسفند رفتیم مثاحبه تخصصی و چهار ما بعد تازه رفتیم گزینش فرم پر کردیم!!!

آره
ولی توفیری هم نداره
ما هم که همون موقع فرم پر کردیم تازه وسط مرداد دعوت به گزینش شدیم
حالا کی بیاد و جواب گزینش رو بدن و بره برا شروع به کار خدا میدونه
خدا عاقبت ما رو ختم به خیر کنه
من که دیگه نا امید شدم
باید برم سراغ یه کار دیگه

takmilzarfiat

اخراجی موقت
روند ارتقای صنعت نفت با بهره گیری از نیروهای بومی شتاب می یابد
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: بهره گیری از نیروهای بومی در صنعت نفت می تواند ارتقای این صنعت را شتاب دهد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار شانا لزوم استخدام نیروهای جوان و دارای تحصیلات دانشگاهی در صنعت نفت و گاز کشور را یادآور شد و افزود: دولت باید با برنامه ریزی شایسته در عرصه اشتغال جوانان به ویژه در صنعت نفت و گاز کشور اهتمام بیشتری به خرج دهد.

عبدالکریم جمیری سهم 50 درصدی نیروهای بومی در استخدام های صنعت نفت و گاز استان بوشهر را یادآوری کرد و گفت: باید در روند استخدام های پایتخت انرژی و اقتصادی ایران اسلامی به ویژه نیروهای بومی استان در پروژه های نفت و گاز، شتاب بیشتری ایجاد شود.

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در خانه ملت خواستار ایجاد بستر مناسب برای آموزش و تربیت نیروی های موجود در استان بر اساس نیاز صنعت نفت شد و پیشنهاد تاسیس دانشگاه بزرگ صنعتی با هدف پرورش تکنیسین و متخصصان فنی را ارائه کرد.

عضو مجلس نهم درباره دغدغه جوانان جویای شغل گفت: با به کارگیری و آموزش نیروهای جوان، افزون بر این که به نیاز اشتغال جوانان به ویژه مردم استان بوشهر پاسخ داده می شود، صنعت نفت و گاز کشور با تزریق نیروی آماده به کار ارتقا می یابد.

وی برخی موانع در جذب و استخدام نیروهای بومی و استفاده از سهم 50 درصدی را مانع از این خواند که استخدام ها شتاب بگیرد و اظهار امیدواری کرد دولت با شتاب دهی به روند اشتغال نیروهای بومی، شتاب بیشتری در استخدام ها ایجاد کند.

منتخب حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم گفت: با توجه به برخورداری این منطقه از ذخایر غنی هیدروکربوری و نیروهای متخصص جوان، اگر نظر مشورتی متولیان استان که واقعیت های منطقه را از نزدیک لمس کرده اند، در برنامه ریزی های دولت نقش آفرینی کند، آینده استان بوشهر روشن تر و امیدوارکننده تر خواهد بود.

به گفته عضو کمیسیون انرژی، استان بوشهر قطب انرژی کشور و آینده روشن این منطقه سبب آبرومندی نظام اسلامی است.

وزیرنفت پیش تر تاکید کرده بود: اولویت صنعت نفت به کارگیری نیروهای بومی است و براساس بخشنامه صادرشده، این موضوع باید در استان بوشهر نیز اجرایی شود.

مهندس رستم قاسمی در آیین گشایش کارخانه نمک زدایی بینک بندر گناوه افزود: در هر نقطه ای از کشور که پروژه های صنعت نفت اجرایی شود، باید حداقل 50 درصد سهم اشتغال آن به مردم آن منطقه تعلق گیرد.

وی اظهارکرد: این موضوع در قالب بخشنامه به مناطق نفتی ابلاغ شده است و متولیان باید در اجرای این بخشنامه همکاری و آن را رعایت کنند.

miladeng1

عضو جدید
آره
ولی توفیری هم نداره
ما هم که همون موقع فرم پر کردیم تازه وسط مرداد دعوت به گزینش شدیم
حالا کی بیاد و جواب گزینش رو بدن و بره برا شروع به کار خدا میدونه
خدا عاقبت ما رو ختم به خیر کنه
من که دیگه نا امید شدم
باید برم سراغ یه کار دیگه

سلام زنگ نزدی ببینی جواب گزینشت اومده یانه؟

farhangp86

عضو جدید
سلام امروز با شماره 021-83762121 با شرکت نفت و گاز پارس تماس گرفتم میگم آقا بالاخره ما رو کی میخاید به ماهشهر اعزام کنید اسمم رو پرسید بعد چند لحظه گفت میگه دوره مهر هستید و یکی دو هفته دیگه باهاتون تماس میگیرن بعد گفتمبرای چند مهر باید اونجا باشیم که گفت بهتون میگن مثل اینکه اعزام ماه مهر رو هواست

m1984mm

عضو جدید
استرس داره منو دیوونه می کنه.............فقط خدا کنه تا آخر وقت بزنن ..............دیگه اصلا نمی تونم تا هفته دیگه صبر کنم

پسر جنوب

عضو جدید
نگرانی من از اینه که مصاحبه رو 71 شدم. کتبی 39 . تو رتبه بومی خوزستان 21 شدم که آخرین نفر قبول شده 18 بود. واسه همین دلم میسوزه وگر نه به خدا مهم نبود

m1984mm

عضو جدید
شما هم همینطور داداش . ایشالا قبولی
تشکر و همچنین شما............................انشاالله که خبر قبلی اشتباه است..................من داشتم به شدت می خوندم از وقتی این خبر تکمیل ظرفیت اومد هیچ چیزی نتونستم بخونم تا همین الان

m1984mm

عضو جدید

آقا جان می گه نکنه در آخرین لحظه شرکت منفت به ما بیلاخ بزنه
چون خبر استخدام باقیمانده های شرکت نفتو هیچ خبرگزاری تایید نکرده خوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
شما با خودت چند چندی ...........اول خبر میدی ...بعد جواب خودت رو میدی به خبر خودت شک می کنی................اگه خبر موثق نداری به استرس ما اضافه نکن

reza252

عضو جدید
سلام مهندس اقا امیدوارم این خبرت دروغ باشه چون این نتایج از اخر تیر قرار بوده اعلام بشه تا هفته پیش که دیگه رسمی اعلام کردن حالا وزیر یادش اومده که نمیشه
بگید نفت خرتوخره کامله بریم دنبال کارمون

این نمره کتبی و مصاحبه رو از کجا باید فهمید که چند شده؟؟؟؟؟

پسر جنوب

عضو جدید
هه هه هه من واقعا خنده ام گرفته. زیاد برای خودمون سخت نکنیم کار رو . من بخاطر اعتراضی که زده بودم قبلا فهمیدم نمره مصاحبم چند بوده

arman_20

عضو جدید
اگر قرار باشه تکمیل ظرفیتی باشه فکر نکنم مناطق ایتقدر بگیره .

لیسانس برق که نمیگیره . لیسانس شیمی هم فکر کنم 8 نفر بگیره

پسر جنوب

عضو جدید
من تو سهمیه خوزستان 21 شدم که آخرین فرد قبول شده 18 بود. هم امیدوارم هم ناامید. تو این یک سال که از آزمون گذشته به این نتیجه رسیدم که تا نتیجه 100% مشخص نشده نباید حرف زد و برنامه ریزی کرد. من خیلی امید داشتم ولی الان....

پسر جنوب

عضو جدید
کسی رو میشناسم که حتی توی آزمون اولی قبول نشده بود ولی بعدش به خاطر فرزند ......... بودن قبول شد. نمیدونم شاید واقعا حقش باشه

پسر جنوب

عضو جدید
میگن پیامبر برای کسی که خیلی ثروت داشت ولی خسیس بود دعا کرد: خدایا بیشتر بهش بده و برای کسی که زیاد وضعش خوب نبود ولی دست بده داشت دعا کرد: خدایا به قدر کفایت بهش بده

m1984mm

عضو جدید
سلام ....من هر چی زنگ می زنم تهران کسی گوشی رو بر نمی داره ...................شما هم هر تلفنی دارید زنگ بزنید ...ببینیم چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Vpy

عضو جدید
یعنی چی رو هواست؟ چیز خاصی گفت که ابنطوری برداشت کردی؟ چون منم قبلا تماس گرفته بودم گفته بودند اعزام مهرم.

بالا