[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

hysteric

عضو جدید
1-اقا نتایج رفت واسه شنبه به بعد(امروز 4شنبه است فردا پس فردا تهران تعطیله پس در نتیجه شاید شنبه
2- یه مصاحبه از مسولین نفت تو خرداد خوندم معنیش کلا این بود بدو ن سهمیه خانواده های خاص انشا اله برای ازمون بعدی
منکه 2ساعت دیگه با قطار راهی مشهدم دعا میکنم خدا این دفعه در رحمت رو رومون باز کنه نه در حکمت رو
یاحق

m1984mm

عضو جدید
من الان زنگ زدم تهران گفتن تا یکی دو ساعت دیگه نتایج رو می زنن تو سایت

vahid801

عضو جدید
من فوق لیسانس برق مخابراتم
سری پیش 3 شدم 2 نفر گرفتن اونم با اختلاف 0.3 نمره از 100 نمره
انصاف نیست قبول نشم

chemical006

عضو جدید
من خیلی وقته این تاپیکو دنبال میکنم ولی این دومین پستیه که میزارم اکثر بچه ها رو میشناسم و از وضعیتشون تو ازمون خبر دارم امیدوارم همتون قبول بشید مخصوصا علی بیگی و hysteric
vahid801 , m1984mm
و دیگر دوستان عزیز

m1984mm

عضو جدید
من خیلی وقته این تاپیکو دنبال میکنم ولی این دومین پستیه که میزارم اکثر بچه ها رو میشناسم و از وضعیتشون تو ازمون خبر دارم امیدوارم همتون قبول بشید مخصوصا علی بیگی و hysteric
vahid801 , m1984mm
و دیگر دوستان عزیز
مرسی دوست عزیز.....................

vahid801

عضو جدید
vahid801 , m1984mm
و دیگر دوستان عزیز

منم برای شما ارزوی موفقیت می کنم دوست عزیز

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دستت درد نكنه صالحي جان خيلي گلي ;)
درمورد كارتم بگو اونجا چجور كاراي عمراني هست؟ كار مهندساي عمران اونجا نظارته؟ طراحي هم دارن؟

سلام
ببخشید دیر جواب دادم. همین امروز به اینترنت دسترسی پیدا کردم.

اکثر قراردادهای اینجا به صورت EPCC هست. پیمانکار اصلی شرکت OIEC هست که کار رو به چند پیمانکار جز واگذار کرده. وظیفه اصلی مهندسین عمران که تو POGC هستند، تحویل گرفتن کار انجام شده هست. فرم هایی هست تخت عنوان FIN. Field Inspection Notice تو این فرم ها مثلا اعلام میشه که آرماتوربندی آماده شده، ما هم میریم و تحویل می گیریم و اجازه ادامه کار یا همون بتن ریزی رو میدیم. قبل از ما سه نفر کار رو بررسی می کنن. سرپرست کارگاه پیمانکار جز، ناظر سیویل OIEC و کنترل کیفیت یا QC شرکت OIEC.

متاسفانه این سه نفر معمولا کار رو به درستی کنترل نمی کنن. و این کار ناظران POGC رو بیشتر کرده و ما رو مجبور می کنه بیش از پیش وارد جزئیات بشیم. البته ممکنه تو یه فاز پیمانکار جز قوی کار کنه و کار ناظران POGC بسیار راحت بشه.

این روند کار بود. از لحاظ کارهایی که اینجا انجام میشه، گستردگی خیلی زیادی هست. کلا به دو بخش سازه های صنعتی و سازهای غیر صنعتی تقسیم بندی میسشه. اسکلت فلزی داریم، بتنی داریم، دیوار هایل داریم، کانال کشی و...

سازهای صنعتی کار راحت تری داره چون اکثرا تیپ هست و کنترلش راحت تره. سازه های غیر صنعتی دردسر زیادی داره. الان تو فاز ما بیشترین مشکل در بخش سازه های غیر صنعتی(NIB) هست. اتفاقا ما هم تو همین بخش هستیم:( البته Area ما بسیار بزرگ هست و مسئول همه قسمت ها هستیم ولی فعلا چون با این قسمت مشکل دارن، تمرکز بیشتری نسبت بهش اعمال می کنن.

مهندسین عمران عزیز، هرکس هر سوالی داشت می تونه به من پی ام بده تا شماره تماسم رو بدم و اگه بتونم سوالی رو جواب بدم. فرصت نمی کنم تایپ کنم، روزهای اوله و ما هستیم و حجم فوق العاده زیاد نقشه ها که باید مطالعه کنیم و یه خرده اول کار سخته ولی وقتی رو غلتک بیوفتیم وقت آزادمون یه خرده بیشتر میشه.

m1984mm

عضو جدید
من الان مجددا تلفن زدم ...........بازم میگه تا یکی دو ساعت دیگه ........میگه سایت مشکل داره اگه نشد ممکنه تا شنبه:(هم بشه

nima_4321

عضو جدید
من دوستانی رو که منتظر اعلام نتایج تکمیل ظرفیت هستند رو درک می کنم اما امیدوارم که متوجه این نکته باشند که در صورتی که پست های تکراری و پشت سر هم بفرستند سایر دوستان برای دسترسی به مطالب مورد نظرشان به مشکل برمی خورند . لطفا در زمان باقی مانده سعه صدر بیشتری از خود نشان دهید :gol:

آخرین ویرایش:

mohandes851

عضو جدید
سلام به همه دوستان از محموداباد پیام میذارم
اینچا همه چی خیلی خوبه ومشکلی نداریم وبرعکس دوره قبلی که اموزش 2ماه بود ما4ماه هست
این 2ماه اول دوره عمومی هست و2ماه بعدی تخصصی

mohandes851

عضو جدید
اینجا سوییت هست وهر 4نفر باهم هستیم محل برگزاری کلاسها بافاصله کمی به محل اسکان هست وفاصله ما تا دریا 100متر:)
بچه های نفت وگازغزب وشرق هم با ماهستن که اونا اخراموزشی هستن واین هفته میرن رست
کدپرسنلی هاروبهمون دادن

alirazavi2012

عضو جدید
با سلام خدمت تمام کسانی که منتظر نتایج تکمیل ظرفیت شرکت ملی نفت هستید.
دوستان زیاد استرس تکمیل ظرفیت و مهم تر از اون امید بیش از حد به قبولی نداشته باشید. من خودم تو مرحله اول با توجه به اینکه مصاحبم رو خوب دادم احتمال قبولیم رو بالا می دونستم و کار رو زندگی رو ول کرده بودم به امید قبولی، نتایج که اومد قبول نشده بودم، واقعا ناراحت شدم اما حدود شش ماه بعد که دیگه کلا قیدش رو زده بودم از طرف پخش و پالایش بهم زنگ زدند گفتند شما تو تکمیل ظرفیت قبول شدی،( کلا انگار پخش و پالایش بر عکس شرکت ملی نفت میونه خوبی با اینترنت نداره و قبولی هاش رو با تلفن اعلام میکنه) من که توی اون چند ماه دنبال کار بودم و مورد مناسبی رو پیدا نکرده بودم تا چند لحظه پشت تلفن خشکم زده بود. ( با خودم گفتم کی؟ کی؟ کجا؟ ) خلاصه از ما که به خیر گذشت.
اینا رو گفتم که به امید قبولی فرصت هایی که براتون پیش میاد رو از دست ندید، از همین الان خودتون رو قبول نشده فرض کنید اینطوری با قضیه بهتر کنار میاید، اگه قبول شدید که چه خوب اگه هم نشدید زیاد ناراحت نمیشید. با این حال امیدوارم تمام کسایی که توی این تاپیک هستند جز قبول شده ها باشند.

arman_20

عضو جدید
سلام . نتایج اومد / چه کردی اقای هاله ای در ابهام ؟ ان شالله که قبول شی .

بقیه چه کردین ؟ من رفتم مصاحبه مجدد .

gold power

عضو جدید
منم رفتم مصاحبه مجدد ولی تو ماهشهره؟
آقا نکنه همه رو فرستادن مصاحبه مجدد؟

m1984mm

عضو جدید
رد شدین

سلام دوست عزیز
برای شما زده اطلاعات معتبر نیست یا اینکه نوشته رد شدین؟
برای من اینو نوشته:
با كمال تاسف به اطلاع مي رساند با توجه به رتبه آزمون كتبي جنابعالي علي رغم حضور در مصاحبه هاي استخدامي مرحله اول حائز شرايط دعوت به مصاحبه هاي استخدامي تكميل ظرفيت نگرديده ايد. ان شاء الله در آزمون هاي آتي شركت ملي نفت ايران موفق باشيد.

dezhkord

عضو جدید
سلام به همه ی بچه های گل انجمن
من هم متاسفانه تو تکمیل ظرفیت قبول نشدم (به مصاحبه دعوت نشدم):( کلا هر وقت موقع اعلام نتایج لفتش میدن و امروز و فردا میکنن مطمئن باشید اون پشت مشتا یه خبرایی هست.:mad: دست کم واسه من که اینجوری بوده:confused:
اما به هر حال به کسایی که قبول شدن تبریک میگم و براشون آرزوی موفقیت میکنم;):gol:

dezhkord

عضو جدید
برای من اینو نوشته:
با كمال تاسف به اطلاع مي رساند با توجه به رتبه آزمون كتبي جنابعالي علي رغم حضور در مصاحبه هاي استخدامي مرحله اول حائز شرايط دعوت به مصاحبه هاي استخدامي تكميل ظرفيت نگرديده ايد. ان شاء الله در آزمون هاي آتي شركت ملي نفت ايران موفق باشيد.
برا منم دقیقا همینو نوشته
آخه بیشتر کسایی که دوره قبل قبول شدن با پارتی و ... بودن ونمره بالا ها رو تو مصاحبه رد کردن و از شانس ما همشون خوردن به ما:razz:

abbas_cfd

عضو جدید
سلام به همگی
منم قبول نشدم رتبم 15 بود آخرین فرد قبول 12 تو نفت و گاز پارس

gulunc

عضو جدید
برای من اینو نوشته:

ممنون
این شماره ای که زنگ زدین رو میشه لطف کنید بنویسید تا ما تماس بگیریم بیبنیم جریان چیه، واسه چی برا ما زدن اطلاعات معتبر نیست.

gulunc

عضو جدید
سلام
آقا واسه كسي زده اطلاعات نامعتبر؟

واسه من هم مینویسه اطلاعات معتبر نیست، میشه بپرسم رتبتون چند بوده و آخرین رتبه قبولی چند بوده، من رتبه 5 بودم اخرین قبولی هم 3 بود تازه تو خرداد هم 130 نفر برا تکمیل ظرفیت اعلام کردند که اسم من نبود، نمیدونم حالا چرا ما رو نمیشناسن

m1984mm

عضو جدید
ممنون
این شماره ای که زنگ زدین رو میشه لطف کنید بنویسید تا ما تماس بگیریم بیبنیم جریان چیه، واسه چی برا ما زدن اطلاعات معتبر نیست.
خواهش می کنم این شماره دفتر منابع انسانیه:02166412204
البته الان که دیگه فکر نمی کنم باشن .....شنبه زنگ بزنید هستن

reza_sss

عضو جدید
سلام

سلام

اقایو ن سلام این نتایجی رو که توی سایت www.azmoon.nioc.ir زده فقط برا شکت ملی نفت زده یا برا شرکت پخشو پالایشم هست؟؟؟؟؟؟؟

hossein310

عضو جدید
سلام. من برای تکمیل ظرفیت ، ولی به شرط مصاحبه دوباره ، پذیرفته شدم. رتبه من 7 بود و آخرین فرد قبولی 5 . در رشته مهندسی شیمی ،

سلام. من برای تکمیل ظرفیت ، ولی به شرط مصاحبه دوباره ، پذیرفته شدم. رتبه من 7 بود و آخرین فرد قبولی 5 . در رشته مهندسی شیمی ،

سلام. من برای تکمیل ظرفیت ، ولی به شرط مصاحبه دوباره ، پذیرفته شدم. رتبه من 7 بود و آخرین فرد قبولی 5 . در رشته مهندسی شیمی ، بهره برداری از منابع نفت

بالا