[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

si_ja103

عضو جدید
دوست عزیز از زمانی که شرکت نفت ،مورد حمله اینترنتی قرار گرفته نمیزارن بری تو شرکت! میگن برو تو لابی بشین زنگ بزن!یعنی هیچ فرقی نداره که حضوری بری از طبقه همکف زنگ بزنی یا از شهرستان. حالا کسایی که براشون کارت صادر شده باشه شانس رفتن اون داخل و دارن از گروهای قبل نبود؟

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
بعد از آخرین پست من اسپم های زیادی زده شده بود و منم الان با GPRS هستم به زحمت چند صفحه رو نصفه نیمه خوندم....

صبح روز 11 ام من و بچه ها با اتوبوسی که از بوشهر میومد(با نقلیه نفت و گاز(عسلویه) هماهنگ کرده بودیم)، رفتیم شرکت نفت و گاز پارس ساختمان شماره یک. وقتی رسیدیم ما رو به سمت نمازخونه هدایت کردن و پس از حدودا یک ساعت اتوبوسی رو به مقصد کمپپ OIEC برای ما فراهم کردن. حدود 20 دقیقه تو راه بودیم. هوا هم بسیار گرم و شرجی(البته تا کمتر از دو ماه دیگه که گروه 3 بیان، فکر کنم هوا بهتر بشه).

خب اول موقعیت دقیق کمپ OIEC

http://m.google.com/u/m/RiZDwt

برسی اتاق ها:
1. مساحت اتاق 36 مترمربع(6*6). در و دیوار برخی کانکس ها کثیفه.

2. وضعیت موکت: برخی اتاق ها کاملا نو و برخی دیگه هنوز عوض نکرده بودن که تو برنامه است عوض کنن

3. تعداد تخت ها: 2 عدد تخت دو طبقه. برخی تخت ها برای طبقه دوم پله نداره!!!!! فاصله بین تخت بالایی و پایینی کمه بطوری که نمیشه روی تخت نشست، چون سرت میخوره به کف تخت بالایی!! از خواب بیدار شدی باید در همون حالت مستقیم شیرجه بزنی پایین!! وضعیت تشک ها: مناسب و کاملا نو. پتو ملحفه، حوله و ... هم همگی تمیز و مرتب

4. سایر وسایل اتاق: یخچال، تلوزیون(اتاق ما که اصلا هیچ نمی گیره(بهتر!)، مشکل از آنتن مرکزی هست)، تلفن داخلی، ساعت، کولر گازی 24000، سطل زباله، آینه کوچیک(تمام قد نیست)، کمدهای کوچیک(بدرد لباس نمی خوره فقط میشه یه مشت خرت و پرت توش ریخت). میز و 4 عدد صندلی پلاستیکی، لیوان و فلاسک چای و...

5. وضعیت سرویس های بهداشتی: جانمایی سرویس ها به این صورت هست که بعد از هر دو ردیف کانکس مربوط به اسکان، یک ردیف کامل کانکس سرویس های بهداشتی هست. بهداشت هم هیچ خوب نیست. ولی تعدادش زیاده مشکل اساسی اینه که آبجوش دائمی وجود داره! یعنی هر وقت بری دستشویی یا بخوای آبی به سر و صورتت بزنی، آب گرمه! طرف های غروب و شب بهتر میشه. کیفیت آب هم اصلا مناسب نیست و املاح زیادی داره.

6. سایر امکانات کمپ: یه اتاق داریم برای پینگ پنگ و فوتبال دستی، یه اتاق برای بدنسازی که تجهیزات زیادی نداره(یه صندلی ماساژور داره که چیزه باحالیه) البته مثل اینکه باشگاه بدنسازی به طور جداگونه هم هست که من از وضعیتش مطلع نیستم(بعضی ها میگن مخصوص کارکنان OIEC هست). یه اتاق هست برای اتو کردن لباس ها. شستسوی لباس ها هم به عهده خدماتی هاست، که احتمالا یک روز در میون میان و لباس ها رو میبرن. تا امروز که دارم می نویسم سر و کله شون پیدا نشده!

7. عکس هایی رو از اتاق و غیره تهیه کردم ولی نمی تونم آپلود کنم. به محض دسترسی به اینترنت پرسرعت آپلود می کنم.

وضعیت غذا: نمی تونم درست قضاوت کنم، چون فعلا دوتا نهار و شام بیشتر نخوردم. ولی خب تا امروز به نظر من وضعیت نهار اصلا خوب نبوده. وضعیت شام یه خورده بهتره. سالاد به صورت اوپن هست. صبحانه هم اوپنه(کره، مربا، عسل، خامه، پنیر، خیار، شیر، چایی،آب پرتقال(اسانسی))

مقایسه وضعیت اتاق و غذا با ره آوران
از لحاظ اتاق ها و سرویس بهداشتی ره اوران خیلی خیلی بهتره و اصلا قابل مقایسه با اینجا نیست. وضعیت عذا به طور کل، اندکی بهتر از ره آوران هست و اصلا اون چیزی که ما فکر می کردیم نیست.

روز اول:

بدو ورود ما، آقای یوسفی مدیر بخشی از پارس جنوبی تشریف اوردن که اتاق ها رو بررسی کنن. اتفاقا اتاق منم اومدن و منم یه سری مشکلات رو به ایشون گفتم. الحق تو این گرما واقعا زحمت کشیدن که تشریف اوردن(گرچه میدونم حرکت نمادین بوده!)
واقعا اشک شوق تو چشامون جمع شده بود!!!، بالاخره یه مسئول POGC اومد و خواست نشون بده که ما براشون مهمیم!

رفتم کافی نت تو کمپ رو هم بررسی کردم، در حد 4، 5 سیستم داره و باید یوزر پسورد داشته باشی.

روز دوم:

ساعت 9 صبح رفتیم سالن سلف سرویس حهت تقسیم بندی: از هر فاز(1 تا 24) یه نفر اومده بود و اسامی رو می خوند و نیروهاش رو جمع میکرد و می برد. دقیقا عین یارکشی بود موقع بازی سر کوچه!! ما رفتیم فاز 20، 21 نزدیک ساختمان شماره 1 نفت و گاز پارس(موقعیت دقیقش رو نمی تونم بذارم).

ساعت کاری: 6:30 حرکت سرویس. 7 تا 12 ساعت کاری صبح. بعدش برمی گردیم دوباره خوابگاه واسه استراحت و نهار. ساعت 3 دوباره از خوابگاه حرکت می کنیم. پایان روز کاری ساعت هفت 7:15 عصر. کلا وقت مفیدی که ما سرکاریم 8ساعت و 45 دقیقه هست.

الان دو روزه که سرکاریم و فقط مسئول امور اداری رو دیدیم. هنوز سرپرست به ما سرنزده! هیچ خبری از حضور غیاب نیست و بچه های گروه 1 هم که اینجا هستن هم حضورغیابی ندارن. یه اتاق بهمون دادن و یه صندلی هم کم داریم. من رو میز میشینم!! کل روز رو با هم در مورد مسائل مختلفه بحث می کنیم!!
البته همه فازها اینطور نبوده، برخی فاز ها مسئولین بسیار خوب استقبال کردن و همون روز اثر انگشت بچه ها رو واسه حضورغیاب ثبت کردن(ما شانس اوردیم :دی). به هرحال فرقی نمی کنه سرویس میاد و همه سرساعت میرن.

برخی بچه ها امروز میان تو فاز، کلا ما 12 نفر هستیم که تو این فازیم(از گروه 2). از رشته های مختلف و با توجه به نیاز فاز. برخی بچه های فازهای دیگه به خرمشهر اعزام شدن. اون هایی که فاز 19 بودن از کمپ ما رفتن به کنگان(فکر کنم فازهای 12 و 14 هم همینطور بوده). برخی فاز ها هم کمپشون همون اطراف فاز خودشون هست. فکر کنم فازهای 22، 23، 24

حرف برای گفتن زیاد دارم. ولی نمی تونم درست جمع بندی کنم و نمی خوام هم مطلب بیش از این طولانی و پراکنده بشه. اگه نکته ابهامی تو نوشته ها هست و یا مطلبی هست که من اشاره نکردم، سوال بپرسین تا جواب بدم.

آخرین ویرایش:

farkhaniii

عضو جدید
سلام
بعد از آخرین پست من اسپم های زیادی زده شده بود و منم الان با GPRS هستم به زحمت چند صفحه رو نصفه نیمه خوندم....

صبح روز 11 ام من و بچه ها با اتوبوسی که از بوشهر میومد(با نقلیه نفت و گاز(عسلویه) هماهنگ کرده بودیم)، رفتیم شرکت نفت و گاز پارس ساختمان شماره یک. وقتی رسیدیم ما رو به سمت نمازخونه هدایت کردن و پس از حدودا یک ساعت اتوبوسی رو به مقصد کمپپ OIEC برای ما فراهم کردن. حدود 20 دقیقه تو راه بودیم. هوا هم بسیار گرم و شرجی(البته تا کمتر از دو ماه دیگه که گروه 3 بیان، فکر کنم هوا بهتر بشه).

خب اول موقعیت دقیق کمپ OIEC

http://m.google.com/u/m/RiZDwt

برسی اتاق ها:
1. مساحت اتاق 36 مترمربع(6*6). در و دیوار برخی کانکس ها کثیفه.

2. وضعیت موکت: برخی اتاق ها کاملا نو و برخی دیگه هنوز عوض نکرده بودن که تو برنامه است عوض کنن

3. تعداد تخت ها: 2 عدد تخت دو طبقه. برخی تخت ها برای طبقه دوم پله نداره!!!!! فاصله بین تخت بالایی و پایینی کمه بطوری که نمیشه روی تخت نشست، چون سرت میخوره به کف تخت بالایی!! از خواب بیدار شدی باید در همون حالت مستقیم شیرجه بزنی پایین!! وضعیت تشک ها: مناسب و کاملا نو. پتو ملحفه، حوله و ... هم همگی تمیز و مرتب

4. سایر وسایل اتاق: یخچال، تلوزیون(اتاق ما که اصلا هیچ نمی گیره(بهتر!)، مشکل از آنتن مرکزی هست)، تلفن داخلی، ساعت، کولر گازی 24000، سطل زباله، آینه کوچیک(تمام قد نیست)، کمدهای کوچیک(بدرد لباس نمی خوره فقط میشه یه مشت خرت و پرت توش ریخت). میز و 4 عدد صندلی پلاستیکی، لیوان و فلاسک چای و...

5. وضعیت سرویس های بهداشتی: جانمایی سرویس ها به این صورت هست که بعد از هر دو ردیف کانکس مربوط به اسکان، یک ردیف کامل کانکس سرویس های بهداشتی هست. بهداشت هم هیچ خوب نیست. ولی تعدادش زیاده مشکل اساسی اینه که آبجوش دائمی وجود داره! یعنی هر وقت بری دستشویی یا بخوای آبی به سر و صورتت بزنی، آب گرمه! طرف های غروب و شب بهتر میشه. کیفیت آب هم اصلا مناسب نیست و املاح زیادی داره.

6. سایر امکانات کمپ: یه اتاق داریم برای پینگ پنگ و فوتبال دستی، یه اتاق برای بدنسازی که تجهیزات زیادی نداره(یه صندلی ماساژور داره که چیزه باحالیه) البته مثل اینکه باشگاه بدنسازی به طور جداگونه هم هست که من از وضعیتش مطلع نیستم(بعضی ها میگن مخصوص کارکنان OIEC هست). یه اتاق هست برای اتو کردن لباس ها. شستسوی لباس ها هم به عهده خدماتی هاست، که احتمالا یک روز در میون میان و لباس ها رو میبرن. تا امروز که دارم می نویسم سر و کله شون پیدا نشده!

7. عکس هایی رو از اتاق و غیره تهیه کردم ولی نمی تونم آپلود کنم. به محض دسترسی به اینترنت پرسرعت آپلود می کنم.

وضعیت غذا: نمی تونم درست قضاوت کنم، چون فعلا دوتا نهار و شام بیشتر نخوردم. ولی خب تا امروز به نظر من وضعیت نهار اصلا خوب نبوده. وضعیت شام یه خورده بهتره. سالاد به صورت اوپن هست. صبحانه هم اوپنه(کره، مربا، عسل، خامه، پنیر، خیار، شیر، چایی،آب پرتقال(اسانسی))

مقایسه وضعیت اتاق و غذا با ره آوران
از لحاظ اتاق ها و سرویس بهداشتی ره اوران خیلی خیلی بهتره و اصلا قابل مقایسه با اینجا نیست. وضعیت عذا به طور کل، اندکی بهتر از ره آوران هست و اصلا اون چیزی که ما فکر می کردیم نیست.

روز اول:

بدو ورود ما، آقای یوسفی مدیر بخشی از پارس جنوبی تشریف اوردن که اتاق ها رو بررسی کنن. اتفاقا اتاق منم اومدن و منم یه سری مشکلات رو به ایشون گفتم. الحق تو این گرما واقعا زحمت کشیدن که تشریف اوردن(گرچه میدونم حرکت نمادین بوده!)
واقعا اشک شوق تو چشامون جمع شده بود!!!، بالاخره یه مسئول POGC اومد و خواست نشون بده که ما براشون مهمیم!

رفتم کافی نت تو کمپ رو هم بررسی کردم، در حد 4، 5 سیستم داره و باید یوزر پسورد داشته باشی.

روز دوم:

ساعت 9 صبح رفتیم سالن سلف سرویس حهت تقسیم بندی: از هر فاز(1 تا 24) یه نفر اومده بود و اسامی رو می خوند و نیروهاش رو جمع میکرد و می برد. دقیقا عین یارکشی بود موقع بازی سر کوچه!! ما رفتیم فاز 20، 21 نزدیک ساختمان شماره 1 نفت و گاز پارس(موقعیت دقیقش رو نمی تونم بذارم).

ساعت کاری: 6:30 حرکت سرویس. 7 تا 12 ساعت کاری صبح. بعدش برمی گردیم دوباره خوابگاه واسه استراحت و نهار. ساعت 3 دوباره از خوابگاه حرکت می کنیم. پایان روز کاری ساعت هفت 7:15 عصر. کلا وقت مفیدی که ما سرکاریم 8ساعت و 45 دقیقه هست.

الان دو روزه که سرکاریم و فقط مسئول امور اداری رو دیدیم. هنوز سرپرست به ما سرنزده! هیچ خبری از حضور غیاب نیست و بچه های گروه 1 هم که اینجا هستن هم حضورغیابی ندارن. یه اتاق بهمون دادن و یه صندلی هم کم داریم. من رو میز میشینم!! کل روز رو با هم در مورد مسائل مختلفه بحث می کنیم!!
البته همه فازها اینطور نبوده، برخی فاز ها مسئولین بسیار خوب استقبال کردن و همون روز اثر انگشت بچه ها رو واسه حضورغیاب ثبت کردن(ما شانس اوردیم :دی). به هرحال فرقی نمی کنه سرویس میاد و همه سرساعت میرن.

برخی بچه ها امروز میان تو فاز، کلا ما 12 نفر هستیم که تو این فازیم(از گروه 2). از رشته های مختلف و با توجه به نیاز فاز. برخی بچه های فازهای دیگه به خرمشهر اعزام شدن. اون هایی که فاز 19 بودن از کمپ ما رفتن به کنگان(فکر کنم فازهای 12 و 14 هم همینطور بوده). برخی فاز ها هم کمپشون همون اطراف فاز خودشون هست. فکر کنم فازهای 22، 23، 24

حرف برای گفتن زیاد دارم. ولی نمی تونم درست جمع بندی کنم و نمی خوام هم مطلب بیش از این طولانی و پراکنده بشه. اگه نکته ابهامی تو نوشته ها هست و یا مطلبی هست که من اشاره نکردم، سوال بپرسین تا جواب بدم.

خـــــــــــیلــــــــــــــــــــــی آقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــایی!

Mohsen406

عضو جدید
دوست عزیز takmilzarfiat
مطمئن باش با این چرندیاتی که اینجا مینویسیو الکی صفحات رو پر میکنی، اینقدر (!) برات دعای خیر میکنن بچه ها که خاطر جمع باش قبولی!!!

من موندم کجای این صنعت به آدم بی ثبات از نظر روانی مثل شما احتیاج داره آخه.برادر من نکن دیگه.
من که دیگه روم نمیشه تو این تاپیک پیام بذارم با این وضعیت،می ترسم یکی بیاد بخونه اینارو من رو هم در حد این آقا به حساب بیاره.

وای به این صنعت اگه امثال این آقا بخوان توش وارد بشن.
انشالا فردا این نتایج اعلام بشه و شما هم تکلیف خودت رو بدونی.

(این نظر شخصیه منه )
حق با احسانه
مثل دخترهای 12 -13 ساله که احساساتی هستند عمل می کنه
اگه خدا بخواد که قبولی اینقدر بچه بازی واسه چیه؟؟؟

dashhadi

عضو جدید
ارادتمندیم هادی جان
من هم قبولی ات رو شادباش می گم، امیدوارم در ادامه زندگی هم همچنان موفق باشی.
من ارشد امسال رتبه 264 کنترل آوردم.(تصورم بر این بود که گفته ام)
"بعد مسافت" و "سختیگری و نظم" در دانشگاه دو عامل بازدارنده برایم بود.هنوز نگفتن کی ثبت نام هست اما می خواهم درخواست مرخصی واسه ترم اول بدم.
امشب تو سرم فکر رفتن به علوم تحقیقات آزاد هم افتاده، البته موقع امتحان تقریبا سه ماه بود که کوچکترین مطالعه ای نداشتم و نمی دانم قبول می شوم یا نه!
توکل به خدا

مرسی عزیز دل، همچنین برای شما :gol:
شانس قبولیت تو تهران زیاده ولی خوب قطعی هم نیست( اگه شبانه هاشونو نزدی) مخصوصا با وجود رقابت فزاینده ای که وجود داره.
بعد مسافت: واسه تو که قراره دو هفته سرکار باشی دو هفته دانشگاه ، دیگه مشهد و تهران نداره! رفت و آمد هردو شهر چه به عسلویه و چه به خونه ( احتمالا شیراز! ) با هواپیماس
دانشگاه آزاد؟!!! نه دیگه این یه قلمو بی خیال شو!!! حیف نکرده با رتبه ی 264 دولتی بری آزاد بخونی؟!:) ( علوم تحقیقات فارس منظورته؟ چون تهران که فک کنم علوم تحقیقاتش تو سخت گیری چیزی کم از دانشگاه های تهران نداشته باشه ( البته از سر جوگیری!!! ) ) و مطمئن باش که دانشگاه آزاد قبولی ولی به نظر من بی خیالش شو، حیفه;)

Ali-Archer

عضو جدید
سلام

صبح روز 11 ام من و بچه ها با اتوبوسی که از بوشهر میومد.........

دستت درد نكنه صالحي جان خيلي گلي ;)
درمورد كارتم بگو اونجا چجور كاراي عمراني هست؟ كار مهندساي عمران اونجا نظارته؟ طراحي هم دارن؟

controli

عضو جدید
مهندسین برق کجان پس...؟
به کسی اس ام اس هم ندادند....؟
بعضی ها میگن عقب افتاده باز .....!!!!

ehsan-control

عضو جدید
سلام دوست عزیز

من مطمئنم عقب افتاده.
قانونش این بوده که 15 روز قبلش خبر میدادن،اما این دوستامون که تونسته بودن تماس بگیرن بهشون گفته بودن 2 هفته دیگه خبر میکنیم.

مطمئن باش افتاده عقب مهندس

mehdimoloodi

عضو جدید
فکر نمی کنم عقب افتاده باشه. هر وقت تماس می گیری یه چیزی الکی میگن زیاد رو حرفاشون حساب نکنین احتمال داره فردا تماس بگیرن. امروز 13 شهریوره هنوز چند روز دیگه مونده

ehsan-control

عضو جدید
گفتنش سخته

اما انگار بازم سر کاریم دوستان.

الان شده 1 سال و 4 ماه

آن سال که نکوست،از بهارش پیداست.
وای به ما که بهارش اینجوریه

ehsan-control

عضو جدید
فکر نمی کنم عقب افتاده باشه. هر وقت تماس می گیری یه چیزی الکی میگن زیاد رو حرفاشون حساب نکنین احتمال داره فردا تماس بگیرن. امروز 13 شهریوره هنوز چند روز دیگه مونده

نه دوست عزیز

خیلی که زود حساب بشه کرد برای 15 مهر به بعد رو اعزام حساب کن.
حاضرم شرط ببندم 15 مهرماه زودتر اعزامی در کار نیست،البته اگه کلا اعزامی در کار باشه

farkhaniii

عضو جدید
نه دوست عزیز

خیلی که زود حساب بشه کرد برای 15 مهر به بعد رو اعزام حساب کن.
حاضرم شرط ببندم 15 مهرماه زودتر اعزامی در کار نیست،البته اگه کلا اعزامی در کار باشه

دوست عزیز خودمون به اندازه کافی دچار استرس و سردرگمی هستیم
خواهش میکنم به صرف حدسیات و گمانهای شخصی وضعیت رو بیشتر التهاب ندین
عذر میخوام!

saleh-sinava

عضو جدید
متن اسمس من به pogc در یک ساعت پیش و جواب اونها:
چرا با افراد گروه چهارم تماس نمیگیرید? مشکلی برای اعزام این گروه پیش امده?

جواب pogc:
حتما تا 10 روز دیگه لیست نهایی اعلام میشه, بعضی هنوز تاییدیه دانشگاهشون نرسیده .

نکته ای که هست اینه که تازه تا 10 روز دیگه لیست نهایی میشه و نگفتن وه تماس میگیرین!!!!!!!!!!
با این حساب اعزام گروه چهارم نمیتونه اول مهرماه باشه!!!!!!!!

امیدوارم نیفته به ابان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saleh-sinava

عضو جدید
خبر خبر خبر خبر ویژه :

من مجددا 10 دقیقه پیش به pogc اسمس دادم به این شرح :
چرا تا ده روز دیگه اسامی اعلام میشه? احتمال داره اواسط مهر ماه اعزام باشه?

جواب جالب pogc :

همه شما گروه اخر اول مهر با کلاس اولی ها عزام میشین

جواب ارسال شده من به pogc :
کلاس اولی ها 28 شهریور اعزام میشن!!!!!!!!!

منتظر جواب اسمسشون هستم!!!!!!!!!!!!!!
اگه به اسمسشون بشه اعتماد کرد پس اعزام حتما اول مهر هست

dashhadi

عضو جدید
اس بازی با POGC:

من: سلام، واسه دوره ی مهر کی اطلاع میدین؟

POGC: تا ده روز دیگر اسامی گروه آخر حتما اعلام می شود

من: اعزام گروه آخر مهرماه خواهد بود یا آبان؟

POGC: بله (!!!!!!!!:surprised: )

من: جواب سوال من بله نبود! پرسیدم گروه چهارم مهر اعزام میشن یا آبان؟!

POGC: اگر پسر خوبی باشید همون مهره، با جشن شکوفه ها همزمان شده ( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :surprised::surprised::surprised:)

saleh-sinava

عضو جدید
به همه شکوفه های عزیز منتظر مجددا سلام عرض میکنم
شکوفه های عزیز مداد رنگی و مدادقرمز یادتون نره با خودتون بیارین!!!!!!!!!!!

pasefic

عضو جدید
سلام به همه دوستان
امروز یک sms به نفت و گاز پارس زدم . مشخصات دادم و راجع به تاریخ اعزام پرسیدم . عصر جواب دادن با این مضمون :
"تا ده روز دیگر اسامی گروه آخر حتماً اعلام می شود "
خب می شه نتیجه گرفت همه تومهر اعزامیم و آبان نیست ، ولی مساله اینه که چه تاریخی باید ماهشهر باشیم .
همین الان هم وسیله گیر نمی آید نه قطار ( تا اهواز ) ، نه هواپیما . . .
یکی از دوستان گفت : حالا اعلام کنن ، پیاده میریم ، تو سنگر می خوابیم :D

pasefic

عضو جدید
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران از فراخوان این شرکت برای جذب 700 نفر نیرو در پاییز امسال با هدف کار در پالایشگاه های جدید پارس جنوبی خبر داد.

محمدمهدی هادی زاده با بیان این که این فراخوان با هدف تامین نیروی انسانی متخصص به منظور فعالیت در فازهای جدید پارس جنوبی انجام می شود، به خبرنگار شانا گفت: این آزمون ویژه آقایان و در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خواهد بود.

وی رشته های شیمی، مکانیک، برق و پالایش را از جمله رشته های مورد نیاز در این فراخوان اعلام و اظهار کرد: نیروهای پذیرفته شده در آزمون علمی، پس از گذراندن مراحل استخدامی و دوره های آموزش (تئوری و عملی) در پالایشگاه های فازهای جدید پارس جنوبی مشغول به کار خواهند شد.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان این که بانک اطلاعاتی وزارت نفت یکی دیگر از منابع تامین نیرو به شمار می آید، تصریح کرد: برای تامین نیرو در دیگر بخش ها مانند انتقال گاز، افراد نخبه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا جذب صنعت گاز کشور شده اند.

هادی زاده بهره گیری از دانش آموختگان دانشکده نفت را یکی دیگر از اولویت ها برای تامین نیرو در صنعت گاز برشمرد و گفت: این افراد نیز از طریق مصاحبه پذیرفته و جذب می شوند.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان این که سال گذشته نیز برای فعالیت 600 نفر در صنعت گاز مجوز جذب صادر شد، گفت: 505 نفر از این تعداد جذب شده اند که پس از دوره های آموزش، در بخش های مختلف از آنان استفاده خواهد شد.

وی با بیان این که فضای آینده صنعت گاز و تامین نیروی انسانی مورد نیاز آن اولویتی مهم تلقی می شود، گفت: تامین نیروی انسانی متخصص با توجه به فضای رو به رشد پارس جنوبی اولویتی مهم به شمار می آید، بنابراین علاوه بر جذب، به نگهداشت آنها نیز باید توجه جدی شود.

به گفته هادی زاده، به منظور تامین نیرو در پالایشگاه ها و مناطق انتقال گاز 80 مورد مجوز در اختیار شرکت ملی گاز است که برای این منظور از دانش آموختگان دانشگاه صنعت نفت، بانک اطلاعاتی نخبگان و ذخیره های سال گذشته استفاده خواهد شد.

takmilzarfiat

اخراجی موقت
آقاجان یکروز دیگر تا اعلام نتایج تکمیل ظرفیت 2

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج

پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

اطلاعيه مهم در خصوص آخرين مرحله تكميل ظرفيت جذب شركت ملي نفت ايران
براي مردودين مصاحبه هاي استخدامي آبان و آذرماه سال 1390 كه تا كنون پذيرفته نشده اند

آخرين باقيمانده ظرفيت جذب نيروي انساني شركت ملي نفت از محل مجوز سال 1390 از دو طريق ذيل تكميل مي گردد:

الف- جهت تامين قسمتي از اين ظرفيت، تعداد 45 نفر از داوطلبان ذخيره كه در مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي حد نصاب لازم را كسب نموده اند به عنوان پذيرفته شده نهايي به همان شركتي كه مصاحبه شده اند معرفي مي گردند.

ب- جهت تامين آخرين باقيمانده، براي بيش از 600 نفر از مردودين مصاحبه هاي استخدامي از تاريخ 25 لغايت 30 شهريور ماه سال جاري در دو حوزه تهران و ماهشهر در شركتهايي غير از محل اوليه مصاحبه استخدامي مجدد برگزار خواهد گرديد كه موارد حائز اهميت در اين خصوص به شرح ذيل مي باشد:

- صرفاً از داوطلباني كه در مرحله اول مصاحبه هاي استخدامي (آبان و آذرماه 90) شركت نموده ولي در نهايت پذيرفته نشده اند بر اساس تعداد نياز در هر يك از سهميه هاي استخدامي و رتبه بندي آزمون كتبي دعوت بعمل خواهد آمد.
- داوطلبان مربوطه جهت اطلاع از وضعيت دعوت به مصاحبه خود و مكان و زمان برگزاري مصاحبه مي توانند از تاريخ 15 شهريور ماه از طريق همين پايگاه اقدام نمايند.
- نتايج اين مصاحبه ها از نيمه دوم مهر ماه از طريق همين پايگاه اطلاع رساني خواهد شد.
- اين مصاحبه ها آخرين مرحله تكميل ظرفيت جذب بوده و بدين ترتيب موضوع آزمون استخدامي سال 90 شركت ملي نفت ايران به پايان مي رسد.

* نتایج تكميل ظرفيت *

<<<
جهت اطلاع از نتايج تكميل ظرفيت جذب شركت ملي نفت ايران "اينجا" را كليك كنيد >>>

اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران

شرکت ملی نفت ایران - اداره تامین نیروی انسانی (واحد کامپیوتر)

آقاجان یکروز دیگر تا اعلام نتایج تکمیل ظرفیت 2

shahedsheida

عضو جدید
من امروز ساعت 10 زنگ زدم گفت جواب گزینشت نیومده
خسته شدم دیگه اعصابم بهم ریخته

سلام
آقا این چه وضعیه؟
دیوونه شدیم به قرآن
آخه بابا مثل آدم همون اول بگین چقدر طول میکشه

فکر کنم سه سال دیگه شروع به کار کنیم
ایشالا قسمت نوه هامون باشه

ehsan-control

عضو جدید
10 روز دیگه میشه 23 شهریور.
اگه اعزام برای اول مهر باشه من موندم با چی میخوایم بریم تا اونجا

با توجه به اتمام تابستان و بازگشت مسافرین نوروزی،حتی بلیط اتوبوس هم به سختی گیر میاد اون موقع چه برسه به قطار و یا هواپیما.

کسی از بچه ها از تاریخی که باید اونجا باشیم اطلاعی داره که بریم بلیط رزرو کنیم؟؟

آقای farkhani فکر کنم شما فرمودین بلیط تهیه کردین،درسته؟؟
میشه بپرسم از کجا و برای چه تاریخی؟

takmilzarfiat

اخراجی موقت
آفا جان عخب سالیه استخدام از درو دیوار میریزه خدا یکی جلوی منه بگیره مردم از خوشی شرکت گاز تکمیل ظرفیت جهانپارس IOEC

بالا