[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

karim1362

عضو جدید
ای ول;) .ولی چرا این قدر سریع گفتن بیای . حداقل یکی دو روز بهت وقت می دادن که رو احکام مروری داشته باشی .به هر حال امیدوارم که خوب بتونی سوالا رو جواب بدی عزیزم. رفتی و برگشتی ما رو هم در جریان واقع قرار بدی ممنون میشم

سز کاری بود، رفتم و گفت مدارکت را بده
من هم قبلا موقع مصاحبه تخصصی یک سری گامل به آنها داده بودم
قرار شد اطلاع بدن

controli

عضو جدید
ای بابا مثل اینکه مرداد اعزام ندارن جدی جدی.....
به ما گفتن اردیبهشت سرکارید....
واقعا 1 ساله سرکاریم :( از بهمن مارو قبول اعلام کردن ....
داستانی شدهااااااااا

controli

عضو جدید
یعنی ما یا شهریور اعزامیم یا مهر..............!!!!!؟؟؟
واقعا که.....................
نمی دونم چی بگم.
خدا بداد برسه.
الکی از شرکت اومدیم بیرون به امید چی...؟؟

ehsan-control

عضو جدید
سلام به تمامی دوستان
من تازه عضو این فروم شدم.
سوال که از دوستان داشتم اینه که آیا تا کنون از رشته مهندسی برق-کنترل در شرکت نفت و گاز پارس کسی برای آموزش دعوت شده است و یا خیر؟
و کسی اطلاعی از چگونگی دعوت به آموزشی از این رشته برای ماه های بعد دارد و یا نه؟

آیا ما در شهریور دعوت خواهیم شد؟؟

tak2750

عضو جدید
سلام به تمامی دوستان من تازه عضو این فروم شدم. سوال که از دوستان داشتم اینه که آیا تا کنون از رشته مهندسی برق-کنترل در شرکت نفت و گاز پارس کسی برای آموزش دعوت شده است و یا خیر؟ و کسی اطلاعی از چگونگی دعوت به آموزشی از این رشته برای ماه های بعد دارد و یا نه؟ آیا ما در شهریور دعوت خواهیم شد؟؟
تو این تاپیک چند تا کنترلی بودند مثل اینکه هیچ کدوم دعوت نشدند. همینطور یه سری از بچه های قدرت هم موندند. دو تا اعزام ذیگه داریم.که به نظر من براساس رشته تحصیلی صورت میگیره.

jalal1400

عضو جدید
هوم ! کم کم داره حوصله همایونیمون سر میره ها ! تقریبا یه ماهه نتیجه تکمیل ظرفیت رو زدن ولی کسی با ما تماس نمی گیره که بفهمیم خرمون چند میرزه :confused:

سلام مهندس
من تماس گرفتم با تامين نيرو.تازه از ديروز پرونده ها را به شركت ها جهت اعلام سمت و تشريفات(طب صنعتي و ..) تحويل دادند .به من كه گفتند هفته اينده منتظر اعلام جهت طب صنعتي باش.پرونده گزينش همه را هم فرستادن.ولي تو گزينش يك كم زمان را كش مي دهند.به من زنگ زدند چند بار ولي يه روز جواب نمي ده يه روز سيستمش خرابه.يه روز هم ميگه هفته بعد زنگ بزن.شروع بكار هم بستگي به شركت ها داره.مناطق نفتخيز هنوز سري اول را كامل دعوت نكرده ولي بعضي ديگر از شركت ها دارن كاراموزي را تمام ميكنن

mohandes851

عضو جدید
طبق اخرین خبر ازاعزامی نیروهای جدیدالاستخدام شرکتهای تابعه نفت به دوره اموزشی هم زمان با ظهور امام زمان خواهد بود لذاازهمکاران منتظرخواهشمنداست برای تعجیل درظهور اقاامام زمان دعا فرمایند.
باتشکر نیروهای منتظردعوت بکار شرکت ملی نفت ایران

nima_4321

عضو جدید
طبق اخرین خبر ازاعزامی نیروهای جدیدالاستخدام شرکتهای تابعه نفت به دوره اموزشی هم زمان با ظهور امام زمان خواهد بود لذاازهمکاران منتظرخواهشمنداست برای تعجیل درظهور اقاامام زمان دعا فرمایند.

:D:D:biggrin::D;):biggrin::D

javan51

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان
کسی از مناطق نفت خیز جنوب خبری داره ؟ بلاخره میخوان صدامون کنن یا نه ؟:eek: اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا بگه که استرس پدرمونو درآورد.:confused:

roseperfume2007

عضو جدید

اللهم عجل لولیک

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هایی که ماهشهرین (سری دوم POGC) ، آب و جارو کنید که ما با سابقه های POGC (سری اولی ها! :دی) کم کم داریم نزول اجلال می کنیم!
زودتر پاشید شتری، گاوی، گوسفندی بیارید جلو پامون زمین بزنید، وگرنه به همایونیمون برمی خوره ها! :دی

safir.elc

عضو جدید
بچه هایی که ماهشهرین (سری دوم POGC) ، آب و جارو کنید که ما با سابقه های POGC (سری اولی ها! :دی) کم کم داریم نزول اجلال می کنیم!
زودتر پاشید شتری، گاوی، گوسفندی بیارید جلو پامون زمین بزنید، وگرنه به همایونیمون برمی خوره ها! :دی
بفرمایید
اتفاقا امروز برنامه هفته بعدتونو رو برد زدن:biggrin:

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

مشتاق دیدار مهندس:D

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یک هفته گذشت

یک هفته گذشت

امروز پنجشنبه است و از روزی که من اومدم ماهشهر یک هفته میگذره. هفته آسونی نبود! واسه منی که کلاس های دانشگاه رو به زور ده تا یکی می رفتم شرکت کردن تو کلاس ها از صب تا عصر اونم راجع به یک موضوع و با یک استاد کمی سخت بود.

همچنین صب زود بیدار شدن هم یه معضلیه واسه خودش البته من خونه که بودم هم تا 9 صب بیشتر نمی خوابیدم(دیگه چه خبره مگه:D). باید عادت کنی که شبا رو هم زود بخوابی و الا باید کمبود خواب رو مثل اون بچه هایی که تو سالن می خوابن جبران کنی:biggrin:

از اونجا که ترک عادت موجب مرض است! منم حقیقتا انگار مریض شدم! مخصوصا اینکه بدنم به صبحونه عادت نداره.

دو روز اول هفته که نگارش نامه اداری و گزارش نویسی بود(آقای منعم)
چهار روز بعدی هم مهارت های ده گانه:استرس در محیط کاری و طرز برخورد با سرپرست و...(آقای نعامی)
امروز چند تا عکس یادگاری با استاد انداختیم. استاد خیلی خوبیه و کلاسش خیلی راحته. قراردادهامون رو هم امضا کردیم.
حقیقتا تنها دلیلی که میشه این کلاس ها رو تحمل کرد، استادهای با اخلاقشونه. البته من به شخصه از کلاس مهارت های ده گانه خیلی چیزا یاد گرفتم.

این همه بچه های دوره پیش گفتن یه چاقو با خودتون بیارین ما گوش نکردیم. اینقدر به درد میخوره که نگو :D
اینجا کسی رنگ آفتاب رو نمی بینه. پس آستین کوتاه و بلند و نخی و... هرچی بپوشی زیاد فرقی نداره.
یه چیز دیگه که لازمه یه آیینه کوچولو هست. دیگه خودتون میدونین کجا لازم میشه.
سلف سرویس هم کمکاری هایی داره، مثلا صب میری چایی تموم شده یا اصلا دم نکشیده انگار داری آب جوش می خوری یا مزه اش یه جوریه. کلا صبونه زیاد تعریفی نداره. نهار که تو شرکته بهتره. شام هم که دیگه معلوم!

با این همه کاری به جز دوس داشتن تووووو من بلد نیستم!!!!!
می خواستم بنویسم "با این همه" که ترانه بالا اومد به ذهنم و نوشتمش! با این همه بازم خدا رو شکر، تو این اوضاع بیکاری و تحریم(آخرینش شروع تحریم یکجانبه امریکا در زمینه صنعت نفت،امروز) جای شکرش باقیه. همین امروز فقط 70 تومن رفت رو دلار، خدا به خیر کنه.

mehdijm

عضو جدید

دوره هاي قبلي شروعشون از اولين شنبه هر ماه بود، تا 7 مرداد ماه هم صبر مي كنيم!

amirelec50

عضو جدید
اگه واسه بقیه ره آوران فنون پتروشیمی بود واسه من ره آوران فنون خواب بود! قبل از اینکه اینجا بیام شب ساعت سه می خوابیدم اما اینجا چنان خوابم می گرفت که سر کلاس هم خواب بودم. جالب اینکه دو روزه بعد از نماز توی نمازخونه هم خواب می مونم و کلاس بعد از ظهر دیر می رسم و یکی از کارآموزا رو هم که هنوز خوابه بیدار می کنم. ببین اون دیگه چیه!
دو روز اول آسیب های اجتماعی بود و یه آقایی می اومد پاورپوینش رو رو خوانی می کرد. بعد می دید کسی حوصله نداره می گفت قدر اینها رو نمی دونید اگه بیرون برید مشاوره جلسه ای پنجاه تومن باید بدبد! خلاصه نوشابه ای برا خودش باز می کرد که نگو.
بچه هایی که منتظر اعزام هستن خیالشون راحت اینجا کلا همه چی آرومه و POGC هم دلش خوشه که ما رو آموزش داده. پول آموزش رو می خوان اقماری باهامون حساب کنن پس زیاد نگران وقت تلف کردن اینجا نباشین.

ehsan6472

عضو جدید
اگه واسه بقیه ره آوران فنون پتروشیمی بود واسه من ره آوران فنون خواب بود! قبل از اینکه اینجا بیام شب ساعت سه می خوابیدم اما اینجا چنان خوابم می گرفت که سر کلاس هم خواب بودم. جالب اینکه دو روزه بعد از نماز توی نمازخونه هم خواب می مونم و کلاس بعد از ظهر دیر می رسم و یکی از کارآموزا رو هم که هنوز خوابه بیدار می کنم. ببین اون دیگه چیه!
دو روز اول آسیب های اجتماعی بود و یه آقایی می اومد پاورپوینش رو رو خوانی می کرد. بعد می دید کسی حوصله نداره می گفت قدر اینها رو نمی دونید اگه بیرون برید مشاوره جلسه ای پنجاه تومن باید بدبد! خلاصه نوشابه ای برا خودش باز می کرد که نگو.
بچه هایی که منتظر اعزام هستن خیالشون راحت اینجا کلا همه چی آرومه و POGC هم دلش خوشه که ما رو آموزش داده. پول آموزش رو می خوان اقماری باهامون حساب کنن پس زیاد نگران وقت تلف کردن اینجا نباشین.
:biggrin:
:biggrin:

ehsan-control

عضو جدید
از دوستانی که در مرکز آموزش هستند می خواستم خواهش کنم که از مسئولین شرکت ره آوران بپرسند که آیا برای شهریور از رشته مهندسی برق-کنترل کسی برای آموزش دعوت خواهد شد و یا نه.
مطمئنن در جریان هستن مسئولین.
ممنون میشم اگه جوابم رو بگیرید.

abadanput

عضو جدید
سلام

سلام

اقا خواهشا کسی هست بدونه که چه مدت تو ماهشهر سر کلاسیم و بعدش چقدر خونه هستیم تا دوباره بریم سر کار؟

کلا اموزشیمون چند ماه تو ماهشهر چند ماه تو عسلویه ؟

ممنون از همه مهندسای گل که این تاپیکو گرم نگه داشتند.

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

امروز پنجشنبه است و از روزی که من اومدم ماهشهر یک هفته میگذره. هفته آسونی نبود! واسه منی که کلاس های دانشگاه رو به زور ده تا یکی می رفتم شرکت کردن تو کلاس ها از صب تا عصر اونم راجع به یک موضوع و با یک استاد کمی سخت بود.

همچنین صب زود بیدار شدن هم یه معضلیه واسه خودش البته من خونه که بودم هم تا 9 صب بیشتر نمی خوابیدم(دیگه چه خبره مگه:D). باید عادت کنی که شبا رو هم زود بخوابی و الا باید کمبود خواب رو مثل اون بچه هایی که تو سالن می خوابن جبران کنی:biggrin:

از اونجا که ترک عادت موجب مرض است! منم حقیقتا انگار مریض شدم! مخصوصا اینکه بدنم به صبحونه عادت نداره.

دو روز اول هفته که نگارش نامه اداری و گزارش نویسی بود(آقای منعم)
چهار روز بعدی هم مهارت های ده گانه:استرس در محیط کاری و طرز برخورد با سرپرست و...(آقای نعامی)
امروز چند تا عکس یادگاری با استاد انداختیم. استاد خیلی خوبیه و کلاسش خیلی راحته. قراردادهامون رو هم امضا کردیم.
حقیقتا تنها دلیلی که میشه این کلاس ها رو تحمل کرد، استادهای با اخلاقشونه. البته من به شخصه از کلاس مهارت های ده گانه خیلی چیزا یاد گرفتم.

این همه بچه های دوره پیش گفتن یه چاقو با خودتون بیارین ما گوش نکردیم. اینقدر به درد میخوره که نگو :D
اینجا کسی رنگ آفتاب رو نمی بینه. پس آستین کوتاه و بلند و نخی و... هرچی بپوشی زیاد فرقی نداره.
یه چیز دیگه که لازمه یه آیینه کوچولو هست. دیگه خودتون میدونین کجا لازم میشه.
سلف سرویس هم کمکاری هایی داره، مثلا صب میری چایی تموم شده یا اصلا دم نکشیده انگار داری آب جوش می خوری یا مزه اش یه جوریه. کلا صبونه زیاد تعریفی نداره. نهار که تو شرکته بهتره. شام هم که دیگه معلوم!

با این همه کاری به جز دوس داشتن تووووو من بلد نیستم!!!!!
می خواستم بنویسم "با این همه" که ترانه بالا اومد به ذهنم و نوشتمش! با این همه بازم خدا رو شکر، تو این اوضاع بیکاری و تحریم(آخرینش شروع تحریم یکجانبه امریکا در زمینه صنعت نفت،امروز) جای شکرش باقیه. همین امروز فقط 70 تومن رفت رو دلار، خدا به خیر کنه.

جانا سخن از زبان ما ميگويی !
اینايی که قرمز کردم يه جورايی واسه ما خاطره اس! :دی

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا خواهشا کسی هست بدونه که چه مدت تو ماهشهر سر کلاسیم و بعدش چقدر خونه هستیم تا دوباره بریم سر کار؟

کلا اموزشیمون چند ماه تو ماهشهر چند ماه تو عسلویه ؟

ممنون از همه مهندسای گل که این تاپیکو گرم نگه داشتند.

واسه ما اینجوری بود که 28 روز اول ماهشهر بوديم و بعدش يک هفته رفتيم خونه و الان دوباره اومديم خدمت بچه های گل ، بعد از يک هفته هم 3 هفته (تا آخر تير) دوره تخصصی ميبينيم و بعدش مستقيم از اینجا ميريم عسلو (گوگردو) بعد از 5 روز تو عسلو بودن دو هفته ميريم مرخصی تا 19 مرداد. بعدش رو نميدونم

yas_85

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
ظهر داغ جمعتون بخیر و خوشی
بعد از 8 روز رست
دیشب ساعت 15 2 رسیدیم خوابگاه، عجب هوایی بود یاد مناطق عملیاتی و شرجیش افتادم
:D
راستی آرش جان شتر و گاو گوسفند چیه من امروز تو اتاق مامولک دیدم:eek:(چندش آورترین موجود روی زمین):cry:
خدا بخیر بگذرونه

آخرین ویرایش:

amirelec50

عضو جدید
این مدت که اینجا بودم کلی آدم عجیب و غریب دیدم. یکی نزدیک یه میلیارد ثروت داره اومده اینجا اقماری کار کنه میگه کلاس داره شرکت نفت پس فردا بخوام استاندار بشم سابقه کار دولتی لازمه! یکی دیگه فوق امیرکبیره ممتازی اومده اینجا تهران ماهی 2.5 درآمد داشت خارج هم میتونست بره اومده اقماری. پرسیدم سختت نیست متاهل بشی پاسخی داد که .......!!! اما گل سرسبدش هم خودم(با تشکر از خودم!!!!) اومدم اینجا وزیر نفت بشم!!!!! از همین الان هم بگم قراره اعضای فعال این تاپیک رو چند تا گرید اضافی بزنن (گام اول وعده:D:D) خلاصه اگه از ناسا با حقوق بالا دعوت به کار شدین حتما این جمله رو به خاطر داشته باشین ONLY POGC قرررررررربونه گوگردو

بالا