[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
ظهر داغ جمعتون بخیر و خوشی
بعد از 8 روز رست
دیشب ساعت 15 2 رسیدیم خوابگاه، عجب هوایی بود یاد مناطق عملیاتی و شرجیش افتادم
:D
راستی آرش جان شتر و گاو گوسفند چیه من امروز تو اتاق مامولک دیدم:eek:(چندش آورترین موجود روی زمین):cry:
خدا بخیر بگذرونه
سلام علیکم و رحمت الله،
آره ، اون موجود چندش آوری که میگی، منم امروز صبح که رسیدم ، یه کوچول موچولوشو توی اتاق دیدم!

roseperfume2007

عضو جدید
این مدت که اینجا بودم کلی آدم عجیب و غریب دیدم. یکی نزدیک یه میلیارد ثروت داره اومده اینجا اقماری کار کنه میگه کلاس داره شرکت نفت پس فردا بخوام استاندار بشم سابقه کار دولتی لازمه! یکی دیگه فوق امیرکبیره ممتازی اومده اینجا تهران ماهی 2.5 درآمد داشت خارج هم میتونست بره اومده اقماری. پرسیدم سختت نیست متاهل بشی پاسخی داد که .......!!! اما گل سرسبدش هم خودم(با تشکر از خودم!!!!) اومدم اینجا وزیر نفت بشم!!!!! از همین الان هم بگم قراره اعضای فعال این تاپیک رو چند تا گرید اضافی بزنن (گام اول وعده:D:D) خلاصه اگه از ناسا با حقوق بالا دعوت به کار شدین حتما این جمله رو به خاطر داشته باشین ONLY POGC قرررررررربونه گوگردو

میشه یه لطف کنید برنامه کلاس های تخصصی مکانیک سیالات رو بذارید تا ما یه دید نسبی نسبت به اموزش تخصصیمون داشته باشیم؟

مرسی

pejman4u

عضو جدید
میشه یه لطف کنید برنامه کلاس های تخصصی مکانیک سیالات رو بذارید تا ما یه دید نسبی نسبت به اموزش تخصصیمون داشته باشیم؟

مرسی

سلام

برنامه کلاسهای تخصصی مکانیک :

کارگاه عیب یابی 1 و 2
کارگاه مونتاژ 1 و 2
کارگاه مکانیک 1 و 2
پمپ و انواع آن
شیرهای صنعتی
توربین
کمپرسورها

;)

roseperfume2007

عضو جدید
سلام

برنامه کلاسهای تخصصی مکانیک :

کارگاه عیب یابی 1 و 2
کارگاه مونتاژ 1 و 2
کارگاه مکانیک 1 و 2
پمپ و انواع آن
شیرهای صنعتی
توربین
کمپرسورها

;)

مرسی پژمان جان

این برنامه 3 هفته است دیگه.اره؟
یا فقط برنامه هفته اوله؟به نظر میاد برنامه 3 هفته باشه.اما یکی از بچه ها توی یه پست نوشته بود برنامه هفته بعد زد به تابلو

مرسی

pejman4u

عضو جدید
مرسی پژمان جان

این برنامه 3 هفته است دیگه.اره؟
یا فقط برنامه هفته اوله؟به نظر میاد برنامه 3 هفته باشه.اما یکی از بچه ها توی یه پست نوشته بود برنامه هفته بعد زد به تابلو

مرسی

خواهش داداش

برنامه برای 3 هفته است و از فردا شروع میشه .

abadanput

عضو جدید
واسه ما اینجوری بود که 28 روز اول ماهشهر بوديم و بعدش يک هفته رفتيم خونه و الان دوباره اومديم خدمت بچه های گل ، بعد از يک هفته هم 3 هفته (تا آخر تير) دوره تخصصی ميبينيم و بعدش مستقيم از اینجا ميريم عسلو (گوگردو) بعد از 5 روز تو عسلو بودن دو هفته ميريم مرخصی تا 19 مرداد. بعدش رو نميدونم

با این حساب 2ماه دور از خانه و خانواده ایم

ممنون مهندس جان

با زندگی متاهلی 2ماه خیلی زیاده:huh:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
با این حساب 2ماه دور از خانه و خانواده ایم

ممنون مهندس جان

با زندگی متاهلی 2ماه خیلی زیاده:huh:

خواهش می کنم

من متاهل نيستم اما اینجوری بش نگاه کردم که از زندگی ای که تو شهر خودمون دارم 2 ماه مرخصی با حقوق ميرم !;)
شما هم اگه ميتونی این ديد رو داشته باشی خيلی خوش بت ميگذره! (هر چيزی از نظر من نياز به مرخصی داره )

MiSs.

عضو جدید
هنوز دعوت نشدی شما؟عجب:eek:

سلام
گروه آخر هنوز دعوت نشدن..تا اونجايي كه من ميدونم آموزش نميدونه با آخرين گروه بايد چي كار كنه،حس اضافي بودن بهمون دست داده :cry:
ولي جاي نگراني نيست تمام سعي شركت در اينه كه تا پايان تير ماه شروع به كار بده،البته بنظر مياد اكثر اين گروه از افراد با سابقه و شاغل تشكيل شده،اينجا حس رياست دست داده:D:redface:

javan51

عضو جدید
سلام
گروه آخر هنوز دعوت نشدن..تا اونجايي كه من ميدونم آموزش نميدونه با آخرين گروه بايد چي كار كنه،حس اضافي بودن بهمون دست داده :cry:
ولي جاي نگراني نيست تمام سعي شركت در اينه كه تا پايان تير ماه شروع به كار بده،البته بنظر مياد اكثر اين گروه از افراد با سابقه و شاغل تشكيل شده،اينجا حس رياست دست داده:D:redface:

اگه اینطوری باشه احتمالا دارن جلسه میگیرن که نیروهای مازادی مثل ما را بازنشسته پیش از موعد کنن.:surprised: (آآآه ه ه آتشی که در نطفه خاکستر شد!!!:biggrin:)

nima_4321

عضو جدید
امروز تماس گرفتم ، گفتن که هنوز معلوم نیست تکمیل ظرفیتی ها رو کی معرفی می کنند برای طب صنعتی

arman_20

عضو جدید
سلام . ببخشید سوالی که اینجا میپرسم شاید خیلی مرتبط نباشه . چون اکثرا اینجا یا مشغول دوره هستند یا منتظرن که برن دوره .

میگم کسی خبری از اون قضیه مصاحبه مجدد با یکسری از ذخایر رو ندارن ؟ همون تکمیل ظرفیت منظورم هست که قرار بود پنل مصاحبه و این چیزا .

قرار بود توی تیر ماه مصاحبه بگیرن . حالا خبرتون اگر نیمه موثق هم بود بگید شاید به ما خورد . :)

دستتون درد نکنه .

tanha_1900

عضو جدید
گزارش تصویری: مراسم آغاز دومین دوره آموزش 250 نفر از نیروهای جدید شرکت نفت و گاز پارس

10/4/1391
تعدادمشاهده : 16

دوستان خودشون رو پیدا کنن;)

takmilzarfiat

اخراجی موقت
تکمیل ظرفیت نفت

تکمیل ظرفیت نفت

سلام . ببخشید سوالی که اینجا میپرسم شاید خیلی مرتبط نباشه . چون اکثرا اینجا یا مشغول دوره هستند یا منتظرن که برن دوره .

میگم کسی خبری از اون قضیه مصاحبه مجدد با یکسری از ذخایر رو ندارن ؟ همون تکمیل ظرفیت منظورم هست که قرار بود پنل مصاحبه و این چیزا .

قرار بود توی تیر ماه مصاحبه بگیرن . حالا خبرتون اگر نیمه موثق هم بود بگید شاید به ما خورد . :)

دستتون درد نکنه .
آقا جون زنگ بزن تهران به این شماره شما هم پیگیر باش بما گفتن دوهفته دیگه اعلام می شه شما باید پیگیر باشی
02161626327
02161626320
02161626304

fasele111

عضو جدید
قابل توجه بچه های مناطق نفت خیز

قابل توجه بچه های مناطق نفت خیز

سلا م دوستان:gol:
طبق خبری که از تامین نیروی انسانی شرکت مناطق رسیده گروه جدید تا شنبه دعوت خواهند شد...;):D

پس تو این دو سه روزه دوستانی که دعوت نشدند گوش به زنگ باشند...:gol:

nima_4321

عضو جدید
خوب واقع گرا باشین ! به نظر من این که کسی تو این شرایط این تیپ رو بزنه باید یه کم جرات و جسارت داشته باشه. قیافه ریش و ته ریشی بیشتر حاضرین هم فکر کنم تایید کننده حرف من هست . اون سوالی که پرسیدی سائل جان هم جوابش فکر کنم واضحه

nima_4321

عضو جدید
حالا بی خیال . زیادم مسئله مهمی نیست :biggrin: اصلا بحث رو عوض کنیم . آقا ! ملت ! مسلمین ! پروفسور ! کف کردیم از بس به موبایلمون نگاه کردیم و از شرکت نفت کسی به ما زنگ نزد . کف کردیم از بس کامنت الکی گذاشتیم و عضو فعال نشدیم . کف کردیم از بس اس ام اس دادیم به پی او جی سی و جواب دو پهلو گرفتیم .... :w00::w00::w06::w06::w19::w29::w22:

سائل

عضو جدید
حالا بی خیال . زیادم مسئله مهمی نیست :biggrin: اصلا بحث رو عوض کنیم . آقا ! ملت ! مسلمین ! پروفسور ! کف کردیم از بس به موبایلمون نگاه کردیم و از شرکت نفت کسی به ما زنگ نزد . کف کردیم از بس کامنت الکی گذاشتیم و عضو فعال نشدیم . کف کردیم از بس اس ام اس دادیم به پی او جی سی و جواب دو پهلو گرفتیم .... :w00::w00::w06::w06::w19::w29::w22:

این همه پیامک به pogc می دی که طرف قاطی کرده سه سری بدون اینکه من پیامکی بهش بدم و سوال بکنم ، صبح گاه پیامک می ده :
"نه متاسفانه
نهایی نشده"
حالا من موندم چطورین!
راستی ، تو که تازه وارد گود انتظار شدی! باید صبرت از ما بیشتر باشه!
ما قرار بود اردیبهشت تو بهشت!(آموزشی pogc) باشیم ،شد خرداد ، بعد گفتن شاید تیر ، گفتن مرداد 100% ، الان شاید شهریور شاید مهر ، فردا میگن ...
بگذریم...

ehsan-control

عضو جدید
این همه پیامک به pogc می دی که طرف قاطی کرده سه سری بدون اینکه من پیامکی بهش بدم و سوال بکنم ، صبح گاه پیامک می ده :
"نه متاسفانه
نهایی نشده"
حالا من موندم چطورین!
راستی ، تو که تازه وارد گود انتظار شدی! باید صبرت از ما بیشتر باشه!
ما قرار بود اردیبهشت تو بهشت!(آموزشی pogc) باشیم ،شد خرداد ، بعد گفتن شاید تیر ، گفتن مرداد 100% ، الان شاید شهریور شاید مهر ، فردا میگن ...
بگذریم...

گویا شما هم هم رشته ایه من هستین دوست عزیز.
مثل اینکه فقط از گرایش ما برای آموزشی دعوت نشده تا کنون،البته من جدیدا عضو شدم و کاملا در جریان کم و کیف کار نیستم.
اگه از دوستان کسی حضوری از دفتر شرکت این موضوع رو پیگیری کنه خیلی خوبه،حداقل بدونیم که آیا در شهریور هستیم یا نه.

bikar20

عضو جدید
آقا شرکت نفت گاز پارس که می گه تکمیل ظرفیتی ها شهریور برای ادامه فرآیند دعوت می شوند. ای بابا:cry:
بابا ملت تو این مدتی که ما گرفتار پروسه استخدامی شرکت نفت بودیم زن گرفتن بچه دار هم شدن.

farkhaniii

عضو جدید
آقا شرکت نفت گاز پارس که می گه تکمیل ظرفیتی ها شهریور برای ادامه فرآیند دعوت می شوند. ای بابا:cry:
بابا ملت تو این مدتی که ما گرفتار پروسه استخدامی شرکت نفت بودیم زن گرفتن بچه دار هم شدن.

مهندس جان عجله نکن از الان تا واسه ادامه فرآیند اعصاب کم نیاری مثل ماها

فکرشو بکن هنوز طب صنعتی داری ، تحقیقات محلی ، مصاحبه عقیدتی تازه اینا باز باید برن به دست شرکت برسه

حالا حالاها باید منتظر باشی

اگر دختر سراغ داری برو خاستگاریش تا اون موقع شاید بچت به دنیا بیاد !! آره داداش :D

nima_4321

عضو جدید
مهندس جان عجله نکن از الان تا واسه ادامه فرآیند اعصاب کم نیاری مثل ماها

فکرشو بکن هنوز طب صنعتی داری ، تحقیقات محلی ، مصاحبه عقیدتی تازه اینا باز باید برن به دست شرکت برسه

حالا حالاها باید منتظر باشی

اگر دختر سراغ داری برو خاستگاریش تا اون موقع شاید بچت به دنیا بیاد !! آره داداش :D

آخه ما تکمیل ظرفیتا فرایند اعصابمون از همون بهمن که رد شدیم شروع شده و تو فروردین و اردیبهش و خرداد به اوج خودش رسید و تو ده خرداد که قبول شدیم افت کرد و دوباره با یه شیب نمایی در حال صعود کردنه :biggrin: (البته مثل این که کلا دو نفر بیشتر نیستیم !!)

سائل

عضو جدید
گویا شما هم هم رشته ایه من هستین دوست عزیز.
مثل اینکه فقط از گرایش ما برای آموزشی دعوت نشده تا کنون،البته من جدیدا عضو شدم و کاملا در جریان کم و کیف کار نیستم.
اگه از دوستان کسی حضوری از دفتر شرکت این موضوع رو پیگیری کنه خیلی خوبه،حداقل بدونیم که آیا در شهریور هستیم یا نه.

سلام احسان جان
از آشنایی نیم بند با شما خوشحالم.

راجع به سوالت ،خودشون هم در جریان کم و کیف کارا نیستند ،ما که جای خود داریم.
من سوال بالا رو ازشون پرسیدم ، قبلا که بحث مرداد بود با یک قطعیتی می گفتند کنترلی ها تو مرداد اعزام می شوند اما بعدش که گفتند مرداد اعزامی نداریم ،دوباره ازشون پرسیدم ،گفتند: معلوم نیست کنترلی ها کی اعزام می شوند،شهریور یا مهر اعزام می شوید.

MiSs.

عضو جدید
"مناطق نفت خيز جنوب "به نفعته كه اين هفته با ما تماس بگيري در غير اينصورت مجبورم اينجا به دعوا تن بدم.. بعد وسط دعوا كه نميشه بيخيال شم بيام اونور بايد تا آخرش برم نميشه بخوري بعد نزني ;) ..پس واسه اينكه منو از دست ندي به نفعته همين هفته دعوتم كني:redface:

babakv

عضو جدید
سوال :
salam khaste nabashid ,mikhastam soal konam az zarayebe jaide hoghoghi khabari darid daghighan cheghad shode?

پاسخ :
r0ospi (7/1/2012 1:34:11 PM): بخور و نميرههههههه
r0ospi (7/1/2012 1:34:16 PM): نه نمي دونم

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused:

بالا