[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگه فقط یه سلام کرد، آخر سر
میگی اسمش رب گرِه، نه رپ گر

حالا رپ گره، رب گره، رب گره ، مپ گره، هر چی باشه رب گر باشه
رب گر آقا، یه دونه باشه

شلوار میل کبریتی پاشه
پیرهنش مارک پی او جی سی باشه

حالا ذوب آهنو بیخیال، بیا پیش ما
نیای میشیم سیریش ما!
:heart:
:w32:
نگو نمیشه... نگو نمیای... نگو نمی خوام...
آقا داوود... ریش پرفسوری... شلوار میل کبریتی... پیرهن پی او جی سی...
.
.
.
:w33::w33::w33:

خدارو شکر انگار خيلی کبکت خروس ميخونه =)))))))
امروز رفتم مصاحبه :دی
همون اول بشون گفتم حقوق و مزايا چند؟؟؟ نوع استخدام ؟ و از این موارد! بعد طرف گفت حالا بذار ببينيم قبول ميشی بعدا بپرس! گفتم نه من ميخوام مقايسه کنم ببينم کجا خوبه؟؟؟؟ بعد که گفتم پارس کار ميکنم طرف دهنش وا موند و گفت این ديگه مقايسه داره؟؟؟ :دی
فقط نامردا تابلو بود بشون بر خورده بم گفتن حقوق حدود 800 تومنه! منم گفتم خوبه :دی
اما شغلی که بم پيشنهاد شد جزء کثيف ترين جاهای ذوبه! منم همونجا بيخيال شدم

mehdijm

عضو جدید
مهندس جون، می شه لطف کنی حضوری بری شرکت فلات و یه سوالی کنی بینیم دقیقن کی ایشاله دورمون شروع میشه؟
آخه نیست بچه تهرونی!!!ما شهرستونی ها هر چی تماس میگیریم یا گوشی بر نمیدارن یا میپیچیننمون!
ممنونت میشیم این زحمتو بکشی،ایشاله اومدی دوره جبران میکنیم.

والله از 8 صبح تا 11 شب سر كارم كه كارامو جمع كنم، چشم،‌ فرصت كنم حتما ميرم اين روزا، اما خانم استواري و بقيه تو شركت آخرين بار، دو هفته پيش پرسيدم حضوري كه كي شروع ميشه، فقط گفتن معلوم نيست! هرچند داشتن ليست دوره بعدي محمودآباد رو مي بستن! من دارم جمع و جور مي كنم كارامو واسه شروع دوره از 1 مرداد.

safir.elc

عضو جدید
همون اول بشون گفتم حقوق و مزايا چند؟؟؟ نوع استخدام ؟ و از این موارد! بعد طرف گفت حالا بذار ببينيم قبول ميشی بعدا بپرس! گفتم نه من ميخوام مقايسه کنم ببينم کجا خوبه؟؟؟؟ بعد که گفتم پارس کار ميکنم طرف دهنش وا موند و گفت این ديگه مقايسه داره؟؟؟ :دی
فقط نامردا تابلو بود بشون بر خورده بم گفتن حقوق حدود 800 تومنه! منم گفتم خوبه :دی

داود مگه حقوق اینجا چقدره؟ :evil:

Arbitrage

عضو جدید
1391/4/4 يكشنبه

سلحشور:
حفظ سلامت كاركنان از اولويت هاي وزارت نفت است

معاون توسعه مديريت و منابع انساني وزارت نفت گفت: حفظ و ارتقاي سلامت نيروهاي متخصص و خانواده هايشان از اولويت هاي مهم وزارت نفت است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت نفت (MOP)، دكتر كريم سلحشور در اجلاس سراسري رؤساي مناطق بيست گانه سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت كه در بيمارستان نفت تهران برگزار شد، افزود: انتظار ما از سازمان بهداشت ودرمان، حركت و پيشرفت در مسير حفظ و ارتقاي سلامت نيروهاي متخصص و خانواده هايشان است.

وي گفت: چرخه توليد وابسته به نيروهاي متخصص است و بايد براي حفظ و تأمين امنيت روحي و جسمي آنها و خانواده هايشان تلاشي بي وقفه انجام شود كه اين مأموريت به عهده سازمان بهداشت ودرمان است.

معاون وزير نفت با تقدير از حركت رو به رشد سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت در سال هاي اخير، اظهار كرد: امروز انتظار ما از اين مجموعه بيشتر از هر زمان ديگري است چرا كه كاركنان خدوم و شريف صنعت نفت و خانواده هايشان شايسته دريافت بيشترين و كيفي ترين خدمات هستند كه در زمينه سلامتي تنها مرجع ارائه كننده آن سازمان بهداشت و درمان است.

سلحشور در اجلاس سراسري روساي مناطق بيست گانه سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت كه روز پنج شنبه (اول تير) در بيمارستان نفت تهران برگزار شد، افزود: همانگونه كه همه مديران ارشد وزارت نفت آماده هر گونه حمايت و مساعدت در چارچوب هاي قانوني از اين سازمان هستند، حركتي پويا و همگام با علم روز را از سازمان بهداشت و درمان انتظار داريم.

وي، با تأكيد بر اجراي قانون ارزيابي عملكرد گفت: مهمترين شاخص براي ارزيابي اقدامات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت رضايتمندي مجموعه خدمات گيرندگان آن است كه معتقديم اين سازمان به بهترين شكل مي تواند اين مهم را تأمين كند.

سلحشور با بيان اينكه، فعاليت هاي سازمان بهداشت ودرمان در بدنه صنعت نفت؛ حاكميتي و در قالب فعاليت هاي بالادستي است، تصريح كرد: در صنعت عظيم و گسترده نفت، فعاليت هاي بالادستي شامل اكتشاف، حفاري و استخراج همه در مناطق صعب العبور و دورافتاده انجام مي شود و حضور مجموعه اي متخصص در سازمان بهداشت ودرمان از عوامل مهم حفظ نيروي انساني به عنوان نيروي مولد در مناطق است.

به گفته وي، خوشبختانه صنعت نفت در سايه حضور سازمان بهداشت ودرمان توانسته است در بسياري از مناطق عملياتي و محروم كشور منشأ بركات چشمگيري باشد و آمارها نشان از اين است كه بسياري از جمعيت هاي بومي مناطق جزو خدمات گيرندگان اين سازمان هستند.

سلحشور با تأكيد بر نيازمندي صنعت به خدمات بهداشتي و درماني ويژه افزود: بيشتر فعاليت هاي شركت ها و سازمان هاي تابعه وزارت نفت در بستري حادثه خيز انجام مي شود و حضور فعال سازمان بهداشت و درمان به عنوان تنها متولي سلامت كاركنان و خانواده هايشان ضرورتي اجتناب ناپذير است.

md.hafezi

عضو جدید
سلام به همگی دوستان بخصوص مناطقی های عزیز
دوستان گفتن که 15هم قرار دوباره زنگ بزنن

اما................................

من یکی از بچه ها رو فرستادم نیرو انسانی خبر بگیره؛ گفتن سه شنبه قراره جلسه ای برگزار شه که طی آن تصمیم برای زمان و چگونگی دعوت بقیه دوستان (گروه c) اتخاذ می گردد.
خدا کنه هر کار می کنن زودتر ما رو ازین بلاتکلیفی در بیارن. من که واقعا مشکل پیدا کردم .از برج 10 سال پیش با هیچ جا قرار دا د ننوشتم که نکنه فردا دعوت شم و ........
حتما خیری تو کار هست اما آدمیزاده و کم صبریاش!
انشاالله که همگی خوب و خوش و سالم باشید هر جا که هستید.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
داود مگه حقوق اینجا چقدره؟ :evil:

مسلماً بیشتر از این حرفاست. سر کلاس مقرارات اداری که رفتی ، بهت می گن. ما یه بار ضرائبو گذاشتیم، بچه ها شاکی شدن:mad:، وگرنه دوباره می گفتم. می گفتن ، جیک و پوک حقوق ما رو دادین دست ملت، آمارمون غلط شده، حالا هر کی میرسه میگه، خُب به سلامتی اینقدر می گیرید...

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره داداش، کبک ما هم خروس می خونه، هم بندری می رقصه...:D
آره ذوبو بیخیال ، آخه 800 هم شد حقوق؟ بیا با هم میریم عسلو، 14 روزشم بیکاریم، میریم دنیا رو می گردیم، صفا میکنیم... (البته تا مجردیم! :دی)

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره داداش، کبک ما هم خروس می خونه، هم بندری می رقصه...:D
آره ذوبو بیخیال ، آخه 800 هم شد حقوق؟ بیا با هم میریم عسلو، 14 روزشم بیکاریم، میریم دنیا رو می گردیم، صفا میکنیم... (البته تا مجردیم! :دی)

خدارو شکر هميشه خوش باشی ( این هميشه شامل خوابگاه هم هستا نبينم همش خواب و دپسرده باشيا :دی)
آره بابا کاملا قبول دارم اما لامصب اون تيکه ی آخر حرفت مشکل ساز شده که من به ذوب هم فک ميکردم!!!!

FAMINE RIAN

عضو جدید
داوود که همیشه با انرژیه کلا من بودم تو یه راکتور میزاشتم روزی 25 مگاوات ازش برق میگرفتم
خوشحال شدم با ما میمونی و فولاد نرفتی
شیطگه و دردت نیخوووید

دارم لحظه شماری میکنم که به بینموتون اینجا خیلی بیکارم !!!!!!!!!!!!

nima_4321

عضو جدید
این اس ام اس رو برای نفت و گاز فرستادم :

----------------
سلام . من قبول شده تکمیل ظرفیت شرکت نفت و گاز پارس/پی او جی سی هستم. تا حالا هیچ تماسی با من گرفته نشده . برای طی بقیه مراحل اداری استخدام باید چکار کنیم؟ کی با ما تماس گرفته میشود؟
----------------

بعد از یکی دو ساعت این اس ام اس برام اومد .

----------------
سلام . دو دوره باقیمانده در شهریور و مهر خواهد بود برای 518 نیروی جدید
----------------

یعنی 518 نفر نیروی جدید تو تکمیل ظرفیت گرفته این نفت و گاز و پارس ؟ فکر کنم این یه خبر خوب برای کسایی باشه که قبلا قبول شدن . چون اگه شهرریور و مهر برای تکمیل ظرفیتیا هست ، تو تیر و مرداد همه نفراتی که تو آزمون اولیه قبول شدن به دوره خواهند رفت

babakv

عضو جدید

----------------
سلام . من قبول شده تکمیل ظرفیت شرکت نفت و گاز پارس/پی او جی سی هستم. تا حالا هیچ تماسی با من گرفته نشده . برای طی بقیه مراحل اداری استخدام باید چکار کنیم؟ کی با ما تماس گرفته میشود؟
----------------

----------------
----------------

یعنی 518 نفر نیروی جدید تو تکمیل ظرفیت گرفته این نفت و گاز و پارس ؟ فکر کنم این یه خبر خوب برای کسایی باشه که قبلا قبول شدن . چون اگه شهرریور و مهر برای تکمیل ظرفیتیا هست ، تو تیر و مرداد همه نفراتی که تو آزمون اولیه قبول شدن به دوره خواهند رفت

من اینطوری فکر نمیکنم نیمای عزیز:(
از قبل اعلام کرده بودن که با تکمیل ظرفیت ها 1018 نیرو گرفتن
500 تا تو آموزش هستن میمونه 518 تا :warn:
حالا سوال اینجاس که منظورش اینه که هر 2 گروه اول شهریور میفرستن یا ممکنه یه گروه مهر اعزام بشه(که این خیلی بده). جملشون ایهام داره.(آموزشیشون در شهریور و مهره یا اعزامشون !!!):confused:

babakv

عضو جدید
جواب سوالمو گرفتم !!:weirdsmiley:
---------------
با سلام
با توجه به اینکه برخلاف اعلام قبلیتون در مرداد ماه اعزام به دوره ندارید!!حداقل انتظاری که از شما داریم اینه که لیست نهایی رو اعلام بفرمایید تا هرکسی بدونه که چه موقع میره و بتونه تابستونش رو برنامه ریزی کنه
با تشکر

بعد از 2 دقیقه پاسخ شرکت محترم !!

------------------------------------------------
گرون اول اول شهریور و گروه دوم اول مهر
لیستها نهایی نشده متاسفانه .

-----------------------آخه جواب سوال من این بود واقعا ؟!!!:evil:

peykar

عضو جدید
مهندس جواب گزینش شما اومده آخه میگن بیش یه ماه طول میکشه؟
والله سراغ ندارم،کلن خودمو زدم به بیخیالی!این همه تو فکرش بودم آخرش دیدم اس کریم خودش کارامو ردیف کرده!ایشاله تا اینجا همراهمون بوده باقیشم تنهامون نمیذاره.الهی آمین

jalal1400

عضو جدید

----------------
----------------

----------------
----------------

سلام دوست عزيز
من هم تكميل ظرفيت هستم.با چه شماره اي تماس گرفته يا پيام داديد
لطفا" اطلاع بديد

nima_4321

عضو جدید
سلام دوست عزيز
لطفا" اطلاع بديد

به به ! بالاخره یه نفر تکمیل ظرفیتی دیگه هم پیدا شد ! بووووووچد برات;)

به این شماره اس ام اس بزن :
30006473
خبری چیزی دست پیدا کردی این جا بنویس که ما هم مطلع بشیم .
:w08::w18:

nima_4321

عضو جدید
من اینطوری فکر نمیکنم نیمای عزیز:(
از قبل اعلام کرده بودن که با تکمیل ظرفیت ها 1018 نیرو گرفتن
500 تا تو آموزش هستن میمونه 518 تا :warn:
حالا سوال اینجاس که منظورش اینه که هر 2 گروه اول شهریور میفرستن یا ممکنه یه گروه مهر اعزام بشه(که این خیلی بده). جملشون ایهام داره.(آموزشیشون در شهریور و مهره یا اعزامشون !!!):confused:

به نظر منم جوابشون ایهام داره بابک جان . تو مصاحبه ای جایی اعلام کردن که با احتساب تکمیل ظرفیتی ها پذیرش نفت و گاز پارس 1018 است ؟ با این حساب من حدس می زنم که کسایی که اول قبول شدن شهریور باشن و تکمیل ظرفیتی ها مهر . هر چند مهر هوا خنک تره و شاید زیادم بد نباشه یکی دو ماه آموزشی که کارا سبک تره رو تو آب و هوای بهتری باشیم . تو هم دوره ات رو بنداز عقب با هم باشیم :w45: :w34:

nima_4321

عضو جدید
سلام دوست عزيز
لطفا" اطلاع بديد

جلال جان ببخشید گویا پایانه های نفتی هستید . این شماره ای که من دادم مربوط به شرکت نفت و گاز پارس است و مسلما اطلاعی از نحوه پذیرش پایانه ها ندارند . من پذیرفته شده تکمیل ظرفیت نفت و گاز پارس هستم و متاسفانه نمی توانم به شما کمکی کنم :(

roseperfume2007

عضو جدید
سلام دوستان
اقای رب گر فرمودن گروه بعدی بعد ماه رمضون میاد
متاسفم بچه ها:(
ولی تکلیفتون مشخصه و از این مدت نهایت استفاده رو بکنید که یعدش کاره و کاره و کار

اره خوب.مرسی سفیر جان.حداقلش اینه که منتظر نیستیم و میدونیم مردادی در کار نیست.

چی کار کنیم وقتی نمیشه کاری کرد میگیم:خیریت داره

amir.mahmoudi

عضو جدید
سلام
امروز با اقای ربگر صحبت کردم
متاسفانه ایشون گفت گروه بعدی بذای شهریور و بعدیش در مهر خواهد بود ولی دوره تخصصی ما در ماه رمضان برگزار می شود
دلیل عقب افتادن دوره گروه 3 رو پرسیدم در جواب گفت
در عسلویه برای بچه ها مشکل اسکان داریم به همین علت دوره رو عقب انداختیم تا اوضاع اقامتشون تو عسلویه رو بیونیم مشخص کنیم!!!!!

miladeng1

عضو جدید
مهندسین گرامی بیاید تظاهرات کنیم بریم شیشه های وزارت نفت را بریزیم زمین شاید فرجی باز شد

mohandes851

عضو جدید
باسلام به همه دوستان بخصوص فلاتياي گل
طبق اخرين اخبار رسيده ازمحموداباد ايشالا گروه بعدي اول مرداد اعزام ميشن،بچه ها بعد ازيه رست يك هفته اي شنبه سركلاس حاضر بودن،به همه بچه ها كدپرسنلي دادن وازهمه شماره حساب بانك تجارت خواستن،كلاسا از8صبح تا 4بعدازظهر هست ويه سرس كلاسا حضوري ويه سري غير حضوري هست 15تيرهم امتحان تعيين سطح زبان دارن

mohandes851

عضو جدید
حدود 50-60نفر ازبچه هاي زاگرس جنوبي هم اونجا هستن يعني تازه اومدن قابل توجه نفت مركزيا

nima_4321

عضو جدید
قابل توجه دوستان تکمیل ظرفیتی 10 خرداد
امروز از گزینش با من تماس گرفتند که برای تحویل مدارک فردا صبح اونجا(عسلویه) باشم

ای ول;) .ولی چرا این قدر سریع گفتن بیای . حداقل یکی دو روز بهت وقت می دادن که رو احکام مروری داشته باشی .به هر حال امیدوارم که خوب بتونی سوالا رو جواب بدی عزیزم. رفتی و برگشتی ما رو هم در جریان واقع قرار بدی ممنون میشم

bikar20

عضو جدید
قابل توجه دوستان تکمیل ظرفیتی 10 خرداد
امروز از گزینش با من تماس گرفتند که برای تحویل مدارک فردا صبح اونجا(عسلویه) باشم
سلام داداش شما هم 10 خرداد قبول شدی چ؟چه شرکتی بودی؟ و درباره طب صنعتی چیزی بهت نگفتن؟

roseperfume2007

عضو جدید
سلام
متاسفانه ایشون گفت گروه بعدی بذای شهریور و بعدیش در مهر خواهد بود ولی دوره تخصصی ما در ماه رمضان برگزار می شود
در عسلویه برای بچه ها مشکل اسکان داریم به همین علت دوره رو عقب انداختیم تا اوضاع اقامتشون تو عسلویه رو بیونیم مشخص کنیم!!!!!

همش بهانست.

یعنی از پارسال تا حالا نمیدونستن؟حالا که وقت استخدام یادشون اومده که امکانات ندارن؟

اینجوری که معلومه اگه فردا زنگ بزنن بگن نظرشون عوض شده جای تعجبی نیست

roseperfume2007

عضو جدید
سلام

امیر جان خیلی گلی.مرسی که سوال کردی

karim1362

عضو جدید
ای ول;) .ولی چرا این قدر سریع گفتن بیای . حداقل یکی دو روز بهت وقت می دادن که رو احکام مروری داشته باشی .به هر حال امیدوارم که خوب بتونی سوالا رو جواب بدی عزیزم. رفتی و برگشتی ما رو هم در جریان واقع قرار بدی ممنون میشم

سلام داداش شما هم 10 خرداد قبول شدی چ؟چه شرکتی بودی؟ و درباره طب صنعتی چیزی بهت نگفتن؟
تازه به من اعلام کرد که برم بوشهر اما اصرار کردم چون خودم عسلویه هستم گفتند بیا عسلویه،توکل بر خدا تا اینجا خدا به همه کمک کرده از این به بعد هم کمک خواهد کرد انشاالله
قبول شده در تکمیل ظرفیت 10 خرداد هستم
در رابطه با طب صنعتی چیزی نگفتند
سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس(PSEEZ)

آخرین ویرایش:
بالا