مشکل نصب نرم افزار بر روی ویندوز7

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من ویندوزم رو 7 کردم.در حالیکه نرم افزارهایی که میخواهم نصب کنم مربوط به سالهای 2007 و 2008 است و در نصب آنها مخصوصا لایسنسشون دچار مشکل میشم.راه حلش به نظر شما چیه؟ممنون

kittleboy_87

عضو جدید
میشه بگی مثل چه نرم افزارهایی
من خیلی وقته 7 دارم و هیچ مشکلی تابحال نداشتم، هر روز هم میشه گفت یه نرم افزار رو تست می کنم

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
من هم مشکل خاصی ندارم
بهتره موقع نصب به جای دوبار کلیک کردن روی برنامه ها کلیک راست کنید و run as admnistrator رو انتخاب کنید
بیشتر مشکلات برنامه ها به خاطر محدود بود ن دسترسی اونها به قسمتهای مختلف کامپیوتره
موفق باشید دوست من

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از پاسخگویی.فلوئنت رو میخوام نصب کنم.یعنی سال هیچ تاثیری برای نصب نرم افزار نداره؟و میشه نرم افزارهای قدیمی رو روی 7 هم نصب کرد؟
باید پوشه نصب نرم افزار رو هم تغییر بدم؟در صورتیکه در cd نصب گفته مسیر رو تغییر ندید؟

Schneider

مدیر بازنشسته
ممنون از پاسخگویی.فلوئنت رو میخوام نصب کنم.یعنی سال هیچ تاثیری برای نصب نرم افزار نداره؟و میشه نرم افزارهای قدیمی رو روی 7 هم نصب کرد؟
باید پوشه نصب نرم افزار رو هم تغییر بدم؟در صورتیکه در cd نصب گفته مسیر رو تغییر ندید؟
خب انگار بحث نرم افزار مهندسی شیمی شد!! :)
Fluent رو من خودم قبلنا رو اون ویستای داغون Home Basic ی که داشتم_Genuine شرکت بود_نصب کردم راحت....
پس قطعا بدون که روی 7 نصب میشه!
البته اگر واقعا نگرانی داری تو این زمینه میتونی XP کنار 7 نصب کنی(اصطلاحا به اینکار میگن Dual Boot )....و خب بعدش نرم افزارهایی که فکر میکنی با XP بهتر جواب میدن رو در XP نصب کنی.
بعد از انتهای این هفته شیوه Dual و Triple بوت رو سعی میکنم توضیح بدم؛
مثلا اینکه چطوری روی یه PC همزمان XP و Seven و Linux رو داشته باشیم.​

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب انگار بحث نرم افزار مهندسی شیمی شد!! :)
Fluent رو من خودم قبلنا رو اون ویستای داغون Home Basic ی که داشتم_Genuine شرکت بود_نصب کردم راحت....
پس قطعا بدون که روی 7 نصب میشه!
البته اگر واقعا نگرانی داری تو این زمینه میتونی XP کنار 7 نصب کنی(اصطلاحا به اینکار میگن Dual Boot )....و خب بعدش نرم افزارهایی که فکر میکنی با XP بهتر جواب میدن رو در XP نصب کنی.
بعد از انتهای این هفته شیوه Dual و Triple بوت رو سعی میکنم توضیح بدم؛
مثلا اینکه چطوری روی یه PC همزمان XP و Seven و Linux رو داشته باشیم.​
فلوئنت که سیالاتیه;)
ممنون از توضیحات شما و سایر دوستان که خیال من رو راحت کردید:gol::gol::gol:

shahkar_fa

عضو جدید
سلام یه ویژگی در ویندوز ویستا و 7 هست که باهاش میشه نرم افزارهای که به ویندوزهای قدیمی تر هست رو نصب کرد که البته با این حال هم برای بعضی ها جواب نمیده تو control panel قسمتprograms use an older program with this version of windows امیدوارم بهتون کمک کنه

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
PDMS12 روی 7 نصب میشه؟اگر بله.آیا میشه نحوه نصبش رو توضیح بدید؟من الان این برنامه رو دانلود کردم اما نمیتونم نصبش کنم

mramra

عضو جدید
نصب مطلب 7.1روی ویندوز 7

نصب مطلب 7.1روی ویندوز 7

سلام,من ویندوز سون 64 بیتی نصب کردم متاسفانه نمی تونم برنامه مطلب رو اجرا کنم,برنامه بدون هیچ erroای نصب شد ولی اجرا نمی شه,ممنون می شم کمکم کنید.

ئشسعی.ق

عضو جدید
سلام من برا نصب اتوکد 2010 مشکل دارم چون نت فرامورک3.5 روش نصب نشد ومن مجبور شدم اتوکد2007 نصب کنم