طريقه نصب ولايسنس كردن نرم افزار انسیس

محمد مصطفي

عضو جدید
با سلام وتشكر من چندين بار نرم افزار مهندسي انسسز را به صورت دقيق ودرست نصب كرده ام ولي جواب نميده لطفا مرا راهنمايي كنيد
با تقديم مراتب احترام

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با سلام وتشكر من چندين بار نرم افزار مهندسي انسسز را به صورت دقيق ودرست نصب كرده ام ولي جواب نميده لطفا مرا راهنمايي كنيد
با تقديم مراتب احترام
اگر منظورت نرم افزار انسیس هست بگو کدوم ورژنش و در کدوم سیستم عامل داری نصب میکنی
اگر ورژن 14 رو نصب میکنی که به نظر من یا کرکش مطمئن نیست و یا خود نرم افزار ناپایدار هست اگر هم 13 یا 12 رو نصب میکنی بگو و سیستم عاملت رو هم بگو تا راهنمایی کنیم

Schneider

مدیر بازنشسته
راستش ANSYS 14 رو دو گروه نرم افزاری کرک کردن...
هردو حرفه ایند و برنامه رو بدرستی کرک کردن
منتها معمولا یکیشون استفاده از کرکهاش ساده تره

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
راستش ANSYS 14 رو دو گروه نرم افزاری کرک کردن...
هردو حرفه ایند و برنامه رو بدرستی کرک کردن
منتها معمولا یکیشون استفاده از کرکهاش ساده تره
شیوه کرک کردن در انسیس 14 مثل انسیس 13 هست ولی وقتی کرک میکنیم و نصب میکنیم بعد از یک مدت در processes در task manager یک فایلی به اسم ansyslmd میپره و در services یک پروسه ای به نام asnysservice هست که اون هم مدام کد و پورت میده و اکتیو میشه و دوباره disable میشه اگر فعالش کنی باز به حالت قبل در میاد تمامی پروسه ها هم همین طور میشند، این میشه که بعد از یک مدت میگه لایسنس نمیتونه به سرور وصل بشه و یا سرور رو نمیشناسه توی انسیس 13 هم با نصب اپدیت ها این مشکل اتفاق میفته

Lordanasios

عضو جدید
من هم مشکل نصب ANSYS رو دارم. رو سیستمم ویندوز 7 32 بیت نصبه. قبلا 14 رو نصب کرده بودم که بعد از یه مدتی مشکل پیدا کرد. هر ورژنی رو نصب میکنم لایسنس منجر موقع Run مشکل پیدا می کنه و ارور زیر رو میده:
The service cannot be started, eihter because it is disabled or because it has no enabled devices assosiated with it.
لطفا اگه میتونید راهنماییم کنید.

mrtklf07

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
من از راهنمای نصب ansys 15 که تو سایت زیر بود استفاده کردم. خوب نصب شده و مشکلی هم نداره. امیدوارم به دردتون بخوره.

iransys.ir

موفق باشید.