طریقه ی نصب نرم افزار MATLAB

azar_ch

عضو جدید
cd1,2,3 را به ترتیب نصب میکنی در حین نصب فقط next را بزن فقط باید حواست باشه جایی نصب کنی که فضای کافی داشته باشه .بعد از نصب هرسه سی دی ،ایکون نرم افزار که الان رویdesktop قرارداره را باز میکنی وlicense را از داخل سی دی 1 توی قسمت مربوطه کپی میکنی و باز next را میزنی مرحله اخر یک قسمتی هست که میخواد یک فایلی راbrows کنی یک فایلی شبیه فایل صوتی که آن را هم از داخل سی دی 1 پیدا می کنی و run میکنی. امیدوارم توضیحاتم قابل فهم باشه .ببخشید بهتر از این نمی تونستم توضیح بدم.البته وی readme نرم افزار هم توضیح کاملی داده.

golnoosh.h

عضو جدید
cd1,2,3 را به ترتیب نصب میکنی در حین نصب فقط next را بزن فقط باید حواست باشه جایی نصب کنی که فضای کافی داشته باشه .بعد از نصب هرسه سی دی ،ایکون نرم افزار که الان رویdesktop قرارداره را باز میکنی وlicense را از داخل سی دی 1 توی قسمت مربوطه کپی میکنی و باز next را میزنی مرحله اخر یک قسمتی هست که میخواد یک فایلی راbrows کنی یک فایلی شبیه فایل صوتی که آن را هم از داخل سی دی 1 پیدا می کنی و run میکنی. امیدوارم توضیحاتم قابل فهم باشه .ببخشید بهتر از این نمی تونستم توضیح بدم.البته وی readme نرم افزار هم توضیح کاملی داده.

خیلی ممنون.

mzolfaghari

عضو جدید
با سلام
منظور از نصب 3 تا سی دی کپی اونهاست وگرنه که اگه اتوران باشه از همون اول باید license رو بدید و خودش اتومات هرجا لازم باشه میگه سی دی بعدی رو وارد کنید.
با استفاده از گزینه custome میتونید محل نصب و همچنین تولباکس های مورد علاقتون رو مشخص کنید و از نصب تولباکس هایی که مورد نیازتون نیست جلوگیری نمایید تا سرعت run شدن برنامه رو هم بالا ببرید

golnoosh.h

عضو جدید
من cd نسب matlab7را میخوام نسب کنم و فقط یکدونه cd.برای نسب از من plp میخوادو مشکل من این کده. این کدرا باید از کجا بگیریم؟ممنون