مشاوره براي كارشناسي ارشد ... تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

daneshpajooh

عضو جدید
سلام دوستان
منم از یکی استاد ها شنیدم که تعداد سوالات از 15 تا قراره بشه 12 تا!
و بودجه بندی هر مبحث یه مقدار دستخوش تغییرات میشه...
آزمون های امادگی ارشد تعاونی سنجش تا کنون یه مرحله ای بوده ولی با 15 سوال...
باید دید جزییاتش کی بیان میشه...

یعنی پنج ساعت سر جلسه می نشستید تا حالا ؟!
کم کردن سوالات هم اصلا به صلاح هیچ کس نیست. همین چند روز پیش بود که به یکی از دوستانم می گفتم که تعداد سوالات همه ی درس ها مثل زبان باید 30 تا بشه چون 15 تا سوال سطح واقعی معلومات داوطلب رو نشون نمی ده.
به نظر من باید اساتید و دست اندرکاران موسسات کنکوری اعتراض کنن چون حرف ما به جایی نمی رسه.
لطفا اگر به اساتید دسترسی دارید، بهشون پیشنهاد بدید تا لا اقل اونها حرف ما رو به سازمان سنجش برسونن.

djbehrouz

عضو جدید
دوستان میتونن سوالات یا پیشنهادات یا اعتراضشون رو به ایمیل های زیر که مربوط به سازمان سنجش میباشند،ارسال نمایند!

پست الکترونيک روابط عمومي :
public-relations@sanjesh.org

تماس مستقيم با رياست سازمان :
soruraddin@sanjesh.org

تماس با اداره حراست و حفاظت آزمون ها :
hefazatazmon@sanjesh.org

آخرین ویرایش:

daneshpajooh

عضو جدید
دوستان میتونن سوالات یا پیشنهادات یا اعتراضشون رو به ایمیل های زیر که مربوط به سازمان سنجش میباشند،ارسال نمایند!

پست الکترونيک روابط عمومي :
public-relations@sanjesh.org

تماس مستقيم با رياست سازمان :
soruraddin@sanjesh.org

تماس با اداره حراست و حفاظت آزمون ها :
protection_exam@sanjesh.org

خیلی کار خوبی کردید که این ایمیل ها رو اینجا قرار دادید.

sinafar667

عضو جدید
بچه ها این قضیه داره دیوونم میکنه :wallbash: اما این خبر حتی توی سایت سازمان سنجش وجود نداره من زنگ زدم سازمان سنجش ولی اون احمقام واسه اینکه خودشونو راحت کنن تلفن گویا گذاشتن
البته یه احتمالم هست که این یه شایعه ازطرف دشمنان ! برای به هم ریختن تمرکز وتضعیف روحیه ما باشه با این حال هر کدومتون که خبر موثقی بدست آورد بقیه رو بی نصیب نذاره ;)

طبق اعلام یکی از اساتید معتبر دانشگاه ما (تبریز)که جزو تیم کنترل نهایی سوالات ماشین هستند 12 سوال برا هر درس هستش و کنکور هم در یک مرحله خواهد بود 4 ساعت کامل
فعلا تا همین قدر اطلاع داریم و بس!!!!

ش67

عضو جدید
سلام
یکی بگه ازمونای سنجش چه روزی و چه ساعتی برگزار میشه و ایا دو نوبتیه یا توی یه روزه؟

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یکی بگه ازمونای سنجش چه روزی و چه ساعتی برگزار میشه و ایا دو نوبتیه یا توی یه روزه؟
سلام من ازمونای سنجشو شرکت میکنم...
تک نوبتیه و از ساعت 2 تا 7 طول میکشه!
به شخصه نتونستم تا به الان 5 ساعتو کامل بشینم..
روزهای جمعه هم برگزار میشه!

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق اعلام یکی از اساتید معتبر دانشگاه ما (تبریز)که جزو تیم کنترل نهایی سوالات ماشین هستند 12 سوال برا هر درس هستش و کنکور هم در یک مرحله خواهد بود 4 ساعت کامل
فعلا تا همین قدر اطلاع داریم و بس!!!!
اینجوری که خیلی نابوده یعنی هر سوال 9%داره تقریبا...
واااااااااای بدبخت شدیم!

djbehrouz

عضو جدید
خیلی کار خوبی کردید که این ایمیل ها رو اینجا قرار دادید.

خواهش میکنم دوست عزیز.فقط مثل اینکه ایمیل حفاظت آزمون ها به این ایمیل hefazatazmon@sanjesh.org تغییر پیدا کرده!

میتونیم در مورد تعداد سوالات هر درس و زمان پاسخگویی آنها ازشون سوال بپرسیم!البته اگه جواب بدن!یا اعتراض خودمون رو ارسال کنیم!

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حالا اگه اینچوری هم باشه، شرایط برای همه داوطلبان یکسانه، من دلیل استرسی که به خودتون میدین را نمیفهمم،

omid_008

عضو جدید
اینجوری که خیلی نابوده یعنی هر سوال 9%داره تقریبا...
واااااااااای بدبخت شدیم!

خدای من.
همیشه به نفع یه سری افراد می شه و به ضرر یه سری دیگه.خدا کنه جزو اون سری اولی باشیم.
خدایا کمکمون کن

EECi

مدیر بازنشسته
سلام:gol:
در جریان یک مرحله شدن باید مدیریت زمان رو بخوبی انجام داد
نگران نباشید

djbehrouz

عضو جدید
توصیه برای شرایط جدید آزمون کارشناسی ارشد برق 91 از استاد باغستانی:

سلام به همه

می دانم شنیدن خبر یک مرحله ای شدن کنکور همه رو شک داد ولی به هر حال باید بدانید که این شرایط ( که شرایط خوبی نیست) برای همه است و کسانیکه از تغییر محل پنیر خود ناراحت شده و ساکن بمانند نتیجه ای نمی گیرند و کسانیکه خود را با تغییرات وفق داده و دنبال راه حل جدید هستند موفق ترند (بر گرفته ار کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد)

اگر فرض کنیم که کنکور به این صورت باشد که در یک نوبت و در چند دفترچه برگزار شود :

در این صورت در مورد دفترچه اول تغییری صورت نگرفته و مشکل اصلی خستگی در دفترچه آخر است که در اواخر زمان دفترچه دوم به سراغ همه می آید . برای غلبه بر این مشکل اولا برای جلسه حتما تغذیه مناسب بردارید ( شکلات آجیل و شیر کاکائو یا Hype ) ثانیا من همیشه به همه توصیه می کنم که از دروس دفترچه دوم ابتدا از هر درس 6 یا 7 سوال رو بزنند و بعد سراغ همه سوالات بروند در این شرایط این کار خیلی خیلی واجب تره یعنی اول از دروس سنگین شروع کنید و 5 تا 7 سوال ساده (که همیشه در آزمونها هست ) را بزنید بعد سراغ سوالات متوسط دروس بروید و در انتها سراغ سوالات سخت بروید

اما اگر کنکور در یک دفترچه باشد که احتمالش از حالت اول کمتر است نباید زیاد خوشحال باشید چون تراز دروسی مثل مغناطیس خیلی خیلی کمک کنده تر است چون اکثرا درگیر درس های اول شده و از دروس انتها غافل می شوند ( حتی اگه خوانده باشند ) در این صورت شما باید روش 6 یا 7 تست را در همه دروس انتخاب کنید

jafark

عضو جدید
از دوستان کسی میدونه ابزار دقیق و برق تو یه روز برگزار میشه یا نه؟

اگه یک روز باشه که خیلی ...

marziyyeh

عضو جدید
منظور از يه روز اينكه فقط ازمون برق تو يه روز برگذار ميشه نه همه ازمون‌ها . مثلا قبلا عصر جمعه و صبح شنبه بود حالا شده همش تو يه روز مثل بقيه رشته‌ها كه توي يه روز امتحان ميدن. البته اگر خبر درست باشه......

Essential

عضو جدید
هرچی که هست خواهشا اطلاع رسانی کنن که وضعیت برگزاری آزمون چطوریه چه ساعتیه؟ شده چندتا سوال ؟
باید بفهمیم از قبل که در چه شرایطی قرار میگیریم نه اینکه سرجلسه!!!
توروخدا مسولین سنجش بیشتر شرایط رو توضیح بدین
دوستایی که آزمایشی سنجش رو میدن چند شنبه هاست؟ صبحه یا ظهر؟ چند ساعت ؟ چند سوال (همون 15تا) ؟
چون من پارسه رو میدم و دو نوبتست

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هرچی که هست خواهشا اطلاع رسانی کنن که وضعیت برگزاری آزمون چطوریه چه ساعتیه؟ شده چندتا سوال ؟
دوستایی که آزمایشی سنجش رو میدن چند شنبه هاست؟ صبحه یا ظهر؟ چند ساعت ؟ چند سوال (همون 15تا) ؟
پارسه هم طبق گفته خودس از آزمون بعدی قراره یک نوبته شه.

EECi

مدیر بازنشسته
در زمانی که برای کنکور سراسری می خوندم و در کنکور جامع سنجش شرکت می کردم ، دیدم تعداد متن های ریدینگ تغییر کرده و بعدش در کنکور سراسری همون تغییرات صورت گرفته بود
بنظرم در کنکور های ازمایشی سنجش تغییرات احتمالی در تعداد سوالات مشخص خواهد شد

امتحانات سنجش تا اونجایی که من میدونم از 2 تا 7 هست! جمعه . تعداد سوالات هم همون تعداد هست( 15 تا ) ( حتی برای زبان 15 تا ولی تخصصی نداره کلا)
امتحان شناور هم در صبح روز پنج شنبه برگزار میشه. قبل از مرحله اول کنکور برق در شیوه سابقش. الان نمی دونم چطور خواهد شد

واقعا این همه ترس برای چیه؟ ریلکس باشید و به خدا توکل کنید;)

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
در زمانی که برای کنکور سراسری می خوندم و در کنکور جامع سنجش شرکت می کردم ، دیدم تعداد متن های ریدینگ تغییر کرده و بعدش در کنکور سراسری همون تغییرات صورت گرفته بود
بنظرم در کنکور های ازمایشی سنجش تغییرات احتمالی در تعداد سوالات مشخص خواهد شد

امتحانات سنجش تا اونجایی که من میدونم از 2 تا 7 هست! جمعه . تعداد سوالات هم همون تعداد هست( 15 تا ) ( حتی برای زبان 15 تا ولی تخصصی نداره کلا)
امتحان شناور هم در صبح روز پنج شنبه برگزار میشه. قبل از مرحله اول کنکور برق در شیوه سابقش. الان نمی دونم چطور خواهد شد

واقعا این همه ترس برای چیه؟ ریلکس باشید و به خدا توکل کنید;)
نه اقا ایدین تعداده سوالاته زبان 30 تاس+تخصصی...
بقیه اطلاعات درست بود!
فردا هم ازمون دارم..
تغییرات ایجاد شده رو فردا میگم..
البته در صورته ایجاد تغییر...

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ا

ا

تعداد سوالات غیر از زبان اگه از 15 تا به 12 تا برسه فاتحه اون آزمون رو باید خوند

daneshpajooh

عضو جدید
تعداد سوالات غیر از زبان اگه از 15 تا به 12 تا برسه فاتحه اون آزمون رو باید خوند
منم مشکلم همینه. با پنج ساعت میشه کنار اومد اما با تعداد سوالات کمتر..؟!
12 تا سوال یعنی هر سوال بیش از 8 درصد!

mahdismh69

عضو جدید
؟؟؟

؟؟؟

یعنی اینا تو آزمونای سال های گذشته هم ( برای تغییرات) از قبل کامل اطلاع رسانی می کنن؟؟؟؟
دوستانی که تجربه دارن بگن...................مرسی

kakooey_m

عضو جدید
یعنی اینا تو آزمونای سال های گذشته هم ( برای تغییرات) از قبل کامل اطلاع رسانی می کنن؟؟؟؟
دوستانی که تجربه دارن بگن...................مرسی
همتون مطابق آزمون ها برنامه ریزی رو انجام بدین
هر تغییری هم که ایجاد شد به همون نسبت تغییرات رو در در آزمون اعمال کنید
اصلا خودتون رو درگیر این قضایا نکنید، اطلاع رسانی وجود نداره
تا قبل از پارسال هم صبح و هم بعدازظهر دو سری دفترچه میدادن اما بدون اطلاع رسانی یهو روی کارت آزمون نوشتند، صبح یک دفترچه، بعد از ظهر یک دفترچه!!!!!!!

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بگین آزمون سنجش چجوری بود مهندس؟؟؟
سلام
دفترچه اول 120 دقیقه بود با 30 سوال زبان 15 تا ریاضی و 15 تا مدار....
و اما دفترچه دوم!
170 دقیقه بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و تعداد سوالات هم مطاابقه همیشه!
سعی کردم 5 ساعتو بشینم اما بازم 1 ساعته اخر بدجور کم اوردم!

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم مشکلم همینه. با پنج ساعت میشه کنار اومد اما با تعداد سوالات کمتر..؟!
12 تا سوال یعنی هر سوال بیش از 8 درصد!

اونش به کنار،12 سوال به نظر شما ملاک مناسبی برای گزینش دانشجو اونم در سطح کارشناسی ارشد هستش؟یعنی ما 1300 صفحه کتاب جبه دار و بخونیم تا به 12 سوال جواب بدیم؟
این کار آخر ظلمه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا