مشاوره براي كارشناسي ارشد ... تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

msc-rostami

عضو جدید
اطلاعات جامع آزمون كارشناسي ارشد مهندسي برق دانشــگاه آزاد اســـلامي

در وب سايت : www.Msc-Rostami.blogfa.com

كـارنامه ، ظرفيت و تـراز دانشـگاه ها ، منـابع ، نمـونه سـئوالات از سال 1380 تا سال ۱۳۸۷ همـراه با پاسـخ كـامـلا منحصــربفـرد توسـط نويسنـده وب سـايت ،تدريس خصوصي دروس دانشگاهي و كنكور كارشنـاسي ارشـد دانشــگاه آزاد اســـلامي، مشاوره و...

اوليـن وب سايت اختصـاصي (داوطلبـان) كارشـناسي ارشـد مهنـدسي برق دانشـگاه آزاد اسـلامي

mani6606

عضو
از دوستان کسی اطلاع داره برای قبولی در رشته الکترونیک دانشگاه فردوسی (روزانه و شبانه) رتبه حدود چقدر باید باشه؟

elec_man

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و هم رشته ای های خوبم.من نیز امسال اگر خدا بخواد برای ارشد شرکت میکنم.امیدوارم تو این تاپیک بتونیم به همدیگر برای موفقیت در کنکور 89 کمک کنیم.
با تشکر

EECi

مدیر بازنشسته
یه سوالی هم من داشتم
به نظرتون سطح معادلات پردازش چطوریه ؟ من دارم این کتابو در کنار پارسه و کتاب اقای شیدفر (البته در حد مثال های حل شده کتاب در مورد کتاب آقای شیدفر می خونم)
در مورد آمار هم پردازش و پارسه رو می خونم.
میشه نظرتون رو در مورد این منابع بگید؟
من از مهر میرم ترم 3 ، به نظرتون بهترین کار هایی که می تونم بکنم دیگه چیه؟

mary83

عضو جدید
یه سوالی هم من داشتم
به نظرتون سطح معادلات پردازش چطوریه ؟ من دارم این کتابو در کنار پارسه و کتاب اقای شیدفر (البته در حد مثال های حل شده کتاب در مورد کتاب آقای شیدفر می خونم)
در مورد آمار هم پردازش و پارسه رو می خونم.
میشه نظرتون رو در مورد این منابع بگید؟
من از مهر میرم ترم 3 ، به نظرتون بهترین کار هایی که می تونم بکنم دیگه چیه؟

آخه چه فایده داره که از حالا می خونی :que::que: :eek::eek:اینا آسونترین و فرارترین دروس هستن و حتی اگه از مهر اونی سالی هم که کنکور داری بخونی بازهم دیر نیس
بهترین کار اینه که چند تا نرم افزار کار کنی مثلا مطلب یا برنامه نویسی
فکر می کنی می شه از حالا واسه 3 ساله دیگه برنامه ریزی کنی؟؟ واسه چیزی وقت بذار که ارزش داره مثل همینا که گفتم چقدر همه جو گیرن:surprised::evil::wallbash::hate::w05::w20:
از مهر هم فقط بشین درسهای ترمتو به دقت بخون کاملا مفهومی همه رو یاد بگیر و سعی کن معدلت خوب بشه بهتر که به کنکور و روش تستی فکر نکنی البته خوبه که سوال های کنکور رو حل کنی اما به عنوال یک مسئله تشریحی ;):book:
حیف بجای اینکه بچه ها دنبال کار بژوهشی و تحقیق و پروژه و چند تا نرم افزار بدرد بخور و برنامه نویسی قوی کار عملی باشن فقط فکر و ذکر شون از بعد کنکور لیسانس و هنوز وارد دانشگاه نشده , ارشده . واقعا جای بسی تاسفه با این برنامه ریزی ها.
اگه بچه ها درس هاشون در طول ترم کاملا مفهومی و دقیق بخونن و معدل خوب بیارن و همه رو کامل یاد بگیرن و واسه درس هاشون در طول ترم چند تا مرجع درست بخ.نن مثالهاشو حل کنن (خودشون حل کنن نه اینکه از رو جواب حل شده بخونن) خلاصه نویسی کنن نیاز نیست که از ترم 1 واسه کنکور بخونن. :w10::w10::w17::w11:
فکر کنم یکم خشن شد:redface: ببخشید:redface::whistle:

• Like
واکنش ها: EECi

mojtaba_81

عضو جدید
سلام به بچه های برق...
من می خواستم یه خواهشی از این علی آقاتون که یکی در میون تاپیکا مال ایشونه بکنم.
علی آقا!! شما توصیه ای چیزی واسه کنکور مکانیک ندارین؟
البته یه خواهش دیگه هم داشتم، میدونید... تو این عکستون اصلا چهرتون مشخص نیست میشه یه گنده ترش رو بذارین...
راستی به نظر من فردی به با هوشی و فروتنی شما اصلا نیست...
رتبه ای هم که آوردین یه عدد رو یایی واسه ماهاست... آخه میدونی ما از دیدن عدد 10 یه ذوقی میکنیم که نگووووووو... برا همین من دارم از حسودی به رتبه ی شما می ترکم... فکر کنم اگه فرددیگه ای هم حسودی داره میکنه علتش همینه...

آخرین ویرایش:

seyhoon

عضو جدید
سلام به بچه های برق...
من می خواستم یه خواهشی از این علی آقاتون که یکی در میون تایپیکا مال ایشونه بکنم.
علی آقا!! شما توصیه ای چیزی واسه کنکور مکانیک ندارین؟
البته یه خواهش دیگه هم داشتم، میدونید... تو این عکستون اصلا چهرتون مشخص نیست میشه یه گنده ترش رو بذارین...
راستی به نظر من فردی به با هوشی و فروتنی شما اصلا نیست...
رتبه ای هم که آوردین یه عدد رو یایی واسه ماهاست... آخه میدونی ما از دیدن عدد 10 یه ذوقی میکنیم که نگووووووو... برا همین من دارم از حسودی به رتبه ی شما می ترکم... فکر کنم اگه فرددیگه ای هم حسودی داره میکنه علتش همینه...
آخه اینجا که مال مکانیکی ها نیست. برو تو تاپیک خودتون بپرس. برق چه ربطی به مکانیک داره.:hate:ضمنا شما چیکار به اقای alisaket داری بهش گیر دادی؟چشم نداری موفقیتشو ببینی؟؟:thumbsup2:تازه ما از ایشون ممنونیم که تجربیاتشان را اینجا گذاشتند و منابعی که خوندن رو نام بردن. تو طلبکار هم هستی؟؟!!!!

آخرین ویرایش:

shabgard65m

عضو جدید
سیهون این بیچاره که همش تشکر کرده بود؟
نکنه از افعال معکوس استفاده کرده بود؟!

seyhoon

عضو جدید
سیهون این بیچاره که همش تشکر کرده بود؟
نکنه از افعال معکوس استفاده کرده بود؟!
تو این عکستون اصلا چهرتون مشخص نیست میشه یه گنده ترش رو بذارین...
شما به این میگین تشکر؟؟؟!!!!نمی دونم شایدم من اشتباه میکنم!!

asd12

عضو جدید
جزوه

جزوه

سلام بچه ها.من جزوات ریاضی 2,معادلات و ریاضی مهندسی پارسه رو دارم.هر کی می خواد پیام حضوصی بده

mojtaba_81

عضو جدید
seyhoon این خیلی خوبه که از تجربیات دیگران بهره میبری ولی سعی کن این اخلاق رو که دوس نداری بقیه هم از تجربیات اون کسی که داری از تجربیاتش بهره میبری بهره ببرن رو کنار بذاری ... تموم نمیشه که ... من برای علی که میدونم تمام دغدغش شده قبولی بقیه( خدا عمرش بده) پست میذارم، تو ناراحت میشی؟ ... اینم نگو که چرا میکانیک رو ول کردی اومدی اینجا... باور کن مثل علی هیچجا دیگه نیس...

آخرین ویرایش:

seyhoon

عضو جدید
seyhoon این خیلی خوبه که از تجربیات دیگران بهره میبری ولی سعی کن این اخلاق رو که دوس نداری بقیه هم از تجربیات اون کسی که داری از تجربیاتش بهره میبری بهره ببرن رو کنار بذاری ... تموم نمیشه که ... من برای علی که میدونم تمام دغدغش شده قبولی بقیه( خدا عمرش بده) پست میذارم، تو ناراحت میشی؟ ... اینم نگو که چرا میکانیک رو ول کردی اومدی اینجا... باور کن مثل علی هیچجا دیگه نیس...
کی گفته من نمی خوام دیگران از تجارب ایشون استفاده کنن. شما این طوری برداشت کردی. اخه پستت یه جوری بود انگار داری بهش توهین میکنی و چون ایشون دوست من هستن من ازش دفاع کردم. من از پست شما این طور برداشت کردم. سوئ تفاهم بود ببخشید.

electronic 82

عضو جدید
تجربه کارشناسی ارشد اینجانب

تجربه کارشناسی ارشد اینجانب

سلام
چون نتونستم پاسخمو ارسال کنم در قسمت مشاوره ارشد
نصمیم گرفتم تایپیکی واسه این خاطر ایجاد کنم من کنکور 88
شرکت کردم و رتبه خوبی اوردم (250) یه فایل پی دی افی شامل
تجربه های شخصی خودم از کنکور و روش مطالعه در این کتابپه نوشتم
(بد نیست به خوندنش می ارزه )
http://amgh-12.persiangig.com/document/Rahnema.pdf

آخرین ویرایش توسط مدیر:

junior_86_boy

عضو جدید
سلام.من معدلم 12 و تا الان تو خط درس نبودم.سال بعد ارشد میدم....بچه ها امیدی هس؟:(( میدونم کللی وقت تلف کردم ولی الان میخام جبران کنم.مشهد تحصیل میکنم و میخام فوق رو برم تهران......میتونم؟:((
برا الکترونیک چه کتابی رو بیشنهاد میکنید هیچی بلد نیستم :((((((((((((((((((((((((((((((
واسه همه درسا راهنماییم کنید.امیدی هس تهران قبول شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

gonzo

عضو جدید
سلام

کسی نیست به این سواله دوستمون که سواله خیلی ها از جمله منه جواب بده ؟؟؟؟

سلام مهندسای گل برقی که در گل بودن رقیب ندارن.امیدوارم تو این روزا که خیلی روزای حساسیه سربلند باشین و موفق.چون مدتهاست آزمونی به این مهمی ندادین و 4سال از کنکورتون میگذره . اما مطمئنم که موفقید و فکر میکنم بهترین تجربیات برای موفقیتتون همون کنکور سراسریه.اینکه قطعا یادتونه با تمام آزمونها فرق داره.اینکه اونچه تا الان بلدین برا قبول شدن کافیه و یه جلسه آزمون خوب نقش خیلی مهمی ایفا میکنه.....من چون ترمه 1م از این حرفا میزنم . میگم شاید خوب یادتون نباشه.ولی من یادمه!! آزمون ارشد هم این ویژگیهارو باید داشته باشه مگه نه؟
به هر حال من که از آزمون ارشد هیچی نمیدونم .اصلا واسه همین هم اینجا ثبت نام کردم که از شما دوستای عزیز سوال کنم.پستای قبلو که خوندم یه چیزایی دستگیرم شد.ولی یه چندتا سوال داشتم.برا جوابشونم عجله ای ندارم (حداقل دو سال وقت دارم!!).فرصت کردین لطفتونو شامل حال ما کنید!
1.اول اینکه موسسه ای مثل پارسه چطوریه؟|جزوه کتاب کلاس حضوری :کدوماشو داره و برا چه درسایی و اونارو باید در طول دانشجویی پیگیری کرد یا سال آخر؟ |||آزمون: چطور و از سال چندم میشه تو آزموناش شرکت کرد؟|
2.دومین سوال من در مورد ارشد و سربازیه!!!
کلا چطور میشه رسما دو بار آمون داد؟ یعنی اگه A-یه نفر ترمه هشته آزمون ارشد شرکت کرد .بد داد و میخواد ساله بعد هم شرکت کنه.اگه هشت ترمه تا اول تیر تموم کنه این اجازه رو داره؟(اگه نه با ترم تابستونه چی؟-اگه نه با ترم نهم چی؟)
B-اگه ترمه هشت آزمون شرکت کرد .قبول شد . تابستون اجازه داره واحد بگذرونه بعد ارشد ثبت نام کنه؟C-یا مثلا 9 ترمش کنه؟

3.سوم اینکه ترمه هشت باشی به هر دلیلی بخوای 10 ترم نموم کنی. میشه دو تا تکواحد برا دو ترم گرفت؟(یا مثلا مرخصی گرفت برا یه ترم و نیمسال بعدی 2واحد گذروند؟وتوی اون نیمسال آزمون اشد داد؟)

4. کلا من هر روز که میرم دانشگاه با یه قانون جدید آشنا میشم.همین ترم اول هم از عدم اطلاع از یه قانونی ضربه مهلکی خوردم.میخواستم بدونم جایی چیزی سراغ دارید همه این قوانین رو بشه مطالعه کرد؟(مثلا اینکه ترم تابستونه سقف 6واحد داره|| دانشجوی روزانه برق باید حداقل 12 واحد برا هر ترمی برداره و قانونایی از این قبیل)

mary83

عضو جدید
سلام

کسی نیست به این سواله دوستمون که سواله خیلی ها از جمله منه جواب بده ؟؟؟؟

سلام مهندسای گل برقی که در گل بودن رقیب ندارن.امیدوارم تو این روزا که خیلی روزای حساسیه سربلند باشین و موفق.چون مدتهاست آزمونی به این مهمی ندادین و 4سال از کنکورتون میگذره . اما مطمئنم که موفقید و فکر میکنم بهترین تجربیات برای موفقیتتون همون کنکور سراسریه.اینکه قطعا یادتونه با تمام آزمونها فرق داره.اینکه اونچه تا الان بلدین برا قبول شدن کافیه و یه جلسه آزمون خوب نقش خیلی مهمی ایفا میکنه.....من چون ترمه 1م از این حرفا میزنم . میگم شاید خوب یادتون نباشه.ولی من یادمه!! آزمون ارشد هم این ویژگیهارو باید داشته باشه مگه نه؟
به هر حال من که از آزمون ارشد هیچی نمیدونم .اصلا واسه همین هم اینجا ثبت نام کردم که از شما دوستای عزیز سوال کنم.پستای قبلو که خوندم یه چیزایی دستگیرم شد.ولی یه چندتا سوال داشتم.برا جوابشونم عجله ای ندارم (حداقل دو سال وقت دارم!!).فرصت کردین لطفتونو شامل حال ما کنید!
1.اول اینکه موسسه ای مثل پارسه چطوریه؟|جزوه کتاب کلاس حضوری :کدوماشو داره و برا چه درسایی و اونارو باید در طول دانشجویی پیگیری کرد یا سال آخر؟ |||آزمون: چطور و از سال چندم میشه تو آزموناش شرکت کرد؟|
2.دومین سوال من در مورد ارشد و سربازیه!!!
کلا چطور میشه رسما دو بار آمون داد؟ یعنی اگه A-یه نفر ترمه هشته آزمون ارشد شرکت کرد .بد داد و میخواد ساله بعد هم شرکت کنه.اگه هشت ترمه تا اول تیر تموم کنه این اجازه رو داره؟(اگه نه با ترم تابستونه چی؟-اگه نه با ترم نهم چی؟)
B-اگه ترمه هشت آزمون شرکت کرد .قبول شد . تابستون اجازه داره واحد بگذرونه بعد ارشد ثبت نام کنه؟C-یا مثلا 9 ترمش کنه؟

3.سوم اینکه ترمه هشت باشی به هر دلیلی بخوای 10 ترم نموم کنی. میشه دو تا تکواحد برا دو ترم گرفت؟(یا مثلا مرخصی گرفت برا یه ترم و نیمسال بعدی 2واحد گذروند؟وتوی اون نیمسال آزمون اشد داد؟)

4. کلا من هر روز که میرم دانشگاه با یه قانون جدید آشنا میشم.همین ترم اول هم از عدم اطلاع از یه قانونی ضربه مهلکی خوردم.میخواستم بدونم جایی چیزی سراغ دارید همه این قوانین رو بشه مطالعه کرد؟(مثلا اینکه ترم تابستونه سقف 6واحد داره|| دانشجوی روزانه برق باید حداقل 12 واحد برا هر ترمی برداره و قانونایی از این قبیل)

اوههههههههههههه چه خبره بابا شما ترم 1 هستی !!!! عزیزم اینجا ایرانه و قوانین عوض می شه کنکور و از حالا بی خیال شو . این بهترین توصیه اس اگه از حالا بخوای به کنکور و تست فکر کنی چیزی یاد نمی گیری . بهترین کار اینه که همیشه در طول ترم درسهات و دقیق بخونی دقیق دقیق دقیق مفهومی و از رو 2 تا مرجع اقلا همیشه وقتی استاد درس داد بیا خونه اونا رو از رو جزوه مطا لعه کن هر چی و نفهمیدی به صوریت سوال کنار صفحه یادداشت کن بهد برو بپرس همون جا جوابشو کنار سوال یادداشت کن وقتی از رو جزوه خوندی برو از رو کتاب بخون و سعی کن همیشه سوال ها و تمرینات و خودت حل کنی حتما هر جلیه که درس دادن این کار رو بکن . سعی کن به چند تا نرم افزار مسلط باشی

درباره سربازی الان اینطوریه : اگه 8 ترمه تموم کنی ( فارغ التحصیل مثلا شهریور 88 باشی) می تونی تو کنکور بهمن ما شرکن کنی :) البته اگه قبول نشی باید بری سربازی . اگر 9 ترمه هم تموم کنی بازم فقط می تونی بهمن شرکت کنی ( بخاطر مهلت 6 ماه ) ولی می تونی ترم 9 رو مرخصی بگیری و واسه کنکور بخونی ) بهد می تونی بهمن 88 و بهمن 89 امتحان بدی . اگه ترم 8 بودی و کنکور دادی و خوب نشد می تونی مثلا واحد پروژه ات و نگه داری ( البته بهتر این کار اینه که بری آموزش دانشکده تو ) شما کدوم دانشگاهی؟
اگه شما هرروز با بک قانون جدید روبرو می شی واسه سوالات جوابی نیست چون معلوم نیس تا اون موقعه چی می شه ولی نمی تونی تو هر ترم فقط 3 واح داشته باشی مگر اینکه فقط پروره باشه اونم بستگی دره که چقد ر از مهلت دفاعت مونده باشه مثلا پروژه رو ترم 8 برداشتی یا 9 .........................

rezamovahedi

عضو جدید
با سلام
اونایی که تازه اول کار مهندسی برق اند حتما از ترم 4 به بعد شروع به خوندن بکنن مخصوصا کتابهای مرجع رو خوب بخونن ولی اینو هم بدونن که قبولی تو ارشد برق کار هر کسی نیست چون اونایی که تو کنکور رتبه خوب می آرن میان برق درنتیجه تو ارشد هم غوغا می کنن.به هر حال نباید امیدو از دست داد و تلاش کرد البته من دو سال قبل تلاشم لبی نتیجه بود امسال باز می خوام شانسموامتحان کنم

mary83

عضو جدید
سلام.من معدلم 12 و تا الان تو خط درس نبودم.سال بعد ارشد میدم....بچه ها امیدی هس؟:(( میدونم کللی وقت تلف کردم ولی الان میخام جبران کنم.مشهد تحصیل میکنم و میخام فوق رو برم تهران......میتونم؟:((
برا الکترونیک چه کتابی رو بیشنهاد میکنید هیچی بلد نیستم :((((((((((((((((((((((((((((((
شما الان ترم چندم هستین؟؟ ترم 5 یا ترم 7 ؟
معلومه که امید هست ;);):):)

rostamyp

عضو جدید
واقعا عاليه...........!6ماه كه سهله فكر كنم با 6سالم چيزي از توش در نياد!اخه ميگن ارشد خيلي سخته........

obalit88

عضو جدید
منبع برای الکترونیک

منبع برای الکترونیک

... به هر حال اگه کسی توی هر درسی واسه کتاب پرسید می تونم راهنماییتون کنم.حتی اگه الکترونیکی یا مخابراتی هستین می تونم از دوستام بپرسم.

با سلام وضمن تبریک به شما
اگه ممکن هست بهترین منبع مطالعه برای دروس الکترونیک ، تجزیه و تحلیل و زبان رو هم معرفی بکنید .
پیشاپیش ممنون هستم:gol::gol::gol:

seyhoon

عضو جدید
واقعا عاليه...........!6ماه كه سهله فكر كنم با 6سالم چيزي از توش در نياد!اخه ميگن ارشد خيلي سخته........
من روزی که ابن تاپیک رو دیدم با پستهای اقای alisaket کلی نیرو و امید گرفتم. این حرفها رو نزنین. تو تاپیکهای امادگی برا ارشد حرفهای مایوسانه ممنوع.:mad:بیاین این قرارو با خودمون بذاریم.اگر هم خودتون امیدی ندارین بقیه رو با زدن این حرفها نا امید نکنین.:hate:

seyhoon

عضو جدید
با سلام
اونایی که تازه اول کار مهندسی برق اند حتما از ترم 4 به بعد شروع به خوندن بکنن مخصوصا کتابهای مرجع رو خوب بخونن ولی اینو هم بدونن که قبولی تو ارشد برق کار هر کسی نیست چون اونایی که تو کنکور رتبه خوب می آرن میان برق درنتیجه تو ارشد هم غوغا می کنن.به هر حال نباید امیدو از دست داد و تلاش کرد البته من دو سال قبل تلاشم لبی نتیجه بود امسال باز می خوام شانسموامتحان کنم
من روزی که ابن تاپیک رو دیدم کلی نیرو و امید گرفتم. این حرفها رو نزنین. تو تاپیکهای امادگی برا ارشد حرفهای مایوسانه ممنوع.:mad:بیاین این قرارو با خودمون بذاریم.اگر هم خودتون امیدی ندارین بقیه رو با زدن این حرفها نا امید نکنین.:hate:

mary83

عضو جدید
من روزی که ابن تاپیک رو دیدم با پستهای اقای alisaket کلی نیرو و امید گرفتم. این حرفها رو نزنین. تو تاپیکهای امادگی برا ارشد حرفهای مایوسانه ممنوع.:mad:بیاین این قرارو با خودمون بذاریم.اگر هم خودتون امیدی ندارین بقیه رو با زدن این حرفها نا امید نکنین.:hate:
اگه درست بخونی قول می دهم که اصلا سخت نباشه ;):) از لیسانس آسونتر ه مطمئن باش;):):gol:

electronic 82

عضو جدید
سلام من تجربیات خودمو از کنکور ارشد سال قبل در زمینه های کتاب رفرنس و نوع مطالعه در یک فایل PDF نوشتم وقصد دارم بعد از نتیجه نهایی ارشد Upload کنم اگه خواستید می تونید به من ایمیل بزنید البته قبلا یه تایپیکی تحت عنوان "تجربیات اینجانب..." ایجاد کرده بودم که می توانید توضیحاتو در این تایپیک بگزارید

اینم آدرس تایپیک
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=106168

junior_86_boy

عضو جدید

ترم 5 ام :(

mary83

عضو جدید

ترم 5 ام :(
خوب خیلی وقت داری برای جبران از حالا درسهات و دقیق بخون بهتره که فعلا به معدل فکر کنی ترم 5 و 6 رو معدل کار کن حالا 2 تا راه داری بعد از اون یا 8 ترمه تموم کنی یا 10 ترمه
اگه 8 ترمه می خواهی تموم کنی تابستون واسه ارشد بخون ترم7 فقط 12 واحد ( سعی کن دروس آزمایشگاه یا عمومی باشن ) بردار و واسه ارشد بخون و ترم 8 هم بقیه دروس ( من فکر می کنم اگه ترم 5 و 6 هم واحد زیاد برنداری بهتره تا بتونی معدلتو بیاری بالا اما باید ببینی آیا می تونی 8 ترمه تموم کنی یا نه ( با احتساب 6 واحد تابستون 89 ) ( در ضمن یک طوری هم نباشه که ترم 8 واحدات 24 تا اینا بشه و نتونی رو معدل مانور بدی )
راه دوم اینکه واحداتو کم کم برداری ترم 9 رو مرخصی بگیری و تابستون 89 و 90 و ترم 9 رو برای ارشد کار کنی . البته باید ببینی چی برات بهتره . درضمن اصلا نا امید نباش من کسی و می شناسم که آدم باهوشی است ولی اصلا درس نمی خوند معدلش 13 بود و ارشد روزانه دانشگاه تهران قبول شد :) خواستن توانستن است اما من توصیه ام اینکه حتما روی معدلت کار کنی:) نه فقط به خاطر ارشد به خاطر استخدام و ..... ;););)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا