مشاوره براي كارشناسي ارشد ... تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خدا هیچ وقت نمیبخشمشون سر پل صراط میگیرمشون

hosseinassar

مدیر ارشد
خدایش اصلا درسی اسون بود؟من از موقعی که اومدم دارم گریه میکنم 15 تا سوال کلا جواب دادم که اصلا مطمئن نیستم که درست بوده باشن..
واقعا حالم از کشورمون به هم میخوره منی که 9 ماه درس خوندم چون تو کلاسه اقایون نبودم و پول نریختم تو جیبشون نباید برم دانشگاه؟
لعنت به همشون
من فقط اگه بدونم طراحاشون کی بودن به خدا با ذجر میکشمشون

به خدا هیچ وقت نمیبخشمشون سر پل صراط میگیرمشون
غصه نخوردید امسال همه همینجوری بودن
یکی از دوستام 2 میلیون پول کلاس داد وپیش بهترین استاد های تهران رفت
میگفت روی هم 20 تا بیشتر نزدم
تازه خود من هم خیلی کم زدم!

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بیاید طراحارو شناسایی کنیم بعد با ذجر بکشیمشون:cool:

appelton

عضو جدید
کلاً خیلی افتضاح بود! سوالات تکراری! بحث هایی که اصلاً انتظارش نمیرفت سوال بدن! زمان بندی مزخرف! زبان که متن هاش خیلی سخت بود! ریاضی واقعاً جا خوردم! اولاً انتظار 12 تا سوال نداشتم! معادلاتش که اصلاً نفهمیدم سوال معادلات بود یا سوال اول دبستان! فوریه که چرت ترین سوال بود! با یه انتگرال راحت حل میشد! نامردااااااااااااااااااااااااااااااااا انتظار نداشتم 3 تا مشتقات جزئی بدن! امار که کلاً جا خوردم! اون همه زحمت کشیدم هیچ کدوم نتونستم بزنم! مدار که اصلاً نظری ندارم! فقط متاسفم که زحمت نداده بودن به خودشون شکل ها رو با کامپیوتر رسم کنن! انگار یه استاد دیشب نشسته سوال پایان ترم طرح کرده! کنترل که من به شخصه 3تا غلط پیدا کردم یا گزینه ها مثلاً دوتا یکسان بود! یا هیچ کدوم از گزینه ها نمیشد! بررسی که واقعاً مسخره بود! خیلی ام سخت بود! خیلی مفهومی بود! بیشتر تو مایه های تئوری بود تا حل کردنی! ماشین واقعاً شورشو دراوردن! تکراری و چرت! مغناطیس هم نظری ندارم! کلاً متاسفم که همچین امتحانی باید سرنوشت ارشد تو مملکت تعیین کنه!

EECi

مدیر بازنشسته
منظورت از سوالات متفاوت یعنی چی؟مفهومی تر شده بود؟ دوسته من این ترم کنترل داره میگف سوالای کنترل از فصل 1 زیاد بود! از همه دوستانی که امسال ارشد دادن سوالم اینه که واسه سال بعدی که کنکور خواهند داد احساس میکنن نحوه درس خوندنشون باید چطور باشه برای همچین کنکور جدیدی؟
فقط بخونید و فقط بخونید
ابتدا از کتاب رهیافت سیگنال و مدار و الکترونیک و الکترومغناطیس و کنترل رو بخونید
سوالات الکترومغناطیس رشته فیزیک رو حل کنید
سوالات معادلات تمام رشته ها مخصوصا ریاضی را بخوانید
امار کتاب پارسه رو کامل بخونید
سوالات اخر فصل مراجع جدید دروس سیگنال و الکترونیک و کنترل رو حل کنید
تمام سوالات مدار مهندس کهن رو بگیرید و حل کنید
خلاصه فقط سوال حل کنید!
همین

ehsaning

عضو جدید
دوستان من واسه ارشد زیاد نخونده بودم، به همین دلیل روی سوالات باقی درس ها الان نظری ندارم.
اما شهریور ماه که امتحان IELTS دادم، سطح سوالات زبان تخصصی آزمون امروز فرق چندانی با سطح ریدینگ IELTS نداشت! اگه بخوام بی طرف صحبت کنم واقعا سطح سوالات زبان تخصصی دشوار بود.
در حالی که روال کنکورهای سال قبل به این نحو بود که سوالان زبان عمومی دشوار و زبان تخصصی به حدی بود که اگه کسی با خواندن متون برق آشنایی داشت می تونست درصد خوبی رو جواب بده.
یک سوالی که واسم پیش امده این بود که: چرا سوالات مدار رو این قدر بدخط رسم کرده بودند؟

آخرین ویرایش:

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
بررسی و کنترل خیلی سخت بود این طور نیست؟!

من رو مغناطیس خیلی سرمایه گذاری کرده ی بودم و امیدوار بودم! ولی فقط 4 تا زدم​

ehsaning

عضو جدید
فقط بخونید و فقط بخونید
ابتدا از کتاب رهیافت سیگنال و مدار و الکترونیک و الکترومغناطیس و کنترل رو بخونید
سوالات الکترومغناطیس رشته فیزیک رو حل کنید
سوالات معادلات تمام رشته ها مخصوصا ریاضی را بخوانید
امار کتاب پارسه رو کامل بخونید
سوالات اخر فصل مراجع جدید دروس سیگنال و الکترونیک و کنترل رو حل کنید
تمام سوالات مدار مهندس کهن رو بگیرید و حل کنید
خلاصه فقط سوال حل کنید!
همین

دوست عزیز مراجع جدید کنترل چیه؟!

efa_67

عضو جدید
سلام. کنکور در یک کلمه کنکور جدیدی بود!
سوالات متفاوت ، سبک متفاوت ، سرفصل هایی که تا به امروز به انها توجه نمی شد و از شانس خوب ما ورودی های 87 ! ( که قبلا در کنکور 87 هم مورد لطف واقع شدیم!) مطرح شدند

انگار قسمت نیست دانشجوی برق 8 ترمه برود و ارشد بخواند! حتما باید 10 ترمه بشیم!( این مورد رو استثنا قائل بشید برای دانشگاه هایی مثل شریف و ... که سخت گیری می کنند و دانشجویانشان خوب درس می خوانند و همان سال هم قبول می شوند.)

هم ناراحتم هم نیستم! ناراحتم از دست دانشگاهی که در ان درس خواندم ، از دست خودم که درست مرور نکردم و...
خوش بین هم هستم چون یکبار دروس رو خوندم و برای سال بعد فقط باید تمرین حل کنم . خلاصه شرایط برای همه یکسان بود ( البته بجز شهر تهران که امکانات بیشماری داره) و هیچ بهانه ای بجز کم کاری وجود ندارد.
برای همه ارزوی موفقیت دارم.

سلام دوست عزیز
برای شما هم سخت بود؟آخه چرا؟من همیشه یادمه شما خیلی از اوایل میخوندید از همون ترم های اول
یادمه یه مدت با هم مغناطیس خوندیم شما واقعا بلد بودید
الان که کامنتت را دیدم اصلا باورم نمیشد
حالا انشاا...که همه موفق بشن و نتیجه ی زحماتشون را ببینند

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبانش چرا اینطوری بود؟ من پارسال بدون اینکه بخونم زبانو بهتر از امسال زدم !

مداراشو چرا دستی کشیده بودن یه بار سوالو حل کردم بعد فهمیدم v منظورش یه جای دیگه بوده خیلی مسخره بود:mad: بررسی هم سخت بود منم فکر کنم 20 تا بیشتر جواب ندادم

ahmadpashaei

عضو جدید
سلام.من آزمایشی شرکت کرده بودم و کلا به نظرم کیفیت آزمون خیلی پایین اومد به خاطر اینکه در یک روز برگزار شد!!! سوالات هم 12 تایی شد که خیلی کمه و درصد منفی دیگه پدر آدمو در میاره:cry: برق سخت ترین رشته دانشگاهیه من نمیدونم این احمق ها چی فکر کردن که در یک روز برگزار کردن!!!!!!! هر سوال برق میتونه چندین صفحه و حتی بیش از یک ساعا زمین ببره(نه از راه کنکوری بلکه تحلیلی) ولی نمیدونم چی بگم.
زبانش برای من که زیانم تقریبا توپه(آیلتس 6 فعلا) خیلی سخت بود کلماتش! ریاضیش به نظرم سخت بود.مدارش سخت نبود ولی بدخط واقعا!!! اما من خوب جواب دادم. تجزیه تحلیل رو فکر کنم بد نبود. ماشین سطح منطقی داشت تقریبا. الکترونیک که فقط از تفاضلی ها سوال اومده بود!! منم که تا حالا براش زحمتی نکشیدم و برام حل نشدنی بودن:surprised: کنترل خطی برای من آسون بود اگرچه من در حد جزوه خوندم نه در حد حتی کتاب اگاتا!! و از نظرات شما تعجب می کنم و فکر می کنم شما نیاز به یک مرور دقیق داشتین.دیجیتال سخت بود.
در کل فکر کنم سوالات کمی متفاوت طرح شده بود ولی در مورد مفهومی بودن نظر من اینه که هرسال همینه و سوالات چندین سال اخیر کاملا سخت و مفهومیه به خاطر فعالیت حرفه ای آموزشگاه های کنکور در شهرهای بزرگ و کوچک

ش67

عضو جدید
یعنی این بدترین و غیر استاندارد ترین و مزخرفترین و فضایی ترین کنکوری بود که دیدم همینو بس ....

EECi

مدیر بازنشسته
دوست عزیز مراجع جدید کنترل چیه؟!
کتاب نایس
سوالات کنترل مفهومی تر شده بودند و نیاز به تمرین خیلی زیادی دارند . شاید در کنار نایس کتاب رهیافت و راهیان ارشد تقوی برای این کنکور های جالب!! افاقه کنه! یجورایی باید علامه دهر شد!

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب نایس
سوالات کنترل مفهومی تر شده بودند و نیاز به تمرین خیلی زیادی دارند . شاید در کنار نایس کتاب رهیافت و راهیان ارشد تقوی برای این کنکور های جالب!! افاقه کنه! یجورایی باید علامه دهر شد!

سلام آقا آیدین ممکنه سوالای مغناطیسو اینجا بذاری؟

EECi

مدیر بازنشسته
سلام دوست عزیز
برای شما هم سخت بود؟آخه چرا؟من همیشه یادمه شما خیلی از اوایل میخوندید از همون ترم های اول
یادمه یه مدت با هم مغناطیس خوندیم شما واقعا بلد بودید
الان که کامنتت را دیدم اصلا باورم نمیشد
حالا انشاا...که همه موفق بشن و نتیجه ی زحماتشون را ببینند
سلام:gol:
اشتباهات کوچک و بزرگ و سوالات سبک جدید دست در دست دادند تا من هم پشت کنکوری بشم! خودم هم باورم نمی شد ... ولی باید واقعیت رو قبول کرد . انشالله سال دیگه با تجربه ای که همه بدست اوردیم موفق تر خواهیم شد.

دوستان خوبم این حس انتقام !!!! رو به نفع بالا بردن انگیزه استفاده کنید و نگذارید تا باعث افسردگی شما بشه
زندگی همینه دیگه . سختی داره ، خوشی داره ، تلخی داره....

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب نایس
برا کنترل کتاب های داخلی رو اصلا نگاه نندازین.
کو بنجامین وفرانکلین و نایس فقط وفقط

EECi

مدیر بازنشسته

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز

djbehrouz

عضو جدید
زبان غیر استاندارد بود،passage هاش خیلی طولانی بود!
زبان رشته فوتونیک در برابر زبان برق اصلا قابل مقایسه نبود!
بچه ها امسال هم تعداد شرکت کننده خیلی زیاد شده بود و هم سطح سوالات خیلی مفهومی تر!تا همین سال پیش هم برق جزء رشته های پر متضاضی تو کنکور ارشد اعلام نمیشد،ولی امسال تو تعداد شرکت کننده رتبه دوم رو به خودش اختصاص داده!
بقیه سوالات هم که بچه ها نظر دادند،ولی شاید تا کلید سوالات و جواب اولیه کنکور نیومده نمیشه نظر خاصی داد!

max2007

عضو جدید
سلام بچه ها.
به نظرتون با این درصدها (اگه بعد از اومدن کلید نریزه) تو گرایش کنترل کجا میشه قبول شد؟
زبان 36
ریاضی 50
مدار 75
کنترل 30
سیگنال 58
ماشین 75
:victory:

EECi

مدیر بازنشسته
سلام بچه ها.
به نظرتون با این درصدها (اگه بعد از اومدن کلید نریزه) تو گرایش کنترل کجا میشه قبول شد؟
زبان 36
ریاضی 50
مدار 75
کنترل 30
سیگنال 58
ماشین 75

شریف ! شما رتبتون زیر صفر ! عذر می خوام زیر 10 میشه! ایا رشتتون برق هست؟

hoomif

عضو جدید
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
ووووووووی !!! چقدر سخت بود سوالاش :cry: ریاضی یکی زدم اونم غلط در اومد :cry: بقیه ی درسا هم 4و5 تا :( بررسی هم خیلی سخت بود کنترلم خیلی سخت بود :cry: فقط ماشین یکم خوب بود

lunalovegood

عضو جدید
سلام بچه ها.
زبان 36
ریاضی 50
مدار 75
کنترل 30
سیگنال 58
ماشین 75
الان اینایی که گفتی جدی بود؟؟!!!!
یا حضرت عباس!!!!!!!!
قطعا شریف.با اینا تو پارسالم 1 میشدی چه برسه به امسال!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا