مشاوره انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 90

amir6969

عضو جدید
نامه بايد با همون مضمون پست كنيم؟؟؟ بلند پروازيتو هستم امير!!! دمت گرم!!!

آره دیگه مضمونش تو همون مایه ها باشه... تبعیض بین پیوسته و ناپیوسته! به نظر من حق تو روزانه دانشگاه بوعلی همدانه که سال 87 بود یهو بدون اطلاع رسانی غیب شد!

nafise001

عضو جدید
سلام به بچه های گل که انقد اعصاباشون خورده.:smoke:
من این چند روز که نبودم امیر چه کولاکی به پا کرده، بابا دمت گرم.:w11:
راستش بچه ها من تو غیرانتفاعیا رسامو بالاتر از همه زدم ولی احساس میکنم کارم اشتباه بود.:(

samis48

عضو جدید
انقدر درباره انتخاب شهر و من کجا قبول میشمو نمیدونم چی کار کنمو از چه نوع خاکی بریزیم رو سر مو و ... حرف زدیم حال هممون دیگه بهم خورد اینم تموم شه بریم دانشگاه تموم شه این ماجراها:w06:
آخ گفتی!!!!! ای خدا کی شه این نا عدالتیا تموم شه:(

yasna68

کاربر بیش فعال
از بچه های سوره کسی هست منو راهنمایی کنه؟
واسه مصاحبه چیکار کنم شانس قبولیم بره بالا؟رساله بخونم؟اصلا روز مصاحبه چادر سر کنم برم قبول میشم؟:(
یه سوال دیگه روزی 10000بار اینارو حساب میکنم 60تا شریعتی. 20تا اردبیل. 20تا تبریز. 2نفر رجایی .3نفرم سوره جمعا میشه 105نفر الان من با 168 امکان داره بین اینا باشم؟

anius

عضو جدید
خدایی من یه چیزی بگم من زیاد تو فروم های این سبک نمیام و بیشتر جاهایی میرم که بگم و بخندم این جور جاها سبکش فرق میکنه ولی خدایی این چند وقتی که واسه کاردانی به کارشناسی اومدم اینجا یه چیزیو شدیدآ بهش ایمان آوردم اونم اینه:
تو همه کارا دخترا کلآ استرس زیاد دارن حتی اگه بهترین کار رو هم انجام بدن ( تو هر زمینه ای چه درسی چه پروژه ای چه هنری و ...) انقدر به خودشون استرس وارد میکنن و خودشونو میبازن با اینکه بهترین کار رو انجام دادنا ولی بدترین کار از آب در میاد چون اصولآ استرس همه چیو نابود میکنه و در مقابل معمولآ اینجوریه 1 پسر 1 ساعت واسه چیزی زمان میذاره بدون استرس و کلآ عین خیالش نیست که چی میشه و بهترین میشه:biggrin:
اگه این سیستم رو تو زندگتونم داشته باشید دیگه کلا از دست میرین اینکه یه کنکور و فوقش 2 سال دیگه تموم میشه همه چی

آخرین ویرایش:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایی من یه چیزی بگم من زیاد تو فروم های این سبک نمیام و بیشتر جاهایی میرم که بگم و بخندم این جور جاها سبکش فرق میکنه ولی خدایی این چند وقتی که واسه کاردانی به کارشناسی اومدم اینجا یه چیزیو شدیدآ بهش ایمان آوردم اونم اینه:
تو همه کارا دخترا کلآ استرس زیاد دارن حتی اگه بهترین کار رو هم انجام بدن ( تو هر زمینه ای چه درسی چه پروژه ای چه هنری و ...) انقدر به خودشون استرس وارد میکنن و خودشونو میبازن با اینکه بهترین کار رو انجام دادنا ولی بدترین کار از آب در میاد چون اصولآ استرس همه چیو نابود میکنه و در مقابل معمولآ اینجوریه 1 پسر 1 ساعت واسه چیزی زمان میذاره بدون استرس و کلآ عین خیالش نیست که چی میشه و بهترین میشه:biggrin:
اگه این سیستم رو تو زندگتونم داشته باشید دیگه کلا از دست میرین اینکه یه کنکور و فوقش 2 سال دیگه تموم میشه همه چی
بچه ها منم رفتم انتخابامو کردم امیدوارم قبول بشم و .حمت هایی که کشیدم به هدر نره منم برم غیرانتفایی یا ازاد دق میکنم.بچه ها امروز که تموم شد بیایین دیگه برا همدیگه دعا کنیم که هرکس هرجا حقشه قبول بشه و سهمیه ها بیخودی جامونو نگیرن.
دعا کنیم هرکس زحمت کشیده هرجا که زده قبول بشه.
خدایا بچه های این تاپیک و هرکس زحمت کشیده جای خوبی قبول بشه.الهی امین.

samis48

عضو جدید
بچه ها منم رفتم انتخابامو کردم امیدوارم قبول بشم و .حمت هایی که کشیدم به هدر نره منم برم غیرانتفایی یا ازاد دق میکنم.بچه ها امروز که تموم شد بیایین دیگه برا همدیگه دعا کنیم که هرکس هرجا حقشه قبول بشه و سهمیه ها بیخودی جامونو نگیرن.
ایشالله و توکل به خدا :) امید به خدا همیشه بالاترین آرامشه;)

حجت0110

اخراجی موقت
خدايا دعاي اين بنده دانشجو رو قبول كن فقط براي يه بارام شده

yasna68

کاربر بیش فعال
ishala farzane jon

حجت0110

اخراجی موقت

- جنس پذيرش دانشجو در كد رشته محل 2144 (دوره روزانه رشته تحصيلي مهندسي تكنولوژي معماري)، از 30 نفر «فقط مرد»، به 12 نفر زن و 18 نفر مرد تغيير يافته است.

- جنس پذيرش دانشجو در كد رشته محل 2152 (دوره نوبت دوم «شبانه» رشته تحصيلي مهندسي تكنولوژي معماري)، از 15 نفر «فقط مرد»، به 7 نفر زن و 8 نفر مرد تغيير يافته است
اين جه كاري بود اخه

حجت0110

اخراجی موقت
بجه ها به نظر شما كدوم يكي از اينها بهتره تا بناك لامر -زاهدان -اتراك قوجان ويابجنورد
خودم مي دونم كه هيج كدوم بهتر نيست ولي بايد يه تفاوتي بين اينها باشه

alirad

عضو جدید
راستی یه چیزی بگم برا اونایی که غیرانتفاعیه سبلانو زدن اما کم شدن ظرفیتش نگرانشون کرده،سبلان همیشه 80 تا ظرفیت میداد اما هیچوقت تکمیل نمیشد...!برا همین امسال کمش کرده.من خودم پارسال با وجود اینکه انتخاب رشته نکرده بودم با مسئولش صحبت کردم قبول کردن برم سبلان ثبت نام کنم اما چون بهمن فارغ التحصیل میشدم موندم و نتونستم برم!!!

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز

- جنس پذيرش دانشجو در كد رشته محل 2144 (دوره روزانه رشته تحصيلي مهندسي تكنولوژي معماري)، از 30 نفر «فقط مرد»، به 12 نفر زن و 18 نفر مرد تغيير يافته است.

- جنس پذيرش دانشجو در كد رشته محل 2152 (دوره نوبت دوم «شبانه» رشته تحصيلي مهندسي تكنولوژي معماري)، از 15 نفر «فقط مرد»، به 7 نفر زن و 8 نفر مرد تغيير يافته است
اين جه كاري بود اخه
خیلی هم کار خوبی کردن چون حق دخترا ظلم شده بود

alirad

عضو جدید
وقتی میتوانید به نیمه پر لیوان بنگرید که قادر به پر کردن نیمه دیگر نباشید.

وقتی میتوانید به نیمه پر لیوان بنگرید که قادر به پر کردن نیمه دیگر نباشید.

بلا خره انتخاب رشته هم تموم شد.امشب هممون بعد 10 شب استرس راحت می خوابیم.امیدوارم هممون موفق باشیم.
از فرزانه خانم هم ممنونم که این تایپیکو شروع کرد تا از نظرات همدیگه استفاده کنیم. یه تشکر ویژه هم از امیر دارم که ماجرای اعتراض و شکایتو مطرح کرد تا لااقل از این راه بتونیم شاید به حق ضایع شدمون برسیم.:gol:
شب خوش باشگاه مهندسان ایران زمین.

alirad

عضو جدید

اين جه كاري بود اخه
درسته من پسرم اما خب باید آدم انصاف داشته باشه.این کار علاوه بر اینکه یه ظلم بزرگ در حق دخترا بود باعث می شد سطح علمی دانشگاها بیاد پایین.چون اونطوری پسرا با رتبه تا 300 هم میدیدی روزانه قبول میشدن. حجت باید اون روز تو دانشگاه ما بودیو میدیدی دخترای بیچاره چطوری گریه میکردن جلو آموزش.عمران بودن و با رتبه 2رقمیه 15 -20-و... باید میرفتن غیر انتفاعی!

حجت0110

اخراجی موقت
عزيزان توجه داشته باشن كه15 كارت ورود به جلسه  دانشكاه ازاد توزيع مي شه

آخرین ویرایش:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب انتخاب رشته هم کردیم بالاخره گرگانو هم زدم .... راستی نتایج نهایی کی میان؟

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلا خره انتخاب رشته هم تموم شد.امشب هممون بعد 10 شب استرس راحت می خوابیم.امیدوارم هممون موفق باشیم.
از فرزانه خانم هم ممنونم که این تایپیکو شروع کرد تا از نظرات همدیگه استفاده کنیم. یه تشکر ویژه هم از امیر دارم که ماجرای اعتراض و شکایتو مطرح کرد تا لااقل از این راه بتونیم شاید به حق ضایع شدمون برسیم.:gol:
شب خوش باشگاه مهندسان ایران زمین.
خواهش میکنم.
از همه بچه ها باید تشکر کرد که همراهی کردن و تونستیم کمکی برا همدیگه باشیم.امیدوارم همگی موفق باشیم وهرجا که دوست داریم قبول بشیم

okami2

عضو جدید
راستی یه چیزی بگم برا اونایی که غیرانتفاعیه سبلانو زدن اما کم شدن ظرفیتش نگرانشون کرده،سبلان همیشه 80 تا ظرفیت میداد اما هیچوقت تکمیل نمیشد...!برا همین امسال کمش کرده.من خودم پارسال با وجود اینکه انتخاب رشته نکرده بودم با مسئولش صحبت کردم قبول کردن برم سبلان ثبت نام کنم اما چون بهمن فارغ التحصیل میشدم موندم و نتونستم برم!!!
نه اینطور نیست که میگی . من دانشجوی سبلان بودم و همیشه هم ظرفیتش پر می شد . یه دلیل دیگه ای وجود داره اونم اینکه برای 80 نفر ظرفیت کلاس و امکانات نداره . سال قبل کم مونده بود منحل کنن سبلانو به خاطر اینکه بیشتر از ظرفیتش دانشجو داره

بالا