مشاوره انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 90

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واااااااي..اگه اينطوري باشه كه خيلي بد ميشه يعني ممكنه به جاي اينكه 47 نفر جلوتر از من باشه،مثلا 70 نفر باشن..... چقد نااميد شدم!!نكنه اصلا هيچ كدوم از انتخابامو قبول نشم!!!!!ديروز رفته بودم آكادمي ديدم واسه بعضي از رتبه ها دو سه تا اسم زدن،باور نكردم... حتي رتبه خود منم زده بودن اما با يه اسم ديگه!!!فك كردم خالي بندي كردن واسه تبليغاتشون!!!!!!
واقعا در حق ما كارداني ها اجحاف ميشه!!! اگه همه كارمون هم درست انجام بديم و رتبه بياريم، يه جور ديگه از دلمون در مي يارن!!! آخه انصافه رجايي 5 نفر بگيره؟؟؟ من نمي خوام برم تبريز!!!:mad:

amir6969

عضو جدید
واقعا در حق ما كارداني ها اجحاف ميشه!!! اگه همه كارمون هم درست انجام بديم و رتبه بياريم، يه جور ديگه از دلمون در مي يارن!!! آخه انصافه رجايي 5 نفر بگيره؟؟؟ من نمي خوام برم تبريز!!!:mad:

من خیلی وقته به این اجحاف ها پی بردم! واسه همیناست که باید اعتراض کرد، اصلا ما رو آدم حساب نمیکنن:razz:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 63988 بچه ها این پذیرش سال 87 معماریه...:w06::wallbash::wallbash::wallbash:

تبریز 45 نفر؟؟؟؟؟ زنجان قم کردستان زابل ...:cry:
مطمئنم این دانشگاهها فقط واسه بالا بردن کلاس خودشون کاردنی رو حذف میکنن هی کارشناسی و ارشد و دکترا و ... میذارن یکی نیست بگه شما که نمیخواین اینور کارشناسی ناپیوسته بذارین اصلا چرا از اول کاردانی پذیرش میکنید؟؟؟

samis48

عضو جدید
تبریز 45 نفر؟؟؟؟؟ زنجان قم کردستان زابل ...:cry:
مطمئنم این دانشگاهها فقط واسه بالا بردن کلاس خودشون کاردنی رو حذف میکنن هی کارشناسی و ارشد و دکترا و ... میذارن یکی نیست بگه شما که نمیخواین اینور کارشناسی ناپیوسته بذارین اصلا چرا از اول کاردانی پذیرش میکنید؟؟؟
دیروز دقیقا معماون علوم داشت همینو میگفت!!!! که داریم دانشگاههارو هدایت میکنیم به سمت پذیرش تحصیلات تکمیلی!

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیروز دقیقا معماون علوم داشت همینو میگفت!!!! که داریم دانشگاههارو هدایت میکنیم به سمت پذیرش تحصیلات تکمیلی!

اخه هرکی از یه جایی باید وارد تحصیلات تکمیلی!! بشه دیگه.... حرف من اینه اگه میخوان پذیرش کارشناسی ناپیوسته رو قطع کنن اول باید از اونور پذیرش کاردانی نداشته باشن... خب اونی که 2 سال کاردانی خونده کارشناسی نخونده چه جوری وارد تحصیلات تکمیلی بشه؟

samis48

عضو جدید
اخه هرکی از یه جایی باید وارد تحصیلات تکمیلی!! بشه دیگه.... حرف من اینه اگه میخوان پذیرش کارشناسی ناپیوسته رو قطع کنن اول باید از اونور پذیرش کاردانی نداشته باشن... خب اونی که 2 سال کاردانی خونده کارشناسی نخونده چه جوری وارد تحصیلات تکمیلی بشه؟
بله عزیزم درسته! اما کیه که بفهمه!! :cry:

faegheh_ar

عضو جدید
مازیار باور کن به همه چی فک میکردم جز اینکه چند نفر با هم تو کنکور یه رتبه بیارن!!!!!! یعنی چی آخه؟؟؟؟این کنکور پیر کرد منو......

faegheh_ar

عضو جدید
خیلی از این ناراحت نباش که بری تبریز... الان بهترین دانشگاهی که برای ما وجود داره همون تبریزه.....حتی از رجایی هم بهتره...من که به تبریزم امیدی ندارم!!!فک کنم آخرم باید برم شریعتی..... البته با این وضع اگه همونم قبول شم.....

faegheh_ar

عضو جدید
بچه ها من آزادم شرکت نکردم آخه!!!!!فک کنم آخرشم با رتبه 48 باید بشینم واسه سال دیگه بخونم....

SHILAPILAA

عضو جدید
سلام بچه ها.. من خیلی سوال پرسیدم..این آخریشه..هر کسی میتونه کمکم کنه.. به نظرتون دانشگاه رسام کرج خوبه؟ میخوام اولویت هام و ویرایش کنم به نظرتون بعد از سوره که دانشگاه شمال رو زدم تغیرش بدم و رسام انتخاب کنم؟:confused::confused::confused::confused::confused:

samis48

عضو جدید
سلام بچه ها.. من خیلی سوال پرسیدم..این آخریشه..هر کسی میتونه کمکم کنه.. به نظرتون دانشگاه رسام کرج خوبه؟ میخوام اولویت هام و ویرایش کنم به نظرتون بعد از سوره که دانشگاه شمال رو زدم تغیرش بدم و رسام انتخاب کنم؟:confused::confused::confused::confused::confused:
من رفتم دیدم از نزدیک یه مدرسه رو خریدند داشتند رنگ و اینا میکردند. مدیر آموزششونم دیدم .. گفت سرویس داره واسه تهران. خب خیلی نزدیکه حداقل به من حداگثر 1ساعت فاصله است!! از دانشگاههای تو تهرانم یعنی کمتر ازم وقت میگیره! اما اگه قبول شم! چون همونموقع یه دختره دیگه اومده بود با رتبه 300 گفت من همینجا رو میزنم چون نزدیکه. مدیر آموزشه هم گفت همه اونایی که زنگ زدن یا اومدن رتبه هاشون خیلی خوب بوده! به من تازه با استهزا نگا میکرد!!!:biggrin: گفت اساتیدمون از تهران میان و همه عالیند و اینا...
در کل همه چیش خوب بود به جز اینکه! خیلی ی ی ی حس مدرسه داااااااشت!!!! :(

SHILAPILAA

عضو جدید
من رفتم دیدم از نزدیک یه مدرسه رو خریدند داشتند رنگ و اینا میکردند. مدیر آموزششونم دیدم .. گفت سرویس داره واسه تهران. خب خیلی نزدیکه حداقل به من حداگثر 1ساعت فاصله است!! از دانشگاههای تو تهرانم یعنی کمتر ازم وقت میگیره! اما اگه قبول شم! چون همونموقع یه دختره دیگه اومده بود با رتبه 300 گفت من همینجا رو میزنم چون نزدیکه. مدیر آموزشه هم گفت همه اونایی که زنگ زدن یا اومدن رتبه هاشون خیلی خوب بوده! به من تازه با استهزا نگا میکرد!!!:biggrin: گفت اساتیدمون از تهران میان و همه عالیند و اینا...
در کل همه چیش خوب بود به جز اینکه! خیلی ی ی ی حس مدرسه داااااااشت!!!! :(
اها... که اینطور... ولی خوب شهرش خوبه.. پس من میزنم.. سمیس جان تو انتخاب چندمت زدی رسام؟

samis48

عضو جدید
ههههه..شاید هم کلاسی شیم.. حالا به نظرت شانس قبولی من هست؟ 1100
نه بعید میدونم قبول شیم!!! چون خیلیارو دیدم که زدن چون میگم خیلی نزدیکه و با مترو رفت و آمدش راحته
انتخاب بعدیم که قبول میشم میرعماد قزوینه

SHILAPILAA

عضو جدید
سلام . شما کجا کاردانی خوندید ؟
خافظ چون ارشد می خواد بگیره . کارشناسی ناپیوسته نمی گیره ؟
کاردانیم و دولتی شیراز خوندم.. من از یکی از مسول های حافظ شنیدم که به خاطر یه مشکلات سیاسی حافظ امسال بهش اجازه ندادند که پذیرش داشته باشه..

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاردانیم و دولتی شیراز خوندم.. من از یکی از مسول های حافظ شنیدم که به خاطر یه مشکلات سیاسی حافظ امسال بهش اجازه ندادند که پذیرش داشته باشه..
مرسی . ایشالا... تهران یا کرج قبول بشی

anius

عضو جدید
انقدر درباره انتخاب شهر و من کجا قبول میشمو نمیدونم چی کار کنمو از چه نوع خاکی بریزیم رو سر مو و ... حرف زدیم حال هممون دیگه بهم خورد اینم تموم شه بریم دانشگاه تموم شه این ماجراها:w06:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی از این ناراحت نباش که بری تبریز... الان بهترین دانشگاهی که برای ما وجود داره همون تبریزه.....حتی از رجایی هم بهتره...من که به تبریزم امیدی ندارم!!!فک کنم آخرم باید برم شریعتی..... البته با این وضع اگه همونم قبول شم.....
نه در بد ترين حالت فك كنم تبريز شبانه قبولي!!! احتمالش خيلي بالاس!!! ولي من دوس داشتم تهران باشم، موقع كنكور عكسهاي رجايي رو ريخته بودم تو گوشيم، تا از خودم روحيه در وكنم!!! الن برم تبريز مي خوره تو ذوقم!!! تهران يه چيزه ديگس!!!

بالا