مشاوره انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 90

okami2

عضو جدید
فکر نکنم تا این حد غلط نوشته باشه . اگه سهمیه باشه که هیچی تمومه ! منو باش خونه میگفتم سراسری قبولم . مثله اینکه قراره بازم برم مدرسه غیرانتفاعی سبلان :|

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نکنم تا این حد غلط نوشته باشه . اگه سهمیه باشه که هیچی تمومه ! منو باش خونه میگفتم سراسری قبولم . مثله اینکه قراره بازم برم مدرسه غیرانتفاعی سبلان :|
اره به احتمال زیاد درستن...
ولی از نحوه ی پذیرش خبری نیست... مثلا به فرض دو نفر رتبه ی 5 اوردن.... با فرض اینکه رتبه های 1تا4 رجایی رو زدن ... حالا کدوم یکی از این 5 ها به عنوان اخرین سهمیه رجایی قبول میشن 5 واقعی یا 5 سهمیه ای ؟!!!!!!!!!

yasna68

کاربر بیش فعال

نه دیگه okami jan میدون خالی نکن ما زحمت کشیدیم بی نتیجه نمی مونه من که با 168 هنوز امیدم از دست ندادم;)ایشالا همون اردبیل قبولی

yasna68

کاربر بیش فعال
ولی از نحوه ی پذیرش خبری نیست... مثلا به فرض دو نفر رتبه ی 5 اوردن.... با فرض اینکه رتبه های 1تا4 رجایی رو زدن ... حالا کدوم یکی از این 5 ها به عنوان اخرین سهمیه رجایی قبول میشن 5 واقعی یا 5 سهمیه ای ؟!!!!!!!!!

البته که سهمیه الویت داره ...........:mad:

okami2

عضو جدید

احتمالا سکه میندازن ! بعید نیست از اینا . همش تقصیره آکادمیه داشتیم زندگیمونو میکردیم با رتبمون . هوو واسه رتبه ندیده بودیم که خداروشکر دیدیم

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من انتخاب رشته کردم رفت...
روزانه تبریز
روزانه اردبیل
شبانه تبریز
شبانه اردبیل
روزانه شریعتی
شبانه شریعتی

نظرتون چیه ؟ اصلاحش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yasna68

کاربر بیش فعال
من انتخاب رشته کردم رفت...
روزانه تبریز
روزانه اردبیل
شبانه تبریز
شبانه اردبیل
روزانه شریعتی
شبانه شریعتی

نظرتون چیه ؟ اصلاحش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من بعد اینا سوره هم انتخاب کن دانشگاه خوبیه از شریعتی هم بهتره ضرر نمیکنی اینم اضافه کن sam jan

alirad

عضو جدید
رتبم 179 شده... بومی اردبیل نیستم احتمالش کمه جزء 7 نفر باشم ولی اگه 1 درصد هم احتمالش باشه فکر کنم از شریعتی بهتره چون هم دانشگاهه هم نزدیکه هرچند خوابگاه نمیده...
امیدوارم قبول شی.خوابگاه میدن.نگران نباش.اونو نوشتن که اگه ندادن اعتراض نکنی.خوابگاه خودگردان به همه دخترا میدن.اگه ندنم توی شهر به حد کافی پانسیون دانشجویی هست.

alirad

عضو جدید
بدون ویرایش اینه نمیدونم کدوم اول بزنم شریعتی یا اردبیل خیلی دوس دارم قبول بشم و نرم غیرانتفایی و ازاد اقای aliradنااومیدم کرد[/QUOTE]
من قصدی نداشتم.فقط چیزایی که میدونستم و گفتم.نظر شخصی بودالبته از روی آمار هایی که گرفتم.امیدوارم اردبیل قبول شین تا بلکه بتونم از دلتون دربیارم.

محبوبه مافی

عضو جدید
سلام دوستا
سو.ال دارم توروخدا میشه یکی راهنماییم کنه
خواهش میکنم
اگه کسی هست بگین تا سوالمو بپرسم
خواهش میشه لفطا

alirad

عضو جدید

آکادمی تخصصی معماری

نتایج درخشان دیگری رقم خورد
رتبه های برتر آکادمی تخصصی معماری طبق آخرین آمار روز 6 شهریور ساعت 18 در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 90 بدین شرح است.
رتبه 1- دادبه محبّی
رتبه 2- نسیبه قادری
رتبه 4- فهیمه ایل بیگی
... رتبه 4- سمیرا محنت آور
رتبه 5- مریم علی بخشی
رتبه 6- بهناز علی نژاد
رتبه 7- سمانه گنجی
رتبه 11- یاسمین خلیل بیگی
رتبه 11-علی محمد انتظارالمهدی
رتبه 12- پرستو خاتمی
رتبه 14-نسرین رضایی
رتبه 15- آزاده روزبهانی
رتبه 16- بهمن صفایی
رتبه 18- رضا حاجی سیف اللهی
رتبه 19- ترانه ابراهیمی
رتبه 20- علیرضا تقوی
رتبه 21- محدثه بختیاری
رتبه 21- دارا لطفعلی زاده
رتبه 22- سارا گودرزی
رتبه 23- مونا موسوی کیا
رتبه 23- الهه امینی
رتبه 24- یاسمین عزیزی
رتبه 25-شادی تقوی کیا
رتبه 26- سعیده طباطبایی
رتبه 27- پگاه حامد
رتبه 28- الهه موسوی
رتبه 30- اشکان بیتا
رتبه 32- آیدا قزلو
رتبه 33- افسانه محقق
رتبه 34- مریم دبیری
رتبه 35- مینا دمیرچلی
رتبه 36- زینب هوشنگی
رتبه 37- انسیه طباطبایی
رتبه 39- اکرم ناصری
رتبه 39- الهام حسینی
رتبه 40- زهرا ابراهیمی
رتبه 42- مرضیه ولدخانی
رتبه 43- منصوره کلهر
رتبه 45- مهسا علی دورآبی نژاد
رتبه 46- اکرم خانابادی
رتبه 47- پژمان تقوی زرگر
رتبه 48- بهروز کریم پاشایی
رتبه 49- امید ناصح
رتبه 50- فاطمه افسری
تلاش همه شما عزیزان را صمیمانه تبریک می گوییم.

این بچه های تهران که رتبه اوردن.دیدین خانوما بیشترن.از تهرانم هستن

بذارین بقیه دوتایی هارم من بگم.
رتبه 12:میلاد قاسم زاده
14:پیمان احمدی
22:خانم ... از همکلاسیامون
49:خودمممممممممم.
هممونم از اردبیل.!!!!:D

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه همه اون 7 نفر دیگه نمیدن به بومی اردبیل فقط 60 تا 80 % میدن و بقیه مال غیر بومی ها هستش.من به خاطر همین گفتم.ناراحتم نیستم
بدون ویرایش اینه نمیدونم کدوم اول بزنم شریعتی یا اردبیل خیلی دوس دارم قبول بشم و نرم غیرانتفایی و ازاد اقای aliradنااومیدم کرد
من قصدی نداشتم.فقط چیزایی که میدونستم و گفتم.نظر شخصی بودالبته از روی آمار هایی که گرفتم.امیدوارم اردبیل قبول شین تا بلکه بتونم از دلتون دربیارم.[/QUOTE]

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم که از اکادمی تو facebook سوال کردم که سرنوشت این رتبه های عین هم چی میشه گفتن بهم
دوست عزیز این سوال شما خیلی فنی هست.و بهتر است از مسئول کارشناسی بپرسید تا جواب دقیق دریافت کنید

yasna68

کاربر بیش فعال
تو خونه میگن این دیگه خیلی دوره دوره نمیتونی بمونی... نمیدونم شاید امروز اضافشون کردن ... تو گرگانو میزنی؟

سلام جونم. اره منو فرزان روزانه ی گرگان انتخاب کردیم توم انتخاب کن اخر سر نخواستی نرو ................. احتمالا یه جا قبول شیم ;)

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام جونم. اره منو فرزان روزانه ی گرگان انتخاب کردیم توم انتخاب کن اخر سر نخواستی نرو ................. احتمالا یه جا قبول شیم ;)

سلام ... خب اونوقع که سال بعدو محروم میشم.... هرچند من 1ی که دیگه سال بعدو کنکور بده نیستم ....دیگه ازبس کنکور دادم دارم شبیه کنکور میشم:biggrin:
تو بالاخره ترتیب انتخابات چه جوری شد؟

بالا