مردان وفادار هستند یا خائن؟!

certine

عضو جدید
محمد

محمد

اتفاقآمن در رابطه با همین موضوع عوامل موثر در استحکام روابط زناشویی داشتم تحقیق میکردم که فایلشو میزارم.باید توجه داشت که کشورهای اروپایی دین کامل اسلام و کتابی به نام قران ندارن واز جنبه ی دین مسیحییت در رابطه با روابط زناشویی صحبت میکنند.من نمیگم که توی ایران و کشورهای اسلامی خیانت وجود نداره.اما به میزان کشورهای غیر اسلامی خیلی کمتره.وعواملی هم که این خیانت هارو به وجود میاره زیاد تفاوتی نداره.من خودم تا حالا با اینکه یه مرد هستم اعتراف میکنم که آمار توی ایران رو به افزایش هست.ولی خودم چون به عقاید و اسلام پایبند هستم از خیانت توی هر موضوعی متنفر هستم..:w11::w27:
فايل ضميمهhttp://www.www.iran-eng.ir/images/attach/doc.gifعوامل موثر در استحکام خانواده.doc (55.5 كيلو بايت, 3 نمايش)

certine

عضو جدید
محمد

محمد

چرا بگیم :(مردان خائن هستن یا نه؟) ؟چرا نگیم زنان خائن هستن یا نه؟

مهرا

عضو جدید
چرا بگیم :(مردان خائن هستن یا نه؟) ؟چرا نگیم زنان خائن هستن یا نه؟
هم مرد خائن داریم هم زن
ولی تعدادمردای سالم یکی تو 100000000000000000000000000000000مرده
ولی تعداد زنای خائن یکی تو 100000000000000000000000000000000 زنه
حالا دلیلشو فهمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم مرد خائن داریم هم زن
ولی شواهد چیز دیگری را بیان می کند

Danyal.KH

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هم مرد خائن داریم هم زن

اینجوریا هم نیست ، تو این دوره زنا دارن از مردا سبقت میگیرن ، انقدر زیاد شدن زنایی که ۱ سال از ازدواجشون نگذشته ، می‌رن دوست پسر میگیرن ،
شما میتونید اینو توجیه کنید ، بعدش هم خیانت مرد با زن خیلی‌ تفاوت داره ، شما خودتون دخترید ، میفهمید چی‌ میگم ، ولی‌ به هر حال خیانت ، خیانته ، زن و مرد هم نداره ، در هر صورت فاجعه است .

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز

وفادار بودن برای مرد مشکل نیست ‏بلکه غیر ممکن است! یک زن برای یک مرد آفریده شده اما یک مرد برای زندگی با همه زنها»! این نظریه از آن هانری دومنترلان فرانسوی است.

او در ادامه می گوید:« مرد اگر به تاریکی می‏پرد و به زنش خیانت می‏کند تقصیر خودش نیست؛ تقصیر خلقت و طبیعت است که همه عوامل خیانت را در او به وجود آورده است.

"دومنترلان معتقد است که مردان بعد از دو سال زندگی زناشویی نمی توانند به همسر خود وفادار بمانند. از نظر این دانشمند، زنان به دلیل طبیعت متفاوتشان می توانند با بی وفایی همسرشان کنار بیایند و برای این مدعا زنان فرانسوی را مثال می زند و می گوید:« در فرانسه اگر شوهری مرتکب خیانت‏ شود زنش احساس نارضایی نمی‏کند یا عصبانی نمی‏شود؛ زیرا به خودش دلداری می‏دهد که او فقط جسمش را با خودش نزد دیگری برده نه روح و احساساتش را، روح و احساساتش مال من است».

نظر شما چیست ؟

:surprised::surprised:
چه توجیه جالبی واقعا:razz:

میخوام صد سال سیاه احساساتش مال من نباشه:mad:
اونوقت میگن چرا اینقدر مخالف اردواجی...توهین تا چقدر اخه؟:w00:

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس بهتره هممون کمی هم انصاف رو چاشنی کارمون کنیم
این تاپیک تازه راحله خانم خیلی قشنگ به این موضوع میرسه
همه جا همه چیز ممکنه :surprised:
بله منم حکم کلی ندادم....اما امار جامعه حتی همون سرانگشتی و سطحیش هم به شما گوشزد میکنه با عذر بدتر از گناه اوردن این مساله رو توجیه نکنید:razz:

certine

عضو جدید
محمد

محمد

اتفاقآ زنا باعث میشن که مردا خائن بشن.فروغ خانوم:mad:

مهرا

عضو جدید
ولی شواهد چیز دیگری را بیان می کند

اینجوریا هم نیست ، تو این دوره زنا دارن از مردا سبقت میگیرن ، انقدر زیاد شدن زنایی که ۱ سال از ازدواجشون نگذشته ، می‌رن دوست پسر میگیرن ،
شما میتونید اینو توجیه کنید ، بعدش هم خیانت مرد با زن خیلی‌ تفاوت داره ، شما خودتون دخترید ، میفهمید چی‌ میگم ، ولی‌ به هر حال خیانت ، خیانته ، زن و مرد هم نداره ، در هر صورت فاجعه است .

منم منکر زنای خائن نشدم :w16:
تو هر جنسی هم خوبش هست هم بدش فقط تفاوت تو تعدادشون تو 100 نفره
در مورد شواهد من آمار به روز شده ندارم
نکنه شما هم تعریف از خیانت رو عوض کردید آمارا برعکس شده؟؟؟؟؟
حالا که بحث از شواهد میکنید باید یادآوری کنم فرهنگ ایرانی طوری هست که یه زن هر کاری هم بکنه باز هم یه قدم از خط استقلالش عقب تر وایمیستا
ولی مردا اینطوری نیستن
اینم یه چیز طبیعیه
دانیال منظورت از دوست پسر چیه؟؟؟؟؟اگر منظورت از دوست پسر یه دوسته؟که ممکن خانوادگی هم باشه ؟
:w16::w16::w16:
البته ببخشیدا

maniya_scrt

عضو جدید
اصلا مي دونين چيه؟ مردا ذاتا سر و ته يه كرباسن!!:w08:اگه اينطوري نيست پس چرا هميشه ميگيم نامرد؟ چرا نميگيم نازن؟!
چون خيانتو مردا شروع كردن مي شن نامرد!!!!:w04:

hakhamaneshian

عضو جدید
درود
خیانت، خیانت است. چه مرد به زن و چه زن به مرد و هر دو ننگین.
در هر خیانت مقصر اصلی خود فرد است و سپس همسر او.
مگر میشود کسی به همسرش خیانت کند و همسر در خیانت او بی گناه باشد؟
چه مرد و چه زن هر دو نیازهایی دارند که بایستی براورده شود، نیازهایی چون عشق، اعتماد، محبت و... والبته س ک س. که براورده نشدن هر یک از این نیازها به خصوص موارد اولی میتواند منجر به خیانت شود.
حالا شما بگین آیا در مورد خیانت فردی به همسرش تنها مقصر فاعل است ، و همسر, مظلوم و بی گناه؟

hakhamaneshian

عضو جدید
هرکی گفته مرد جماعت وفادارن یا خودش احمقه یا دیگرون رو احمق فرض کرده....البت بلا نسبت بابای مهربون و گل خودم:gol:

هیییییییییییییییی دونیا کیمین یانینان دادا یاتین کیم لری سِودین.....هیییییییی نامَت دونیا....----->>> یه ترانه قدیمی​

ساراااااااااااا........:surprised:
یعنی ما هم خائنیم؟!!!!!!:eek:
من که همسر و نامزد ندارم!!!!!!!!!!!:eek:
خدا من کسی رو ندارم که بهش خیانت کنم...:w09:

آخرین ویرایش:

hakhamaneshian

عضو جدید
اصلا مي دونين چيه؟ مردا ذاتا سر و ته يه كرباسن!!:w08:اگه اينطوري نيست پس چرا هميشه ميگيم نامرد؟ چرا نميگيم نازن؟!
چون خيانتو مردا شروع كردن مي شن نامرد!!!!:w04:

حالا که اینجوریه:
شایدم کسی از خانوما انتظار وفاداری نداره!! برا همین بهش نمیگن نازن!:thumbsup2:

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز
چراغ سبز از سوی زنان است اگر زنی چراغ سبز نشان ندهد هیچ مردی سراغ ان زن نمی رود .

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز

وفادار بودن برای مرد مشکل نیست ‏بلکه غیر ممکن است! یک زن برای یک مرد آفریده شده اما یک مرد برای زندگی با همه زنها»! این نظریه از آن هانری دومنترلان فرانسوی است.

او در ادامه می گوید:« مرد اگر به تاریکی می‏پرد و به زنش خیانت می‏کند تقصیر خودش نیست؛ تقصیر خلقت و طبیعت است که همه عوامل خیانت را در او به وجود آورده است.

"دومنترلان معتقد است که مردان بعد از دو سال زندگی زناشویی نمی توانند به همسر خود وفادار بمانند. از نظر این دانشمند، زنان به دلیل طبیعت متفاوتشان می توانند با بی وفایی همسرشان کنار بیایند و برای این مدعا زنان فرانسوی را مثال می زند و می گوید:« در فرانسه اگر شوهری مرتکب خیانت‏ شود زنش احساس نارضایی نمی‏کند یا عصبانی نمی‏شود؛ زیرا به خودش دلداری می‏دهد که او فقط جسمش را با خودش نزد دیگری برده نه روح و احساساتش را، روح و احساساتش مال من است».

نظر شما چیست ؟

ندا!بازم ازین حرفا زدی؟
نظر من به شما نزدیک تر است

certine

عضو جدید
محمد

محمد

بهتره در جواب maniyaخانوم بگم که زن ها از همون اول آفرینش نامرد به دنیا میان.ولی مردها حداقل تا 35_40سالگی مرد میمونن.بعدشم ممکنه حالا بعضی از مردا به خاطر کم محلی زن و.....شلوارشون 2تا بشه.:w11:حالا جوابتو گرفتی... :w11:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
چراغ سبز از سوی زنان است اگر زنی چراغ سبز نشان ندهد هیچ مردی سراغ ان زن نمی رود .
شما چرا تا چراغ میبینید با سر میرید
مرد باوفا وجود نداره
پیدا کردی حتما معرفی کن

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتره در جواب maniyaخانوم بگم که زن ها از همون اول آفرینش نامرد به دنیا میان.ولی مردها حداقل تا 35_40سالگی مرد میمونن.بعدشم ممکنه حالا بعضی از مردا به خاطر کم محلی زن و.....شلوارشون 2تا بشه.:w11:حالا جوابتو گرفتی... :w11:
بیاد عین ادم مشکلشو بگه حل کنن
ااااااااااااااااااا بعد واسه همونم 20 ساله میگیرن؟

maniya_scrt

عضو جدید
ساراااااااااااا........:surprised:
یعنی ما هم خائنیم؟!!!!!!:eek:
من که همسر و نامزد ندارم!!!!!!!!!!!:eek:
خدا من کسی رو ندارم که بهش خیانت کنم...:w09:
پس مشكلت اين نيست كه نمي خواي خيانت كني:w08:1 بدبختي اينه كه كسي رو نداري كه بهش خيانت كنين!!:cry: آخر نامرديه:w04:

maniya_scrt

عضو جدید
ببينيد زن ها اصلا قرار نبوده مرد به دنيا بيان!!!! خدا زن رو آفريد تا به مرد وفاداري رو ياد بده! همون 35 سالي كه فرمودين كمال همنشيني با زن هاست وگرنه مردها يكسره نامرد به دنيا ميومدن:thumbsup2:

Sajjad_Fashion

عضو جدید

نظر شما چیست ؟

100%مخالفم

:question:اگه اینجوری باشم امیدوارم پودر بشم ایشون ما رو از جوجه کلاغم بدتر کردن::w19:
آدرس این دومنترلان رو بدی که می خوام ببینم رسانا که می گن آیا ایشون هم رسانا هستن؟:w29: