...کجایند مردان بی ادعا..........

لیختن اشتاین

عضو جدید

suniya2012

عضو جدید
کدوم سیاست....../.. فک کنم کشور حمله کنده عراق بود ها........تازه بدون دلیل منطقی هم بود.........

مطمئنی عراق جنگو راه انداخت ؟اونم حتما از سر دشمنی ؟ سیاست جنگ کاملا برعکس اون چیزی بود که پدران ومادران ما فکر میکردن! حیف که تو باشگاه نمیشه بحث سیاسی کرد:cool:

simiar

عضو جدید
مطمئنی عراق جنگو راه انداخت ؟اونم حتما از سر دشمنی ؟ سیاست جنگ کاملا برعکس اون چیزی بود که پدران ومادران ما فکر میکردن! حیف که تو باشگاه نمیشه بحث سیاسی کرد:cool:
آغازکننده جنگ عراق بود دلایلش هم کاملاً روشن بود از داخل کشور هم زمینه هایی وجود داشت! در آن شرایط باید هر کسی احساس مسئولیت می کرد.

لیختن اشتاین

عضو جدید

ای بابا خواهر من این حرفا چیه./
ما که مریض نبودیم اول انقلاب با این همه مشکلات داخلی ... با وجود تغییر بنیادی نظام..با وجود تهدید بزرگی به اسم امریکا.... با وجود بودن گروهک های منافق....
بعدش بیایمم با عراق وارد جنگ بشیم.//
تازشم چرا کل دنیا از صدام حمایت کردن././
غیر اینه که همشون خواستار براندازی این نظام بودن....

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلومه که نه! اونا بی گناه بازیچه دست سیاست شدن، ما نمیشیم:cool:
سیاست؟؟؟؟ اینکه برا کشورشون جنگیدند سیاست ؟؟؟
لطف میکنی بری سخنرانی صدام وقت حمله به ایران گوش کنی ؟؟؟ عمه بزرگه من بود میگفت خرمشهر مال ماست ؟؟؟ عمه کوچیکمم می گفت که ایران ظرف مدت 3 روز میگیریم ....
اونی که به شما یاد دادن اشتباهه دختر خوب ...تو همه دنیا این افراد برا کشورهاشون قابل احترامند..... البته اگه شما هم دنبال یه ترکمنچایی یا گلستان دیگه ای بودی که جنگ تموم شه مثل خیلی های دیگه حرفی نیست ..... اما یادت باشه کاری که این بزرگ مردها کردند در 100 سال تاریخ گذشته مون بی همتا بود ..... درود به شرفشون و مردانگی همه شون ..
ای بابا خواهر من این حرفا چیه./
ما که مریض نبودیم اول انقلاب با این همه مشکلات داخلی ... با وجود تغییر بنیادی نظام..با وجود تهدید بزرگی به اسم امریکا.... با وجود بودن گروهک های منافق....
بعدش بیایمم با عراق وارد جنگ بشیم.//
تازشم چرا کل دنیا از صدام حمایت کردن././
غیر اینه که همشون خواستار براندازی این نظام بودن....

نه دیگه ...ما فقط با عراق جنگیدیم انگار ...اون ملیت های گوناگون از لبنانی و فلسطینی تا آموزش دهنده های آمریکایی که توی عملیات ها اسیر شدند همشون الکی بودند.... بمباران شیمیایی هم نبود که .... اون شهرها و روستاهای کرمانشاه هیچکی با هواپیماه بمباران شمییایی نکرد ......یعنی بمباران کردند ها ...اما این بمب ها رو صدام خودش شخصا ساخته بود ....در آخرشم که اصلا با سلاح های کشتار جمعی پایتخت ایران تهدید نکرد .... اصلا هم ناو های آمریکایی تو خلیج فارس نبودند و کمک نمی کردند. .....
دوستان چشم باز کنید .... ببینیید ... والا به خدا چون یه چیزهایی در جامعه غلط پیش میره نمیشه حقایق کتمان کرد ...

سلام ممنون از تایپیکت جالب بود راه اونهارو که ادامه نمیدیم کاش با حرفهای نا مربوط و اطلاعات غلط کارهای بزرگ اونهارو خراب نکنیم
چقدر جای تاسف داره وقتی قشر تحصیل کرده ما اینجور فکرای داره

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنون از تایپیکت جالب بود راه اونهارو که ادامه نمیدیم کاش با حرفهای نا مربوط و اطلاعات غلط کارهای بزرگ اونهارو خراب نکنیم
چقدر جای تاسف داره وقتی قشر تحصیل کرده ما اینجور فکرای داره

کاش بچه ها برن و از نزدیک کسایی که شیمیایی شدن رو ببینند ...پای صحبت های اونایی که جبهه بودند بشینند ...من هم اول مثل خیلی از این بچه ها بودم .... اما اگر بشنوید که هر روزشون مثل یک سال بوده براشون ....
از اونی بشنوید که بهترین دوستش توی سن 18 سالگی کنارش شهید شد ...از عملیات کربلای 4 و 5 ...از گروه های پشتیبانی ... واقعا خاطراتشون غم باره .... واقعا ...

لیختن اشتاین

عضو جدید
سیاست؟؟؟؟ اینکه برا کشورشون جنگیدند سیاست ؟؟؟

لطف میکنی بری سخنرانی صدام وقت حمله به ایران گوش کنی ؟؟؟ عمه بزرگه من بود میگفت خرمشهر مال ماست ؟؟؟ عمه کوچیکمم می گفت که ایران ظرف مدت 3 روز میگیریم ....
اونی که به شما یاد دادن اشتباهه دختر خوب ...تو همه دنیا این افراد برا کشورهاشون قابل احترامند..... البته اگه شما هم دنبال یه ترکمنچایی یا گلستان دیگه ای بودی که جنگ تموم شه مثل خیلی های دیگه حرفی نیست ..... اما یادت باشه کاری که این بزرگ مردها کردند در 100 سال تاریخ گذشته مون بی همتا بود ..... درود به شرفشون و مردانگی همه شون ..

نه دیگه ...ما فقط با عراق جنگیدیم انگار ...اون ملیت های گوناگون از لبنانی و فلسطینی تا آموزش دهنده های آمریکایی که توی عملیات ها اسیر شدند همشون الکی بودند.... بمباران شیمیایی هم نبود که .... اون شهرها و روستاهای کرمانشاه هیچکی با هواپیماه بمباران شمییایی نکرد ......یعنی بمباران کردند ها ...اما این بمب ها رو صدام خودش شخصا ساخته بود ....در آخرشم که اصلا با سلاح های کشتار جمعی پایتخت ایران تهدید نکرد .... اصلا هم ناو های آمریکایی تو خلیج فارس نبودند و کمک نمی کردند. .....
دوستان چشم باز کنید .... ببینیید ... والا به خدا چون یه چیزهایی در جامعه غلط پیش میره نمیشه حقایق کتمان کرد ...

اره بابا فقط عراق بودش دیگه....ماهواره ایی که از بالا کل عملیاتها رو رصد میکردنو خود دانشمندای عراق ساخته بودن..... سربازاشون لنز ابی میزاشتن ........ وزارت اطلاعات بعضی از کشورها هم هر روز برا اینا فقط پیام صب بخیر میفرستاد...... رو مین گذاری ها هم خودشون کار میکردن..حرفه ای بودن دیگه ......... ماشالله تا دلتم بخواد تکاور داشتن.......... بودجشونم که الا ماشالله اصلا تمومی نداشت....تا دلتم بخواد کارخونه ساخت سلاح داشتن./

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظر من اینه که ادامه نداده ایم....
مطمئنن اونا هم همین نظر رو داشتن.........
یه نگاه به جامعه بندازین./.

با این دیدگاه من فکر می کنم اونا خودشون می بودن هم راه خودشون رو ادامه نمی دادن!
مثلا آقای هاشمی که کم زحمت نکشیدن، ولی حالا کاملاً مقبول نیستن! به عبارت دیگه اگر اون زمان شهید می شدن الان قدیسی بودن برا خودشون..

یا بعضی هاشون حتی در زمان حیات مورد هجوم انواع تهمت و .. بودن..

همین شهید چمران ، آیا خبر دارین چقدر در زمان حیاتشون مورد بی مهری بودن؟ که حتی زمانی که وزیر دفاع کشور بودن حرفهایی پشت سرشون بود؟
و فکر می کنم همون موقع ها بود که حتی نمی تونستن مستقیم با امام ملاقات کنن!

simiar

عضو جدید
نظر من اینه که ادامه نداده ایم....
مطمئنن اونا هم همین نظر رو داشتن.........
یه نگاه به جامعه بندازین./.
خیلی مطمئن نباشید که نظر شما با ایشان یکیست!
از طرفی ، دستاوردهای جنگ فقط متعلق به این عزیزان نبوده و یا لزوماً نباید راهی که آنها مورد نظرشان بوده ادامه داد! هر زمان مسیر خاصی را اقتضا می کند ، دور از ذهن نیست که در صورت حضور این عزیزان هم اکنون نظری غیر از 30 سال پیش داشتند.

لیختن اشتاین

عضو جدید

میگفت :اگه خمپاره عمل میکرد،تیکه تیکه میشد بدنش،
تا به خودمون اومدیم دیدیم خمپاره خورده بهش.
نگاه کردم دیدم داره
میگه: حسیییین....حسیییین....
خمپاره
رو نگاه میکرد
خنده
میکرد،تا اینکه.............

هزینه کپی هر مطلب سه "صلوات"

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط میتونم بگم خوشا ب سعادتشون...

چقد خدا دوسشون داشته....