مردان وفادار هستند یا خائن؟!

nedamamooshe

کاربر فعال

وفادار بودن برای مرد مشکل نیست ‏بلکه غیر ممکن است! یک زن برای یک مرد آفریده شده اما یک مرد برای زندگی با همه زنها»! این نظریه از آن هانری دومنترلان فرانسوی است.

او در ادامه می گوید:« مرد اگر به تاریکی می‏پرد و به زنش خیانت می‏کند تقصیر خودش نیست؛ تقصیر خلقت و طبیعت است که همه عوامل خیانت را در او به وجود آورده است.

"دومنترلان معتقد است که مردان بعد از دو سال زندگی زناشویی نمی توانند به همسر خود وفادار بمانند. از نظر این دانشمند، زنان به دلیل طبیعت متفاوتشان می توانند با بی وفایی همسرشان کنار بیایند و برای این مدعا زنان فرانسوی را مثال می زند و می گوید:« در فرانسه اگر شوهری مرتکب خیانت‏ شود زنش احساس نارضایی نمی‏کند یا عصبانی نمی‏شود؛ زیرا به خودش دلداری می‏دهد که او فقط جسمش را با خودش نزد دیگری برده نه روح و احساساتش را، روح و احساساتش مال من است».

نظر شما چیست ؟

:surprised::surprised:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معلومه خوب بی وفا تا دلت بخواد یکی از آشناهامون خانومش مریض میشه بعد فوت میکنه شوهرش داشت خودش و میکشت میگفت منم باید بمیرم من بدون این میمیرم بعد از 2 ماه با خواهر خانومش ازدواج کرد

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلومه خوب بی وفا تا دلت بخواد یکی از آشناهامون خانومش مریض میشه بعد فوت میکنه شوهرش داشت خودش و میکشت میگفت منم باید بمیرم من بدون این میمیرم بعد از 2 ماه با خواهر خانومش ازدواج کرد

توی آشناهای ما هم اینطوری شد خیلی ناراحت شدم خیلی زن خوبی بود :cry:

faridrf

عضو جدید
جنبه پژوهش علمی رو ندارید ، سریع جبهه میگیرید
مرسی از مطلب فوق العاده جالبتون

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه آقايون حق دارن هر كاري بكنن بعد هم بگن طبيعت مرد اين طوريه!!! واقعا كه خيلي جالبه!!
:mad:

mehrshad53

اخراجی موقت
بسته به شعور مرد هم داره ولی کلا مردا احتمال اینکه یه جا کم بیارن زیاده.

nedamamooshe

کاربر فعال

واقعا
عجب ادمی بوده ...

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز

وفادار بودن برای مرد مشکل نیست ‏بلکه غیر ممکن است! یک زن برای یک مرد آفریده شده اما یک مرد برای زندگی با همه زنها»! این نظریه از آن هانری دومنترلان فرانسوی است.

او در ادامه می گوید:« مرد اگر به تاریکی می‏پرد و به زنش خیانت می‏کند تقصیر خودش نیست؛ تقصیر خلقت و طبیعت است که همه عوامل خیانت را در او به وجود آورده است.

"دومنترلان معتقد است که مردان بعد از دو سال زندگی زناشویی نمی توانند به همسر خود وفادار بمانند. از نظر این دانشمند، زنان به دلیل طبیعت متفاوتشان می توانند با بی وفایی همسرشان کنار بیایند و برای این مدعا زنان فرانسوی را مثال می زند و می گوید:« در فرانسه اگر شوهری مرتکب خیانت‏ شود زنش احساس نارضایی نمی‏کند یا عصبانی نمی‏شود؛ زیرا به خودش دلداری می‏دهد که او فقط جسمش را با خودش نزد دیگری برده نه روح و احساساتش را، روح و احساساتش مال من است».

نظر شما چیست ؟

:surprised::surprised:

ببخشید یکی میشه اون خط قرمزو به من توضیح بده؟؟؟؟؟؟:crying2::crying2:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرکی گفته مرد جماعت وفادارن یا خودش احمقه یا دیگرون رو احمق فرض کرده....البت بلا نسبت بابای مهربون و گل خودم:gol:

هیییییییییییییییی دونیا کیمین یانینان دادا یاتین کیم لری سِودین.....هیییییییی نامَت دونیا....----->>> یه ترانه قدیمی

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم میشه البته طبق تحقیقات علمی موثق ایدو رابطه معکوس باهم دارن
یعنی:
شعور مرد ~ (کم اوردن / 1 )

خوب پس اين نتيجه اي كه شما ارائه فرمودي حتما جنبه علمي داره!!

پس بايد كم آوردنتون به سمت صفر ميل كنه تا ميزان شعورتون افزايش پيدا كنه!!:neutral:

آخرین ویرایش:

maryam-d

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرکی گفته مرد جماعت وفادارن یا خودش احمقه یا دیگرون رو احمق فرض کرده....البت بلا نسبت بابای مهربون و گل خودم:gol:

هیییییییییییییییی دونیا کیمین یانینان دادا یاتین کیم لری سِودین.....هیییییییی نامَت دونیا....----->>> یه ترانه قدیمی

:w15:

faridrf

عضو جدید

واقع بینی شما در حد مرگ قابل ستایشه

faridrf

عضو جدید
خوب پس اين نتيجه اي كه شما ارائه فرمودي حتما جنبه علمي داره!!

پس بايد كم آوردنتون به سمت صفر ميل كنه تا ميزان شعورتون افزايش پيدا كنه!!:neutral:

چرا عین بعضیا ، مطلب علمیو به نفع خودتون تحریف میکنید

شعور مرد ~ (زیاد اوردن / 1 )

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ کدام:lol:
مردها مرد هستند(این خودش بدترین فحشه:w25: از بی وفایی و خیانت هم بالاتره:victory:)