مجله مجازی برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دومین مجله برق باشگاه مهندسان

دومین مجله برق باشگاه مهندسان

با سلام به همه دوستان
با لطف و عنایت خدا و همکاری شما عزیزان دومین فصلنامه برق هم آماده شد
مطمئنا این کار نیز خالی از عیب و کم و کاستی نیست و امید است که هر فصلنامه از فصلنامه پیشین پربار تر و مطلوب تر واقع شود
از همین جا از همه دوستانی که ما را یاری کردن تشکر می کنم و از دوستانی هم که مایل به پیوستن به این گروه هستن دعوت می کنم تا با ارسال مقالات دست نویس خود ما را یاری کنن
با تشکر از همه عزیزانی که آوردن اسمشون بنا به خواست خودشون امکان پذیر نیست :gol:
ما را از نظرات خود بی بهره نگذارید :gol:
با تشکر:gol:
دانلود از سرور 4share
دانلود از سرور picofile
دانلود از سرور مدیافایر

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دستتون درد نکنه خیلی جالب بود مخصوصا بخش HMI فقط کاش در مورد siemens s7 هم مطلب میذاشتید که امروزه در صنعت نفت خیلی استفاده میشه و همچنین برنامه نویسی تحت Wincc و نکته دیگه اینکه کاش از فونت نازنین استفاده میکردید که فرمت رسمی تر و استاندارتری به مجله میده بحث متلب هم خوب بود ولی فک کنم اگه بجای آموزش بیس به آموزش Toolbox های متلب در مورد رشته خودتون یا سیگنال پروسسینگ بپردازید به مجله تون بیشتر سمت و سوی برقی میدید
به هر حال دستتون درد نکنه منتظر شماره سوم میمونم
:gol:

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دستتون درد نکنه خیلی جالب بود مخصوصا بخش HMI فقط کاش در مورد siemens s7 هم مطلب میذاشتید که امروزه در صنعت نفت خیلی استفاده میشه و همچنین برنامه نویسی تحت Wincc و نکته دیگه اینکه کاش از فونت نازنین استفاده میکردید که فرمت رسمی تر و استاندارتری به مجله میده بحث متلب هم خوب بود ولی فک کنم اگه بجای آموزش بیس به آموزش Toolbox های متلب در مورد رشته خودتون یا سیگنال پروسسینگ بپردازید به مجله تون بیشتر سمت و سوی برقی میدید
سلام دوست عزیز
مطالب شما درست اما با اینکه تصمیم گیری با میدارا و کسانی هست که برا فصل نامه دارن زحمت میکشنه اما اگه من بخوام برا مباحث کنترلی اطلاعات بذارم اصلا وقت صرف s7 300و یا بقیه محصولات زیمنس نمیکنم.بنا به دلایلی که خودتون هم خوب مدونید.

mehdisepehri

عضو جدید
خب ، من مجله رو یه نگاه جزیی کردم و بهتون تبریک میگم!
و ممنونم از این همه تلاشتون...
خب در مورد مجله ، میخوام یه سری نکات رو در قالب چند دسته مطالب بیان کنم!

1- ظاهر مجله:
خب یه کاستی هایی خیلی اذیتم کرد!
مثلا صفحه بندی و همچنین فونت و صفحه آرایی مجله "خوب نبود!
عکس ها و طراحی ها کیفیت پایینی داشتند!
کلا کیفیت بسیار پایینی داشت که به نوعی موجب تعجبم شد!

2- در مورد مطالب داخل نشریه
تا حدود زیادی مطالب رو پسندیدم!
اما این مجله خیلی برقی خاص نبود!!!
ببینید ، شما وقتی مجله هایی مثل Elektor یا مثلا Spectrum رو که از معتبرترین مجلات هستند (مخصوصا دومی که مجله رسمی IEEE هستش) ورق میزنید ، از اکثر حوزه ها برق ، از مخابرات و الکترونیک در اون مطلب میبینید تا قدرت و سیستم های انرژی!
به قولی برای همه خوانندگانش سعی می کنه مطالبی رو فراهم بیاره!
ضمن اینکه مطالب باید نگاه ویژه ای به برق داشته باشند!
و یه نکته ای هم خیلی اذیتم کرد ، این بود که "انگار" داشتم صفحات اینترنتی رو میخوندم!!!
میدونید ، یعنی به نوعی این حس در برخی قسمت ها پیش میومد که انگار مطالب کپی شده هستند!
ضمن آنکه فقدان منابع معتبر هم چشم گیر بود!

میدونم این نکات در مورد یه مجله مجازی خیلی سخته دقت کردن بهش ، اما خب اینا نکاتی بود که بیشتر به نظرم اومد!
اما باز هم اگه بخوام به طراحی و ظاهر نمره بدم از 20 ، متاسفانه نمره ای بیشتر از 8 نخواهم داد!
اما در مورد مطالب اگر بخوام نمره ای بدم ، حدود نمره 15 نمره خوبی خواهد بود!

در آخر بازم میگم ، که کارتون خیلی ارزشمنده ، اما اگر انتقادی هم میکنم ، چون دوست دارم پیشرفتتون رو ببینم..
موفق و سربلند باشید...

hosseinassar

مدیر ارشد

1- ظاهر مجله:

ببینید ، شما وقتی مجله هایی مثل Elektor یا مثلا Spectrum رو که از معتبرترین مجلات هستند (مخصوصا دومی که مجله رسمی IEEE هستش) ورق میزنید ، از اکثر حوزه ها برق ، از مخابرات و الکترونیک در اون مطلب میبینید تا قدرت و سیستم های انرژی!
و یه نکته ای هم خیلی اذیتم کرد ، این بود که "انگار" داشتم صفحات اینترنتی رو میخوندم!!!
میدونید ، یعنی به نوعی این حس در برخی قسمت ها پیش میومد که انگار مطالب کپی شده هستند!

میدونم این نکات در مورد یه مجله مجازی خیلی سخته دقت کردن بهش ، اما خب اینا نکاتی بود که بیشتر به نظرم اومد!
اما باز هم اگه بخوام به طراحی و ظاهر نمره بدم از 20 ، متاسفانه نمره ای بیشتر از 8 نخواهم داد!

در آخر بازم میگم ، که کارتون خیلی ارزشمنده ، اما اگر انتقادی هم میکنم ، چون دوست دارم پیشرفتتون رو ببینم..
موفق و سربلند باشید...
خیلی ممنون از نظراتتون
ان شاءالله که روز به روز بهتر بشه
ما تازه اول راهیم و شاید درست نباشه با مجله های معروف و معتبر و واقعی مقایسه بشه
مجله ها گرافیست ، سردبیر، ویراستار و.... باتجربه دارند و بصورت حرفه ای کار می کنند و در قبالش دستمزد دریافت می کنند
ولی این مجله حاصل تلاش دوستان هست
به نظر من همین که کسی وقت میذاره مثلا مقاله ای ترجمه می کنه و بدون هیچ چشم داشتی ارائه میده خیلی جای تقدیر داره
خوشحال می شیم شما هم در این کار کمک کنید اگه مشکلی ندارین زحمت قسمت های گرافیکی مجله بعد شما انجام بدین

آخرین ویرایش:

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون از نظراتتون
ولی دوباره یک مجله واقعی مقایسه کردین
مجله ها گرافیست ، سردبیر، ویراستار و.... دارند
خوشحال می شیم شما هم کمک کنید اگه مشکلی ندارین زحمت قسمت گرافیکی مجله بعد شما انجام بدین
حسین جان من برا همکاری درباره مطالب مرتبط با رشته کنترل صمیمانه هستم.تا جایی که این اطلاعات ناقص من یاری کنه در خدمتم.
البته بازم میگم من اصلا اطلاعات بالایی ندارم اما سعی میکنم بهتون برا مجله بعدی کمک کنم.
موفق باشید

mehdisepehri

عضو جدید
خیلی ممنون از نظراتتون
ان شاءالله که روز به روز بهتر بشه
ما تازه اول راهیم و شاید درست نباشه با مجله های معروف و معتبر و واقعی مقایسه بشه
مجله ها گرافیست ، سردبیر، ویراستار و.... باتجربه دارند و بصورت حرفه ای کار می کنند و در قبالش دستمزد دریافت می کنند
به نظر من همین که کسی وقت میذاره مثلا مقاله ای ترجمه می کنه و بدون هیچ چشم داشتی ارائه میده خیلی جای تقدیر داره
خوشحال می شیم شما هم در این کار کمک کنید اگه مشکلی ندارین زحمت قسمت های گرافیکی مجله بعد شما انجام بدین

خب این مشخصه که نباید با اونها مقایسه بشه ، و اصلا هم قصدم این نبود!
اما میشه مثلا اونها رو الگوی خودمون قرار بدیم!
و من از اونها فقط برای کامل بودن مطالب نام بردم ، همین!:)
من متاسفانه دانش فوتوشاپ و این طور نرم افزار ها رو ندارم ، اما اگر بخواید در مورد تایپ و صفحه بندی و کلا انتخاب موضوعات باهاتون همکاری می کنم و خوشحال میشم!
و همچنین مثلا یافتن عکس هایی که کیفیت مناسب رو داشته باشند و پیکس پیکس نشون داده نشوند!
ضمن اینکه در مورد نرم افزار های برق ، سیستم های انرژِی میتونم کمکتون کنم!
ضمن اینکه میشه یه بخش مشاوره برای ارشد هم در مجله باشه!
خیلی عالی میشه و میتونم توی اون قسمت هم فعالیت خوبی داشته باشم!
کلا آقا حسین ، به نظرم اگه یه کم دقیق تر و منظم تر کار بشه خیلی عالیه!
مثلا یه شورایی باشه که کلا کارهای نشریه رو دنبال کنن..
ضمن اینکه یه پیشنهاد هم داشتم واستون!
ببینید اعضای مهندسی برق باشگاه کم نیستن ، اما خب یه کم مشوق میخوان!
شما میتونید مثلا وقتی می خواید برای یک نشریه جدید کارتون رو آغاز کنید ، اقدام به فراخوان بدید و از بچه ها دعوت به همکاری کنید و خب مثلا یه مشوقی هم قرار بدید!
مثلا برای کسایی که واقعا یه مقاله رو ترجه کنن و بفرستن (متن فارسی+متن انگلیسی) مثلا یه میزان امتیازی به عنوان دستمزد :D تعیین کنید!
یا مثلا کسایی که خودشون یه مطلب رو تالیف می کنن یا مثلا یه مطلب رو گرد آوری می کنن و...
البته من این سیستم رو خیلی نمی پسندم ، اما خب مطمئنم این خیلی میتونه جواب بده!:)
و البته بچه هایی که میخوان روی مطالبی کار کنند ، قبل از اینکه کارشون رو آغاز کنن ، با شورای سردبیری در مورد موضوعشون گفتگو کنند و اگه شورا موافق بود ، کارشون رو آغاز کنن..
کارتون قابل ستایشه ، اما نظر شخص من اینه که هیچ وقت نباید به کم راضی بود!
و خب من این مجله رو برای تالار برق باشگاه مهندسان کم میدونم..
خوشحال میشم کمکتون کنم!

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سپاس

سپاس

سلام دوست عزیز
مطالب شما درست اما با اینکه تصمیم گیری با میدارا و کسانی هست که برا فصل نامه دارن زحمت میکشنه اما اگه من بخوام برا مباحث کنترلی اطلاعات بذارم اصلا وقت صرف s7 300و یا بقیه محصولات زیمنس نمیکنم.بنا به دلایلی که خودتون هم خوب مدونید.
ممنون از شما دوستان برای لطفتون
البته نکته قابل ذکر اینه که خوب چون مجله هنوز اعضای اصلی نداره مقالت تنها مطالبی هستند که خود اعضا تهیه و ارائه دادن و نبود متلب در یک زمینه خاص دلیل بر نخواستن مدیران نبوده بلکه کسی در اون زمینه مطلب ارائه نداده تا قرار داده بشه
باز هم سپاس:gol:

1- ظاهر مجله:

موفق و سربلند باشید...
سلام دوست عزیز
ممنون از نظرتون
همون طور که ذکر شد مطالب از دوستان ارائه شده و کمبود در یک رشته به دلیل عدم فعالیت بچه های اون رشته هست !
ولی در رابطه با مطالب مجله
اصل راه اندازی مجله هدفش به ایجاد منابع پارسی بوده که به روز باشه
یه سری مقالات حاصل ترجمه و بعضی ها حاصب تجربه دوستان هست و خوب بعضی دوستان مطالب خودشون را در وبلاگشون هم می زارن ولی مطالب برگرفته از اینترنت نیست

حسین جان من برا همکاری درباره مطالب مرتبط با رشته کنترل صمیمانه هستم.تا جایی که این اطلاعات ناقص من یاری کنه در خدمتم.
البته بازم میگم من اصلا اطلاعات بالایی ندارم اما سعی میکنم بهتون برا مجله بعدی کمک کنم.
موفق باشید
خوشحال می شیم
شما از همین الان می تونید موضوعی را که می خواید روش کار کنید مشخص کنید و برامون ارسال کنید
چون مطالب باید حداقل یک ماه قبل از بسته شدن مجله بعدی جمع آوری بشن
پس ما از همین الان دست به کار بشید:gol:
منتظرتونیم :gol:
خب این مشخصه که نباید با اونها مقایسه بشه ، و اصلا هم قصدم این نبود!
اما میشه مثلا اونها رو الگوی خودمون قرار بدیم!
و من از اونها فقط برای کامل بودن مطالب نام بردم ، همین!:)
من متاسفانه دانش فوتوشاپ و این طور نرم افزار ها رو ندارم ، اما اگر بخواید در مورد تایپ و صفحه بندی و کلا انتخاب موضوعات باهاتون همکاری می کنم و خوشحال میشم!
و همچنین مثلا یافتن عکس هایی که کیفیت مناسب رو داشته باشند و پیکس پیکس نشون داده نشوند!
ضمن اینکه در مورد نرم افزار های برق ، سیستم های انرژِی میتونم کمکتون کنم!
ضمن اینکه میشه یه بخش مشاوره برای ارشد هم در مجله باشه!
خیلی عالی میشه و میتونم توی اون قسمت هم فعالیت خوبی داشته باشم!
کلا آقا حسین ، به نظرم اگه یه کم دقیق تر و منظم تر کار بشه خیلی عالیه!
مثلا یه شورایی باشه که کلا کارهای نشریه رو دنبال کنن..
ضمن اینکه یه پیشنهاد هم داشتم واستون!
ببینید اعضای مهندسی برق باشگاه کم نیستن ، اما خب یه کم مشوق میخوان!
شما میتونید مثلا وقتی می خواید برای یک نشریه جدید کارتون رو آغاز کنید ، اقدام به فراخوان بدید و از بچه ها دعوت به همکاری کنید و خب مثلا یه مشوقی هم قرار بدید!
مثلا برای کسایی که واقعا یه مقاله رو ترجه کنن و بفرستن (متن فارسی+متن انگلیسی) مثلا یه میزان امتیازی به عنوان دستمزد :D تعیین کنید!
یا مثلا کسایی که خودشون یه مطلب رو تالیف می کنن یا مثلا یه مطلب رو گرد آوری می کنن و...
البته من این سیستم رو خیلی نمی پسندم ، اما خب مطمئنم این خیلی میتونه جواب بده!:)
و البته بچه هایی که میخوان روی مطالبی کار کنند ، قبل از اینکه کارشون رو آغاز کنن ، با شورای سردبیری در مورد موضوعشون گفتگو کنند و اگه شورا موافق بود ، کارشون رو آغاز کنن..
کارتون قابل ستایشه ، اما نظر شخص من اینه که هیچ وقت نباید به کم راضی بود!
و خب من این مجله رو برای تالار برق باشگاه مهندسان کم میدونم..
خوشحال میشم کمکتون کنم!
ممنون از پیشنهاداتتون
انشالله اگر مشکلی پیش نیاد قراره بخشی را بگیریم که فقط به های مجله دسترسی داشته باشن تا از این به بعد کارها گروهی تر انجام بشه و تعداد افراد بیشتری نظارت داشته باشن چون در این دو شماره می شه گفت قسما اعظم کارها به دوش یه نفر بوده ، هرچند که بقیه لطف کردن و مطلب فرستادن ولی همین جمع آوری و همین طراحی کنونی 1 ماه وقت صرفش شده که خوب اگر گروهی انجام بشه مسلما هم بهتر می شه و هم همه زحمات را یک نفر متقبل نمی شه
راستش موضوعات که گفتم جریانش چیه ولی شما موضوعات پیشنهادی خودتون را می تونید اعلام کنید به من یا آقا حسین و ما به اعضای فرستنده اعلام می کنیم ولی فقط به عنوان پیشنهاد چون شاید تمایل به ارسال اون مطالب نداشته باشن
همیشه بعد از ارسال هر شماره من از دوستان می خوام که مطالبشون را برای مجله بعد ارائه بدن و در واقع همون فراخوان هست ولی خوب متاسفانه پای عمل که می شه یه قدار حرف ها رنگ می بازه
ولی همین جا اعلام می کنم همه دوستانی که تمایل دارن می تونن مطالب خودشون را برای ما ارسال کنن

و در پایان ممنون از همه دوستان :gol:
مسلما انتقادات سازنده ی پیشرفت هاست
سپاس از همه دوستانی که ما را با نظراتشون مورد لطفشون قرار دادن:gol:

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنون
من با نظر دوستان برا تشکیل شورا کاملا موافقم.یه پیشنهادم دارم.
اول یه فراخوان بزرگ بدیم و از کسانی که دوست دارن همکاری کنن دعوت کنیم.بعد از هر رشته یا گرایش 3-4نفر رو انتخاب کنیم(یا برا اساس نظرسنجی و یا سوابق) که این افراد بشن اعضای شورای عمومی.بعد از بین این اعضا یکنفر رو هر گرایش معرفی کنه برای شورای اصلی که سیاست گذاری میکنن.فکر کنم نظر بدی نباشه.اگه میشه روش فکر کنید!!1

ALI 7135

کاربر بیش فعال
سپاس

سپاس

درود و سپاس بسیار فراوان از زحمات دوستان عزیز
من هم با راه اندازی یک شورا کاملا موافقم

آخرین ویرایش:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام به دوستان
افرادی که تمایل به شرکت در شورا دارن می تونن آمادگی خودشون را اعلام کنن
افراد باید حداقل توانایی انجام یکی از موارد زیر را داشته باشن
1) ارسال مطلب برای مجله
2)کمک در طراحی مجله
3)اطلاع راسانی به اعضا

دوستانی که تمایل دارن لطفا قسمتی را که می خوان در اون فعالیت داشته باشن به همراه نام کاربرشون را در متن ایمیلی با عنوان همکاری در مجله به ایمیل signaliraneng@gmail.com ارسال کنن تا اسامی را جمع کنیم
دوستان توجه داشته باشن به دلیل این که روی کمک اعضا حساب می شه کسانی که اعلام همکاری کنن و در موعد مقرر از وظیفه شونه خالی کنن ازشون به عنوان جریمه امتیاز کسر خواهد شد و دوستانی هم که بر سر قولشون باشن و به قولشون عمل کنن به عنوان پاداش بهشون امتیاز و یک سری مزایا تعلق خواهد گرفت
حق امتیاز کسانی هم که در دو شماره پیشین شرکت داشتن محفوظ هست
با تشکر از همه دوستان
ولی خواهشا اینجا یا در صفحه شخصی مدیران پیامتون را ارسال نکنید تا بشه همه را دسته بندی کرد
با تشکر از همه دوستان
یا حق

atmelboy

عضو جدید
ممنون از فکر سازنده تون
شروع کنید از شماره اخیر به ساخت یک ربات ساده و برق را روی ساخت ربات آموزش بدید و قدم به قدم در شماره های مختلف ادامه بدید.

• Like
واکنش ها: sh85

navid s

عضو جدید
مجله بايد سطح هاي مختلف داشته باشه :
1_مبتدي(توضيحات پيش پا افتاده و مناسب براي افراد علاقه مند)
2_متوسط(در حد ليسانسي ها و مناسب با سطح علمي انها)
3_حرفه اي(در حد فوق تخصصي)
اين نظر منه توانايي انجامش رو داشته باشي مجله ي موفقي ميتوني داشته باشي
موفق باشي

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ضمن عرض خدا قوت و خسته نباشید به مدیران

من کاملا آماده اطلاع رسانی هستم
چون حقیقتا از این موضوع در تاپیکهای مهندسی نه فقط برق به شدت ناراحتم
طرف تاپیک میزنه تو زنگ تفریح من نمیشناسمش بهم لینک میده
اونوقت اینجا ...... که مثلا هم رشته ای هم هستیم و شناختی نسبی به هم داریم ...............

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه
دومین مجله زده شده
ما که برقی هستیم تازه باید بفهمیم !!!!!!!!!
خدا رو شکر که انقدر تو تاپیک مجله گفتیم شماره دوم زده شد
بهمون اطلاع بدین .......... واقعا خدا رو شکر !!!!!!!!!

حسین آقا یه جا مطلبی گفتن ........دلم به شدت گرفت ......... اینجا مطرح میکنم
شما گذاشتی تو امضا ، خانم مدیر گذاشته ....... تو اطلاعیه هم میگین هست

اینا دلیل شد که اطلاع رسانی نشه !!!!!!
بله گفتم اونی که عضو فعال تالار شماست و اکثرا میاد اینجا باید بدونه
ولی مثلا من ......... که الآن خیلی مدت حضورم کمتر شده .......... چطور باید بدونم یا مثلا آقا بهنامی که این همه زحمت کشیده برای تالار برق ولی خب امروزه کمتر میان چطور باید بدونن
چرا ما نباید کاری کنیم که مهندسین برق جذب این تالار بشن ............ خوبه که ادمین سایتم مهندس برقه !!!!!

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه
دومین مجله زده شده

ولی مثلا من ......... که الآن خیلی مدت حضورم کمتر شده .......... چطور باید بدونم یا مثلا آقا بهنامی که این همه زحمت کشیده برای تالار برق ولی خب امروزه کمتر میان چطور باید بدونن
چرا ما نباید کاری کنیم که مهندسین برق جذب این تالار بشن ............ خوبه که ادمین سایتم مهندس برقه !!!!!
محمد جان شما هم دیگه خیلی غرق تالار گفتگوی آزاد شدی!!!!!
در ضمن الانم دیگه کار از کار گذشته حالا بهتر نیست با هم اطلاع رسانی کنیم از بچه ها دعوت کنیم باهم!!
هستی؟

hosseinassar

مدیر ارشد
جالبه
دومین مجله زده شده

تا حد توان اطلاع رسانی شد حالا دیگه نمیدونم منظور از اطلاع رسانی چیه!!!
مجله تا الان حدود 400 بار دانلود شده جالبه که از رشته های دیگه هم اومدن و دانلود کردن
حالا اگه کسی هم با خبر نشد ه مشکل از ما نیست!

خیلی خوبه که میخوایین اطلاع رسانی کنید

• Like

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد جان شما هم دیگه خیلی غرق تالار گفتگوی آزاد شدی!!!!!
در ضمن الانم دیگه کار از کار گذشته حالا بهتر نیست با هم اطلاع رسانی کنیم از بچه ها دعوت کنیم باهم!!
هستی؟
علی جان من دیگه تو تاپیکهای گفتگوی آزاد هم نیستم
فقط تاپیکهایی هستم که بهم اطلاع داده شده یا خودم زدم
این قضیه یک ماهی هست که این چنین شده

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمالا همشون از اعضای باشگاه بودن
و اصلا و ابدا هیچ کس اطلاع بهشون نداده بود

و از همه مهمتر علم غیب داشتن

من تا یک ماه پیش هی احوال مجله دوم هم احتمالا نمیگرفتم ................. تا اینکه یه جا مطمئنم همراه یه کاربر دیگه گفتم بهمون اطلاع بدین
مجله اول کی زده شد که اطلاع رسانی در موردش شد
مجله دوم کی ؟!!!!!!!!!!!!
در ضمن اطلاع رسانی به اعضا زمانی میتونم داشته باشم که خودم در جریان باشم ........ همون کاری که در قبال مجله اول انجام شد !!!!!!
وقتی خودم اطلاع نداشته باشم ........!!!!!!
چی بگم ......با توجه به حرف مدیران من حرفمو پس میگیرم ........ چون قطعا مثل اعضای فعال این تالار نیستم که بیشتر اوقات اینجا باشم

احتمالا هم کر شدم و هم کور

موفق باشین

آخرین ویرایش:

msadeghz

عضو جدید
موفق باشید
سلام
آقا ما هم در زمینه کنترل هستیم
البته بیشتر در زمینه ابزاردقیق

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
ضمن عرض خدا قوت و خسته نباشید به مدیران

من کاملا آماده اطلاع رسانی هستم
چون حقیقتا از این موضوع در تاپیکهای مهندسی نه فقط برق به شدت ناراحتم
طرف تاپیک میزنه تو زنگ تفریح من نمیشناسمش بهم لینک میده
اونوقت اینجا ...... که مثلا هم رشته ای هم هستیم و شناختی نسبی به هم داریم ...............
سلام
ما هم خوشحال می شیم
پس از این به بعد من و آقا حسین خبرهای تالار را به شما می دیم شما به همه دوستانه برقی اطلاع رسانی کنید
پس از مدتی هم اگر همچنان تمایل به همکاری داشتید و روند کار مثبت بود عنوان شما به کاربر اطلاع رسانه برق تغییر داده می شه تا همه بدونن
منتظره جوابه شما هستم
برای شروع هم می تونید از همین تاپیک مجله و شروع کلاس روباتیک که در امضای من هست شروع کنید
یا حق
احتمالا همشون از اعضای باشگاه بودن
و اصلا و ابدا هیچ کس اطلاع بهشون نداده بود

و از همه مهمتر علم غیب داشتن

من تا یک ماه پیش هی احوال مجله دوم هم احتمالا نمیگرفتم ................. تا اینکه یه جا مطمئنم همراه یه کاربر دیگه گفتم بهمون اطلاع بدین
مجله اول کی زده شد که اطلاع رسانی در موردش شد
مجله دوم کی ؟!!!!!!!!!!!!
در ضمن اطلاع رسانی به اعضا زمانی میتونم داشته باشم که خودم در جریان باشم ........ همون کاری که در قبال مجله اول انجام شد !!!!!!
وقتی خودم اطلاع نداشته باشم ........!!!!!!
چی بگم ......با توجه به حرف مدیران من حرفمو پس میگیرم ........ چون قطعا مثل اعضای فعال این تالار نیستم که بیشتر اوقات اینجا باشم

احتمالا هم کر شدم و هم کور

موفق باشین
با توجه به لطف شما احتمالا از مجله سوم این مشکل برای هیچ یک از دوستان پیش نمی یاد
سلام
آقا ما هم در زمینه کنترل هستیم
البته بیشتر در زمینه ابزاردقیق

با سلام
لطفا با توجه به پسته 31
با سلام به دوستان
افرادی که تمایل به شرکت در شورا دارن می تونن آمادگی خودشون را اعلام کنن
افراد باید حداقل توانایی انجام یکی از موارد زیر را داشته باشن
1) ارسال مطلب برای مجله
2)کمک در طراحی مجله
3)اطلاع راسانی به اعضا

دوستانی که تمایل دارن لطفا قسمتی را که می خوان در اون فعالیت داشته باشن به همراه نام کاربرشون را در متن ایمیلی با عنوان همکاری در مجله به ایمیل signaliraneng@gmail.com ارسال کنن تا اسامی را جمع کنیم
دوستان توجه داشته باشن به دلیل این که روی کمک اعضا حساب می شه کسانی که اعلام همکاری کنن و در موعد مقرر از وظیفه شونه خالی کنن ازشون به عنوان جریمه امتیاز کسر خواهد شد و دوستانی هم که بر سر قولشون باشن و به قولشون عمل کنن به عنوان پاداش بهشون امتیاز و یک سری مزایا تعلق خواهد گرفت
حق امتیاز کسانی هم که در دو شماره پیشین شرکت داشتن محفوظ هست
با تشکر از همه دوستان
ولی خواهشا اینجا یا در صفحه شخصی مدیران پیامتون را ارسال نکنید تا بشه همه را دسته بندی کرد
با تشکر از همه دوستان
یا حق
موارد خواسته شده را به آدرس مورد نظر ارسال کنید
با تشکر

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من آماده همکاری هستم اگر بهم اطلاع داده بشه

نیازی به ................... هم ندارم ( خصوصی در این باره بهتون میگم )

• Like

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتقاد و پیشنهاد

انتقاد و پیشنهاد

با سلام به همه بچه های عزیز گروه برق
از اونجایی که من خودمو در قبال مجله مسئول میدونم یه سری حرفها دارم که باید بگم حالا برداشت از اون به عهده شما:
1-بازم از همه می خوام برا انجام امور مجله اعلام همکاری کنن در صورت علاقه مندی.
2-عزیزان اطلاع رسان دست به کار بشن.هنوز اطلاع رسانی وضعیت خوبی نداره.
3-مدیرای عزیز یکم برا کاراشون جدیت بیشتری نشون بدن و تنها به زدن تاپیک های قفل شده بسنده نکنن.
4-اعضای محترمی که القاب نیکوی تالار برق مثل کاربر فعال برق رو یدک میکشن مجله رو فرزند خونده ندونن.
5-از بقیه تالارا مثل کامپیوتر هم برای همکاری دعوت کنید.(خبر خوشحال کننده از تالار کامپیوتر اینکه این عزیزان هم می خوان درباره ایجاد مجله تصمیم گیری کنن.که امیدوارم به نتیجه برسن.ان شاا... موفق باشن)
6-مدیرا تعداد اعضایی رو که اعلام همکاری کردن رو اعلام کنن.
7-همه انتقادا بر خودم وارده.
8-یه سری پیشنهاد برا خود مجله:
8.1-تا حد امکان از مجله های تخصصی برق (مثل: امواج برتر-مدار و....) الگو برداری بشه.
8.2-حدالمکان از بیشتر گرایش ها مطلب وجود داشته باشه.
8.3-در هر شماره بیوگرافی یک چهره برتر در مهندسی برق را بیان بشه.
8.4-هرشماره یک نرم افزار مهندسی معرفی بشه به اضافه اصول اولیه کار با آن
8.5-در هر شماره یک data sheetویا user manualویا.....مورد بررسی قرار بگیره.
8.6-یک ترجمه کوتاه تخصصی همراه با متن انگلیسی وجود داشته باشه.
8.7-در یک بخش به مسایل مربوط به مدارج دانشگاهی پرداخته بشه.مثل تحصیلات تکمیلی
8.8-یه قسمت به فناوری های نوین اختصاص داشته باشه.
8.9-قسمت پاسخ گویی به سوالات وجود داشته باشد.(میشه از یک سوال خوب و جواب های خوبی که به اون داده شده در تالار استفاده کرد.)
8.10-درصورت امکان از مقاله های دست نویس بچه ها استفاده بشه
8.11-در مورد یک موضوع خاص و پر طرفدار نوشته قرار بگیره.مثلا در زمینه روباتیک (آموزش روباتیک)
8.12-از ارتباط مهندسی برق با سایر رشته مطلب قرار بگیره.مثلا مهندسی برق و کامپیوتر

مهم:
الف)مسلما همه این موضوعاتی که من بیان کردم پیشنهادن وصرفا نظر شخصی خود بنده ست.
ب)کار کردن روی این زمینه ها نیاز به مشارکت همگانی داره.
ج)امکان اینکه همه این موضوعات در یک شماره وجود داشته باشه نیست.

9-بازم از همه ممنون.
امیدوارم همه عزیزان گروه برق موفق و موید باشند.:gol:

p-electric

عضو جدید
salam
man migam 1 ki bashe matalebo az bacheha jam kone bezane to majale
yani sardabiri bashe
matalebo az bacheha jam kone ba esme bacheha bezane onja
man hazer be hamkariam

EECi

مدیر بازنشسته
دوستان خوبم از تاخیرم در کمک رسانی معذرت میخوام...
من سعی می کنم در مورد انتن ها و خطوط انتقال فرکانس بالا و مخابرات برای مجله مطلب تهیه کنم

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
گردآوری
دوستان مطالب در حال جمع آوری هست
بر سرعت خودتون اضافه کنید
تا انشالله مطالب در موعد مقرر برسه
منتظر دریافت مقالاتتون هستیم
signaliraneng@gmail.com

hosseinassar

مدیر ارشد

وضعیت