مجله مجازی برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

HniArsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
چه خبر از پیشرفت کار خبرنامه؟؟؟؟؟؟؟؟
می بینم همه مشغولند!!!
من چند مدتی هست که بد جوری درگیرم نتونستم برا مجله مجازی برق کاری انجام بدم.ولی خوشحال می شم با دوستان عزیزم همکاری کنم

یاحق...http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/213178-مجله-مجازی-برق/images/smilies/icon_gol.gif

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سپاس و تشکر

سپاس و تشکر

با سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزانی که ما را همراهی کردن
اول از همه از دوستانی که با ارسال مقاله کمک کردن تا حداقل بتونیم مجله اول را راه بندازیم تشکر می کنم :gol:
دوم از دوستانی که سعی دارن با انتقادات و پیشنهاداتشون در هر چه بهتر شدن این مجله ما را یاری کنن تشکر می کنم
و اما چند نکته که پس از خواندن صحبت بعضی از دوستان لازم دیدم بیان بشه :
مسلما هیچ کاری در همون ابتدا بی عیب و نقص نیست و اگر از همون مرحله اول قرار بشه انقدر کار بی عیب و نقص و کامل انجام بشه مطمئنا مثل خیلی دیگه از کارها در همون مرحله اول کار متوقف می شد همون طور که در بسیاری از تالار ها قرار بود نشریه راه اندازی بشه ولی هنور راه نیافتاده متوقف شد
دوما هر کار تازه ای مصداق کودکی تازه راه افتاده هست که اگر بخواهیم از همان اول آن را به مسابقات دو میدانی ببریم نه تنها موجب پیشرفت نمی شه بلکه ممکنه تا آخر عمر دچار مشکلات جسمی بشه
در رابطه با فرمت مجله پیش از راه اندازی بحث هایی شد که دوستانی که از اول همراه ما بودن پیشنهاد دادن که از امکانات دنیای مجازی همچون مولتی مدیا و موسیقی و .... استفاده بشه برای همین اولین مجله به این صورت آماده شد
در رابطه با انتشار مجله به صورت مجازی دلایل زیادی بود :
1) هدف اصلی توزیع آسان مجله هست که به نظر من در شرابط موجود توزیع از طریق اینترنت سرعت و دسترسی بهتری داره
2) تازه کار بودن مجله که هنوز نیاز به کار داره تا به یک مجله کامل تبدی بشه
3)کمبود نیروی انسانی که بتونن برای این کار وقت بزارن
همین جمع آوری و درست کردن مطالب به این فرمتی که شما می بنید حاصل تلاش آقای عصار هست که همین طور که ایشون مثل همه ما درس داشتن و مشکلات زندگی حقیقی خودشون با این حال قبول زحمت کردن و وقت خودشون را صرف آماده کردن و درست کردن مجله به این فرمتی که شما مشاهده می کنید کردن
که من از همین جا ازشون تشکر می کنم :gol:
دوستان اگر تمایل به انتشار و گسترده شدن مجله دارن ما هم با آغوش باز استقبال می کنیم ولی به شرط این که حرف ها از مرحله حرف بودن تنها خارج بشه و به مرحله عمل برسه
در پایان دوستانی که علاقه دارن برای مجله ماه آینده مطلب ارسال کنن می تونن مطالب خودشون را به من یا آقای عصار ارسال کنن و اگر مطالبشون هنور نیاز به زمان و کار داره به صورت خصوصی موضوع خودشون را اعلام کنن تا برای مطالبشون در مجله مکانی در نظر گرفته بشه
با آرزوی موفقیت روز افزون برای همه
یا حق ...:gol:

eskan

عضو جدید
بالاخره بعد از مدت ها اولین شماره مجله برق باشگاه مهندسان ایران آماده شد
به دلیل تاخیر از همه پوزش می خوام
در حین کار چند تا مشکل پیش امد که به لطف خدا یکی یکی بر طرف شد
از همه دوستانی که با ارائه مقاله و همچنین با دادن نظر در اجرای این کار کمک کردن تشکر می کنیم
دو نوع فایل آپلود شده
فایل اول به صورت کامل و بر روی سایت 4shared آپلود شده
فایل دوم به 5 قسمت تقسیم شده و در سایت ضمیمه شده (برای کسانی که سرعت پائین دارند)

پسوورد :www.www.www.iran-eng.ir

دانلود مجله به صورت کامل

دانلود قسمت اول
دانلود قسمت دوم
[URL="http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=39868&d=1293207624"]دانلود قسمت سوم
[/URL]دانلود قسمت چهارم
دانلود قسمت پنجم
آقا این تمام لینکهاش خرابه
نه میشه از یرور سایت دانلود کرد ، و نه از سرور 4share
لطفا یه جای دیگه آپلود کنید

eskan

عضو جدید
نه میشه از سرور سایت دانلود کرد ، و نه از سرور 4share

hosseinassar

مدیر ارشد

لینک های صفحه قبل و امتحان کنید
دوباره ضمیمه شدن
لینک 4shared فکر نمی کنم مشکل داشته باشه

• Like
واکنش ها: sh85

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

من همین لینک ها را الان دانلود کردم باز مشکلی نبود !
چه اروری به شما می ده ؟

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
به نظرتون هر شماره حول یه موضوع باشه بهتر نیست؟
یا لااقل موضوع های به روز باشه.
البته الان چیزی به ذهنم نمیرسه

omidvarshoei

عضو جدید
سلام دوست عزیز منم گرایشم الکترونیک و کاملا به بحث الکترونیک و برنامه های مربوط به الکترونیک مسلطم ودر زمینه برنامه نویسی pcs7 کاملا مسلطم تمام سعیم میکنم که یک مجله نمونه در اختیار دوستان قرار بگیره
ایده بسیار فوق العاده ای

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام دوست عزیز منم گرایشم الکترونیک و کاملا به بحث الکترونیک و برنامه های مربوط به الکترونیک مسلطم ودر زمینه برنامه نویسی pcs7 کاملا مسلطم تمام سعیم میکنم که یک مجله نمونه در اختیار دوستان قرار بگیره
ایده بسیار فوق العاده ای

سلام
خیلی خوبه اگه بتونید در زمینه میکرو یا plc کمک کنید
اگه کار جدیدی هم باشه خیلی بهتر مشه

dadash masoud

عضو جدید
بس چرا مجله رو نمیدین بیرون؟نترسین همیشه اولین سخت ترین قدمه ولی شروع که بشه دیگه خودکار جور میشه

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بس چرا مجله رو نمیدین بیرون؟نترسین همیشه اولین سخت ترین قدمه ولی شروع که بشه دیگه خودکار جور میشه
سلام
مجله اول بیرون داده شده
می تونید دانلود کنید هم در این تاپیک لینک ها موجوده و هم در بالای تالار به عنوان اطلایعه قرار داده شده
مجله دوم هم در راه هست البته چون الان فصل امتحانات بود یک مقدار بیشتر طول کشید

amirpar

عضو جدید
دوست عزیز لینک دانلود فیل مورچه هستش:warn:
ایمیل کن بذارم رو سایت خودم با لینک مستقیم:biggrin:;)
با تشکر

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام
به دلیل مشکل پیدا کردن لینک دانلود ، مجله در سرور دیگری آپلود شد
برای دانلود به تاپیک زیر مراجعه کنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/253717-%D9%85%D8%AC%D9%84%D9%87-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%82-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86?goto=newpost

شماره جدید مجله هم ان شاءالله در اوایل سال جدید آماده میشه
همه دوستانی که قصد همکاری دارن میتونند تا مطالب خودشون ارسال کنند

وضعیت
موضوع بسته شده است.