كي كجا قبول شد ؟

amirswt

عضو جدید
تبریک به همه .
آقا رضا بیشتر از همه خوشحال تو شدم که کرمان آوردی
دوست منم 490 بود شبانه جوش امیرکبیر آورده راستی
اینم به آمار اضافه بشه

الآن اینی که گفتی جدی بود؟
با این رتبه توی شهر تهران قبول شده؟

amirswt

عضو جدید
سلام به همگی....

به همتون تبریک میگم واقعا که گل کاشتین....

برا ما درس نخونها هم دعا کنید شاید درس خون شدیم!!!!!

اگه راز موفقیتتون رو هم بگید ممنون میشم...

موفق باشید

من که اصلا به خرخونی اعتقاد ندارم، مگه اینکه بعد از فهمیدن کامل درس و مطالب اون، برای تثبیت در حافظه شروع به زیاد خوندن و مرور کنی.
و یه موقع دیگه که برای خرخونی مناسبه، وقتیه که دو ماه مونده به کنکور و باید کلی درس رو حفظ کنی.
همین.
در کل توصیه میکنم در طول تحصیل مطالب زیادی رو بخونی (نه برای امتحان و نمره، بلکه برای لذت بردن از فهمیدن) و ذهنت درگیر اون مطالب باشه و بهشون فکر کنی. اینجوری به مرور مطالب ملکه ی ذهن میشن. دیگه نیازی به خرخونی نداری.

amirswt

عضو جدید
ایشالا شما هم موفق باشی تو زندگی تون. البته به نظر من زندگی همه اش درس نیست، ولی امیدوارم برقش شما رو هم بگیره تا راضی باشی:biggrin:

البته یه راه حل خیلی ساده هم وجود داره. یه بیماری خیلی خاص هست که اگه بگیریش حتما موفق می شی. اسمش سرطان خرخونی هست. البته به این راحتی ها منتقل نمی شه. شما برو یکی از دوستای خیلی خیلی درس خونت رو پیدا کن و بقلش بشین، اگه وقتی داره درس می خونه زیاد بهش نگاه کنی احتمال داره که شما هم این بیماری رو بگیری و تو درس موفق بشی، علائم این بیماری رو هم بهت می گم که اگه مبتلا شدی بفهمی، عینکی می شی ( و اگه عینکی هستی شماره چشت می ره بالا) نیاز شدید به کتاب پیدا می کنی ( مشاهده شده که بعضی از بیماران اقدام به خوردن کتاب، خورد کردن برگه در آب و سر کشیدن آن، و پودر کردن کاغذ و استعمال اون می کنن) قوی شدن عضلات مچ و دست ( به علت بالا نگه داشتن بیش از حد کتاب) و غیره و غیره هست.:biggrin:
علائم جانبی گل و گشاد شدن لباس ها و عقب افتادگی از مد به همراه خندیدن به جک های خیلی قدیمی است.;)

یکی از دوستانم که برای کنکور کارشناسی میخوند، حداقل 10 کیلو چاق شد. خیلی تابلو بود. آخرش هم شریف قبول شد!!!
اگه بدون حرص خوردن و نگرانی و جوش زدن درس بخونی، با آرامش کامل، کلی هم چاق میشی!!!

amirswt

عضو جدید
به همه دوستان تبریک میگم
انشا... تو همه مراحل زندگیتون موفق باشید:gol:

ولی اصطلاحهای جالبی دارین
خوردگی شریف
شناسایی تهران
...

:w16::w16::w17::w17::w25::w25:

بابا دمت گرم
اصطلاحات شما بچه فیزیکی ها که از ما بچه موادی ها باحالتره!!!
فیزیک حالت جامد
ماده ی چگال
الکترودینامیک کوانتومی
ابرنواختر
الکترون
پروتون
نوترون
فیزیکتون
!!!!!
اگه حضور ذهن داشتم، حتما لغات باحالتون رو اینجا ردیف میکردم!!! ولی ذهنم نیست، رفته جایی کار داشته!!!

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من با 650 شبانه شناسائي آموزش محور قزوين قبول شدم.چند تا سوال هم دارم:
كسي ميتونه بهم كمك كه آموزش محور چيه و چه مزيت و مضراتي داره؟؟؟؟؟؟؟/
همچنين اون دانشگاه وام ميده؟
چند روز تو هفته كلاسه؟

آموزش محور دیگه پروژه نداره ، بجای 6 واحد پروژه ، 6 واحد درسی پاس میکنی
مزایا : سر 3 ترم فارغ التحصیل میشی. بدون هیچ گونه زحمتی . تو مدرکت هم قید نمیشه . پس واسه تدریس یا کار مشکلی نداره. دردسرای پروژه رو نداره دیگه.
عیب : چون پروژه انجام نمیدی ، مقاله هم نمیدی. واسه بورس خارج شدن یا ادامه تحصیل به مشکل بر میخوری، چون کاری واسه ارائه نداری.

مثلا واسه خودم که وقت و حال پروژه و قصد ادامه تحصیل رو ندارم ، آموزش محور خیلی می تونست خوب باشه تا مثل الان استرس پروژه رو نداشته باشم;)

آخرین ویرایش:

amirswt

عضو جدید
اتفاقا دانشگاه جای شنگول منگول هاست!:smile:

شیرنی هم به روی چشم!!!!

یه بستنی فالوده ای مهمون من!!!:D

منم میام!!!
کجا و کی قرار میذاریم؟
بهار ویتامین سر تقاطع نواب و آزادی خوبه؟
تا تربیت مدرس هم 15 دقیقه راهه.

amirswt

عضو جدید
با رتبه 8 تربیت مدرس قبول شدید؟
ببین دوست من رتبه 59 نانو رو اورده احتمال قبولی داره؟؟؟
اخه صداش در نمی اد نگرانشم....

با کمال شرمندگی، فکر کنم امسال قبول نشه. ولی اگه پارسال این رتبه رو میآورد، پژوهشگاه قبول میشد.

amirswt

عضو جدید
والا من چون از کنکورم راضی نبودم خودم نتیجه رو ندیدم و دوستان زحمت کشیدند رتبه ی منو دیدند .. واسه همینه که اینجا هم اول یک رتبه ای گفتم بعد عوضش کردم چون از بقیه پرسیدم و اونا هم یادشون نبود:biggrin:.. دوستم پدرشون تو سازمان سنجشه .. سعی میکنم برم رتبمو بپرسم و بیام دقیق بگم

امین منم رتبم رو یادم نبود، رفتم با همون مشخصات کارت، از سایت سنجش دیدمش.
اینم لینکش:
http://srv2000.sanjesh.org/Arshad89/krarnm89/index.php

amirswt

عضو جدید
من چند روز سر نزده بودن، برای همین هم اول مطالب دوستان رو مطالعه کردم و جواب دادم.
من با 4 نانو، میرم شریف.
درصدها:
زبان: 59
ریاضی مهندسی: 18
شیمی کاربردی: 40
فیزیک جدید: 15
خواص فيزيكي ومكانيكي مواد: 48

آمار دیگه هم دارم:
رتبه نتیجه
21 جوش شریف
27 انتخاب شناسایی شریف
37 خوردگی تهران
125 انتخاب شناسایی علم و صنعت
در ضمن، شنیدم که با 25 نانو شیراز قبول شدن و با 46 نانو شیراز رو نتونستن بیارن.
با 60 نانو هم شریف و تربیت مدرس و به قول امین پرورشگاه قبول نشدن.

omidshsh

عضو جدید
یکی از دوستانم که برای کنکور کارشناسی میخوند، حداقل 10 کیلو چاق شد. خیلی تابلو بود. آخرش هم شریف قبول شد!!!
اگه بدون حرص خوردن و نگرانی و جوش زدن درس بخونی، با آرامش کامل، کلی هم چاق میشی!!!
منم یه گی تو همین مایه ها بودم:redface:

Amin.M.1986

عضو جدید
پژوهشگاه مواد و انرژی

پژوهشگاه مواد و انرژی

آقا من شنیدم پژوهشگاه باید ساعت بزنی و مثل اداره رفتن باید ساعت پر کنی.. حالا تکلیف من که شاغل هستم چی میشه؟؟؟ خب من میخوام واحد کم بردارم که بتونم برم سر کار .. شبانه هم قبول شدم ... کسی میدونه چیکار باید کرد؟؟ مثلا من هفته ای 1 روز برم چی میشه؟؟ میگن چون ساعت پر نکردی اخراج؟؟؟ عجب غلطی کردم زدم پژوهشگاه:mad:

آخرین ویرایش:

nina38

عضو جدید
کمک

کمک

سلام میشه بگی ریاضی چه منابعی رو خوندی که اینقدر خوب زدی، من 8 سال پیش فارغ التحصیل شدم و شاغل هستم واقعاً موندم که برای ریاضی چکار کنم؟ اگه بهوام کلاس برم وقت خیلی زیادی می بره، ممنون اگه راهنمایی کنید؟

خوش به حالت :cry::cry:

اصلا مدرس خیلی بهنره.....شریف جای بچه خرخون هاست:D
اییییییییییییییییییش:cool:

منم با این دزصد ها باید برم مدرس:
زبان:35
ریاضی:55
شیمی-فیزیک:0
خواص ف -م: 63

مجموع دزصد های من شد 216

برا تو شذ 228
228-216=12
یعنی همش 2 تست....
دوست صمیمی منم شریف-نانو مواد قبول شد...اسمش امیره.......

m.mirjafari

عضو جدید
آموزش محور دیگه پروژه نداره ، بجای 6 واحد پروژه ، 6 واحد درسی پاس میکنی
مزایا : سر 3 ترم فارغ التحصیل میشی. بدون هیچ گونه زحمتی . تو مدرکت هم قید نمیشه . پس واسه تدریس یا کار مشکلی نداره. دردسرای پروژه رو نداره دیگه.
عیب : چون پروژه انجام نمیدی ، مقاله هم نمیدی. واسه بورس خارج شدن یا ادامه تحصیل به مشکل بر میخوری، چون کاری واسه ارائه نداری.

مثلا واسه خودم که وقت و حال پروژه و قصد ادامه تحصیل رو ندارم ، آموزش محور خیلی می تونست خوب باشه تا مثل الان استرس پروژه رو نداشته باشم;)
ممنونم رضا جان ،
راستي وام هم ميده به شبانه؟هزينه هاش چطوره؟
من احتمالا آزاد خوردگي علوم تحقيقات هم قبولم .اين بهتره يا آزاد رو برم؟

بازم ممنونم

A.A.AliReza

عضو جدید
دوست عزیز، به نظر من سراسری هر چی باشه از آزاد بهتره اونم اگه کارشناسی ارشد باشه،آزاد فقط پول باید بدی

Neverhood

عضو جدید
ممنونم رضا جان ،

بازم ممنونم

الان بچه های خوردگی علوم و تحقیقات دارن ترمی 1- 1200 میدن !!! ولی تو خوردگی و جوش خیلی شاخ اند ....

A.A.AliReza

عضو جدید
آره،فکنم 1300 میدن،ولی مدرکش آزاد،با این همه هزینه آخرش مدرک آزاد میگیری،خیلی عاقلانه نیست

ozzy

عضو جدید
رتبه کارشناسی ارشد

رتبه کارشناسی ارشد

سلام به همه بچه های مواد
من رتبم 1100 شد تمام انتخاب شهرهای که زدم شبانه بود بازم قبول نشدم کسی میدونه اخرین رتبه پذیرفته شده چنده؟
:w28::w28::w28:
:w23:

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم رضا جان ،

بازم ممنونم

من واسه این دو ترم گذشته 2.5 دادم .... درسام تقریبا تمومه...
تا حالا هم 1 تومن وام بهم دادن. 1 تومن دیگه هم مهر میدن...
شهریه ترم مهر هم حدود 5/1 - 1 باید بشه واسه پروژه...

به هر حال ملی یه چیز دیگست!

m.mirjafari

عضو جدید
من واسه این دو ترم گذشته 2.5 دادم .... درسام تقریبا تمومه...
تا حالا هم 1 تومن وام بهم دادن. 1 تومن دیگه هم مهر میدن...
شهریه ترم مهر هم حدود 5/1 - 1 باید بشه واسه پروژه...

به هر حال ملی یه چیز دیگست!
رضا جان ممنون بابت راهنمائيهات بابت دانشگاه قزوين
يعني 3 ترمه تموم ميكني؟
دو ترم قبليت چند واحد داشتي مگه؟
الان كه من برم اولش چه قد بايد بدم حد اقل؟
كل پول رو بايد بدم يا وام ميدن اولش؟
برات پيغام خصوصي هم گذاشتم.لطفا 1 چك بكن
مخلص

ceramist20

عضو جدید
بیو مواد چه رتبه ای میخواد؟(روزانه).زیر 50؟زیر100؟کسی نیست که بیو مواد قبول شده باشه یا از اخرین رتبه قبولیش خبر داشته باشه؟

ozzy

عضو جدید
دوست عزیز امکان قبول شدنم توی تکمیل ظرفیت چقدره؟
میتونم روش حساب وا کنم!

فرهنگ

مدیر بازنشسته
آقا من شنیدم پژوهشگاه باید ساعت بزنی و مثل اداره رفتن باید ساعت پر کنی.. حالا تکلیف من که شاغل هستم چی میشه؟؟؟ خب من میخوام واحد کم بردارم که بتونم برم سر کار .. شبانه هم قبول شدم ... کسی میدونه چیکار باید کرد؟؟ مثلا من هفته ای 1 روز برم چی میشه؟؟ میگن چون ساعت پر نکردی اخراج؟؟؟ عجب غلطی کردم زدم پژوهشگاه:mad:

باید توکل به خدا کرد :redface:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
اتفاقا دانشگاه جای شنگول منگول هاست!:smile:

شیرنی هم به روی چشم!!!!

یه بستنی فالوده ای مهمون من!!!:D

منم میام!!!
کجا و کی قرار میذاریم؟
بهار ویتامین سر تقاطع نواب و آزادی خوبه؟
تا تربیت مدرس هم 15 دقیقه راهه.

به به
میبینم که بچه ها پایه ان
بعد ماه رمضون خوبه...
در صمن رتبه زیر صد ها خودشونو آماده کنن واسه یه شیرینی تپل:biggrin: