بچه های کنکور 90 کجا قبول شدین؟

behzadsaberi

عضو جدید
بزار نتایج بیاد بعد الآن که ساعت 11:26 صبح دوشنبه 7 شهریوره از نتایج خبری نیست!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

A.A.AliReza

عضو جدید
معاون سازمان سنجش از اعلام نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي در فردا خبر داد.

ابراهيم خدايي در گفت‌وگو با ايسنا، با اشاره به اينكه نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي سال1390 فردا سه شنبه 8 شهريورماه اعلام مي‌شود، گفت: داوطلبان مي‌توانند از فردا براي مشاهده و آگاهي از نتايج خود به سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org مراجعه كنند.

وي از پذيرش80 هزار داوطلب در اين آزمون خبر داد و افزود: تعداد پذيرفته شدگان اين دوره از آزمون كارشناسي ارشد با احتساب پذيرفته شدگان بدون آزمون سهميه استعداد درخشان 85 هزار نفر بوده است.

Ali-yp

عضو جدید
الان شما دارید راجب کنکور چی صحبت می کنید...

من کنکور کاردانی به کارشناسیو می گم...

فک کنم این تایپیک برای بچه های ارشده...

بهتر نبود این تایپیکو فردا میزدی...

کسی نمی دونه من با رتبه 260می تونم امیدی به قبولی داشته باشم(کادانی به کارشناسی)...

آخرین ویرایش:

A.A.AliReza

عضو جدید
الان شما دارید راجب کنکور چی صحبت می کنید...

من کنکور کاردانی به کارشناسیو می گم...

فک کنم این تایپیک برای بچه های ارشده...

بهتر نبود این تایپیکو فردا میزدی...

کسی نمی دونه من با رتبه 260می تونم امیدی به قبولی داشته باشم(کادانی به کارشناسی)...
نه پس،اینجا همه ارشدن

behzadsaberi

عضو جدید
آره 260 قول نمیشه فکر کنم پارسال من که قبول نشدم

چرا حرف بی پایه میزنی اگه پارسال رشته های تاپ روزانه تهرانو زدی بله که قبول نمیشودی وگرنه با 260 رشته های خوبی رو میشد شهرستان قبول شد امسال هم با افزایش ظرفیتها تهران هم براحتی می شه با این رتبه قبول شد.

behzadsaberi

عضو جدید
چرا حرف بی پایه میزنی اگه پارسال رشته های تاپ روزانه تهرانو زدی بله که قبول نمیشودی وگرنه با 260 رشته های خوبی رو میشد شهرستان
قبول شد امسال هم با افزایش ظرفیتها تهران هم براحتی می شه با این رتبه قبول شد.
ببخشید فکر کردم این تایپیک مربوط به ارشدیاست در مورد کاردانی به کارشناسی نظری ندارم.