كما چيست ؟

vava

عضو جدید
نازی جان مرسی از مطالبت
من با کما اشنایی کامل در چند روزه پیدا کردم چون 2هفته است که پدر من در کماست ولی اینو باید بدونی شدت اسیب دیدگیها با هم متفاوت و عکس العمل سیستم ها دفاعی بدن افرادبه محرکها متفاوت تر

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
نازی جان مرسی از مطالبت
من با کما اشنایی کامل در چند روزه پیدا کردم چون 2هفته است که پدر من در کماست ولی اینو باید بدونی شدت اسیب دیدگیها با هم متفاوت و عکس العمل سیستم ها دفاعی بدن افرادبه محرکها متفاوت تر

اينو كه خودم نوشتم :child:

archi_arch

مدیر بازنشسته
بچه ها لطفا رعایت کنید و بحث رو از موضوع اصلی دور نکنین
پستهای بی ارتباط با تاپیک حذف شد.

--------------------------------------------

نیوشا و بقیه بچه های گل اگه هنوزم چیزی مونده تعریف کنین من یکی مشتاقانه منتظر شنیدنشم! اگه میشه بیشتر از اون لحظه ها بگین!:redface:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي جالبه كه من موضوع جالبي گذاشتم ديگران به من توهين كردن ولي ....................

ارزش ادم هاي به چيه ؟

گلابتون

مدیر بازنشسته
نازی جان مرسی از مطالبت

آخي واوا جان پدر شما هم توي كماست...؟؟؟:cry:
ايشالا هرچه زودتر به سلامتي و تندرستي از كما خارج بشن و به آغوش گرم خانواده اشون بپيوندند...واوا جان ميشه برامون كمي توضيح بدي كه چه اتفاقي براي پدر گراميتون افتاده ...؟؟؟!!!:w05:
قطعا من و همه دوستان براي سلامتي پدرتون دعا ميكنيم اميدوارم كه مورد قبول درگاه حق قرار بگيره و هرچه زودتر رخت عافيت به تن كنند و شما رو هم ازاين نگراني خارج كنن...آمين يا رب العالمين..:gol:.

:gol:الهم اشفع كل مريض :gol:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
واوا جان من هم اميدوارم كه به زودي پدرتون خوب بشن

ولي در اين دوران مهم اينه كه شما ارامش خودتونو حفظ كنيد و به خدا توكل داشته باشيد