اگر من رفتم تو كما

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان و عزيزان:heart::heart::heart:
لطفا اگر مطلع شديد كه من رفتم تو كما يا در آستانه مرگ هستم برام تاپيك دعا و شفا و سلامتي و اين چيزا نزنين!!!:redface:
آخه اگه قرار باشه همه خوب شن و برگردن به زندگي ديگه جمعيت جهان فوران ميكنه:(

من ميرم تا جا براي بقيه باشه;)
ضمنا هرچي خدا برام بخواد همونو قبول دارم
:heart::gol::heart::gol:

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگران نباش تو برو تو کما من خودم مراسم 3 و 7 تتو ردیف میکنم البته تو باشگاه

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لطفا اگر مطلع شديد كه من رفتم تو كما يا در آستانه مرگ هستم برام تاپيك دعا و شفا و سلامتي و اين چيزا نزنين!!!:redface:

حرفتو قبول ندارم
اگه با شادی و جشن ازدواج و تولد اینجا با همیم و جشن میگیریم
پس چرا تو ناخوشی با هم نباشیم
مهدی مگه بکس برات تاپیک تبریک نزدن واسه ازدواجت حالا یکی واسه شفای دوستش تاپیک بزنه باید بیای اینجوری بگی
خب تو شرکت نکن تو اون تاپیک

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرفتو قبول ندارم
اگه با شادی و جشن ازدواج و تولد اینجا با همیم و جشن میگیریم
پس چرا تو ناخوشی با هم نباشیم
مهدی مگه بکس برات تاپیک تبریک نزدن واسه ازدواجت حالا یکی واسه شفای دوستش تاپیک بزنه باید بیای اینجوری بگی
خب تو شرکت نکن تو اون تاپیک
خب من كه نميگم براي بقيه اين كار رو نكنيد
من براي خودم ميگم:redface:
بابت تاپيك ازدواج كه شرمنده جميع دوستان شديم
به هر حال من از ناراحتي خوشم نمياد

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب من كه نميگم براي بقيه اين كار رو نكنيد
من براي خودم ميگم:redface:
بابت تاپيك ازدواج كه شرمنده جميع دوستان شديم
به هر حال من از ناراحتي خوشم نمياد

ولی این تاپیکت با این تیتر و الان تو این شرایط که تاپیک الهه عزیز بالاس به منزله توهین و بی احترامی تلقی میشه!!!!!!!!! یه عذر خواهی طلب بچهاس یادت نره

چیه مثل اینکه تازگی ها تو کما رفتن مد شده یا خدائی نکرده اتفاقی برات افتاده اگه اتفاقی افتاده بگو تا برات دعا کنیم زود خوب بشی

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چیه مثل اینکه تازگی ها تو کما رفتن مد شده یا خدائی نکرده اتفاقی برات افتاده اگه اتفاقی افتاده بگو تا برات دعا کنیم زود خوب بشی
عجب گيري افتادم:confused:
بابا جان ميگم نميخوام دعا كنيد خوب شم:redface:
خدا هرچي صلاح باشه برام در نظر ميگيره:heart:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی این تاپیکت با این تیتر و الان تو این شرایط که تاپیک الهه عزیز بالاس به منزله توهین و بی احترامی تلقی میشه!!!!!!!!! یه عذر خواهی طلب بچهاس یادت نره
واقعا بعضي وقتا دلم ميخواد برم سزارين كنم تا انقدر نخوام جوابگوي كار نكرده باشم:D
خب من ميگم براي من نذاريد چكار الهه خانوم داره:redface:
ايشالا اوشون زودتر خوب شن:redface:

ولي من ترجيح ميدم زحمتو كم كنم تا اينكه يه عمر بخوام اسير و عليل باشم:confused:

mahtab azad

عضو جدید
واقعا خجالت نمی کشید؟براتون متاسفم.یکی عزیزترینش داره با مرگ مبارزه می کنه یکی مثل شما با این تاپیک اون رو دست میندازه!به جای این که تاپیک برای این بزنید که وقتی رفتید توی کما کسی براتون دعا نکنه به اون تاپیک برید و به اون خانم یا آقا آرامش بدید.مثل این که شما توی خوشی خودتون غوطه ورید....می دونید بنی آدم اعضای یکدیگرند یعنی چی؟شک ندارم که معنیش رو نمی دونید.

monasm

عضو جدید
با آرزوی سلامتی واسه همه اونایی که می خوان خوب شن و مرگ برای اونایی که می خوان بمیرن. منم ترجیح می دم مریض شدم زود بمیرم و حوصله این زندگی مزخرف رو هم همینجوری که سالمم ندارم ! و فکر می کنم دعا باعث آرامش اطرافیان مریضه و قوت قلب دادن به هم و کاری باهاش درست نمیشه! خدا هم ننشسته که یکی رو بکشه و یکی رو زنده کنه و ... خوب احتمالا الان اخراجم می کنن!!!
برای همه اونایی که می خوان زنده باشن آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم الهه زودتر خوب بشه و برگرده پیش همه اونایی که دوسش دارن.:crying2:
منم به همه سپردم مردم واسم هیچ مراسمی نگیرن. اگه تونستن منو بسوزونن اگه نشد که مجبورن پول قبر بدن!!!
امیدوارم انسانها زیاد تولید مثل نکنن که اینهمه جمعیت فوران نکنه که انسانها آرزوی مرگ کنن!!!:razz:

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گفتم که برات طلب شفا نمیکنم میزارم وقتی مردی برات مجلس ختم میگیرم ولی خوب متوجه نشدی

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا خجالت نمی کشید؟براتون متاسفم.یکی عزیزترینش داره با مرگ مبارزه می کنه یکی مثل شما با این تاپیک اون رو دست میندازه!به جای این که تاپیک برای این بزنید که وقتی رفتید توی کما کسی براتون دعا نکنه به اون تاپیک برید و به اون خانم یا آقا آرامش بدید.مثل این که شما توی خوشی خودتون غوطه ورید....می دونید بنی آدم اعضای یکدیگرند یعنی چی؟شک ندارم که معنیش رو نمی دونید.
مودب باشيد مهتاب خانوم
اينطور سخن گفتن در شان شما نيست
من كاري به تاپيك بقيه ندارم تو اين باشگاه تا دلت بخواد از اين تاپيكا زدن ....
به هر حال گفتم كه براي من نزنن تا انقدر روحيه بقيه خورد نشه ...
بيا اين دو تا گل رو بگير تا ديگه انقدر پرخاش نكني:gol::gol:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با آرزوی سلامتی واسه همه اونایی که می خوان خوب شن و مرگ برای اونایی که می خوان بمیرن. منم ترجیح می دم مریض شدم زود بمیرم و حوصله این زندگی مزخرف رو هم همینجوری که سالمم ندارم ! و فکر می کنم دعا باعث آرامش اطرافیان مریضه و قوت قلب دادن به هم و کاری باهاش درست نمیشه! خدا هم ننشسته که یکی رو بکشه و یکی رو زنده کنه و ... خوب احتمالا الان اخراجم می کنن!!!
برای همه اونایی که می خوان زنده باشن آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم الهه زودتر خوب بشه و برگرده پیش همه اونایی که دوسش دارن.:crying2:
منم به همه سپردم مردم واسم هیچ مراسمی نگیرن. اگه تونستن منو بسوزونن اگه نشد که مجبورن پول قبر بدن!!!
امیدوارم انسانها زیاد تولید مثل نکنن که اینهمه جمعیت فوران نکنه که انسانها آرزوی مرگ کنن!!!:razz:
درود بر شما ... خدا هرچي صلاح باشه برامون در نظر ميگيره;)

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

**سمیرا**

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان و عزيزان:heart::heart:

:heart::gol:

خیلی باحال بود:w15::w15::w15::w15::w15::w15:
توبرو تو کما من تو تاپیک امیرحسین که بچه ها هم جمع ان واست عروسی راه میندازم
:redface::redface::redface::redface:

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داداشی آخه چی چی میگی شما؟
ایشالا که هیچوقت این اتفاق نیفته ولی....لا اله الا الله....!:D

ميخواي يه تاپيك بزنيم وتوش دعا كنيم كه زودتر بري كما و بعدشم خلاص؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(ولي اگه نيت مردنه چرا كما؟ يه دربستي بگير مستقيم برو اون دنيا)
تازه انوقتي هم كه تو كمايي 2باره يه تاپيك ميزنيم ودعا ميكنيم كه هيچوقت روي اين دنيا رو نبيني
خوبه؟؟؟؟؟

ghazalee

عضو جدید
ميخواي يه تاپيك بزنيم وتوش دعا كنيم كه زودتر بري كما و بعدشم خلاص؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(ولي اگه نيت مردنه چرا كما؟ يه دربستي بگير مستقيم برو اون دنيا)
تازه انوقتي هم كه تو كمايي 2باره يه تاپيك ميزنيم ودعا ميكنيم كه هيچوقت روي اين دنيا رو نبيني
خوبه؟؟؟؟؟

حالا اگه انقدر اصرار داری چرا نمی ری بپری جلوی کامیونی چیزی؟؟

minerva

عضو جدید
اگه شما توی کما رفتید خانوادتون جوری پر پر می زنند که اشک همه در میاد...کم تر کسی هست که می تونه دعا کنه شما برنگردید.پس خودخواه نباشید.

بالا