كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميگما عجب تيميه اين پرسپوليس من بازي رو نديدم خودم بازي داشتم ولي شنيدم كه پرسپوليسيا ميگن بهترين بازي امسال پرسپوليس بوده بازي امروز!!!

ولي خداييش عجب حرفي مي زنن اينا دو بازي قبل پنالتي رو واسشون ميگيرن هيچي نميگن بعد ميگن نمي دونم گل پرسپوليس گم شد و ...

عيبي نداره مهم نيست ما هر وقت ضعيفيم تقصير كسي نميندازيم حداقل من هيچ وقت تقصير كسي ننداختم سعي كردم ولي الان پرسپوليس 10 تا هم بخوره ميگه انصاري فرد مقصره
انصاري فرد بايد گل بزنه انصاري فرد بايد ارنج كنه انصاري فرد بايد گل نخوره اصلا انصاري فرد بايد يه كاري بكنه ديگه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ميگما عجب تيميه اين پرسپوليس من بازي رو نديدم خودم بازي داشتم ولي شنيدم كه پرسپوليسيا ميگن بهترين بازي امسال پرسپوليس بوده بازي امروز!!!

ولي خداييش عجب حرفي مي زنن اينا دو بازي قبل پنالتي رو واسشون ميگيرن هيچي نميگن بعد ميگن نمي دونم گل پرسپوليس گم شد و ...

عيبي نداره مهم نيست ما هر وقت ضعيفيم تقصير كسي نميندازيم حداقل من هيچ وقت تقصير كسي ننداختم سعي كردم ولي الان پرسپوليس 10 تا هم بخوره ميگه انصاري فرد مقصره
انصاري فرد بايد گل بزنه انصاري فرد بايد ارنج كنه انصاري فرد بايد گل نخوره اصلا انصاري فرد بايد يه كاري بكنه ديگه
بچه ها اين راست مي گه

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
حد اقل صدر نشيني رو از استقلال گرفتيم

حالم داره از اين بازي هاي پرسپوليس به هم مي خوره

اتفاقا ما دعا مي كرديم اينجوري صدرنشيني رو از دست بديم!:biggrin::biggrin:
هر چند براي استقلال كاري نداره برگرده به جاي هميشگيش ( صدر جدول)!
ولي حسابي دلم سوخت براتون آخيييييييييييييييييييييييييييييييييي!!!!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيالات واهي ممنوع
پرسپوليس اگه با يه مشت بچه 5 /6 ساله بياد با استقلال بازي كنه با غيرت بازي ميكنه
امسال بعد دربي قيافتون ديدنيه
:biggrin::biggrin::biggrin:
بابا يكي دو تا از اون پنج شش ساله هاتون را با پيكان مي فرستادين زمين شايد مي تونستن كاري بكنن كه شصت هفتاد ساله هاتون نكردن؟!!!!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا ما دعا مي كرديم اينجوري صدرنشيني رو از دست بديم!:biggrin::biggrin:
هر چند براي استقلال كاري نداره برگرده به جاي هميشگيش ( صدر جدول)!
ولي حسابي دلم سوخت براتون آخيييييييييييييييييييييييييييييييييي!!!!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
دعاتون مستجاب شد :biggrin::biggrin:
من هم دلم واسه شما سوخت هم واسه خودمون يه تير با دو نشون:w02::w02:

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
يگ گل سالم و يك پنالتي پرسپوليس گم شد

اشكال نداره عادت كرديم
وای داداش علی دلم داره میترکه
ولی وقتی شانس به ادم پشت کنه همینه دیگه:cry::cry::cry:
خیلی دلم برای اون پرسپولیسی که افشین ساخت تنگ شده
ولی ما صبر مون خیلی زیاده
ما همیشه حامی پرسپولیسمون هستیم
چه ببره چه ببازه دوسش داریم
ایشاالله که پرسپولیسمون رو خیلی زود تو اوج ببینیم

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
يگ گل سالم و يك پنالتي پرسپوليس گم شد

اشكال نداره عادت كرديم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اومدي سحر جونم كجايي نيستس ها

صبرمون كه از خيلي هم خيلي بيشتره تو اين 7/8 ساله همش داريم صبر ميكنيم دهه بدي رو داريم پشت سر ميذاريم ببينم چي ميشه

پرسپوليس دوست دارم حتي اگه همش ببازي

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه .......................

دقيقا مي دونستم تو مياي و همچين حرفي ميزني قابل پيش بيني بود

راستي بچه ها اين راست ميگه

ايول پس جواباي منو هم پيش بيني مي كني خب حالا كه پيش بيني مي كني چرا جواب نميدي؟؟؟آخ ببخشيد خب وقتي ميگي راست ميگم يعني قبول داري ديگه شرمنده خودم اصل خودمو زير سوال بردم

آخي دلم واستون مي سوزه حرفي ندارين بزنين خب مجبورين واسه پست زدن اينجور چيزا بنويسين ديگه
آخيييييييييييييييييييييييييييي خدا به سر هيچ كس اين بلا رو نياره كه طرفدار تيمي باشه كه هيچ چيزي واسه دفاع كردن و ارائه نداشته باشه

khooshe

مدیر بازنشسته
آبیییییییییییییییییته

آبیییییییییییییییییته

سلام دوباره ببخشید که درستو حسابی نمی آم اما قبل از کلیدن بگم
گل سیاوشووووووووووووووووووداشتین عین این بود:gol:داش سیا دوست داریم(2بار)
آخی حالا بریم سراغ کل کل...........
یعنی شما به نباختن هم راضی هستین؟؟؟؟؟؟
هاهاهاهاهاهاهاهاها:biggrin::biggrin:
آره دوست من تیمی که داره نشست می کنه به نباختن راضیه ;)
حالااستقلال همچین تحفه ای هم نیست مثل محصل های فصلی که یه دوهفته درس میخونند و بعدش آخر سر میفتند.
یعنی شما می گین تیمی که با 18امتیاز دوم جدوله تحفه نیست و تیمی که با 11امتیاز 8امه تحفه اس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟جل الخالق:surprised:پس پرسپولیس مثل محصل هایی می مونه که تا آخر ترم یه نگاه به کتابا نمی اندازن ببینن چه رنگین و به امید سر جلسه و معجزه ای چیزی هستن؟؟؟؟؟؟؟;)
حد اقل صدر نشيني رو از استقلال گرفتيم

حالم داره از اين بازي هاي پرسپوليس به هم مي خوره
اولا من یکی که اصلا ناراحت نشدم چون پیکان شخصیت قهرمانی نداره مثل برق که تا 5تا یا 6تا(یادم نمی آد)15تا امتیاز گرفته بود ولی تا آخر فصل 24امتیاز گرفت خوب البته نمی گم این مثل اونه می گم از 1امتیاز اختلاف اونم از پیکان نمی ترسم(1امتیاز که چیزی نیست از این بیشتراشو ما گرفتیمو از پیکان گنده تراشو کشیدیم پایین قهرمان شدیم آره داش;))در ضمن اگه تیم استقلال و پرسپولیس جاشون با هم عوض می شد توی جدول (که البته با این بازی های قشنگ غیر ممکنه)من اصلا از 2ام شدن پرسپولیس خوشحال نمی شدم حالا شما ها رو نمی دونم:surprised:

راس می گی داداش تازه الان دارم به حرفات فکر می کنم البته حرفای سحر جونم هم درست بود اما یادم رفت بیارم اینجا ازش تشکر کنم:(
:biggrin:
بابا يكي دو تا از اون پنج شش ساله هاتون را با پيكان مي فرستادين زمين شايد مي تونستن كاري بكنن كه شصت هفتاد ساله هاتون نكردن؟!!!!!!:biggrin:
آخ گفتی:D
دعاتون مستجاب شد :biggrin:
من هم دلم واسه شما سوخت هم واسه خودمون يه تير با دو نشون:w02:
داداش واسه ما چرا ما که جامون خوبه اونم با میانگین 2امتیاز فکر کنم با یه تیر همون یه نشونو زدی;)
بچه ها اين كم آورده نه؟؟؟
تیم نشست کرده همینه دیگه;)
من كه خيلي اميد وارم برنده باشيم
یه مثلی هست که می گه آرزو بر جوانان عیب نیست:D

زنده باد هر چی استقلالیه با غیرته:gol:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ايول پس جواباي منو هم پيش بيني مي كني خب حالا كه پيش بيني مي كني چرا جواب نميدي؟؟؟آخ ببخشيد خب وقتي ميگي راست ميگم يعني قبول داري ديگه شرمنده خودم اصل خودمو زير سوال بردم

آخي دلم واستون مي سوزه حرفي ندارين بزنين خب مجبورين واسه پست زدن اينجور چيزا بنويسين ديگه
آخيييييييييييييييييييييييييييي خدا به سر هيچ كس اين بلا رو نياره كه طرفدار تيمي باشه كه هيچ چيزي واسه دفاع كردن و ارائه نداشته باشه
حال ميكني با پيش بيني كردنم خداييش

افشين جون چرا خودتو گول ميزني برنده دربي كه پرسپوليسه
درسته كه شما تيماي بحران زده رو بر خلاف ما خوب ميبريد اما اين يكي رو بهش ميگن پرسپوليس زخمي يادت باشه
از اينكه دل كوچيكت اينقدر واسه من مي سوزه ممنونم چقدر اين افشين گله بچه ها حالا باز ميگي قبل دربي لحن حرف زدنت عوض شده نه افشين عوض نشده

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو كه اينقد پيش بيني ات خوبه بگو ببينم جمعه چند چند مي بازين؟ :cap::lol:
نه ديگه مجاني كه نمي شه اول پولشو بده بعد ميگم

ولي خودت ميدوني فوتبال غير قابل پيشبينيه
نميشه گفت چند چند ميشه ولي ميشه گفت پرسپوليس برندست

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ديگه مجاني كه نمي شه اول پولشو بده بعد ميگم

ولي خودت ميدوني فوتبال غير قابل پيشبينيه
نميشه گفت چند چند ميشه ولي ميشه گفت پرسپوليس برندست

باشه .اگه بگي رو چه حسابي مي گي پرسپوليس ميبره قول ميدم شماره حساب بده پولشو ميريزم به حسابت!فقط دليل منطقي باشه.چند ساله از استقلال توي دربي نبردين؟
چند بازي آخر تيم برتر ميدان كي بوده؟الان وضعيت كدوم تيم بهتره؟كدوم تيم روحيه بهتري داره؟ببينم اصلا شما سرمربي دارين براي بازي دربي؟

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشه .اگه بگي رو چه حسابي مي گي پرسپوليس ميبره قول ميدم شماره حساب بده پولشو ميريزم به حسابت!فقط دليل منطقي باشه.چند ساله از استقلال توي دربي نبردين؟
چند بازي آخر تيم برتر ميدان كي بوده؟الان وضعيت كدوم تيم بهتره؟كدوم تيم روحيه بهتري داره؟ببينم اصلا شما سرمربي دارين براي بازي دربي؟
شماره حساب 3333 بانك ملي

دليل منطقي
تيم برتر ميدون اوني بوده كه حمله كرده و گل زده تو اخر بازي ها
الان وضعيت استقلال بهتره ولي دليل خوبي نيست چون با دنيزلي تجربه شده كه خوب بودن تو فصل كاري به نتيجه بازي نداره يادت كه نرفته پرسپوليس دنيزلي چه فوتبالي بازي ميكرد با اين كه نيم فصل اول به پرسپوليس باخته بودين

استقلال روحيه بهتري داره ولي بازيكنان جوان پرسپوليس انگيزه بالايي واسه محبوب شدن بين هوادارا دارن كه خودشون رو نشون بدن

خدمت شما عرض كنم كه مربي هم داريم تا بازي بعد از شما شايد عوض بشه راستي شما هم مربي ندارين الان دارين با بازيكناتون نتيجه ميگيرين پس از اين لحاظ فعلا برابريم

و حالا نتيجه گيري كلي
هر وقت يكي از اين دو تيم تو ليگ خوب ظاهر شدن تو بازي دربي ضعيف تر بودن اينو من نميگم تاريخچه دربي ميگه
و حالا نتيجه گيري كلي تر پرسپوليس برندست

miladmh

عضو جدید

اگه میگید چند ساله توی دربی برنده نشدین آخرین برنده دربی پرسپولیس بوده پس تعداد سال نبردن شما بیشتره
از نظر وضعیت هم باید بگم آخرین برد پرسپولیس برابر استقلال فاصله امتیازات 12 تا بود و استقلال صدر جدول بود
در مورد سرمربی هم اگه خیلی به مرفاوی می بالید باید بگم مرفاوی کاره ای نیست مولر تیم تمرین میده وترکیب میچینه.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه میگید چند ساله توی دربی برنده نشدین آخرین برنده دربی پرسپولیس بوده پس تعداد سال نبردن شما بیشتره
از نظر وضعیت هم باید بگم آخرین برد پرسپولیس برابر استقلال فاصله امتیازات 12 تا بود و استقلال صدر جدول بود
در مورد سرمربی هم اگه خیلی به مرفاوی می بالید باید بگم مرفاوی کاره ای نیست مولر تیم تمرین میده وترکیب میچینه.
خوب دوست من شماره حساب رو هم بهش ميدادي ديگه

اخرين برد رو خوب اومدي ولي اونا الان ميگن كي بيشتر برده البته به لطف 3 / 4 تا سه به صفر اعلام كردن فدراسيون

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
شماره حساب 3333 بانك ملي

دليل منطقي
الان وضعيت استقلال بهتره ولي دليل خوبي نيست چون با دنيزلي تجربه شده كه خوب بودن تو فصل كاري به نتيجه بازي نداره يادت كه نرفته پرسپوليس دنيزلي چه فوتبالي بازي ميكرد با اين كه نيم فصل اول به پرسپوليس باخته بودين

استقلال روحيه بهتري داره ولي بازيكنان جوان پرسپوليس انگيزه بالايي واسه محبوب شدن بين هوادارا دارن كه خودشون رو نشون بدن

خدمت شما عرض كنم كه مربي هم داريم تا بازي بعد از شما شايد عوض بشه راستي شما هم مربي ندارين الان دارين با بازيكناتون نتيجه ميگيرين پس از اين لحاظ فعلا برابريم

و حالا نتيجه گيري كلي
هر وقت يكي از اين دو تيم تو ليگ خوب ظاهر شدن تو بازي دربي ضعيف تر بودن اينو من نميگم تاريخچه دربي ميگه

آخي كميته امدادي بودي؟
اصلا منطقي نبود.همه حرفات احساسي بود!
تجربه ثابت كرده طرفدارهاي عمده پرسپوليس مث u اصلا نمي تونن دو تا دليل منطقي بيارن براي افاده هاي طبق طبقشون!
اشكال نداره همه چيز روز جمعه مشخص مي شه.اميدوارم بعد بازي همينجا زيارتتون بكنم:razz:

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز

در مورد آخرين برد اصلا مطمئن نيستم؟مي شه با ذكر جزئيات بگي؟:que::question:

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز

اخرين برد رو خوب اومدي ولي اونا الان ميگن كي بيشتر برده البته به لطف 3 / 4 تا سه به صفر اعلام كردن فدراسيون
تبريك مي گم.راست گفتي پيش بيني هات عاليه!

:w17:

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه رویای قشنگ

یه رویای قشنگ

سلام به همه دوستان خوبم
شرمنده من این روزاهمش به ارور برخورد میکنم الانم نمیدونم پیامم میاد یانه؟:cry:
شرمندم اگه جواب دوستانی که برام پیام میفرستن رو دیر میدم به خدا نمیدونم چه مرگشه:cry:
راستی یه چیزی میخوام براتون تعریف کنم خواهشن بهم نخندین;):biggrin::cry:
من خواب دیدم بازی پرسپولیس استقلال شده هنوز بازی شروع نشده ارش برهانی یه گل میزنه بعد چند دقیقه بعد کریم باقری گل مساوی میزنه
اخرش دیدم که بازی با نتیجه 2 به 1 به نفع پسپولیس تموم شد ولی گل اخر رو ندیدم کی زد
شاید باورتون نشه ولی از هیجانی که داشتم از خواب پریدم
به خدا راست گفتم .البته میگن خواب زن چپ ولی ........
ایشاالله که خوابم تعبیر شه:gol::gol::gol:
پرسپولیس سرور استقلال

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
حال ميكني با پيش بيني كردنم خداييش

افشين جون چرا خودتو گول ميزني برنده دربي كه پرسپوليسه
درسته كه شما تيماي بحران زده رو بر خلاف ما خوب ميبريد اما اين يكي رو بهش ميگن پرسپوليس زخمي يادت باشه
از اينكه دل كوچيكت اينقدر واسه من مي سوزه ممنونم چقدر اين افشين گله بچه ها حالا باز ميگي قبل دربي لحن حرف زدنت عوض شده نه افشين عوض نشده

جون خودم مجبور نيستيا جواب حرفاي منو بدي خب چيزي نگي كه بهتره تا بخواي اينطوري بگي
حالا منتظر مي مونيم تا اين نتيجه اي كه گفتي رو هم جمعه ببينيم من احتمالا جمعه ميرم تهران و بازي رو از نزديك مي بينم كلا فكر كنم يه بار قبلا دربي رو رفته بودم كه با گل عليرضا اكبرپور استقلال برد كلا هر بازي استقلال رو آزادي رفتم برنده بوده من تا حالا تو آزادي شكست نخوردم

آخرينش رو چيكار داري برادر من همونطوري كه علي پيش بيني كرد برو بچسب به تعداد داربي ها و به تعداد قهرماني هاي برون مرزي و به تعداد قهرماني تو ليگ برتر وجام حذفي هر كدوم بالاتر بودي بيا اينجا كل كل كنيم سرش
آخرين و اولين رو شما بردين خب به كجا رسيدين؟؟؟

مولر مي چينه يا مرفاوي استقلال داره بازي مي كنه و مي بره فرد مهم نيست اين تيمه كه مهمه

شماره حساب 3333 بانك ملي

دليل منطقي

و حالا نتيجه گيري كلي

در اين مورد كه تيم بهتر هميشه تو دربي تحت فشار روحي هواداراس موافقم ولي خب پرسپوليس تيمي نيست كه بتونه استقلال رو ببره هر دو مربي نداريم ولي ما بازيكن داريم كه شما اونم ندارين

آفرين پيش بيني خوبي بود اينقدر سر اين كل كلا كم آوردين همه جوابا رو حفظ هستين

سلام به همه دوستان خوبم
شرمنده من این روزاهمش به ارور برخورد میکنم الانم نمیدونم پیامم میاد یانه؟:cry:
شرمندم اگه جواب دوستانی که برام پیام میفرستن رو دیر میدم به خدا نمیدونم چه مرگشه:cry:
راستی یه چیزی میخوام براتون تعریف کنم خواهشن بهم نخندین;):biggrin::cry:
من خواب دیدم بازی پرسپولیس استقلال شده هنوز بازی شروع نشده ارش برهانی یه گل میزنه بعد چند دقیقه بعد کریم باقری گل مساوی میزنه
اخرش دیدم که بازی با نتیجه 2 به 1 به نفع پسپولیس تموم شد ولی گل اخر رو ندیدم کی زد
شاید باورتون نشه ولی از هیجانی که داشتم از خواب پریدم
به خدا راست گفتم .البته میگن خواب زن چپ ولی ........
ایشاالله که خوابم تعبیر شه:gol::gol::gol:
پرسپولیس سرور استقلال

آبجي جون مي دوني جواب تورو نميدم فقط خواستم بگم حرفاتو باور مي كنم ضمنا برهاني هم اين بازي محرومه پس خوابت درست در نمياد

بالا