كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپوليس
ببازي ببري مساوي كني 6 تا 6تا بزني 6 تا 6 تا بخوري چيكار كنم دوست دارم سرور استقلالي ولي جون خودت اينقدر ما رو اذيت نكن تو هم دلت واسه هوادارات بسوزه

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
با عرض سلام خدمت فوتبال دوستان عزیز.
باید اعتراف کنم خیلی وقت بود به این تاپیک سر نمیزدم به نظرم کل کل کردن در مورد فوتبال اونقدر نیاز به رسیدگی نداشت ولی متاسفانه اشتباه کرده بودم.وقتی پست های اینجا رو دیدم و طرز صحبت افراد رو با همدیگه واقعا متاسف شدم!!
حجم پستهایی که ربطی به تاپیک نداشت و توهین آمیز بود به قدری زیاد بود که اصلا دیدم نمیشه به هیچ عنوان بهش تک تک رسیدگی کرد..بنابراین این پست رو دادم..از این به بعد اگر پستی خارج از بحث تاپیک داده بشه و یا توهین آمیز باشه به شدت با فرد خاطی برخورد میکنم پس خواهش میکنم من رو وادار به برخورد نکنید. باور کنید محترمانه حرف زدن با یکدیگر خیلی هم سخت نیست...در صورت مشاهده ی پست نامربوط تمنا میکنم خودتون در جهت پاسخگویی برنیاید و پست رو گزارش کنید..بنده قول میدم سریع رسیدگی کنم..ممنون:gol:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون آرامش جان ولي جالب تر از پست شما تشكري هست كه ازتون شده

البته يه سوال واقعا فكر مي كني كل كل در زمينه فوتبال نياز به رسيدگي نداره؟؟؟مگه قضيه ي محفل دوستي آبي و قرمز يادتون رفته؟؟؟اتفاقا يكي از جاهايي كه زياد نياز به رسيدگي داره از نظر من همين جا هست اينجا افراد بي ادب خيلي اومدن ولي متاسفاه مديران اقدامي نكردن اخرين بارش من اخطار گرفتم البته نه واسه اينكه توهين كرده بودم واسه اينكه يكي از سردمداران بحث بودم و نياز بود اخطار بگيرم تا حواسم جمع باشه!!!

راستي قضيه توهين هاي پيام خصوصي چي ميشه آخه من دوست ندارم چيزي رو گزارش بدم كلا از گزارش دادن بدم مياد مجبورم خودم جوابشو بدم وقتي هم ارزش پيام خصوصي دادن نداره مجبورم اينجا جوابشو بدم بهرحال ممنون از لطفتون و رسيدگي دير هنگامتون

راستي ميگما اين پرسپوليس از كدوم ور سرور استقلاله؟؟؟

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
ممنون آرامش جان ولي جالب تر از پست شما تشكري هست كه ازتون شده

البته يه سوال واقعا فكر مي كني كل كل در زمينه فوتبال نياز به رسيدگي نداره؟؟؟مگه قضيه ي محفل دوستي آبي و قرمز يادتون رفته؟؟؟اتفاقا يكي از جاهايي كه زياد نياز به رسيدگي داره از نظر من همين جا هست اينجا افراد بي ادب خيلي اومدن ولي متاسفاه مديران اقدامي نكردن اخرين بارش من اخطار گرفتم البته نه واسه اينكه توهين كرده بودم واسه اينكه يكي از سردمداران بحث بودم و نياز بود اخطار بگيرم تا حواسم جمع باشه!!!

راستي قضيه توهين هاي پيام خصوصي چي ميشه آخه من دوست ندارم چيزي رو گزارش بدم كلا از گزارش دادن بدم مياد مجبورم خودم جوابشو بدم وقتي هم ارزش پيام خصوصي دادن نداره مجبورم اينجا جوابشو بدم بهرحال ممنون از لطفتون و رسيدگي دير هنگامتون

هرکسی که از پست من تشکر کرده به ان مفهوم برداشت میکنم که تمنای بنده رو قبول کرده و انشالا دیگه ادامه نمیدن.
سوالتوون رو توی پست قبلیم جواب دادم که در مورد کل کل چی فکر میکردم و متاسفانه درست هم نبوده!بله با نظر شما که اینجا نیاز به رسیدگی داره موافقم و از این بعد انشالا سعی میکنم بیشتر و با شدت عمل بیشتری رسیدگی کنم.
در مورد اخطار هم حتما مدیران اونجوری تشخیص دادن ولی فعلا اینجا بحث چیز دیگه ای هست..شما میتونید پیام های خصوصی ها رو هم گزارش کنید در صورت تشخیص مدیران رسیدگی میشه..عزیزم به دوست داشتن و نداشتن هم ربطی نداره اینجا اگر همه بخوان خودشون راسا اقدام کنن حاصلش میشه بی قانونی مطلق! !!با این همه کاربر تصور بفرمایید هرکی به هر کی جواب بده خودش که دیگه نمیشه نظمی توی باشگاه برقرار کرد!!در صورت مشاهده ی هرگونه توهین باید پست گزارش داده بشه در غیر این صورت به هردو طرف اخطار داده میشه.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سوال خوبيه
از طرف شمال ؛ جنوب ؛ شرق ؛ غرب ؛ شمال غربي ؛ جنوب غربي؛ شمال شرقي ؛جنوب شرقي، و خلاصه از همه طرف سرورتونه
پرسپوليس سرور استقلاله

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال خوبيه
از طرف شمال ؛ جنوب ؛ شرق ؛ غرب ؛ شمال غربي ؛ جنوب غربي؛ شمال شرقي ؛جنوب شرقي، و خلاصه از همه طرف سرورتونه
پرسپوليس سرور استقلاله

خب حرف زدن كه كاري نداره ايران هم از همه جهات از برزيل بالاتره كو دليل؟!؟كو مدرك؟!؟
الان تنها كاري كه مي تونيد بكنيد و مثلا خودتون رو بالاي استقلال فرض كنيد اينه كه جدول رو برعكس كنيد كه اينطوري همه تيما از جمله تيمتون واژگون ميشه پس نتيجه ي اخلاقي اينه كه تنها در صورت واژگوني و نابودي تيم ها هست كه پرسپوليس مي تونه از استقلال سرتر باشه;););)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرکسی که از پست من تشکر کرده به ان مفهوم برداشت میکنم که تمنای بنده رو قبول کرده و انشالا دیگه ادامه نمیدن.
سوالتوون رو توی پست قبلیم جواب دادم که در مورد کل کل چی فکر میکردم و متاسفانه درست هم نبوده!بله با نظر شما که اینجا نیاز به رسیدگی داره موافقم و از این بعد انشالا سعی میکنم بیشتر و با شدت عمل بیشتری رسیدگی کنم.
در مورد اخطار هم حتما مدیران اونجوری تشخیص دادن ولی فعلا اینجا بحث چیز دیگه ای هست..شما میتونید پیام های خصوصی ها رو هم گزارش کنید در صورت تشخیص مدیران رسیدگی میشه..عزیزم به دوست داشتن و نداشتن هم ربطی نداره اینجا اگر همه بخوان خودشون راسا اقدام کنن حاصلش میشه بی قانونی مطلق! !!با این همه کاربر تصور بفرمایید هرکی به هر کی جواب بده خودش که دیگه نمیشه نظمی توی باشگاه برقرار کرد!!در صورت مشاهده ی هرگونه توهین باید پست گزارش داده بشه در غیر این صورت به هردو طرف اخطار داده میشه.

اميدوارم هر كسي تشكر كرده نه تنها اينجا بلكه در بقيه جاها هم شخصيت اصلي خودش رو پنهون كنه منم گفتم كه شما اشتباه فكر مي كردي در مورد كل كل چون از اسمش معلومه امكان ايجاد تنش هست و ضمنا اشاره كردم به اتفاقي كه در محفل دوستانه آبي و قرمز افتاد و مجبور شدي اكثر پستها رو حذف كني!!!
در مورد مديران و تشخيص اونجوري هم ...ولش اينجا جاش نيست
....

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
اميدوارم هر كسي تشكر كرده نه تنها اينجا بلكه در بقيه جاها هم شخصيت اصلي خودش رو پنهون كنه منم گفتم كه شما اشتباه فكر مي كردي در مورد كل كل چون از اسمش معلومه امكان ايجاد تنش هست و ضمنا اشاره كردم به اتفاقي كه در محفل دوستانه آبي و قرمز افتاد و مجبور شدي اكثر پستها رو حذف كني!!!
در مورد مديران و تشخيص اونجوري هم ...ولش اينجا جاش نيست
....
:warn::warn::warn:
در مورد این قضیه دیگه صحبتی توی این تایک نشه لطفا!!در صورت مشاهده حذف میشن..اینجا برای کل کل کردن طرفدارهای آبی و قرمزه!
با تشکر!

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوجه هاتون که همین اول پاییزی چاییدن[/quote]
راست میگی اینا در حد تیم بزرگی مثل پرسپولیس نیستن
ولی ان شاالله که جوجه هامون تا بازی دربی خروس میشنو حالتون و میگیرن:D
پرسپوليس
ببازي ببري مساوي كني 6 تا 6تا بزني 6 تا 6 تا بخوري چيكار كنم دوست دارم سرور استقلالي ولي جون خودت اينقدر ما رو اذيت نكن تو هم دلت واسه هوادارات بسوزه
علی دیدی استراتژی انصاری فر رو:D
اخرین اماری که من دیدم 76 درصد به مدیر عامل رای دادن دم همشون گرم
این اقا بایدم قاتی کنه بگه همش تقصیر فردوسی پوره:biggrin:
عادل من عاشقتم:w33:

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال هم سرور پرسپولسيه و هم ساير تيم ها.اينو جدول ليگ مي گه!:biggrin: شمال و جنوب هم نداره.
خدايي بازي رو با آذين ديدين؟حالشو بردين
اگه نه برين چشم اتونو مسواك بزنين شايد ببينين واقعيات رو:D;)

raha 001

عضو جدید
استقلال هم سرور پرسپولسيه و هم ساير تيم ها.اينو جدول ليگ مي گه!:biggrin: شمال و جنوب هم نداره.

مرسی عزیزم;);):gol::gol:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب حرف زدن كه كاري نداره ايران هم از همه جهات از برزيل بالاتره كو دليل؟!؟كو مدرك؟!؟
الان تنها كاري كه مي تونيد بكنيد و مثلا خودتون رو بالاي استقلال فرض كنيد اينه كه جدول رو برعكس كنيد كه اينطوري همه تيما از جمله تيمتون واژگون ميشه پس نتيجه ي اخلاقي اينه كه تنها در صورت واژگوني و نابودي تيم ها هست كه پرسپوليس مي تونه از استقلال سرتر باشه;););)
افشين جون نيازي نيست تو جدول از شما بالا تر باشيم تا به شما سرور باشيم پرسپوليس هميشه سرور استقلاله نيازي به جدول نيست ما هم ميايم بالا مطمئن باش

نتيچه اخلاقيش هم ميشه والديگرانو

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشه ديگه امري باشه
بازي رو ديديم خوب بازي كردين ولي پرسپوليس سرور استقلاله

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تلويزيون چين: پرسپوليس هنوز در خواب است

يك شبكه تلويزيوني چين اعلام كرد يكي از دو قطب فوتبال ايران در فصل جديد ليگ برتر به هماهنگي و آمادگي آرماني نرسيده است.
شبكه تلويزيوني سي‌سي‌تي‌وي5 در برنامه نگاهي به فوتبال قاره آسيا، ‌با تحليل وضعيت فصل جاري ليگ ايران در مورد تيم پرسپوليس عنوان كرد: يكي از محبوب‌ترين تيم‌هاي باشگاهي قاره در فصل نقل و انتقالات تابستاني دستخوش تغييرات زيادي در كادر بازيكنان خود شد.
گزارشگر اين شبكه افزود: تيم سرخ‌پوش پرسپوليس كه در كنار استقلال پرهوادارترين تيم هاي ايران محسوب مي‌شوند، حدود 14 بازيكن جديد استخدام كرد تا بلكه به دوران ناكامي هاي چند سال اخير پايان دهد.

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعیت اینه که الان پرسپولیس ما اون پرسپولیس همیشگی نیست
وگرنه اون تیمی که افشین ساخت سرو همه تیما بود
البته ما همیشه سرور استقلال هستیم وخواهیم بود;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده دخالت مي كنما ولي خب احساس مي كنم ديشب در حق انصاري فرد نامردي كردن مردم من خودم حالم از برادران انصاري فرد بهم مي خوره از گيري هم كه به عادل داد خوشم نيومد ولي نكته ي اساسي اينه كه يه مدير عامل ديگه چي بايد بكنه بهترين بازيكناي فصل قبل كه همه تيما دنبالشون بودن رو خريد واسه تيم يه مربي خيلي خوب هم كه همه بازي هاي كرواسي يادشونه رو هم آورد الان بايد چيكار كنه ديگه؟؟؟احساس ميكنم بايد راي مي دادين به بازيكن بي غيرت
تيمتون از پاي بست ويران است

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته!اميدوارم هر چه زودتر به شرايط آرماني تون برسين.كه اگه اين دفعه رو اساسي توي دربي كم آوردين و يا دقيقي 98 و 99 از شكست نجات پيدا كردين (مثل هميشه) ديگه بهانه هاي بني اسراييلي نيارين!
آماده نيستيم و رو فرم نيستيم و مربي نداريم و بازيكن نداريم و ... اينا همش حرفه!;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعیت اینه که الان پرسپولیس ما اون پرسپولیس همیشگی نیست
وگرنه اون تیمی که افشین ساخت سرو همه تیما بود
البته ما همیشه سرور استقلال هستیم وخواهیم بود;)

آره خب اون تيمي كه قلعه نوعي ساخته بود يا اون تيمي كه پورحيدري سال 70 قهرمان آسيا كرد هم سرور همه تيما بود اصلا آرژانتيني كه مارادونا توش بازي مي كرد سرور همه تيما بود الان چه ربطي به حالا داره اين؟؟؟

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته!اميدوارم هر چه زودتر به شرايط آرماني تون برسين.كه اگه اين دفعه رو اساسي توي دربي كم آوردين و يا دقيقي 98 و 99 از شكست نجات پيدا كردين (مثل هميشه) ديگه بهانه هاي بني اسراييلي نيارين!
آماده نيستيم و رو فرم نيستيم و مربي نداريم و بازيكن نداريم و ... اينا همش حرفه!;)
] چقدر شما خوش زبونين

از اين فكرا نكن يه وقت مي دزدنت

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشين جون نيازي نيست تو جدول از شما بالا تر باشيم تا به شما سرور باشيم پرسپوليس هميشه سرور استقلاله نيازي به جدول نيست ما هم ميايم بالا مطمئن باش

نتيچه اخلاقيش هم ميشه والديگرانو

اها از اون لحاظ بازم شما از ديد خودتون سروريد ديگه بازم بدون دليل و بدون منطق
به جدول كاري نداريد و به چي كار داريد خدا مي دونه همون چيزي كه ميگه پروين بهترين بازيكن آسياست پرسپوليس بهترين تيم آسياست و ...:biggrin::biggrin::biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اها از اون لحاظ بازم شما از ديد خودتون سروريد ديگه بازم بدون دليل و بدون منطق
به جدول كاري نداريد و به چي كار داريد خدا مي دونه همون چيزي كه ميگه پروين بهترين بازيكن آسياست پرسپوليس بهترين تيم آسياست و ...:biggrin::biggrin::biggrin:
دو باره رفتيم سر منطق ها خوب شما درست ميگي بعضي وقتا بايد كوتاه اومد تا بحث بي مورد پيش نياد افشين راست ميگه بچه ها

دلم نمياد نگم و برم

پرسپوليس سرور استقلاله

آخرین ویرایش:

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرمزته

قرمزته

شرمنده دخالت مي كنما ولي خب احساس مي كنم ديشب در حق انصاري فرد نامردي كردن مردم من خودم حالم از برادران انصاري فرد بهم مي خوره از گيري هم كه به عادل داد خوشم نيومد ولي نكته ي اساسي اينه كه يه مدير عامل ديگه چي بايد بكنه بهترين بازيكناي فصل قبل كه همه تيما دنبالشون بودن رو خريد واسه تيم يه مربي خيلي خوب هم كه همه بازي هاي كرواسي يادشونه رو هم آورد الان بايد چيكار كنه ديگه؟؟؟احساس ميكنم بايد راي مي دادين به بازيكن بي غيرت
خواهش میکنم نه عزیزم شما میتونی نظرت رو بگی:gol:
البته منم یه جورایی حرفات رو قبول دارم به نظرم نتیجه نظرسنجی باید 10 درصد سرمربی 40 درصد بازیکن و 50 درصد مدیر عامل میشد
ولی داداش این انصاری فر حرص ادم و در میاره فکر میکنه مام مثل خودش چیزیم
میگه قبول نداره پرسپولیس بد شروع کرده !!!
از این بدتر م میشه که جلوی تیمای قعر جدول توی ازادی مساوی کنیم:cry:
تازه ما 7 هفته بهشون مهلت یا التیماتوم دادیم
تازه هنوز با استقلال و سپاهان و....بازی نکردیم .اگه از نظر ایشون مساوی جلوی این تیما بد نیست پس جلوی استقلال ما توقع برد نباید داشته باشیم
نمیدونم شاید شما راست میگین:cry:

آره خب اون تيمي كه قلعه نوعي ساخته بود يا اون تيمي كه پورحيدري سال 70 قهرمان آسيا كرد هم سرور همه تيما بود اصلا آرژانتيني كه مارادونا توش بازي مي كرد سرور همه تيما بود الان چه ربطي به حالا داره اين؟؟؟
داداشی منم گفتم اون موقع که افشین بود
الان ..........بماند
پرسپولیس سرور استقلال:w17::w17::w17:

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم نه عزیزم شما میتونی نظرت رو بگی:gol:
البته منم یه جورایی حرفات رو قبول دارم به نظرم نتیجه نظرسنجی باید 10 درصد سرمربی 40 درصد بازیکن و 50 درصد مدیر عامل میشد
ولی داداش این انصاری فر حرص ادم و در میاره فکر میکنه مام مثل خودش چیزیم
میگه قبول نداره پرسپولیس بد شروع کرده !!!
از این بدتر م میشه که جلوی تیمای قعر جدول توی ازادی مساوی کنیم:cry:
تازه ما 7 هفته بهشون مهلت یا التیماتوم دادیم
تازه هنوز با استقلال و سپاهان و....بازی نکردیم .اگه از نظر ایشون مساوی جلوی این تیما بد نیست پس جلوی استقلال ما توقع برد نباید داشته باشیم
نمیدونم شاید شما راست میگین:cry:

داداشی منم گفتم اون موقع که افشین بود
الان ..........بماند
پرسپولیس سرور استقلال:w17::w17::w17:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو باره رفتيم سر منطق ها خوب شما درست ميگي بعضي وقتا بايد كوتاه اومد تا بحث بي مورد پيش نياد افشين راست ميگه بچه ها

دلم نمياد نگم و برم

پرسپوليس سرور استقلاله

چه جالب لحن حرف زدنت خيلي جالبه بخدا يكي ندونه و اينو بخونه فكر مي كنه من حرف بي منطق زدم شما اينطوري ميگي بابا من دارم از رو جدول حرف مي زنم شما ميگي ما به جدول كاري نداريم ولي ما سروريم:biggrin::biggrin::biggrin:

بالا