كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
این لنگیها هنوزم ول کن نیستن؟

آخه وضع تیمتون که اسف باره،اونوقت این قار قار کردناتون مال چیه؟ها؟

روز جمعه هم فقط بشینید دعا کنید که نبازید،همین و بس.

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز

آبجي جون مي دوني جواب تورو نميدم فقط خواستم بگم حرفاتو باور مي كنم ضمنا برهاني هم اين بازي محرومه پس خوابت درست در نمياد
افشین جان چرا نمیخوای جواب منو بدی مگه من ادم نیستم:mad:
پس حالا که برهانی که نیست گل بزنه نتیجه میشه 2 هیچ به نفع ما:D:D:D
البته امیدوارم
خوبه دیگه سیاوشم نیست پس حله

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته امیدوارم

اصلا از اینکه آرش نیست ناراحت نیستم.چون تا حالا هم آرش واسه ما گلی به پرسپولیس نزده.

فرهاد و سیاوش و کلی جنگجوی دیگه داریم :cool:

پس شما نگران نباشین ;)

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
این لنگیها هنوزم ول کن نیستن؟

آخه وضع تیمتون که اسف باره،اونوقت این قار قار کردناتون مال چیه؟ها؟

روز جمعه هم فقط بشینید دعا کنید که نبازید،همین و بس.
چشم ما دعا میکنیم
ولی این جملت اخر ادب بود واقعا که افرین:w17::w17:

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
چشم ما دعا میکنیم
ولی این جملت اخر ادب بود واقعا که افرین:w17::w17:

من تا حالا همش خوب راه اومدم اما اخه شما حرفهای الکی میزنید.

وقتی تیمتون تیمه و حرفی برای گفتن دارین اونوقت بیایین ادعا کنید اگه ما چیزی گفتیم.:redface:

ببخشید اگه زشت بود،ولی فقط یه شوخی بود ;)

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخي كميته امدادي بودي؟
اصلا منطقي نبود.همه حرفات احساسي بود!
تجربه ثابت كرده طرفدارهاي عمده پرسپوليس مث u اصلا نمي تونن دو تا دليل منطقي بيارن براي افاده هاي طبق طبقشون!
اشكال نداره همه چيز روز جمعه مشخص مي شه.اميدوارم بعد بازي همينجا زيارتتون بكنم:razz:
نه اشتباه نكن كميته امدادي نبودم شماره حسابو دادم كه پولو بريزي اونجا اخه نيتم خير خواهانه بود واسه خودم نميخواستم نمي فهمي ديگه من چيكار كنم
هيچوقت نشد كه يه استقلالي بگه حرفاي يه پرسپوليسي منطقيه من كه نشنيدم چون قبول نميكنن
شما دو تا دليل منطقي ميخواي ولي با اين روش نميشه
افاده هاي طبق طبقشون كي داره به كي ميگه يا به قولا ديگ به ديگ ميگه روت سياه

اشكال كه داره شما متوجه نميشي گناه من نيست

قبل از جمعه مشخصه كه پرسپوليس برندست چرا تا جمعه صبر كني
من بعد از بازي چه 6 تا بزنيم چه بخوريم همين جا حاضرم شك نداشته باش

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
محض اطلاع سیاوشم نیست :D:D

این دیگه چرا؟! :surprised:

خب بازم اشکال نداره،سید صالحی هستش.تازه اون عنایتی هم درسته که از قیافش هیچوقت خوشم نیومده اما خوشبختانه گل خوب میزنه ;)

فرهاد مجیدی اگه روز خودش باشه غوغا میکنه.

به نظر من تنها کسی که میتونه تو ایران پا به توپ چند نفر رو جا بذاره فرهاد هستش.

فرقش با علی کریمی اینه که فرهاد در جا استارت میزنه و توی سرعت دریبل میکنه اما علی کریمی اروم و کند دریبل میزنه.

خلاصه قبلا گفتن بازم میگم:این دربی از اوناس که مطمئنم استقلال نمیبازه.

پس الکی شکمتون رو صابون نزنید.

اگه استقلال باخت روی منو سیاه کنید بزنید سر در باشگاه :cool:

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تا حالا همش خوب راه اومدم اما اخه شما حرفهای الکی میزنید.

وقتی تیمتون تیمه و حرفی برای گفتن دارین اونوقت بیایین ادعا کنید اگه ما چیزی گفتیم.:redface:

ببخشید اگه زشت بود،ولی فقط یه شوخی بود ;)
خوب عزیز دلم اینجا تاپیک کل کل
خوب اگه ما نباشیم که شما با در و دیوار باید کل کل کنین:biggrin:
خواهش میکنم .من کی باشم که بخوام ببخشم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان خوبم
شرمنده من این روزاهمش به ارور برخورد میکنم الانم نمیدونم پیامم میاد یانه؟:cry:
شرمندم اگه جواب دوستانی که برام پیام میفرستن رو دیر میدم به خدا نمیدونم چه مرگشه:cry:
راستی یه چیزی میخوام براتون تعریف کنم خواهشن بهم نخندین;):biggrin::cry:
من خواب دیدم بازی پرسپولیس استقلال شده هنوز بازی شروع نشده ارش برهانی یه گل میزنه بعد چند دقیقه بعد کریم باقری گل مساوی میزنه
اخرش دیدم که بازی با نتیجه 2 به 1 به نفع پسپولیس تموم شد ولی گل اخر رو ندیدم کی زد
شاید باورتون نشه ولی از هیجانی که داشتم از خواب پریدم
به خدا راست گفتم .البته میگن خواب زن چپ ولی ........
ایشاالله که خوابم تعبیر شه:gol::gol::gol:
پرسپولیس سرور استقلال
آبجي سحر نميگم خواب زن چپه ولي اينجور كه بوش مياد بازي 2 به صفر شده چون برهاني نميتونه بازي كنه گلش هم قبول نيست
مطمئن باش اينبار بازي رو مي بريم

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته امیدوارم

خب آدم با خواهرش كه كل كل نمي كنه عزيز من ولي باشه حالا كه مي خواي از اين به بعد جوابتو ميدم

سياوش هست بابا كي گفته نيست تنها محرومان آرش و بيك زاده بودن كه بيك زاده هم اعلام شد دو اخطاره هستش و مشكلي واسه بازي نداره پس فقط ميشه آرش

اصلا از اینکه آرش نیست ناراحت نیستم.چون تا حالا هم آرش واسه ما گلی به پرسپولیس نزده.

پس شما نگران نباشین ;)

آرش تا حالا گل نزده واسه استقلال بابا پارسال يادت نيست مگه؟؟؟من از نبود آرش ناراحتم چون سياوش مرد بازي هاي بزرگ نيست و فرهادم سنش بالاست نود دقيقه دووم نمياره

محض اطلاع سیاوشم نیست :D:D

داداش سيا هست اميدوارم طلسم رو بشكنه و بشه مرد بازي هاي بزرگ و اساسي از خجالت شماها در بياد

parimah_sepehry

کاربر فعال
نه اشتباه نكن اين بازي كاري به نتايج بازي هاي قبلب نداره بايد اينو خوب بدوني

دقیقا اشتباهت تو همین جاست ...
روحیه بازیکنها و کادر فنی و تماشاگرای ما کجا..........:w02::w02:
واسه شما کجا.......:wallbash::wallbash::wallbash:آخه مگه غیر اینه کم تو بحران هستین...؟تازه علی کریمی هم ندارین واستون جادو کنه:thumbsup2::thumbsup2:

:w34::w34::w34:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جون خودم مجبور نيستيا جواب حرفاي منو بدي خب چيزي نگي كه بهتره تا بخواي اينطوري بگي
حالا منتظر مي مونيم تا اين نتيجه اي كه گفتي رو هم جمعه ببينيم من احتمالا جمعه ميرم تهران و بازي رو از نزديك مي بينم كلا فكر كنم يه بار قبلا دربي رو رفته بودم كه با گل عليرضا اكبرپور استقلال برد كلا هر بازي استقلال رو آزادي رفتم برنده بوده من تا حالا تو آزادي شكست نخوردم

آفرين پيش بيني خوبي بود اينقدر سر اين كل كلا كم آوردين همه جوابا رو حفظ هستين
افشين جون خيلي با هوشي اگه كسي بهت نگفته خواسته خودتو گم نكني ولي من بهت ميگم
حتما شما برو از نزديك بازي رو ببين شايد ببرين اصلا شايد گير استقلال به نرفتن شما بوده كجا بودي تو پسر چرا تيمتو تنها گذاشتي اينه معني تعصب واقعا كه استقلالو تو خراب كردي كه الان 4 / 5 ساله نتونسته پرسپوليسو ببره ميگم كاش بازيهاي جام اسيايي رو هم ميبردنت راستي افشين واسه تيم ملي چجوري جواب ميدي مثبت يا منفي اگه مثبته بيان باهات قرارداد ببندن شايد از بلا تكليفي در بياييم تو رو خدا يادت نره ها كاش پرسپوليس هم يكي مثل تو رو داشت بياد ورزشگاه تا بازي مساوي بشه خدا استقلال كه خودش خوش شانسه هواداراش هم خوش شانسن

نه افشين حفظ نكرديم جواباي شما معلومه چيزي ندارين بگين همين چيزا رو ميگين الان هم مي گي خنده دار بود نه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا اشتباهت تو همین جاست ...

روحیه بازیکنها و کادر فنی و تماشاگرای ما کجا..........:w02::w02:
واسه شما کجا.......:wallbash::wallbash::wallbash:آخه مگه غیر اینه کم تو بحران هستین...؟تازه علی کریمی هم ندارین واستون جادو کنه:thumbsup2::thumbsup2:

:w34::w34::w34:
اتفاقا شما داري اشتباه ميكني بازيكناي ما روحيه دارن خوب هم دارن حالتون رو هم ميگيرن
علي كريمي رو نداريم جادو كنه جاش خيلي خاليه تا استقلاليا رو بپيچونه ولي اينقدر بدون كريمي باهاتون بازي كرديم كه نگران غيبتش نباشيم
با كريمي بي كريمي پرسپوليس برندست

parimah_sepehry

کاربر فعال
اتفاقا شما داري اشتباه ميكني بازيكناي ما روحيه دارن خوب هم دارن حالتون رو هم ميگيرن
علي كريمي رو نداريم جادو كنه جاش خيلي خاليه تا استقلاليا رو بپيچونه ولي اينقدر بدون كريمي باهاتون بازي كرديم كه نگران غيبتش نباشيم
با كريمي بي كريمي پرسپوليس برندست

حالا چرا :exclaim:عصبانی:exclaim: میشی خوب دارم منطقی میگم....؟؟؟؟؟؟؟:w00:
باشگاهی که امروز بگن سرمربی اخراج شد:wallbash: بعد 2 ساعت دیگه بگن نخیر ابقا شد....
مدیر عاملشو تو مجموعه 12هزارنفری آزادی فحش بدن..(اونم تو یه مسابقه غیر فوتبالی) ....خب تو بحرانه دیگه....خواهشن بد میگم؟؟؟؟؟:w19:

:cap::w32::w32::cap:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا چرا :exclaim:عصبانی:exclaim: میشی خوب دارم منطقی میگم....؟؟؟؟؟؟؟:w00:
باشگاهی که امروز بگن سرمربی اخراج شد:wallbash: بعد 2 ساعت دیگه بگن نخیر ابقا شد....
مدیر عاملشو تو مجموعه 12هزارنفری آزادی فحش بدن..(اونم تو یه مسابقه غیر فوتبالی) ....خب تو بحرانه دیگه....خواهشن بد میگم؟؟؟؟؟:w19:

:cap::w32::w32::cap:
:rambo: من كه عصباني نشدم اين برداشت غلط شماست خيلي هم خوشحال هستم :rambo:

اره اينا همه درست مربي اخراج و ابقا شد تو ورزشگاه فحش دادن بد و بيراه گفتن سر شكوندن دست و پا گچ گرفتن اينا همه درست
اينكه پرسپوليس تو بحران هست هم درست بابا اصلا شما كارت درسته خيلي هم خوب ميگي اصلا هم بد نميگي
ولي پرسپوليس برندست يك كلام ختم كلام

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز

اره اينا همه درست مربي اخراج و ابقا شد تو ورزشگاه فحش دادن بد و بيراه گفتن سر شكوندن دست و پا گچ گرفتن اينا همه درست
اينكه پرسپوليس تو بحران هست هم درست بابا اصلا شما كارت درسته خيلي هم خوب ميگي اصلا هم بد نميگي
خدا از زبونت بشنو برادر علی جان;)

parimah_sepehry

کاربر فعال

هیچوقت اینقدر قاطع حرف نزن....
.حالا میبینیم....همون قضیه جوجه و آخر پاییز....

:w34::w34:

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب آدم با خواهرش كه كل كل نمي كنه عزيز من ولي باشه حالا كه مي خواي از اين به بعد جوابتو ميدم

سياوش هست بابا كي گفته نيست تنها محرومان آرش و بيك زاده بودن كه بيك زاده هم اعلام شد دو اخطاره هستش و مشكلي واسه بازي نداره پس فقط ميشه آرش

آرش تا حالا گل نزده واسه استقلال بابا پارسال يادت نيست مگه؟؟؟من از نبود آرش ناراحتم چون سياوش مرد بازي هاي بزرگ نيست و فرهادم سنش بالاست نود دقيقه دووم نمياره

داداش سيا هست اميدوارم طلسم رو بشكنه و بشه مرد بازي هاي بزرگ و اساسي از خجالت شماها در بياد

اون بیک زاده زیاد مالی نیست.کاش پیروز بود و امیرحسین هم میرفت جای بیک زاده.

آرش پارسال به پرسپولیس گل زد؟!عجب،یادم نیست.:D

در ضمن فرهاد همونقدر که میمونه هم صدای همشون بازی میکنه.

خوب نگاه کن ببین چقدر میدوه و چقدر موقعیت خلق میکنه.

بخاطر همینه که همیشه خودش کمتر صاحب موقعیت گلزنی میشه.

سیاوش بخاطر پارسال هم که شده باید امسال جبرات کنه ;)

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب عزیز دلم اینجا تاپیک کل کل
خوب اگه ما نباشیم که شما با در و دیوار باید کل کل کنین:biggrin:
خواهش میکنم .من کی باشم که بخوام ببخشم

حرف تو درست.اما کل کل هم حساب کتاب داره.وقتی من چیزی تو خورجینم ندارم با دس خالی برم به جنگ طرف که چی بشه؟خودمو ضایع کنم و اعصابم خورد شه؟:redface:

تو لطف داری،باغت آباد :gol:

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو با قاطعیت میگی میبرین.
اما من میگم مطمئنم که استقلال نمیبازه.
یعنی یا میبریم یا مساوی میشه.

حالا حاضری شرط ببندیم که اگه حدس تو درست از آب در نیومد بیایی اینجا از همه استقلالیها معذرت خواهی کنی؟

khooshe

مدیر بازنشسته
آبیییییییییییییییییته

آبیییییییییییییییییته

شماره حساب 3333 بانك ملي

دليل منطقي
تيم برتر ميدون اوني بوده كه حمله كرده و گل زده تو اخر بازي ها
الان وضعيت استقلال بهتره ولي دليل خوبي نيست چون با دنيزلي تجربه شده كه خوب بودن تو فصل كاري به نتيجه بازي نداره يادت كه نرفته پرسپوليس دنيزلي چه فوتبالي بازي ميكرد با اين كه نيم فصل اول به پرسپوليس باخته بودين

استقلال روحيه بهتري داره ولي بازيكنان جوان پرسپوليس انگيزه بالايي واسه محبوب شدن بين هوادارا دارن كه خودشون رو نشون بدن

خدمت شما عرض كنم كه مربي هم داريم تا بازي بعد از شما شايد عوض بشه راستي شما هم مربي ندارين الان دارين با بازيكناتون نتيجه ميگيرين پس از اين لحاظ فعلا برابريم

و حالا نتيجه گيري كلي
هر وقت يكي از اين دو تيم تو ليگ خوب ظاهر شدن تو بازي دربي ضعيف تر بودن اينو من نميگم تاريخچه دربي ميگه
و حالا نتيجه گيري كلي تر پرسپوليس برندست
وای چه جالب برتری تیم ها رو از بازیه آخرشون می فهمن پس بیا 4سال دور نریم بازیه آخر پرسپولیسو استقلالو قبل از بازی دربی در نظر بگیر کی برتره اونی که 5تا گل زده یا اونی که 2-1باخته;)جل الخالق.
بازیکنان جوان پرسپولیس برای محبوب شدن توی 3تا بازیه آخر توی استادیوم خودشون کاری نکردن حالا می خوان کاری بکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جالبه مربی به این رشیدی نمی بینین اون وقت مربی رفته برگشته ی خودتونو می گین مربی :surprised:بازم جل الخالق.
اگه میگید چند ساله توی دربی برنده نشدین آخرین برنده دربی پرسپولیس بوده پس تعداد سال نبردن شما بیشتره
از نظر وضعیت هم باید بگم آخرین برد پرسپولیس برابر استقلال فاصله امتیازات 12 تا بود و استقلال صدر جدول بود
در مورد سرمربی هم اگه خیلی به مرفاوی می بالید باید بگم مرفاوی کاره ای نیست مولر تیم تمرین میده وترکیب میچینه.
دوست من مثل اینکه فوتبالی نیستی یا اگه هستی حرفی برای جلو بودن استقلال از نظر بردن نداری که این حرفو می زنی:surprised:
در ضمن ایشالله استقلال می بره اختلاف امتیازشون میشه10(یه بازیه دیگه هم ما ببریم و شما هم که خوب مساوی می کنین می شه همون 12تا;)
برای من به شخصه اصلا مهم نیست کار مرفاویه یا مولر(مولر آدم درستو حسابییه اما اگه کاری می کرد با دایی می کرد :cool:)
و هر چی می خوای بگو چون من به مرفاویه ایرانی می بالم که سرمربیه تیم محبوبمه و بخاطر اینکه انقدر بازیه تیمم قشنگ و جذاب ازش ممنونم:gol:
سلام به همه دوستان خوبم
شرمنده من این روزاهمش به ارور برخورد میکنم الانم نمیدونم پیامم میاد یانه؟:cry:
شرمندم اگه جواب دوستانی که برام پیام میفرستن رو دیر میدم به خدا نمیدونم چه مرگشه:cry:
راستی یه چیزی میخوام براتون تعریف کنم خواهشن بهم نخندین;):biggrin:
من خواب دیدم بازی پرسپولیس استقلال شده هنوز بازی شروع نشده ارش برهانی یه گل میزنه بعد چند دقیقه بعد کریم باقری گل مساوی میزنه
اخرش دیدم که بازی با نتیجه 2 به 1 به نفع پسپولیس تموم شد ولی گل اخر رو ندیدم کی زد
شاید باورتون نشه ولی از هیجانی که داشتم از خواب پریدم
به خدا راست گفتم .البته میگن خواب زن چپ ولی ........
ایشاالله که خوابم تعبیر شه:gol:
پرسپولیس سرور استقلال
سلام سحری
چرا ارور بگو می آم خودم حسابشو می رسم(ارورو می گم:D)
باور کن به خوابت نخندیدم اما وقتی گل آخرو ندیدی یعنی آخرشو ندیدی ما 6-2می بریم حالا با آرش یا بی آرش(آرشششششش کجایی نه باید بازی کنه آرششششششششش:cry:)
نه بابا خواب زن درسته درسته فقط تا آخر می دیدی حیف بازیه قشنگی بود:biggrin:

جون خودم مجبور نيستيا جواب حرفاي منو بدي خب چيزي نگي كه بهتره تا بخواي اينطوري بگي
حالا منتظر مي مونيم تا اين نتيجه اي كه گفتي رو هم جمعه ببينيم من احتمالا جمعه ميرم تهران و بازي رو از نزديك مي بينم كلا فكر كنم يه بار قبلا دربي رو رفته بودم كه با گل عليرضا اكبرپور استقلال برد كلا هر بازي استقلال رو آزادي رفتم برنده بوده من تا حالا تو آزادي شكست نخوردم
داداش برو 6تا گلو ببین من که درو قفل می کنم تا داداشم نره آخه هر موقع رفته یا مساوی کرده یا باخته برو 6تا گلو ببین حالشو ببر
خودمم یه بار رفتم بچه که بودم باخت
برو جای ما رو هم خالی کن:cry:منم می خوام بیام فقط سیبیل ندارم:D

پس شما نگران نباشین ;)
چرا آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایشالله سیاوشو رضاو سیدوفرهادو(2تای بقیه رو یا صادقی می زنه با سر یا کاظمی شوت می کنه فقط حیف امید رفتو برگشت نیست امید کجایییییییییییی؟دلمون واست تنگ شده:cry:)
محض اطلاع سیاوشم نیست :D
محض اطلاع سحر خانوم سیاوش هست و فقط وفقط آرش 3اخطارس

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اشتباه نكن كميته امدادي نبودم شماره حسابو دادم كه پولو بريزي اونجا اخه نيتم خير خواهانه بود واسه خودم نميخواستم نمي فهمي ديگه من چيكار كنم
هيچوقت نشد كه يه استقلالي بگه حرفاي يه پرسپوليسي منطقيه من كه نشنيدم چون قبول نميكنن
شما دو تا دليل منطقي ميخواي ولي با اين روش نميشه
افاده هاي طبق طبقشون كي داره به كي ميگه يا به قولا ديگ به ديگ ميگه روت سياه

اشكال كه داره شما متوجه نميشي گناه من نيست

قبل از جمعه مشخصه كه پرسپوليس برندست چرا تا جمعه صبر كني
من بعد از بازي چه 6 تا بزنيم چه بخوريم همين جا حاضرم شك نداشته باش

مطمئنم اگه ببازين بازم مياي چون به قول يارو گفتني روحيه اشو داري!:biggrin:
در ضمن از قديم گفتن دارندگي و برازندگي !ما دك و پز داريم چون شرايط شو داريم و به تيممون مي نازيم. خيلي هم رو سفيديم.ولي شما؟!!!!!!!! :w19:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو با قاطعیت میگی میبرین.
اما من میگم مطمئنم که استقلال نمیبازه.
یعنی یا میبریم یا مساوی میشه.

حالا حاضری شرط ببندیم که اگه حدس تو درست از آب در نیومد بیایی اینجا از همه استقلالیها معذرت خواهی کنی؟
خوب چرا كه ميام
اما راستي معذرت خواهي چرا مگه حرف بدي ميزنم پرسپوليس برنده است يعني واسه شما توهينه والا چي بگم
شما خودت اگه باختين كه 100% ميبازين مياي معذرت خواهي

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مطمئنم اگه ببازين بازم مياي چون به قول يارو گفتني روحيه اشو داري!:biggrin:
در ضمن از قديم گفتن دارندگي و برازندگي !ما دك و پز داريم چون شرايط شو داريم و به تيممون مي نازيم. خيلي هم رو سفيديم.ولي شما؟!!!!!!!! :w19:
از اين اطمينانت خوشم اومد

شرايطو دارين واسه باختن نه بردن

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا خجالت نمیکشین؟؟من 3 روز نبودم ها ...انگار گل هایی که میخورین یادتون میره؟
اگه قرار نبود يادمون بره يا يادتون نره كه الان شما اينجا نبودي

در كل عرض ميكنم حالا بيا دوباره بگو ما برديم شما باختيد و از اين جور حرفا

6 تايي ها

بالا